Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Pięć pytań  (Przeczytany 26934 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Feomathar

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 2
Odp: Pięć pytań
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 16, 2013, 10:55:19 »
1. Ulubiona postać z gry? - Zdecydowanie Bezimienny z Gothica.
2. Ulubiona spluwa? - To nie dla mnie..
3. Lubisz jajecznicę? - Jak można nie lubić?
4. Ile max kg podniesiesz? - Nie jestem z ych "koksów".
5. Ameryka czy Rosja? - Ameryka, nie wiem dlaczego, ale nie lubię Rosji.

Pytanka:
1. Czy słuchasz Iron Maiden?
2. Jakie gry po połączeniu, stworzą dobrą, nową grę? Podaj dwie, trzy.
3. Co sądzisz o anime?
4. Czy masz niemiłe doświadczenia ze screamerami? (Twarzyczki w linkach itp.)
5. W świat jakiej książki chciałbyś się przenieść?

« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2013, 13:26:01 wysłana przez Feomathar »

Offline adriankowaty

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 42
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 17, 2013, 09:27:56 »
1. Nie
2. Age of Empires III + Empire Earth II + M&B Warband
3. Nawet ciekawe, ale dużo go nie oglądałem (raz się obejrzało filmy z tego typu i poza tym nic)
4. Tak
5. Do Tolkienowskiego Śródziemia

Pytania:
1. Jakimi ludźmi byli wg ciebie Konrad Adenauer i Willy Brandt?
2. Z czym kojarzysz lewicę?
3. Powinniśmy się oglądać na Europę czy na USA?
4. Jaki masz stosunek do UE?
5. Jesteś promilitarystą czy antymilitarystą?

Offline Villager

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 17, 2013, 11:18:10 »
1. Jakoś nie interesuje mnie polityka.
2. Z żoną lwa
3. Z Europą
4. Nawet spoko
5. anty

1. Jaki gatunek gry lubisz najbardziej?
2. Ile modułów masz na WB?
3. Czy lubisz orków z Władcy Pierścieni?
4. Jakie jest twoje ulubione uniwersum fantasy?
5. Coca-Cola czy Pepsi?

Offline McAbra

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 45
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Totalwar.ORG.PL
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 17, 2013, 12:31:12 »
Cytat: adriankowaty
5. Do Tolkienowskiego Śródziemia
Ta, i żyć w biedzie i brudzie czekając na najazd orków ;)

Co do pytań:
1. Strategie.
2. Na WB? Żadnego.
3. Nie, a da się ich lubić? :P
4. Mitologiczna Grecja.
5. Pepsi.

1. Czy lubisz oglądać iluzjonistów?
2. Grałeś w CS-a?
3. Hobbit czy Władca Pierścieni? (książki)
4. Twój ulubiony kanał telewizyjny?
5. Ile języków obcych znasz?
Pamiętaj, pamiętaj, bo data to święta,
Gdy spisek wykryto prochowy.
Piątego listopada wydała się zdrada
W pamięci tę datę zachowaj.

Offline Gamling

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 54
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 17, 2013, 12:48:06 »
1. Nie.
2. Też nie, nie kręcą mnie strzelanki ogólnie.
3. Zdecydowanie Władca Pierścieni, lepsza fabuła, ciekawsze postaci, uwielbiam to czytać.
4. Hmm... TVN za Ukrytą Prawdę i okazjonalnie jakiś dobry film :)
5. Dwa, angielski i rosyjski (choć drugi raczej słabo).

1. Według ciebie krucjaty na Ziemie Świętą, były czymś za co warto było oddać życie?
2. Wielu z nas Polaków, czuje jakąś nienawiść do Zakonu Krzyżackiego, czy podzielasz zdanie tych ludzi?
3. Lubisz czytać powieści historyczne?
4. Jakie zajmujesz stanowisko w starym sporze która seria lepsza, Gothic czy TES? :)
5. Wolisz Warhammer Fantasy Battle czy Warhammer 40k?

