Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Pięć pytań  (Przeczytany 25569 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Domestos

• BANITA
  • Kmieć
  • *
  • Piwa: -9
Odp: Pięć pytań
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 21, 2013, 08:23:35 »
1. Ilu znasz w realu Dominików? 10
2. Cola, czy sok jabłkowy? Cola
3. Czy sądzisz że spędzasz na Tawernie zbyt dużo czas? Tak
4. Gdy chorujesz, to leczysz się tradycyjnie, czy od razu antybiotyki etc. ? Tradycyjnie
5. Gdybyś miał zmienić imię, to jakie byś wybrał? Maurycy

1.Czy gdybyś wylądował na wyspie pełnej Kanibali, jadłbyś ludzie mięso, czy sam wolałbyś być zjedzonym?
2.Gdyby zabrakło kobiet na świecie, po jakim czasie dopuściłbyś się samogwałtu?
3..Gdyby zabrakło kobiet na świecie, po jakim czasie dopuściłbyś się uprawiania seksu z osobą tej samej płci?
4.Co byś zrobił, gdyby zaczęła się plaga zombie i ktoś z twojej rodziny miałby się \"przemienić\"?
5.Czy umiałbyś zabić człowieka, który wyrządził by ci ogromną, niewyobrażalną krzywdę?

Offline Aharo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 3
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 21, 2013, 14:00:25 »
Lecz się koleś xDD

1.Czy gdybyś wylądował na wyspie pełnej Kanibali, jadłbyś ludzie mięso, czy sam wolałbyś być zjedzonym?

Gdybym wylądował na takiej wyspie to zostałbym ich koszmarem, żyć bym im nie dał a tym bardziej jeść :D

2. Gdyby zabrakło kobiet na świecie, po jakim czasie dopuściłbyś się samogwałtu?

Eee, za późno ;x

3..Gdyby zabrakło kobiet na świecie, po jakim czasie dopuściłbyś się uprawiania seksu z osobą tej samej płci?

Nigdy. Życie bez kobiet to nie życie ;D

4.Co byś zrobił, gdyby zaczęła się plaga zombie i ktoś z twojej rodziny miałby się \"przemienić\"?

Dostałby kulkę w łeb i dołączyłbym do oddziału mordującego zombie. Coś pięknego, byle by to była ta wersja z "wolnymi" zombie.

5.Czy umiałbyś zabić człowieka, który wyrządził by ci ogromną, niewyobrażalną krzywdę?

hmm, trudne pytanie. Chyba nie.

1. Co byś zrobił gdyby ktoś zabił Twoją dziewczynę/chłopaka?
2. Gdyby zaatakowały nas Niemcy, czy wstąpiłbyś do wojska?
3. Co byś zrobił gdybyś wiedział, że zaraz nastąpi koniec świata?
4. W jakich czasach chciałbyś żyć najbardziej i dlaczego?
5. W jakiego bohatera z filmów chciałbyś się wcielić?
cześć, co tam

Offline Bot

• Moczymorda
  • *
  • Hail!
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 21, 2013, 14:33:13 »
Robiłbym wszystko, żeby przetrwać, a więc jadłbym ludzkie mięso gdyby zaszła taka konieczność.

2.Gdyby zabrakło kobiet na świecie, po jakim czasie dopuściłbyś się samogwałtu?
Nie wiem... zależy po jakim czasie naszłaby mnie ochota...

Jak wyżej.

Zabiłbym. Oszczędziłbym mu tego losu.

Raczej tak.

EDIT:
1. Co byś zrobił gdyby ktoś zabił Twoją dziewczynę/chłopaka?
Oko za oko, ząb za ząb. Zabiłbym mordercę bez litości.

2. Gdyby zaatakowały nas Niemcy, czy wstąpiłbyś do wojska?
Wiesz... świat się bardzo zmienił... Żydzi i Arabowie wojują, a Niemcy handlują, więc ci drudzy by nas nie zaatakowali. Ale chyba bym wstąpił niezależnie od tego, kto miałby nas zaatakować. Nie wiem jednak, czy zrobiłbym to z patriotyzmu, czy z czystej chęci udowodnienia sobie, że się nie boję lub chęci zaznania ciekawej przygody.

