Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Browary  (Przeczytany 7961 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Davos

• Wagant
  • *
  • Piwa: 10
  • Cebulowy Rycerz
Browary
« dnia: Luty 07, 2013, 18:02:11 »
Mam pytanie odnośnie forum, jakie wymogi trzeba spełniać, aby móc postawić komuś piwo ?
ser Davos rodu Seaworth, Kapitan "Czarnej Bethy", Pan Deszczowego Lasu

"Loyal service means telling hard truths"

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 239
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Browary
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2013, 18:05:05 »
Od 200 bodajże.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline AssasinsPL

• Kmieć
  • *
  • Piwa: -6
  • W grze: Kyle_PL
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2013, 23:02:38 »
Od 200 bodajże.
Wiadomości oczywiście :P
Cytat: Prußak
a ma kurwa głos jak jakiś pizdokleszczo żuk gnojak

Offline soner

• Ojciec Założyciel
  • Rybałt
  • Piwa: 117
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2013, 10:45:12 »
Minimalna ilosc postow, aby zmienic komus reputacje, to 200

Esteban, zmien wysokosc sygnaturki, bo ma nieregulaminowy rozmiar
~Już Cię nie rozumie liżę komuż dupę ale jestem arogancki.Zastawienie wyrazów podobne do tego Jaś jest wysoki ale trochę niski. - acoaco122

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 514
  • Let me take you to the movie
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2013, 13:37:13 »
Nie chcę zakładać kolejnego tematu a więc posłużę się tym.

Czy admini/moderatorzy mają możliwość edycji liczby posiadanych piwek?

Jest wiele kont, które mają ileś tam piw ale nijak to się ma do tego co mają napisane w profilu. To jest każde przyznanie piwa musi mieć jakiś uzasadnienie. I tak np. Aharo czy Glaedr mają jakiś tam licznik piwek ale nijak to się ma do ewidencji ich w postaci tych powodów przyznania tych piwek. Dziwne to i jakieś niepoważne. Jak to jest z tym? Do tego mam pytanie. Da się dodać jakąś ikonkę tego browara? Gracz roku ma fajną belkę to browarka też moglibyście dodać. Ot tak dla klimatu.

Pozdrawiam <3

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
  • Piwa: 715
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2013, 13:43:57 »
Wcześniej był standadrowy tryb SMF2- dawało się same piwa, nie było powodów. Potem dopiero został wgrany odpowiedni plugin, który dodaje "karma Stats" i całą resztę.

(click to show/hide)

Offline Chidori

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 31, 2013, 00:05:08 »
Jak dla mnie ten system jest dość badziewny. A głównym powodem tego  jest NP Aharo który ma pełno minusowych piw na które nie zasługuje.
Do tego znajduje się tu sporo osób które mają sporo piw nie za faktyczną pomoc lub mądry post, lecz tylko i wyłącznie dlatego iż koledzy dają mu +.

System w ogóle się nie sprawdza w niczym, a przez to iż niektóre osoby mają ogrom piw na - a nie zasługują,  staje się to nieprzyjemnie i źle wyglądające.
W sumie stwierdzam iż powinienem więcej o tym napisać i z lepszymi argumentami. Ale jakoś nie mam wiary w poprawę tej kwestii, gdyż jest zbyt mało istotna: P

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 31, 2013, 13:20:49 »
Oczywiście, że ten system niczego nie oddaje ;) Ale tak jest wszędzie, gdzie się tego używa.

Do tego znajduje się tu sporo osób które mają sporo piw nie za faktyczną pomoc lub mądry post, lecz tylko i wyłącznie dlatego iż koledzy dają mu +.
Żeby system bardziej oddawał to, kto pomaga, można by zostawić samo piwo na plus i zmienić nazwę na "Pomógł". Łatwo by było kasować sztuczne plusy ;) Czyli takie coś, co jest np. na forach hostingów jak cba.pl, lub skryptów typu MyBB.

(click to show/hide)

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 514
  • Let me take you to the movie
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 31, 2013, 13:28:36 »
Coś w tym jest o czym napisał Dyktator. Taki system mógłby być lepszy ;)

edit/ w 2013 miałem małe jajka
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2017, 09:04:53 wysłana przez ^IvE »

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 31, 2013, 13:59:59 »
Fajnie jest/było na wayofwar gdzie użytkownik w zależności od siły dawał reputacje za pomoc, prace użytkownika itp (chyba na takiej zasadzie to działało).
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 31, 2013, 15:27:58 »
Fajnie jest/było na wayofwar gdzie użytkownik w zależności od siły dawał reputacje za pomoc, prace użytkownika itp (chyba na takiej zasadzie to działało).

Nie wiem na czym ta "siła" polega, ale pamietajmy, że na wayofwar jest inny, dużo droższy skrypt, który też pozwala na dużo więcej możliwości (jak tworzenie grup użytkowników). Nie wiem ile pracy by kosztowało sonera, żeby odpowiednie skrypty napisać, ale sądząc po jego ostatniej aktywności raczej nie będzie miał czasu na rozbudowę tej kwestii. Za to samo ograniczenie piw do plusów i zmiana nazwy jest osiągalna z panelu admina SMF ;)

Chociaż mi osobiście nie przeszkadza obecny układ. Szczególnie, że sama zmiana tego wywołał by dużo chaosu. Np. żeby pousuwać wszystkie minusy, lub wyzerować piwa, trzeba by u każdego w profilu robić to oddzielnie... a adminów jest tylko dwóch xD

(click to show/hide)

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 31, 2013, 21:20:11 »
Te minusowe punkty u Aharo bym zrównał do 0, ale nie udało mi się tego zrobić przed wprowadzeniem limitu piw na dzień dla moderatorów... Gdyby nie to, byłbym najhojniejszym karczmarzem ever :P

Offline Onion Spartan

• Opój
  • *
  • Piwa: -8
  • Mi casa es su casa, będę bawił się jak szejk
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 02, 2014, 12:06:02 »
A ja mam pytanie: Co jaki czas można dać komuś piwo? Bądź ile razy w miesiącu/tygodniu? Chodzi mi o ogólne zasady dawania piw.

Znowu krzyczą, "co to za świńskie tracki, łaki?"
A kto potrafi czytać chińskie znaki, he?

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 02, 2014, 12:26:29 »
5 piw na 24h, jeśli jeden użytkownik a dostanie od użytkownika b piwo, użytkownik b musi odczekać również 24h na danie ponownego piwa.

Offline soner

• Ojciec Założyciel
  • Rybałt
  • Piwa: 117
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 03, 2014, 22:29:17 »
Wydaje mi sie, ze nie ma sensu zmieniac samego nazewnictwa, bo to i tak nic nie da. Najlepiej by bylo zmienic cala mechanike, mozliwosc nadawania ograniczen zwiazanymi z piwami itd itd, ale tak jak napisal to ktos wyzej wymagaliby to zmiany skryptu, a na to sobie pozwolic nie mozemy. W idealnym swiecie, to sami uzytkownicy powinni zachowac oglade i nie robic burdelu :)
~Już Cię nie rozumie liżę komuż dupę ale jestem arogancki.Zastawienie wyrazów podobne do tego Jaś jest wysoki ale trochę niski. - acoaco122