Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord  (Przeczytany 158526 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stasiulek

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 55
  • Stasiulek
    • Kanał Yt
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord
« Odpowiedź #930 dnia: Październik 30, 2017, 20:25:29 »
Usuwam // Dyktator
Dupy nie urywa, ale wypadałoby to tutaj wrzucić...
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2017, 20:28:28 wysłana przez Dyktator »
(click to show/hide)

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
  • Piwa: 715
« Odpowiedź #931 dnia: Październik 30, 2017, 20:30:13 »
Usuwam // Dyktator
Dupy nie urywa, ale wypadałoby to tutaj wrzucić...

Pozwolę sobie skomentować w oddzielnym poście. Pomijam już słabą jakość wykonania tego "fan trailera", to jeszcze jest to produkcji Slovaka - znanego naciągacza, który od lat próbuje zbudować monopol na dosłownie każdym elemencie przyszłej społeczności Bannerlorda, po czym nasyła swoich pachołów, by okradali ludzi, wciskając im "klucze do bety" za 10 $. Kategorycznie zakazujemy tutaj umieszczania jego treści.

(click to show/hide)

Offline Laalaa

• Opój
  • *
  • Piwa: 54
  • Ten który pływa z karpiami
« Odpowiedź #932 dnia: Październik 30, 2017, 20:54:35 »
Pozwolę sobie skomentować w oddzielnym poście. Pomijam już słabą jakość wykonania tego "fan trailera", to jeszcze jest to produkcji Slovaka - znanego naciągacza, który od lat próbuje zbudować monopol na dosłownie każdym elemencie przyszłej społeczności Bannerlorda, po czym nasyła swoich pachołów, by okradali ludzi, wciskając im "klucze do bety" za 10 $. Kategorycznie zakazujemy tutaj umieszczania jego treści.
Skopiować Ci FMSa?

Dobrze wiedzieć, że oszukuje ale chyba było by to dziwne ze strony twórców gdyby napisali do ciebie przez steama i dali Ci bete do gry za 10 euro.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2017, 20:57:56 wysłana przez Laalaa »

Donoszenie na policje to nie tylko obowiązek ale i przyjemność.

Offline Stasiulek

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 55
  • Stasiulek
    • Kanał Yt
« Odpowiedź #933 dnia: Październik 30, 2017, 21:04:38 »
Rozumiem, przepraszam bardzo za umieszczenie tego "tworu" tutaj. Nie byłem uprzedzony propos działalności jego twórcy.
(click to show/hide)

Offline Eltarek

• Moderator
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 154
News
« Odpowiedź #934 dnia: Listopad 02, 2017, 15:44:36 »
Archiwalny najświeższy news z 09/11/2017

(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2017, 20:28:51 wysłana przez Hubtus »
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline vtz

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 64
« Odpowiedź #935 dnia: Listopad 02, 2017, 16:04:16 »
Skopiować Ci FMSa?

Dobrze wiedzieć, że oszukuje ale chyba było by to dziwne ze strony twórców gdyby napisali do ciebie przez steama i dali Ci bete do gry za 10 euro.

No najwyraźniej dla niektórych ludzi to nie było dziwne i to kupowali XD

Offline Elowrzud

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #936 dnia: Listopad 03, 2017, 03:27:20 »
Już się nie logowałem tu 5 lat ale czas najwyższy.
To nieco naiwne ale liczę że jeśli wyjdzie dwójka to powstanie konwersja Sword of Damocles z podstawki na dwójkę i ekipa pierwotnie pracująca nad modem zajmie się nim chyba miesiąc bym miał wycięty z życiorysu hehe

Offline Eltarek

• Moderator
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 154
« Odpowiedź #937 dnia: Listopad 03, 2017, 16:39:33 »
Smutne wieści, drodzy przyjaciele.

Z oficjalnego źródła dowiedzieliśmy się dziś, że każda z frakcji w Bannerlordzie otrzyma własny, poświęcony jej wpis do bloga.
Powyższe ukazują się co tydzień (w czwartki), a jedyną omówioną do tej pory frakcją jest Battania, pozostaje nam więc jeszcze co najmniej 7 kolejnych blogów (frakcji na ten moment jest 8) oraz przynajmniej jeden blog kontynuujący temat fizyki broni, zważywszy, że opublikowany wczoraj ma w tytule "część pierwsza". To daje nam 8 kolejnych blogów, a więc i tygodni oczekiwania. I żeby była jasność - to nie są wszystkie nadchodzące blogi, to są zapowiedziane na ten moment nadchodzące blogi.
Muszę więc niestety zrujnować marzenia optymistów myślących o premierze do końca roku 2017 - jej ogłoszenie jest przez pryzmat tej sytuacji fizycznie niemożliwe.