Offline Peasant

• Tułacz
  • *
  • Peasant of Epeshe Village.
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 18, 2013, 20:25:24 »
1. W tamtych czasach ludzie mieli inne zdanie o krucjatach niż dzisiejszy człowiek epoki konsumpcyjnej. Moja odpowiedź: Tak, było warto, bo chociaż się nie udało to ci rycerze polegli w dobrej sprawie - walczyli za Religię, która w średniowieczu była traktowana z większym szacunkiem niż dzisiaj.
2. Nie podzielam tego. Wielu Polaków nienawidzi Krzyżaków za wjazd na ziemie Polskie. Owszem, było to według mnie aktem wandalizmu wobec narodu. Ale Zakon Krzyżacki miał według mnie więcej dobrych stron. I za to go lubię.
3. Oczywiście! "Krzyżacy", "Potop", "Pan Wołodyjowski" i inne. Ale także te drugowojenne jak "Kompania braci", "Porucznicy 1939" i szczególnie "Okręt".
4. TES. Gothic nigdy mi się nie podobał. Stare gry są dobre. Ale nie Gothic. A uniwersum TES jest po prostu bardziej rozbudowane i fabuły w serii lepsze.
5. Nie grałem w Warhammera, ale prędzej zagrałbym w Fantasy Battle.

Moje pytania:
1. Wakacje w górach czy nad morzem?
2. Czy podzielasz pogląd, że orkowie to banda demonicznych złych potworów bez uczuć?
3. Wolisz starsze gry, czy nowsze? Bo mi się znudziły te Battlefieldy, Cody, Assasiny i tak dalej. Uważam, że starsze gry przynoszą więcej rozrywki.
4. Do jakich czasów z historii przeniósł byś się najbardziej? Wyjaśnij i nie mów mi, że "współczesne czasy rządzą!". Bo to nudne, napisz coś ciekawego!
5. Lubisz zloty średniowieczne? Jeśli byłeś na jakimś to powiedz na jakim i kiedy! :)

Offline Gamling

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 54
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 18, 2013, 22:34:04 »
Szczególnie interesowało mnie co ktoś odpowie na pierwsze dwa moje pytania, widzę Peasant że mamy w tej kwestii podobne poglądy :)
Wracając do pytań:
1. Góry, bardziej mi odpowiadają krajobrazy i ogólnie ciężko to określić co jeszcze :)
2. To chyba już temat rzeka, zależy od uniwersum fantasy w którym ci orkowie są obecni. W LOTR ich nie lubię ale podoba mi się ich przedstawienie w serii TES, dlatego moja odpowiedź brzmi : nie bo jednak tam mieli uczucia i wielu z nich było fajnymi postaciami.
3. Starsze, gry takie jak Heroes, Age of Wonders, Medieval, Rome, AC, Kozacy to niezapomniana i świetna rozgrywka, kiedyś człowiek się jarał tymi grami, i gwoli ścisłości dalej lubię w nie grać, więc stawiam na stare.
4. Średniowiecze! Tak wiem, może niektórzy będą mówić a tam, żyło się krótko, był bród, choroby. To pierwsze jest prawdą w połowie, drugie to zwykły mit a trzecie dotyczy również naszych czasów. Owszem, prostym chłopom się ciężko żyło, ale rzemieślnicy i żołnierze nie mieli źle, nie mówiąc o rycerstwie i duchowieństwie. Bardziej mi w ogóle odpowiada kultura tamtych czasów, Średniowiecznej muzyki dzisiaj słucham bardzo często. A być takim rycerzem, krzyknąć "w imię Boga" i pogalopować na wrogów? Fajna sprawa :)
5. Ech jeszcze nie byłem ale planuję w przyszłości uczestniczyć w takim czymś.

1. Uważasz Saladyna za prawdziwego geniusza czy tylko po prostu dobrego wodza który wykorzystywał błędy wroga?
2. Czy według ciebie Władysław Jagiełło postąpił dobrze pod Grunwaldem, nie biorąc udziału w walce?
3. Oblivion został uznany przez wielu graczy za krok w tył w stosunku do poprzednich części, a ty uważasz go za niewypał czy dobrą grę?
4. W szkole wolałeś lub wolisz przedmioty humanistyczne czy ścisłe?
5. W grze liczy się dla ciebie bardziej widowiskowa grafika, czy ogólne dopracowanie rozgrywki i fabuła?

