Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Śmieszne filmiki, scenki, animacje itp. itd.  (Przeczytany 7177 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 337
  • 21. Pułk Piechoty THD
Odp: Śmieszne filmiki, scenki, animacje itp. itd.
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 06, 2015, 21:56:28 »
prawie nic - oświeć nas, ponieś kaganek dla nas.
Dzięki huth za ciekawe wnioski, mi jednak podobał się ten klimat. Na tej ich stronie CGBros, jest tego masę, po prostu zatrzęsienie. Klikam jeden film za drugim, nie będę już wrzucał wystarczy wejść na ich kanał przez te filmiki które już wrzuciłem.
Zaskakuje mnie ich poziom, no strasznie fajne. Wczoraj oglądałem cyberpunkowy film o problemach sprywatyzowanej policji - świetne. Zachęcam do poszukiwań.

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 308

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 06, 2015, 23:42:19 »
^ jest może wersja dziesięciogodzinna?

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 45
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 07, 2015, 09:30:57 »
Nooo madcatlady to klasyka
https://www.youtube.com/watch?v=3L5syO1-_e8 tu masz 10h tyle że z kotami
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 07, 2015, 10:10:39 »
Wersje 10h to podstawa.
Jak można było się spodziewać, Treborn wniósł wiele. Madcatlady, jego filmy chyba polemizują z naszą tendencją do łączenia obiektów z przestrzenią i zawieszają w napięciu prymitywny instynkt jednoznacznego definiowania emocji - chyba...
No to teraz mam co eksplorować. Filmik Spring Dance - tak, wielkie TAK!
Cieszy mnie, że żyje w epoce w której łatwo o wymianę idei, zanudziłbym się bez takich rzeczy jak Sexylady Pirates.

Offline huth

• Senior
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 08, 2015, 22:49:05 »
O jaaaaa, jak to niszczy!!11
HEYYEYAAEYAAAEYAEYAA

o bosze 10 godzin! https://www.youtube.com/watch?v=F-S0T4xTdLY

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 09, 2015, 09:52:02 »
Ja ci dam He Mana, ja ci dam He Mana ... a Hełmofona to kto mi skasował?!

śmieszne, ale zdjęcie a nie animacja, ale śmieszne:
(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2015, 11:45:20 wysłana przez Octavian »

Offline huth

• Senior
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 09, 2015, 22:24:42 »
To wam wywróci życie na lewą stronę

https://www.youtube.com/watch?v=M8-vje-bq9c

Offline Stachu Jones

• Pijus
  • *
  • Piwa: 49
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 09, 2015, 23:13:46 »

https://www.youtube.com/watch?v=2jgrw07HTuw
,,Skacz złapie cię"- Illiew do Piotra ,,Magika" Łuszcza 26 grudnia 2000.

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 10, 2015, 19:30:42 »
Powiem ci zenomen1, że panie z kurczaczkami nawet zabawne, a biorąc pod uwagę standardy japońskie to zupełnie normalny filmik. To że taki filmiki obniżają poziom, to też dobrze, bo jakby wszyscy poziom zawyżali to niedługo będziemy gadać o koncertach szopenowskich i zrobi się nudno, natomiast niestety dalsze eksplorowanie tego kierunku będzie miało łatwo dające się przewidzieć konsekwencje, i trzeba by wydzielić nowy dział z filmikami zabawnymi w sposób przewidywalny.
huth jak zwykle trzymasz wyskoki poziom, nadmienię też, że znalazłem ukrytą adnotację o rozbitej czaszce, która sprawia że czujesz się jak Hawking, znajduję ją wielce zabawną.
Moja propozycja zadziwi i wprawi was w osłupienie, to ekscytująca i stymulująca podróż w niezwykły świat - 18 Shaolin Brave Men

