Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [Deluge][ChE]Chorągiew Elearska  (Przeczytany 27657 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AssasinsPL

• Kmieć
  • *
  • Piwa: -6
  • W grze: Kyle_PL
Odp: [Deluge][ChE]Chorągiew Elearska
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 29, 2013, 02:23:52 »
Jeśli gra się z nie ogarniętym klanem, to każdemu puszczą kiedyś nerwy...
Cytat: Prußak
a ma kurwa głos jak jakiś pizdokleszczo żuk gnojak

Offline BiLLyPL

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 6
  • Respice finem
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 29, 2013, 02:40:45 »
Lubisz się wtrącać i dokładać do pieca, przy przepychankach, co? Może na początek 10 pkt ostudzi Twój zapał.

Pozdrawiam!

« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2013, 02:56:14 wysłana przez Dyktator »
O mnie: W M&B od 08.2011.
 m.i : były dowódca Regimentu Hetmańskiego (OiM: DP), Generał Regimentu Gwardii Pieszej Koronnej (The Deluge), Twórca i dowódca pierwszej wśród polskich pułków formacji piechoty lekkiej (Woltyżerowie 5. Pułku Piechoty), reprezentant Polski w NWEC (2014), były Sierżant, zaś po przerwie szeregowy, następnie gwardzista 5. Pułku Piechoty (mm russia 3, Napoleonic Wars).
Od momentu wystąpienia z Pułku 7 czerwca 2014, samotny wilk w każdym zakątku M&B.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 29, 2013, 02:48:45 »
Jak zwykle, co dłuższą wiadomość napiszę, to mi się ścina i kasuje :/ Spróbuję odtworzyć, skoro Czeremis zdążył w tym czasie napisać, to zrobię to od końca.

@Czeremis:
To był sparing, nie mecz. Takich nie nagrywamy.

To, co famfam zrobił na drugiej mapie było karygodne i przy sędziach ( w lidze) na pewno nie miałoby miejsca. Człowiekiem jestem i granice swojej cierpliwości też mam. ChE pozwoliło sobie tym restartem na zbyt wiele, to i mój język się nie chamował... a co do ogarniania klanu, to uwierz, że gdyby nie ja i Kazimir, to na początku doszło by do przepychanek...

@famfam
No przecież jasne jest, że ta uwaga o multipostingu to był żart. Zluzuj portki, bo strasznie się napinasz.

@Moje uwagi do sparingu
Gdyby wyciąć, to co ChE zrobiło na koniec.. To mogę powiedzieć, że nie grało się tak źle xd Gdyby było jeszcze mniej kampienia, bo wynik 2:2 na 10 rund, to jednak nie jest to... Zauważyliście też pewnie karygodne zachowanie braci Rzepowskich. Zostali dyscyplinarnie wyrzuceni! Uprzednio musieli szorować tyłkiem po ścieżce Hańby i Wstydu! Z pewnością wzmocni to braterskie więzi, które łączą nasze klany ...
A wam ChE radzę poćwiczyć skilla ;) Bo w starciach bezpośrednich padacie, jak muchy. A wiecie... do ligi lepiej potrenować, niż próbować eliminować przeciwników sposobem prowokacja+screen :P

Spokojnej nocy życzę,

P.S.: Czeremis- do roboty, bo dział ligi stoi pusty... xd
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2013, 12:19:59 wysłana przez Dyktator »
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Pifcio

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 29, 2013, 08:10:34 »
Famfam za wstawianie wulgarnych rozmów na steamie i z gry +5pkt

Przypominam, że nie obchodzi nikogo z nas to co się dzieje u Was na Tsie ani w Waszych prywatnych rozmowach na steamie i innym badziewiu. Rozwiązujcie sobie takie rzeczy we własnej piaskownicy, a działy klanowe służą tylko i wyłącznie do celów informacyjnych (ale nie w ten sposób jak większość rozumuje).