3. Co byś zrobił gdybyś wiedział, że zaraz nastąpi koniec świata?
Nic. I tak kiedyś umrę, więc to żadna różnica czy umrę sam za kilkadziesiąt lat, czy zaraz - niezależnie od tego, czy umrę sam czy wraz z całą ludzkością.

4. W jakich czasach chciałbyś żyć najbardziej i dlaczego?
Pozwolę sobie jeszcze wybrać miejsce i klasę społeczną:
-W Starożytnym Rzymie jako żołnierz(w młodości) i jako patrycjusz-filozof na starość - rzymskie wojsko byłoby ciekawą przygodą i zrobiłoby ze mnie prawdziwego mężczyznę, a na starość mógłbym się zająć filozofią i czekać na śmierć w bogatym domu godnym patrycjusza, rozkoszując się najlepszym jedzeniem i pięknem niewolnic.
-Silnym i potężnym, twardym wojownikiem pochodzącym ze Skandynawii lub ze Słowiańskich ziem(przed ich chrystianizacją)
-Ewentualnie chciałbym również żyć w przyszłości ze względu na postęp i rozwój technologii. Nie wiem jednak, jak miałaby wyglądać ta przyszłość - równie dobrze mogłaby to być przyszłość w czasie wojny atomowej lub jakiegoś kataklizmu. Tak więc cieszę się z całego serca, że żyję w tym czasie - XXI wieku.

5. W jakiego bohatera z filmów chciałbyś się wcielić?
Braveheart

1. Jakie jest twoje zdanie o Islamie i o muslimach zalewających Europę?
2. Jak oceniasz swoją sprawność fizyczną?
3. Czy gdybyś mógł urodzić się jeszcze raz, z możliwością wyboru swojej płci, wybrałbyś swoją płeć czy przeciwną?
4. Czy chciałbyś, by cała Europa była pogańska, a jej chrystianizacja się nie powiodła?
5. Czy masz dziewczynę/chłopaka? Jak ma na imię?

EDIT: Kurde... Znowu muszę jeszcze raz odpowiadać na pytania... To już trzeci zestaw!

1. Grałeś kiedyś w Gothica ?
Tak. W 1, 2+NK i 3.

2. Czy regularnie pijesz alkohol ?
Nie. 16 lat mam i mimo iż parę razy piłem już alkohol, to nie robię  tego regularnie.

3. Jesteś sportowcem ? Jak tak to jakie sporty uprawiasz ( nawet amatorsko )
Tylko na siłownię chodzę, a poza tym żadnych sportów.

4. Ruda, czy Czysta ?
Eeee... Co? Kto?

5. Deluge czy WfAS ?
Ani jedno, ani drugie. Vikingr! To jest to!

Offline Bot

• Moczymorda
  • *
  • Hail!
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 21, 2013, 16:10:40 »
No to żadna z nich, bo nie piłem nigdy wódki.

Offline Domestos

• BANITA
  • Kmieć
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 21, 2013, 16:20:23 »
1. Jakie jest twoje zdanie o Islamie i o muslimach zalewających Europę?Do czasu aż szanują naszą kulturę jest mi to obojętne.
2. Jak oceniasz swoją sprawność fizyczną?7/10
3. Czy gdybyś mógł urodzić się jeszcze raz, z możliwością wyboru swojej płci, wybrałbyś swoją płeć czy przeciwną?Pozostałbym przy swojej :)
4. Czy chciałbyś, by cała Europa była pogańska, a jej chrystianizacja się nie powiodła?Katolicy są bardziej tolerancyjni niż poganie, a Ja nie jestem gorliwym wyznawcą...
5. Czy masz dziewczynę/chłopaka? Jak ma na imię?W tej chwili nie mam, w sumie do czasu chocojebca daruje sobie :)