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 15, 2015, 18:24:48 »
****** konwencjonalny marketing

https://www.youtube.com/watch?v=zizoHJXo9Pw

Tak się powinno robić reklamy
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 16, 2015, 10:34:48 »
No cóż, sam nie wiem co powiedzieć. W sumie chyba Dyktatorze nie czytałeś poprzednich postów, takie odnoszę, być może mylne, wrażenie.
Ja chciałem przedstawić filmik skrajnie zabawnyy:
Jest to fragment pierwszej części legendarnego filmu - Policyjna Opowieść.
Z części pierwszej za najbardziej zabawne uważam bieganie w szkle. To ponoć nie jest szkło cukrowe, bo rozpada się coś takiego na drobne kawałki, ale kaskaderzy mają pod ubraniem jakieś osłony. Bitwa w szkle
Liczba osób które trafiły po kręceniu tej sceny jest znaczna, choć nie była to najbardziej niebezpieczna scena w tym filmie.

Offline adriankowaty

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 42

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 17, 2015, 13:09:04 »
No cóż, sam nie wiem co powiedzieć. W sumie chyba Dyktatorze nie czytałeś poprzednich postów, takie odnoszę, być może mylne, wrażenie.

Owszem. A są tu osoby, które czytają wszystko, co się pojawia? Nigdy nie ukrywałem, że do większości tematów rzadko kiedy zaglądam.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 17, 2015, 18:25:53 »
Zdecydowanie filmik adriankowatego to najlepszy film na świecie, dla prawdziwych rycerzy. Wspaniała inspiracja, od której warto, na prawdę warto zacząć dzień. To filmik dotykający serca rycerskości, absolutnie kapitalny i piękny, perfekcyjny, doskonały.
Smutkiem napawa mnie wypowiedź Dyktatora, niestety tak to się kończy gdy ktoś uważa, że Tawerna to taki rodzaj dodatku do Warbanda. :(
Wiem, wiem dla wielu z was oczywistym jest, że sama gra MiB, to tylko pretekst który pozwala nam spotkać się i poznać nasze poglądy, że to dzięki MiB dochodzi do zderzenia umysłów, które tworzy Tawernę. Zaś sama Tawerna z kolej to intelektualna śmietanka, jak to ujął Terry Pratchett - mózgowy jogurt.
Tak, tak moi drodzy!
To właśnie ludzie o odruchach i instynktach silnych i czystych jak sir Lancelot sięgają po grę, która pozwala im odbyć duchową pielgrzymkę, której kresem jest Tawerna - odpowiednik tego czym był Kamelot, MIEJSCEM, które jest stanem ducha.Tymczasem to właśnie przy okrągłym stole, w samym centrum królestwa - grzechy, które drążą serca najdzielniejszych widać zawsze najmocniej. Czy gdy któryś z rycerzy uniesiony pychą, ambicją, lub stłamszony strachem, kuszony namiętnością, ulegał swym słabością, czyż momentalnie jego historia, nie stawała się przestrogą dla pozostałych?
Otóż naganna postawa Dyktatora jaką jest zaślepienie turniejami, chęć tłamszenia słabych, okrutna potrzeba budzenia lęku, doprowadziła do jego zguby. Nieszczęsny przybywa teraz do Tawerny i nie jest wstanie wziąć udziału w dyskusji, tłumaczy się mętnie, odrzucając duchowe bogactwo, które miał na wyciągnięcie ręki, straszny, straszny los.

Sami więc widzicie jak kończy się ślepa ścieżka która zmierzał Dyktator. Jeśli ktoś podchodzi nonszalancko do Tawerny, musi pamiętać, że Tawerna tak samo potraktuje jego, a wygrane na turniejach nie zastąpią prawdziwej śmiałości i bystrości jakiej tylko dyskusja z innymi może człowieka nauczyć.
Miejmy nadzieje, że butny Dyktator jednak zrozumie swój błąd, a wnioski z całej tej pożałowania godnej sytuacji wyciągnie nie tylko on.
Pamiętajcie, zatem Tawerna to skarbnica z której korzystanie wzbogaca prawdziwym bogactwem!