Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs Świąteczny 2016

26.12.2016 | Dodał: lllew

Ruszyła kolejna edycja naszego konkursu świątecznego. Ponownie czekają na was nagrody. więcej

Podsumowanie Pucharu Polski 2016

08.12.2016 | Dodał: Rome

Puchar Polski oficjalnie się zakończył, ale zapraszam do przeczytania podsumowania napisanego przez Dyktatora. Link można znaleźć więcej

Gracz Roku 2016 - FINAŁ!

15.11.2016 | Dodał: Dyktator

To już finałowa runda tegorocznego plebiscytu na Gracza Roku! więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Puchar Polski - To już koniec  (Przeczytany 2937 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online ^IvE

• Moderator
  • Rycerz
  • *
  • Piwa: 363
  • Let me take you to the movie
Puchar Polski - To już koniec
« dnia: Luty 20, 2013, 19:58:11 »

To już koniec Pucharu Polski. Czas na podsumowanie. Lista zwycięzców jest dostępna poniżej - trudno ją przeoczyć. Drużyny które zajęły pierwsze trzy miejsca otrzymają okolicznościowe sygnaturki - którymi zgodnie z obietnicą można nacieszyć oko. Link do nich oraz ich wygląd poniżej (złączony z listą zwycięzców). Przy okazji podsumowania chciałbym podziękować paru osobom i rozliczyć się z obietnic i tego czego nie udało się zrealizować. Może zacznijmy od tej mniej przyjemnej strony.

__________________________________________________________________________________________________________________

Jak wiadomo na początku Pucharu obiecywało się wiele. Stronę turniejową, automatyczne sprawdzanie ID, ranking graczy i tak dalej. Co do strony turniejowej - niestety obietnica nie mogła być spełniona z powodu braku czasu i problemów technicznych. Co do rankingu graczu słyszałem, że Rome podjął się tego. Zobaczymy co szykuje. Zarezerwuje posta pod tym aby mógł rzucić garstką statystyk dla ciekawskich jeśli się tego podjął. Wracając do tematu. Turniej ten był zdecydowanie największym wydarzeniem na dotychczasowej polskiej scenie WB. Wbrew moim obawom frekwencja dopisała a turniej przebiegł bez większych sensacji z czego jestem bardzo rad. Mam nadzieję, że uczestnicy i obserwatorzy wybaczą brak spełniania obietnic i docenią starania organizatorów. Jak widać scena sama z siebie nie umrze gdy będzie gdzie grać. Niech ten turniej pozostanie na polskiej scenie WB symbolem tego, że "jak się chcę to można".  A co dalej? Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. W tej chwili sam robię sobie przerwę od tawerny i WB. A co będzie za rok? To już zobaczymy - może będzie to już turniej na dwójce ;). Polecam tylko ewentualnym następcom aby solidnie dopracowali regulamin i go przestali bo to podstawa.

__________________________________________________________________________________________________________________

Podziękowania

Romowi - Bez niego nie dałbym rady. To on praktycznie sam organizował turniej od połowy trwania. Wielkie dzięki Rome, że Ci się chciało i nadrobiłeś moje lenistwo swoją pracą przy tym turnieju, Dzięki !

Hakeruskowi - Hakerussowi dziękuje za solidną pracę przy tabelkach, które wykonał wzorowo. To dzięki niemu udało się uporządkować turniej aby przebiegał w płynnej formie, Dzięki !

Luce - Za polecenie Hakerussa, za zajęcie się sprawami technicznymi i logami serwera. Dzięki !

Klanowi HITMEN a w szczególności Filcefixowi - To dzięki nim ten turniej posiadał przed najpopularniejszym rodzajem WH. Wpadli oni na ten sprytny pomysł, a Filc w pocie czoła dostosował mapy. Wielkie dzięki !

Kadrze sędziowskiej oraz streamującym (którzy nie wytrzymali do końca :>) Sól tego turnieju. Sędziowie. To dzięki nim zapanował na meczach porządek. Z wielką satysfakcją stwierdzam, że już po kilku meczach klany wpadły w pewien rygor i sędziowie mieli mniej pracy. Co nie zmienia faktu, że sędziowanie nie jest zbyt atrakcyjnym zajęciem i należy podziękować im, za tą charytatywną pracę na rzecz turnieju. To samo ze streamerami - szkoda tylko, że nie dotrwali do końcowych meczy.