Ps. A tą freikompanie czy jakoś tak za tego typu rozmowy podczas gry będę obserwował u nas na forum i gnębił ^^  Bo nie za bardzo wpływacie na pozytywne postrzeganie naszej polskiej społeczności na arenie Warbanda.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2013, 08:42:54 wysłana przez Pifcio »

Offline famfam

• Pijus
  • *
  • Piwa: 9
    • Autorskie Uniwersum Fantasy - Ash'Gard
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 29, 2013, 09:45:03 »
powiedz mi dlaczego mamy grać w osłabieniu monetarnym bo Frei nie uznaje rundy na respa po zmianie mapy. pewnie wybijcie wszystkich i na 1 rundę fajne wdzianka. Co do kampienia kilka razy też Wam się zdarzyło mniej niż nam faktycznie, ale wyzwiska bo mamy taką taktykę czy inną to mogliście sobie darować. A no i ta runda. Zlamaliacie zasady z konnymi więc runda dlaczego ma być ważna? Na lidze Sędzią napewno by to ciekawie potraktowal.

Pozdrawiam FamFam

+ Gif na rozładowanie atmosfery
(click to show/hide)
Manual a co to? Czym to się je?

[Apr 01 10:33:01] famfam:Wyszła nowa wersja deluga
[Apr 01 09:52:29] kujon333:coś marnie u Was - żadnych żarcików primaaprilisowych

Offline SantaClaus

• Pijus
  • *
  • Piwa: 5
  • Hej! Hej! Tuhaj-Bej!
Odp: [Deluge][ChE]Chorągiew Lewacka
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 29, 2013, 10:01:44 »
Człowiekiem jestem i granice swojej cierpliwości też mam. ChE pozwoliło sobie tym restartem na zbyt wiele, to i mój język się nie chamował...
FamFam też jest człowiekiem i ma prawo popełniać błędy.. U nas też było sporo restartów, ale nie narzekamy..

@FamFam: Szkoda nerwów..
(click to show/hide)

@Edit: Spójrzcie w jakim momencie odpowiedziałem na temat, akurat jak ktoś zmienił jej nazwę na "Chorągiew Lewacka"
Polacy nas do mieszka wsadzili, zapomnieli go jeno zawiązać.

Offline Cherokee

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 15
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 29, 2013, 10:01:49 »
Dobrze.Nie chce podważać autorytetu Pifcia jako moderatora globalnego ale napiszę jeszcze raz w tym temacie aby to wszystko podsumować i zakończyć tą jałową dyskusję. Freikompania podczas pierwszej mapy (Oprócz wydalonych za złe zachowanie Rzepowskich) zachowywała się dobrze,nie było większych spin nikt nie wyzywał się za mocno. Na drugiej mapie to co zrobiliście było naprawdę nieładne.Zrobiliście jeden reset,zaczęliście normalnie jak podczas punktowanej rundy nas atakować (nawet była tam taktyka a nie jakiś dziki rasz). gdy odbiliście się od nas jak od ściany nagle poczuliście potrzebę następnego resetu aby było po równo i straciliśmy całe uciułane pieniążki z rundy którą NORMALNIE ZAGRALIŚCIE. Potem chyba normalną koleją rzeczy już było że nasi klanowicze nie są omotani władzą absolutną Prusaka (despota przebrzydły) i zaczęli pisać na czacie obraźliwe rzeczy (w tym ja za co biję się w pierś trzykrotnie ale dla konnego każdy grosz w początkowych fazach gry się liczy). Poprostu na siłę staraliście się nas sprowokować aby pokazać tym jakimi to jesteśmy złymi i niewychowanymi graczami. Ale to tylko gra a nie pojedynek dżentelmenów z XVIII* wieku (wiem że były już nielegalne ale się odbywały :P ). Wydaje mi się że w grze liczy się dobra zabawa a nie ścisła dyscyplina i taki właśnie styl ma freikompania. Rozmawiamy sobie podczas meczu luźnie na tsie o jakiś głupotach,śmiejemy się i gramy dla zabawy. Wasze dwa resety popsuły nam tą zabawę a tego nie lubimy. Freikompania ma nadzieje że takie prowokacje ze strony innych klanów na Deluge nigdy się nie powtórzą i będziemy mogli sobie w spokoju grać bez tego całe hejtu który się na nas sypie na tawernie. Chociaż w sumie widzę że ta scena ma zachowania podobne do pewnych ustrojów politycznych. Usilnie walczy z problemami które sama stworzyła.

*XIII wiek i coś nielegalnego? Chyba Ci się wieki pomyliły.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2013, 12:51:09 wysłana przez Cherokee »

(click to show/hide)

Offline famfam

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 29, 2013, 10:35:44 »
Gdybyście się trzymali zasad nie było by resetu, brak ich znajomości nie zwalnia Was z ich przestrzegania.

Dobra, faktycznie już zakończmy.