Offline Peasant

• Tułacz
  • *
  • Peasant of Epeshe Village.
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 19, 2013, 18:15:00 »
1. Saladyn? Lubię go głównie za jego wspaniałe zdolności przywódcze i strategie oraz ogólne usposobienie. Znał się oprócz wojny na tym i owym np. na kulturze i sztuce. Nie wiem czy uważać go za geniusza, ale jest jednym z moich ulubionych dowódców średniowiecznych obok Joanny D'arc i Czyngis Chana.
2. No, raczej tak. Kto wie jak mogło by się to potoczyć gdyby wziął w walce bezpośredni udział. Pod Grunwaldem udało mu się obmyślić niemalże doskonałą strategię, a następnie wprowadzić ją w życie, stojąc na pagórku i kierując wojskami. Gdyby zginął w trakcie nie wiadomo kto by zwyciężył. Oddziały polskie straciłyby morale, natomiast Krzyżacy by na tym zyskali.
3. Dobry był, bardzo. Oczywiście wg. mnie przy Morrowindzie nie ma szans na zwycięstwo. Ale miał też wiele tego czego on nie miał. Na przykład rozwiniętą SI, nowy i wygodniejszy system walki, grafika też przebija Morka. Lubię Obliviona, miał wspaniały klimat i questy itd.
4. Nigdy nie byłem dobrym uczniem. Ale oczywiście, że wolę humanistyczne! Szczególnie historię. Można posłuchać o czymś ciekawym, o heroicznych bitwach, o dawnym stylu życia, o polityce tamtych lat. Język Polski też nie jest zły, szczególnie literatura. To jak historia, tyle że w bardziej artystycznym przekazie.
5. Grywalność i realizm zawsze stawiam na pierwszym miejscu. Oczywiście, dobrze żeby grafika była dobra, ale nie to dla mnie najważniejsze. Battlefield to nie dla mnie. Co z tego że DX11. To tylko rozwałka w zręcznościowym wydaniu. Lubię "realistyczniejsze" FPSy jak na przykład Armed Assault 2, S.T.A.L.K.E.R itd. Ale w takiego Skyrima to chętnie bym zagrał :) .

Pytania:
1. Czy wg. ciebie kosmos jest niesamowicie fascynujący, czy jednak lejesz na to ciepłym moczem?
2. Lubisz sztukę azjatycką? Jeśli tak, to co ci się w niej najbardziej podoba?
3. Było tak, że instalowałeś jakiegoś z trudem ściągniętego przez około 2 godziny MMO, a następnie coś poszło nie tak i wywalałeś wszystko do kosza?
4. Czy masz wrażenie, że w jakimkolwiek multiplayerze jesteś nic nie znaczącym śmieciem, na którego nikt nie zwraca uwagi?
5. Jesteś bardziej ekologiczny czy może jednak wolisz aby cywilizacja się rozrastała?

Offline Skarbnik

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 29
  • Kończ waść, wstydu oszczędź.
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 01, 2013, 15:36:17 »
1. Interesuję się kosmosem, jest dla mnie wielką zagadką, którą obok Trójkąta Bermudzkiego chciałem zawsze rozgryźć.
2. Nie lubię sztuki azjatyckiej.
3. Nie instalowałem żadnego MMO, mam za słaby internet ( często przerywa zasięg ). Sam system grania mnie nie interesuje, szybko by mi się znudził.
4. W multi gram tylko w Call of Duty 4 Modern Warfare i mam tam wysoki stopień z dobrymi statami. Czyli nie odczuwam takiego wrażenia.
5. Jestem jak najbardziej ekologiczny.

Pytania:
1. Co sądzisz o ściąganiu filmów z internetu? Piractwo czy legalne?
2. Co byś zmienił w wyglądzie naszego forum?
3. Twierdzisz, że TVN, Polsat i TVP są obiektywne czy stronnicze w stosunku do polityki?
4. Czy masz jakieś marzenie, które chcesz za wszelką cenę spełnić ( nie musisz pisać jakie marzenie, napisz tak lub nie ).
5. Jaki typ gier uwielbiasz, a jakiego nie znosisz? ( np. RPG, strzelanka, survival horror ).
Nie przywiązuj się do nikogo, kogo w razie wpadki nie porzucisz w ciągu 30 sekund. - Neil McCauley

Offline ZdzisiuDywersant

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 25
  • Nie było ziemnioków, jeno tylko głód i mróz
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 01, 2013, 16:09:02 »
1. Jak najbardziej legalne.
2. Nic. Wygląd jest prosty i przejrzysty i jest ok.
3. Nie wiem co to znaczy "obiektywne media". Wszystko co się da jest w tym skorumpowanym państwie przekupione.
4. Tak, mam jedno dla niektórych dość dziecinne- otóż chciałbym rządzić.
5. Najbardziej lubię gry z gatunku cRPG. Inne lubię trochę mniej, ale nie ma gatunków których nie cierpię.