1.Gdybyś miał do wyboru żyć w męczarniach, czy godnie umrzeć?
2.Co byś zrobił gdyby w ziemię uderzył meteoryt o średnicy ~50km
3.Jak miałbyś do wyboru wyjechać do dobrej, pewnej pracy za granicą(np. Norwegia), a pracować za 1/10 w Polsce co byś wybrał?
4.Gdyby nastała plaga zombie pomagałbyś innym, nieznajomym ludziom, czy odbierał im ich dobra?
5.Co byś zrobił, gdybyś znalazł się w sytuacji sam na sam z przerażoną dziewczyną, która jest bardzo piękna i wiedziałbyś o tym, że za kilka minut zginiecie?

Offline Jakubek1230

• Kmieć
  • *
  • Piwa: -2
  • Aaaahh
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 21, 2013, 16:30:09 »
1.Gdybyś miał do wyboru żyć w męczarniach, czy godnie umrzeć?
Godnie umrzeć
2.Co byś zrobił gdyby w ziemię uderzył meteoryt o średnicy ~50km
Spi@#$%@#! z niej
3.Jak miałbyś do wyboru wyjechać do dobrej, pewnej pracy za granicą(np. Norwegia), a pracować za 1/10 w Polsce co byś wybrał?
Za granice
4.Gdyby nastała plaga zombie pomagałbyś innym, nieznajomym ludziom, czy odbierał im ich dobra?
Pomagałbym, bo samemu było by nudno
5.Co byś zrobił, gdybyś znalazł się w sytuacji sam na sam z przerażoną dziewczyną, która jest bardzo piękna i wiedziałbyś o tym, że za kilka minut zginiecie?
Czynić powinność

1. Twoja ulubiona potrawa
2. Grasz w Simsy lub/i SimCity
3. Czy pisząc SMS-y używasz polskich znaków?
4. Czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z Drakensang: The Dark Eye?
5. Jaki masz model telefonu komórkowego?
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2013, 17:22:02 wysłana przez Jakubek1230 »
O mój boże, ŚWIĘTA!!!!

Offline Netoman

• Bajkopisarz
  • Rybałt
  • *
  • Piwa: 127
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 21, 2013, 16:34:46 »
Odpowiadasz na pytania Domestosa ...

Są ludzie którzy grają w moduły gdzie używa się tylko dwóch bloków

Offline Bane

• Pijus
  • *
  • Piwa: 6
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 21, 2013, 19:25:33 »
1. Twoja ulubiona potrawa: To co akurat jest na stole
2. Grasz w Simsy lub/i SimCity: Kiedyś grałem w Simsy, ale teraz ani w to ani w to
3. Czy pisząc SMS-y używasz polskich znaków?: Nienawidzę pisać SMS-ów. A gdy już to robię, to raczej tak.
4. Czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z Drakensang: The Dark Eye?: Niet
5. Jaki masz model telefonu komórkowego?: LG T385 Wi-Fi (jak dobrze pamiętam ;-; )
Moje pytanka:
1. Czytałeś którąś z książek z sagi Pieśń Lodu i Ognia?
2. Województwo polskie w którym chciałbyś mieszkać?
3. Apokalipsa zombie. Czym się posługujesz?
4. Czy gdyby była taka możliwość, poleciałbyś na inną planetę, wiedząc, że będziesz miał wycięte ok. 10 lat życiorysu?
5. Festung czy The Deluge?