Na "dobitkę" warto również dodać, że w połowie lutego 2018 premierę ma Kingdom Come: Deliverance, jeden z najciekawiej obecnie prezentujących się konkurentów dla Bannerlorda. Kombinowanie z premierą w tym okresie byłoby dla TW strzałem w kolano, w związku z czym premiera we wczesnym okresie 2018 brzmi równie nierealnie.

Czas skończyć z pytaniami z serii "czy wyjdzie w 2017" i zacząć pytać "czy pogramy w najbliższe wakacje".
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2017, 16:41:24 wysłana przez Eltarek »
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 47
« Odpowiedź #938 dnia: Listopad 03, 2017, 17:33:59 »
Ja myślałem, że już się pogodziliśmy z faktem, że przed 2020 tej gry w ręce nie dostaniemy. :P

Offline Zahari

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 70
« Odpowiedź #939 dnia: Listopad 03, 2017, 17:58:56 »
Dev blogi nie byłyby przeszkodą do bety lub czegoś w tym stylu.

Offline Bojar

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 275
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #940 dnia: Listopad 03, 2017, 18:10:40 »
Optymistyczne stawiam że wyjdzie lato 2k18

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
  • Piwa: 715
« Odpowiedź #941 dnia: Listopad 04, 2017, 12:48:42 »
A ja pamiętam, jak gry-online.pl (chyba) wstawili u siebie w zakładce BL 2020 jako datę premiery i wysłałem im maila, by to usunęli, bo szerzą nieprawdę. Jeszcze się okaże, że niepotrzebnie chłopaki się fatygowali z kasowaniem tego xD

(click to show/hide)

Offline Hubtus

• Moderator
  • Opój
  • *
  • Piwa: 140
« Odpowiedź #942 dnia: Listopad 04, 2017, 18:09:36 »
A ja pamiętam, jak gry-online.pl (chyba) wstawili u siebie w zakładce BL 2020 jako datę premiery i wysłałem im maila, by to usunęli, bo szerzą nieprawdę. Jeszcze się okaże, że niepotrzebnie chłopaki się fatygowali z kasowaniem tego xD
Jeszcze się okaże, że czas produkcji będzie dłuższy, niż Star Citizen :P

Offline Rapodegustator

• Wagant
  • *
  • Piwa: -38
« Odpowiedź #943 dnia: Listopad 06, 2017, 16:24:26 »
Dawno mnie tu nie było. Wchodzę żeby przekazać coś co być może was zainteresuje:

Taleworlds regularnie spotykają się z Warhorse Studios (twórcami Kingdom Come: Deliverance), no i wygląda na to że tworzą bardzo realistyczne animacje inspirując się kolegami z Warhorse Studios.
Żeby animacje wyglądały realistycznie trzeba stworzyć około kilkuset animacji dla każdej jednej broni, a to trochę czasu pochłania.

Zeby osiagnac rzeczy trudne potrzeba czasu. Zeby osiagnac rzeczy niemozliwe potrzeba go troche wiecej.

Offline Hubtus

• Moderator
  • Opój
  • *
  • Piwa: 140
« Odpowiedź #944 dnia: Listopad 06, 2017, 17:18:02 »
Taleworlds regularnie spotykają się z Warhorse Studios (twórcami Kingdom Come: Deliverance)
A jakieś źródło odnośnie tej informacji możesz podać? Brzmi to dość intrygująco.

Żeby animacje wyglądały realistycznie trzeba stworzyć około kilkuset animacji dla każdej jednej broni, a to trochę czasu pochłania.
Nie zgodzę się z twoim stwierdzeniem. Ogółem w poważniejszych studiach używa się techniki motion capture, która polega na przechwytywaniu ruchów aktora, a następnie obrabianiu takiej przechwyconej animacji w komputerze. Także liczne to mogą być co najwyżej próby(wstępne animacje) w prawidłowym odwzorowaniu pożądanego ruchu/efektu przez aktora, ale na pewno w setkach przy tego typu prostych animacjach nie idą. Ostatecznych animacji zapewne będzie po kilka do różnego typu broni.