1. Jaki jest twój ulubiony okres w historii (epoka)?
2. Jakiej muzyki słuchasz?
3. Czy uważasz demokrację (tą dzisiejszą) za najdoskonalszy system?
4. Lubisz czytać książki?
5. Jaka religia jest wg. ciebie najsłuszniejsza? (może też być jej brak)
Suprajs, podpisu brak!

Offline McAbra

• Hulaka
  • *
    • Totalwar.ORG.PL
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 01, 2013, 16:21:44 »
1. Wiek XX.
2. Metalu i rocka.
3. Ani trochę.
4. Tak, zwłaszcza fantasy.
5. Religia to wybór człowieka, nikt nie powinien mu jej narzucać bądź zabraniać. Nie ma słusznej religii.

1. Co sądzisz o talent-show?
2. Co myślisz o używaniu swastyki jako symbolu szczęścia? (temat na topie) ;)
3. Jaki jest Twój ulubiony mod do M&B/WB?
4. Laptop czy Komputer stacjonarny?
5. Jaki jest Twój ulubiony pisarz?

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #101 dnia: Grudzień 01, 2013, 17:27:44 »
.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2015, 22:17:21 wysłana przez Sefirot »
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski

Offline Feomathar

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #102 dnia: Grudzień 02, 2013, 18:11:36 »
1.Gitara czy instrumenty klawiszowe? - Gitara, sam gram i jest milutko.
2.Rock czy jazz? - Rock, uważam go za najlepszy gatunek muzyczny obok metalu..
3.Słuchawki czy głośniki? - Słuchawki, nie lubię gdy kto inny słyszy to co ja na komputerze.
4... Grenlandia czy Antarktyda? :P - Antarktyda, chociaż nie wiem czemu(świetne pytanie).
5. Ukraina/ Białoruś? - Białoruś, mam przyjaciela z tego właśnie państwa, a i nie jest takie złe.

1. Czy oglądasz na youtubie jakąś konkretną osobę(zagrajmer np.), losowe filmiki, a może sam nagrywasz?
2. Najtrudniejsza gra w jaką grałeś?
3. Grałeś może w Gothica?
4. Jakim chciałbyś być zwierzęciem?
5. Masz jakieś forum internetowe, które codziennie odwiedzasz, udzielasz się na nim? Oprócz tego oczywiście..

Offline Bloomy

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 8
« Odpowiedź #103 dnia: Grudzień 02, 2013, 18:21:37 »

1. Oglądam od czasu do czasu osoby mniej lub bardziej powiązane z serią Total War. A tych całych rocków, rojów i innych komików nie oglądam - i nie mam zamiaru.
2. Jagged Alliance 2, chociaż bywały inne, trudniejsze.
3. Co to za pytanie :)
4. Cholera wie, wilkiem.
5. Mam.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Co sądzisz o tej błazenadzie związanej z wizytą pewnego polskiego polityka na Ukrainie?
2. Oglądasz telewizję?
3. Twoja ulubiona bajka z dzieciństwa to..?
4. Kojarzysz uniwersum "młotka", a jeżeli tak to w jakim stopniu?
5. Umiesz gotować?

Offline McAbra

• Hulaka
  • *
    • Totalwar.ORG.PL
« Odpowiedź #104 dnia: Grudzień 02, 2013, 19:14:34 »
1. Co?
2. Tak.
3. Tabaluga!
4. Kojarzę, ale bardziej 40k niż Fantasy - nie zagłębiałem się zbytnio, choć znam ważniejsze rzeczy.
5. Wodę na herbatę.

1. Jakie zmiany przyniesie wg Ciebie Bannerlord?
2. Dokończ zdanie: Korwin to... :D
3. Ulubony/a aktor/ka?
4. Czy próbowałeś modować jakąkolwiek grę?
5. Jakiego języka obcego chciałbyś się nauczyć?