Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Rezygnuję z funkcji globala  (Przeczytany 539 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 641
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
  • Steam ID: Mój status Steam
Rezygnuję z funkcji globala
« dnia: Listopad 20, 2017, 17:02:25 »
Kiedy w listopadzie 2011 roku kupowałem Warbanda (ani kiedy latem 2012 zakładałem tutaj konto), nie spodziewałem się, że spośród tylu gier zwiążę się tak mocno z jednym tytułem i jednym konkretnym community. A jednak – w lipcu minęło pół dekady odkąd jestem userem Tawerny, a we wrześniu trzy lata odkąd dołączyłem do ekipy TFW, najpierw jako moderator moddingu, a później global, którego funkcję pełniłem do dziś.

Wszystko ma swój początek i koniec. Już dawno temu straciłem zapał, jaki miałem na początku mojej "kariery" na TFW. Od początku tego roku jednakże przybrało to już formę walki z samym sobą, jestem po prostu wypalony. Być może kiedyś wrócę, kto wie. Niemniej, dziś, wysyłając ten wątek, wiem że pozostawiam Tawernę w dobrych rękach. W ekipie (zwłaszcza w redkacji) mamy ludzi z przeogromnym zapałem, większym niż chyba ja kiedykolwiek miałem. Nie wątpię, że sobie poradzą.

Przez ten cały czas zajmowałem się wieloma rzeczami i poznałem wielu ludzi – i w gruncie rzeczy cały ten wątek powstaje dla ludzi. Dla ludzi, którym chciałbym podziękować. Pamięć nie jest moją najmocniejszą stroną, więc mogę niestety o niektórych osobach zapomnieć. Tak więc, jeśli choć raz poddałeś mi pomysł na rozwiązanie jakiegoś problemu na forum, zwróciłeś moją uwagę na jakąś kwestię wymagającą zainteresowania moderatorów albo zwyczajnie skierowałeś w moją stronę jakieś ciepłe słowa, a nie ma ciebie tutaj, możesz uznać się za obecnego na tej liście:

(click to show/hide)

Jeszcze chciałbym powiedzieć kilka słów, o tych ww. ciepłych słowach. My (piszę tutaj jako reprezentant ekipy Tawerny) poświęcamy temu serwisowi wiele ze swojego prywatnego czasu. Co oczywiste, nikt nam za te starania nie płaci. W tym kontekście zwykłe piwo za post (a właściwie, to komentarz do tego piwa, nie sama cyferka +1) czy post z podziękowaniem albo pochwałą robi naprawdę dużą różnicę. Motywuje i zachęca do dalszych działań na rzecz serwisu, bo jest po prostu naocznym dowodem, że nie robimy tego tylko dla siebie, ale również dla was. Pamiętajcie o tym, te ciepłe słowa naprawdę mają znaczenie.

Kończąc ten przydługi wywód chciałbym w sumie podziękować wam wszystkim – może i nie pojawiliście się na tej imiennej liście wyżej, ale również wam należą się podziękowania. Bo w gruncie rzeczy, bez was, userów, prowadzenie tego portalu, jak i forum, nie miałoby najmniejszego sensu. A więc dzięki, że sprawdzacie Tawernę i tworzycie nasze barwne community.

EDIT: ta lista Bojar jest w losowej kolejności :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2017, 09:31:50 wysłana przez Lew »

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 514
  • Let me take you to the movie
Odp: Rezygnuję z funkcji globala
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2017, 17:17:34 »
W sumie wysiliłbym się na jakiś ckliwy post ale wiem, że i tak będziesz tu przesiadywał a potem wrócisz jak uwalisz SGH. A więc bez spiny, widzimy Cię niedługo znowu.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
  • Piwa: 715
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2017, 17:27:13 »
W sumie wysiliłbym się na jakiś ckliwy post ale wiem, że i tak będziesz tu przesiadywał a potem wrócisz jak uwalisz SGH. A więc bez spiny, widzimy Cię niedługo znowu.

Otóż to ;) Do zobaczenia za rok, czy dwa (lub pięć w wersji Mata).

Ze swojej strony dziękuję za dobre 2 lata współpracy (nawet 3, jeśli liczyć redakcję, choć wtedy bardziej Ci huth pośredniczył, bo ja się nie angażowałem w dział moddingu). No i skończyło się na 911 dniach kadencji, a było tak blisko do 925 dni hutha ;)

I szczerze mówiąć, nie pamiętałem tej wymiany zdań na shoutboxie. Ale dobrze wiedzieć, że ta klasyczna riposta choć jedną osobę doprowadziła daleko.

(click to show/hide)

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 641
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2018, 16:47:28 »
Wiesz, to niemiłe wchodzić komuś tak w temat i robić bezczelny OT.