Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord  (Przeczytany 139371 razy)

Opis tematu:

Offline Rapodegustator

• Wagant
  • *
  • Piwa: -38
Odp: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord
« Odpowiedź #945 dnia: Listopad 06, 2017, 18:34:15 »
Tak, chodziło mi o to że stworzenie animacji nigdy nie wychodzi za pierwszym razem - pierwszy raz jest zawsze gorszy od każdego następnego, ale nie w tym rzecz - i zrobienie czegoś dobrego to setki jak nie tysiące podejść.

Źródłem jest były sprzątacz który pracował w Warhorse Studios s.r.o.
Zeby osiagnac rzeczy trudne potrzeba czasu. Zeby osiagnac rzeczy niemozliwe potrzeba go troche wiecej.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #946 dnia: Listopad 06, 2017, 18:42:06 »
Zwykły fake news. Nie słuchajcie atencjusza.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Online Eltarek

• Moderator
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 130
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #947 dnia: Listopad 09, 2017, 22:46:58 »
Chce ktoś kolejne ciasteczko? Tym razem trochę podnosimy poziom trudności, bo czcionka mniejsza ;p

Nie wiem czy ta wiadomość wcześniej się gdzieś przewinęła, czy też może nie, zauważyłem ostatnimi czasy, iż w wioskach jest garnizon. Wiedzieliśmy oczywiście, że "Po odbiciu wioski z rąk bandytów, mamy możliwość obsadzenia jej własnymi ludźmi i dalszego nękania mieszkańców.", aczkolwiek nie widziałem nigdzie informacji, że właściciel wioski również dysponuje na miejscu jednostkami. W końcu lordowie z 5-osobową lub nawet jednoosobową armią przestaną próbować plądrować wiochy, to było tak strasznie irytujące..
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 47
« Odpowiedź #948 dnia: Listopad 10, 2017, 13:32:03 »
W sumie to ma sens, biorąc pod uwagę fakt, że zamki nie będą już osobnymi lokacjami, tylko będą budowane w wioskach. Tak więc mały garnizon powinien być zawsze możliwy, a budowa fortyfikacji powinna np. podnieść limit.

Offline Johny_Nawalony

• Pijus
  • *
  • Piwa: 21
« Odpowiedź #949 dnia: Listopad 10, 2017, 14:23:09 »
Chce ktoś kolejne ciasteczko? Tym razem trochę podnosimy poziom trudności, bo czcionka mniejsza ;p

Free Company Base

Offline Hubtus

• Moderator
  • Opój
  • *
  • Piwa: 126
Odp: Mount&Blade Bannerlord: podsumowanie informacji
« Odpowiedź #950 dnia: Listopad 10, 2017, 20:13:58 »
Archiwalny najświeższy news z 09/11/17

(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2017, 16:35:09 wysłana przez Eltarek »

Online Eltarek

• Moderator
  • Bibosz
  • *
« Odpowiedź #951 dnia: Listopad 14, 2017, 17:14:55 »
Pierwszego grudnia w godzinach wieczornych odbędzie się konferencja z Armaganem Yavuzem (założyciel i obecny prezes TaleWorlds), organizowana przez tureckie medium Ankara Game Talks.

Chociaż impreza będzie skupiała się w dużej mierze na rozwoju gier AAA w Turcji, możliwe, a nawet prawdopodobne, że usłyszymy co nieco o Bannerlordzie. Tym bardziej, że goście, którzy wykupią sobie bilety, będą mogli przez ponad godzinę zadawać Yavuzowi pytania.

Premiera nie odbędzie się w 2017 roku. Wynika to bezpośrednio z wypowiedzi Calluma, nawiązującej do znanego nam wszystkim cytatu - "While we missed our 2016 target, we are confident we’ll be able to get the game out in some form this year." (Ali Erkin)

I am sure that Ali was positive that this would be the case given the information he had available at the time, but a lot has changed since April. We are of course working as hard as we can to get the game out as soon as possible, but the fact remains that we will only let players have the game when we feel it is ready for them to play. Until then we will hold it back or change our estimates based off how development is progressing.

Odświeżyliśmy nieco podsumowanie informacji, gdzie serdecznie zapraszamy chętnych do zapoznania się z uporządkowanym streszczeniem wszystkich oficjalnych informacji na temat Bannerlorda!
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2017, 18:19:27 wysłana przez Eltarek »
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Online Eltarek

• Moderator
  • Bibosz
  • *
news
« Odpowiedź #952 dnia: Listopad 16, 2017, 17:05:42 »
Archiwalny najświeższy news z 09/11/17

(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2017, 15:00:51 wysłana przez Hubtus »