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 21, 2013, 19:49:40 »
1. Czytałeś którąś z książek z sagi Pieśń Lodu i Ognia? - Tak, czytałem "Starcie Królów". Chociaż wolę jednak akurat obejrzeć serial, bo HBO odwaliło kawał dobrej roboty.
2. Województwo polskie w którym chciałbyś mieszkać? Nie wiem o co Ci chodzi za bardzo, ale jeśli chodzi Ci o aktualny podział administracyjny w Polsce, to z pewnością mojego województwa (Wielkopolskie) nie zamieniłbym na żadne inne.
3. Apokalipsa zombie. Czym się posługujesz? Denerwują mnie te wszechobecne pytania na temat Apokalipsy Zombie. Wiesz co? Wziąłbym najlepszy rewolwer i wypaliłbym sobie w łeb. Za głupie pytanie.
4. Czy gdyby była taka możliwość, poleciałbyś na inną planetę, wiedząc, że będziesz miał wycięte ok. 10 lat życiorysu? Z pewnością tak. Żyjemy akurat w takich czasach kiedy nie ma za bardzo nic do odkrycia. Wcześniej pływało się statkami czegoś szukając, chodziło się po lądach badając wszystko dookoła. A w przyszłości będzie się latało może na jakieś inne planety.
5. Festung czy The Deluge?
Z pewnością The Deluge. Za co? Za klimat, który jest niepowtarzalny, którego nie zaznasz w innych modach. Właśnie dlatego. No i mam klan na nim, co również bardziej mnie z nim wiąże.

1. Kogo bardziej tolerujesz - Żydów czy Muzułmanów?
2. Humanistyka czy nauki ścisłe?
3. Ateista czy deista?
4. Oglądałeś jakąś część "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego?
5. Komunizm czy faszyzm? Odpowiedź uzasadnij.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Bot

• Moczymorda
  • *
  • Hail!
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 21, 2013, 20:52:50 »
1. Kogo bardziej tolerujesz - Żydów czy Muzułmanów?
Żydów. Nie kłócą się o to, dlaczego w Europie nie wolno im zakrywać głów. Nie mają tak dużej chęci nawracania jak muzułmanie. To nie ich fanatycy wysadzili WTC. A poza tym, Izrael rządzony przez Żydów jest dużo lepszym miejscem, niż byłby gdyby rządziły nim muslimy z Palestyny.

2. Humanistyka czy nauki ścisłe?
Mimo iż chodzę na profil typowo ścisły, bo geodezja - zazwyczaj wolę humanistykę. Nienawidzę jednak tego pisania w zeszycie na polskim! Fe!

3. Ateista czy deista?
Mi jest bliżej do ateizmu, ale oba poglądy szanuję tak samo.

4. Oglądałeś jakąś część "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego?
Nie.

5. Komunizm czy faszyzm? Odpowiedź uzasadnij.
Różnica między komunizmem a faszyzmem jest taka, że w komunizmie chcieliby mnie zsocjalizować, a w faszyzmie znacjonalizować. Myślę jednak, że z dwojga złego wolałbym żyć w faszystowskich Włoszech za Mussoliniego, niż w ZSRR pod batem czerwonego ścierwa.

1. Czy miałeś kiedykolwiek w swoim życiu myśli, że z inną płcią byłoby ci łatwiej?
2. W jakim kraju najbardziej chciałbyś zamieszkać?
3. Wolałbyś żyć w skrajnym socjalizmie czy w skrajnym kapitalizmie? Odpowiedź uzasadnij.
4. Jakie kobiety najbardziej ci się podobają?
5. Co sądzisz o Palestynie?
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2013, 21:35:11 wysłana przez Bot »

Offline jurdas

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 23
  • PE_giermek_Jurdas
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 23, 2013, 00:15:02 »
1, nie
2. W Polsce, Rosji lub Niemczech, nie jestem do końca pewien
3. W socjaliźmie, nie ma idealnego systemu, jednak kiedyś przynajmniej władza za skradzione pieniądze coś zrobiła, teraz każdy kradnie dla siebie.
4. Brunetki, blondynki ja wszystkie te dziewczynki... Najważniejsze, żeby nie była tzw. "tępą dzidą". Kobiety przede wszystkim cenię za charakter, a dopiero później za wygląd(co nie oznacza, że wygląd nie jest dla mnie ważny) ;)
5. Nic nie sądzę, jest sobie, ich sprawa, nie ma jej, też ich sprawa.