[Apr 01 09:52:29] kujon333:coś marnie u Was - żadnych żarcików primaaprilisowych

Offline famfam

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 29, 2013, 12:03:27 »
Cenzura na Tawerne wchodzi, ciekawe Kiszka ile Twój post będzie stał. Już raz usunęli.

Dalekowidz, dobry post, polać mu!

PS. Jeśli już Frei podało wynik to było
3:2 dla ChE, a nie jak podali 2:2.

Offline Czapla

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 30, 2013, 13:19:27 »
Gratulacje Che obroniliście się widzicie a Arn/Minotal  dzięki takim ludziom jak są w Frei  i Lor ma reputacje jaką ma i głosili propagandy o nim itp. Ale cóż kto by uwierzył Arnowi i go wsparł?
Wracając do sprawy uważacie Tks i 1kk za patologie bo jacyś retardzi głoszą ploty o nich i każdy w ploty wierzy bo czemu nie.  Powiem tak admini tawerny dajecie moderatora komu popadnie i później taki burdel jest  i każdy się dziwi czemu scena upada itp.
Sorka że ja nie w temacie ale proszę tego nie usuwać bo to szczera prawda jest.
Teraz trzeba wziąć się do kupy i wywalić patologie ze Sceny.
Życzę powodzenia na dalszej drodze Che

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2013, 09:27:52 wysłana przez Pifcio »

Offline Pifcio

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 03, 2013, 09:27:39 »
Czapla, Twoje prośby zostały wysłuchane i już Dyktator opuścił nasze szeregi. Tobie od razu cofam ostrzeżenia i pokasuje Wam trochę śmietnika w tym wątku.

Offline famfam

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 02, 2013, 17:46:16 »
W Niedzielę odbył się mecz ligowy ChE vs ChW. Mimo naszej dzielnej walki wciąż brakowało nam wykończenia i nie potrafiliśmy wykorzystać wielu okazji. Ale świetnie się bawiliśmy i chyba to jest najważniejsze! Ponadto jeden z naszych graczy złapał moment w którym ciężki koń Osmanów czyni nie ładnie TK na swym jeźdźcu zabijając go i dodając jedną rundkę na naszą korzyść.

Serdeczne gratulacje dla ChW i dziękujemy za wspaniały mecz!

Link do filmu: http://www.youtube.com/watch?v=kvA0Sv1-y0A

Bym zapomniał! Jeszcze jeden link (niestety Gucio nie wiedząc czemu nie zmontował tego w całość) jak w bardzo ciekawy sposób kończymy ostatnią rundę tegoż meczu!

Link do filmu: http://www.youtube.com/watch?v=DfTFR6Pzb0Q

Offline famfam

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 14, 2013, 17:07:52 »
Z życia Chorągwi Elearskiej.
Dnia 13 października br. Chorągiew Elearska i Korpus Ochrony Pogranicza nawiązują współpracę na modzie Festung Breslau. ChE zasiliło szeregi KOP'u swoimi ludźmi. Liczymy na udaną współpracę a przede wszystkim dobrą zabawę! Treningi na Festungu odbywać się będą w sobotę wieczorami.

+

Kolejna informacja:
Pocztowy Pendragon opuścił nasz klan i dołączył do ekipy z "reputacją" jaką jest NP. Miło nam było razem współpracować trochę szkoda, że taki finisz, lecz mamy nadzieję, że namówisz tam chłopaków na jakiś meczyk ChE vs NP bo już się doczekać nie możemy. Życzymy dalszych sukcesów w grze!

Offline SantaClaus

• Pijus
  • *
  • Piwa: 5
  • Hej! Hej! Tuhaj-Bej!
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 17, 2013, 15:28:02 »
Powodzenia w współpracy!

@Down: Vivat!

@Edit:Down: Prezenty = szpadel i kalesonki? :D
Polacy nas do mieszka wsadzili, zapomnieli go jeno zawiązać.

Offline famfam

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 17, 2013, 15:28:59 »
Z życia Chorągwi Elearskiej.
Dnia 14 października br. gracz SantaClaus został oficjalnie przyjęty do Chorągwi Elearskiej! Został jej honorowym członkiem oraz otrzymał rangę "Pszyjaciel"! Panie Mikołaju liczymy na częste prezenty i dobrą zabawe! Od tego dnia masz immunitet w ChE.
Pozdrawiam ;)