Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord  (Przeczytany 158410 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Laalaa

• Opój
  • *
  • Piwa: 54
  • Ten który pływa z karpiami
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord
« Odpowiedź #960 dnia: Grudzień 14, 2017, 16:53:01 »
Muszę przyznać że to ciekawe, czyżby myśleli o powiększeniu mapy w jakimś dodatku w przyszłości? Ewentualnie nawet jeszcze przed premierą co jest akurat mało prawdopodobne.
Pewnie szykują jakiś dodatek ala Viking conquest ale będą czekali na odzew moderów którzy wykonają robotę za nich albo przynajmniej pomysł.

Donoszenie na policje to nie tylko obowiązek ale i przyjemność.

Offline Johny_Nawalony

• Pijus
  • *
  • Piwa: 25
  • GGR-Nr. 3 na zawsze w moim sercu
« Odpowiedź #961 dnia: Grudzień 14, 2017, 17:53:12 »
Muszę przyznać że to ciekawe, czyżby myśleli o powiększeniu mapy w jakimś dodatku w przyszłości? Ewentualnie nawet jeszcze przed premierą co jest akurat mało prawdopodobne.
Wprowadzenie nowego kontynentu w jakimś dodatku do Bannerlorda byłoby czymś niemniej intrygującym

(click to show/hide)

Offline Hubtus

• Moderator
  • Opój
  • *
  • Piwa: 140
« Odpowiedź #962 dnia: Grudzień 14, 2017, 20:52:11 »
Nordowie byli ulubioną frakcją w Warbandzie, ale wiemy też, że wielu graczy lubiło Wikingów – krwawe orły, pokładowe stosy pogrzebowe, berserkerska chęć dołączenia do uczty w Valhalli. Sturgia ma pewne cechy Nordów, ale nie można powiedzieć, by była kolejnym krajem Wikingów: kraina Nordów jest poza zasięgiem mapy (przynajmniej na chwilę obecną), a Sturgianie nie byliby w stanie stworzyć proto-feudalnego królestwa, reprezentowanego przez frakcje z Bannerlord.
Powiększanie mapy wydaje mi się mało prawdopodobne. Prędzej widziałbym Nordów jako frakcja "inwazyjną"(W mount&blade Warband było wspomniane, że Nordowie pochodzą z Nordlandii i podbili tereny przybrzeżne) Ciekaw jestem na ile te historie z Warbanda będą spójne z tym co się będzie działo w Bannerlordzie.

Offline vtz

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 64
« Odpowiedź #963 dnia: Grudzień 14, 2017, 21:53:07 »
No Vlandianie, którzy są prawie na pewno przodkami Swadian i być może Rhodoków, są opisani jako ci którzy przybyli zza morza, mimo że taki sam opis mieli w jedynce Nordowie.
Na moje oko to Taleworlds ignoruje większość informacji z Warbanda i robi cały lore od zera, licząc że community wymyśli do tego jakąś trzymającą się kupy historię.

Offline Filcefix

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 135
  • Średniowiecze, zabawy tarczą i mieczem.
« Odpowiedź #964 dnia: Grudzień 15, 2017, 00:33:40 »
 Ta frakcja jako inwazyjna, to mi się wydaje że za trudne do zrobienia dla TaleWords. Acz w NovaAetas już w sumie jest inwazja mondziołów tak jak w total war, więc może podpatrzą co nie co od modderów i... to zepsują :D

Offline Fiks

• Tawerniany Jedi
  • Pijus
  • *
  • Piwa: 34
  • Nie ma śmierci, jest Moc
« Odpowiedź #965 dnia: Grudzień 15, 2017, 00:52:29 »
Może kilka różnych narodów przybyło z daleka do Calradii w czasach m&bladowej Wędrówki Ludów i walczyło o podbicie jak największej ilości terenów, stąd informacje o kilku nacjach "zza morza".

(click to show/hide)

Online Laalaa

• Opój
  • *
« Odpowiedź #966 dnia: Grudzień 15, 2017, 10:16:43 »
No Vlandianie, którzy są prawie na pewno przodkami Swadian i być może Rhodoków, są opisani jako ci którzy przybyli zza morza, mimo że taki sam opis mieli w jedynce Nordowie.
Na moje oko to Taleworlds ignoruje większość informacji z Warbanda i robi cały lore od zera, licząc że community wymyśli do tego jakąś trzymającą się kupy historię.
Może vlandianie przybyli wraz z nordami tylko się od nich odłączyli i stworzyli własne państwo? Mogło by tak być ale twórcy robią jeden dobry ruch bo im więcej nieścisłości w fabule tym większe mają pole do manewrów w ewentualnych dodatkach czy następnych dev blogach.