Ode mnie:
1. Wolisz domówki czy wielkie imprezy?
2. Mieszkasz w mieście czy na wsi?
3. Czy nie wydaje ci się czasem, że któryś wielki fizyk się jebn... w obliczeniach?
4. Największa twoja pasja w życiu o:
5. Kiedy skoczymy na piwko? :)
[wycięte z banlisty]blackhawk (13.08.2012) - prowokacje- zakaz pisania do odwołania. //sir Luca

Offline Bot

• Moczymorda
  • *
  • Hail!
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 23, 2013, 00:26:20 »
rezerwacja

Rezerwować możesz bilety albo stolik w restauracji. W tej luźnej forumowej "grze" blokujesz innym kolej i spowalniasz. Odpowiadasz i piszesz pytania albo się nie bawisz.

Chciałem tylko uniknąć sytuacji, w której trzy razy odpowiadałem na różne pytania, bo ktoś odpowiedział szybciej, a ja musiałem potem edytować.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2013, 02:44:20 wysłana przez Bot »

Offline Domestos

• BANITA
  • Kmieć
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 23, 2013, 00:55:39 »
1. Wolisz domówki czy wielkie imprezy?domówki
2. Mieszkasz w mieście czy na wsi?mieście
3. Czy nie wydaje ci się czasem, że któryś wielki fizyk się jebn... w obliczeniach?Ta, moja nauczycielka fizyki Renata P. jak wystawiała mi 1 na półrocze...
4. Największa twoja pasja w życiu o:Życie :O?
5. Kiedy skoczymy na piwko? :)Jak skończysz 18 lat, nie zamierzam borykać się z kryminałem za rozpijanie nieletnich.

1.Oralny czy Fetysz?
2.Gdybyś wygrał w totka 30 mln kupiłbyś odrzutowiec, jacht czy bardzo, bardzo, bardzo dobry samochód(tylko 1 możliwość)?
3.Gdyby zmarły miliarder przekazał ci cały majątek, co byś z nim zrobił?
4.Czy poświęciłbyś własne życie, jeżeli tym czynem uratowałbyś ludzkość?
5.Co sądzisz o seksie publicznym?

Offline Bane

• Pijus
  • *
  • Piwa: 6
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 23, 2013, 15:08:34 »
1.Oralny czy Fetysz? Nie wiem, nie próbowałem ;-;
2.Gdybyś wygrał w totka 30 mln kupiłbyś odrzutowiec, jacht czy bardzo, bardzo, bardzo dobry samochód(tylko 1 możliwość)? Komputer. Ewentualnie odrzutowiec...
3.Gdyby zmarły miliarder przekazał ci cały majątek, co byś z nim zrobił? Kupił komputer, kilka serii książek a reszta na konto.
4.Czy poświęciłbyś własne życie, jeżeli tym czynem uratowałbyś ludzkość? Cóż, gdyby ludzkość zginęła to ja razem z nią, więc tak trochę szkoda marnotrawić te siedem milionów. Chyba że mógłbym przeżyć.
5.Co sądzisz o seksie publicznym? Nie wiem, nie próbowałem, ale raz spotkałem geja robiącego loda drugiemu, więc mam traumę.

1. Blondynki, brunetki czy rude?
2. Płatki czy kanapka?
3. Gdzie chciałbyś pracować?
4. Jak chciałbyś umrzeć?
5. Nie sądzisz że Domestos ma dziwne pytania?

Offline Netoman

• Bajkopisarz
  • Rybałt
  • *
  • Piwa: 127
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 24, 2013, 16:25:40 »
1. Blondynki, brunetki czy rude?
2. Płatki czy kanapka?
3. Gdzie chciałbyś pracować?
4. Jak chciałbyś umrzeć?
5. Nie sądzisz że Domestos ma dziwne pytania?

1. Czy sądzisz że byłbyś dobrym politykiem?
2. Jakie egzotyczne owoce najbardziej lubisz?
3. Odróżniasz Hardware od Software bez paczenia w guglach?
4. Czy jesteś otwarty na nowe znajomości?
5. Wierzysz w horoskopy?
Są ludzie którzy grają w moduły gdzie używa się tylko dwóch bloków