Miejsce 1: Polish Eagles

[img]http://i.imgur.com/PdVsHgN.png[/img]

Miejsce 2: Guards of Warband

[img]http://i.imgur.com/qqB73Rb.png[/img]

Miejsce 3: Warsong Clan

[img]http://i.imgur.com/48sizqM.png[/img]

...

Miejsce 4: ŻeliWo,
Miejsce 5: Kingdom of Heaven,
 Miejsce 6: Call of Warband,
Bojar: Miałeś rację IvE, muszę Cię przeprosić
adriankowaty: IvEgo uważam za wariata.
sir_Luca: IvE? Ile razy miałem ochotę zbanować tego debila...
Alkhadias: ^IvE dobrze wie kogo polizać aby utrzymać się na tej barce. I choćby barka zatonęła, ten będzie łowił te swoje ryby w szalupie.
Lew: Jak można nie lubić IvEgo? On przekazuję pozytywną energię wszystkim.
Kokosz: jak ive dowodzi to ja nie gram

Online ^IvE

• Moderator
  • Rycerz
  • *
  • Piwa: 363
  • Let me take you to the movie
Odp: Puchar Polski - To już koniec
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2013, 19:58:26 »
Ranking zabójstw
Wzór:
zabójstwa:deady - nick gracza
np. 10:5 - sir Luca

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

TOP10
(click to show/hide)

Godziny liczenia i babrania się z tymi screenami, ale wydaje mi się, że było warto.

Kilka liczb.
Ranking fragów wrzucę jutro/pojutrze. Wybaczcie, ale te wszystkie walkowery popsuły mi wszystko.

- Najczęściej granymi frakcjami były Królestwo Nordów i Rhodoków, natomiast najrzadziej Veagirami.
- Najwięcej punktów zdobyliście Rhodokami (64) a najmniej Veagirami (32).
- Najwięcej wygranych rund ma Polish Eagles, aż 64 a najmniej Armia Koronna, tylko 1.
- Najczęściej graliśmy na Ruinach (5 razy).
- A to na co chyba wszyscy czekali:
Najwięcej fragów ma WarCrow. Zabijał aż 81 razy!
- Walkowerem zakończyło się aż 12 meczy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2013, 00:08:13 wysłana przez sir Luca »
Bojar: Miałeś rację IvE, muszę Cię przeprosić
adriankowaty: IvEgo uważam za wariata.
sir_Luca: IvE? Ile razy miałem ochotę zbanować tego debila...
Alkhadias: ^IvE dobrze wie kogo polizać aby utrzymać się na tej barce. I choćby barka zatonęła, ten będzie łowił te swoje ryby w szalupie.
Lew: Jak można nie lubić IvEgo? On przekazuję pozytywną energię wszystkim.
Kokosz: jak ive dowodzi to ja nie gram

Offline jurdas

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 23
  • PE_giermek_Jurdas
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2013, 21:18:30 »
Hmmm, myślę, że można się wypowiadać? Początkowo turniej wyglądał obiecująco, było widać zaangażowanie ze strony organizatorów. Jednak moim zdaniem z czasem zapał trochę wygasł. Zaczęło się od lagującego serwera(moim zdaniem największa klapa) oraz dziwnego finału. Rozumiem, był trening repry, jednak mecz miał się odbyć o 18(bodajże). Nagle brakowało sędziego i serwer. Serwer zgodził się udostępnić KoH, co nie zostało wzięte pod uwagę, na szczęście udało się załatwić jakiś "tawerniany"(jeśli się nie mylę). O sędziach nie będę się wypowiadał, bo to też ludzie. Jednak data meczu była umówiona dość wcześnie i wydaje mi się, że to powinno być załatwione, ewentualnie przesunięte na inny termin.

Mimo drobnych błędów organizatorom należą się brawa, gdyż zorganizowali coś co wydawało się już niemożliwe("nikt poważny nie gra, scena umiera, sratatata")

Jako uczestnik z całego serca dziękuję i liczę, że edycja 2013/14 również się odbędzie(przez kogo organizowana nie wiem)
[wycięte z banlisty]blackhawk (13.08.2012) - prowokacje- zakaz pisania do odwołania. //sir Luca

Offline Lawyer

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2013, 22:44:18 »
Co jak co, ale profesjonalnie zwaliłeś robotę (chodzi o sygnaturke ofc) .

Offline Kamillo18

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 153
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2013, 19:34:11 »
Gratki PE ;D !