Offline Dominique

• Moderator Dzikich Pól
  • Hulaka
  • *
  • Piwa: 37
« Odpowiedź #967 dnia: Grudzień 15, 2017, 17:57:39 »
Widząc, że Vlandowie zajmują tereny od warbandowskiej Jelkali, przez Praven, aż po Sargoth, wiem już, jaka będzie moja ulubiona frakcja. Liczę na połączenie Swadii z Nordami. To by była miazga.
"Przystojny, ale niezły ch*j.
Poza tym pedofil.   
Powinnam uciekać.   
Ale mnie intryguje."

Online Zahari

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 70
« Odpowiedź #968 dnia: Grudzień 15, 2017, 19:37:26 »
Tereny nie muszą odpowiadać sposobie walki, aczkolwiek fajne połączenie by było.

Offline Hubtus

• Moderator
  • Opój
  • *
« Odpowiedź #969 dnia: Grudzień 15, 2017, 23:44:31 »
Widząc, że Vlandowie zajmują tereny od warbandowskiej Jelkali, przez Praven, aż po Sargoth, wiem już, jaka będzie moja ulubiona frakcja. Liczę na połączenie Swadii z Nordami. To by była miazga.
Vladianie to protoplaści Swadian, a zajmują tereny również Rhodockie, ponieważ Rhodokowie wyłamali się spod panowania Swadian. Tak przynajmniej można wnioskować z plików tekstowych Warbanda. Co ciekawe jak się człowiek przyjrzy jednostkom Vladian, to pewne cechy Rhodockich jednostek można znaleźć. Pisałem kiedyś krótką notkę na temat odnośników o frakcjach z Bannrelorda w Warbandzie( https://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=16645.0).

Online Laalaa

• Opój
  • *
« Odpowiedź #970 dnia: Grudzień 24, 2017, 21:19:24 »
https://www.youtube.com/watch?v=6KMvApPZ6pY

Co myślicie o takiej możliwości? Jest taka szansa?

Offline Eltarek

• Moderator
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 154
« Odpowiedź #971 dnia: Grudzień 25, 2017, 17:11:08 »
Ta teoria została oficjalnie obalona na początku grudnia.

Cytat: Callum
The game definitely isn't being delayed for consoles and will only be available on PC at launch.

Korzystając z okazji apeluję abyście podchodzili z dużym dystansem do filmów i tekstów pochodzących z nieoficjalnych źródeł.

Szczególnie ostrożni bądźcie przeglądając steamową "Nieoficjalną grupę fanów Bannerlorda", gdzie w przeszłości miały już miejsce próby oszukiwania ludzi propozycjami sprzedaży między innymi "kluczy do wczesnego dostępu".
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2017, 17:15:26 wysłana przez Eltarek »
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline Hubtus

• Moderator
  • Opój
  • *
« Odpowiedź #972 dnia: Grudzień 28, 2017, 22:35:28 »
Podrzucam ciekawostkę. Według serwisu GRy-online Mount&Blade II:Bannerlord jest najbardziej oczekiwaną grą roku 2018 (https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=107176). Ciekawe jak odbije się to na naszym forum.

Online Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
  • Piwa: 715
« Odpowiedź #973 dnia: Grudzień 28, 2017, 22:47:10 »
TaleWorlds dobrze to przemyślało. Bannerlord zbierze teraz sporo tytułów, jak najbardziej oczekiwana gra 2018 roku, najbadziej oczekiwana gra 2019 roku itd. Potem wszystko sobie wpiszą na Steamowych bannerkach promujących grę.

(click to show/hide)

Offline Netoman

• Bajkopisarz
  • Rybałt
  • *
  • Piwa: 136
« Odpowiedź #974 dnia: Grudzień 29, 2017, 00:38:08 »
"Osmiokrotny zwycięzca plebiscytu na najbardziej oczekiwaną grę roku!"
Są ludzie którzy grają w moduły gdzie używa się tylko dwóch bloków