Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: "padlem ofiara (LOL) falszywego oprogramowania..."  (Przeczytany 3161 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Józef Sztacheta

• Wagant
  • *
  • Piwa: 4
"padlem ofiara (LOL) falszywego oprogramowania..."
« dnia: Październik 03, 2006, 18:29:16 »
Ech, pewnie wielu z was zna ten napis.. Ja dzisiaj po dlugim czasie przerwy postanowilem zaktualizowac windows, no i wpadlem  Czy jest jakis ludzki sposob zeby usunac to gowno z komputera? Oprocz formata oczywiscie i kupna. Bardzo bylbym wdzieczny za pomoc bo bardzo mnie to wkurza.

Offline Józef Sztacheta

• Wagant
  • *
Odp: "padlem ofiara (LOL) falszywego oprogramowania..."
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2006, 19:09:30 »
Dobra juz niewazne bo wzialem ostatnia znana dobra konfiguracje systemu i teraz to juz zupelnie mi sie windows zwalil- uruchamia mi sie cos jakby w trybie awaryjnym tylko gorzej bo mam tylko 4 bity kolorow:/

No cuz format nieunikniony:/

Offline soner

• Ojciec Założyciel
  • Rybałt
  • Piwa: 117
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2006, 16:25:48 »
hehe, a wystarczylo odinstalowac tylko poprawke "KB905414" z tego co mi wiadomo xD
~Już Cię nie rozumie liżę komuż dupę ale jestem arogancki.Zastawienie wyrazów podobne do tego Jaś jest wysoki ale trochę niski. - acoaco122

Offline Józef Sztacheta

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2006, 19:51:43 »
O dzieki za podpowiedz, ja myslalem ze wypadalo by odinstalowac "genuine" w "dodaj usun programy" ale nie bylo tej opcji:/

Tak czy inaczej padl mi komp, a mam tylko jedna partycje. Wlasnie jade w trybie vga z 4 bitami kolorow, tak wiec siedze i wypalam plytki dvd... a jak sie skoncza to chyba cd... lol kocham to:/

Moze pojutrze bede mial normalny komputer....

hmm czyzby setny post?-.-
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2006, 20:26:32 wysłana przez [POD]J@$ON »

Offline MrocznyBaton

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 2
  • Śrama
    • pasztetowa-probably the best in the world
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 04, 2006, 20:18:34 »
hehe i dlatego zawsze robie przynajmniej 2 partycje :D

drunken masta

Offline Józef Sztacheta

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 04, 2006, 20:53:32 »
Nom a ja 3 lata temu ostatnio formatowalem kompa i nie zrobilem podzialu na partycje ale teraz juz nie zapomnie:)

edit do sonera- Nie mam takiej poprawiki:/ to musi byc jakas inna, moglbys sie dowiedziec ktora?
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2006, 21:39:50 wysłana przez [POD]J@$ON »

Offline MrocznyBaton

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 2
  • Śrama
    • pasztetowa-probably the best in the world
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 05, 2006, 13:39:21 »
u mnie nie idzie wytrzymac pol roku bez formata aty mi o latach mowisz ;p niezle, chyba masz porzadnego antywira i nie wchodzisz na 90% stronek oraz malo sciagasz ;p 3 lata! bede to wnuka opowiadal ;p

drunken masta

Offline Józef Sztacheta

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2006, 14:57:08 »
lol rzeczywiscie malo co sciagam i wchodze raczej na utarte juz strony, ale to raczej dla tego ze net mi za wiele nie pozwala... soner cos o tym wie...

a 3 lata to tez raczej z lenistwa... od dawna to przekladalem (glownie z powodu tej jednej partycji) no i ostatnio juz niezly bajzel mialem... no ale za chwile robie formata

Offline soner

• Ojciec Założyciel
  • Rybałt
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 05, 2006, 18:04:48 »
sprobuj z KB905474, KB905474 i KB892130, tylko zeby sie tego problemu trwale pozbyc nie mozna wiecej instalowac aktualizacji windowsa, bo te powiadomienie zawarte jest tez w innych aktualizacjach. Najlepiej jest odinstalowac wszytskie poprawki jakie sie zainstalowalo tego dni i koniec ;p
~Już Cię nie rozumie liżę komuż dupę ale jestem arogancki.Zastawienie wyrazów podobne do tego Jaś jest wysoki ale trochę niski. - acoaco122

Offline Józef Sztacheta

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 05, 2006, 19:42:00 »
Witam ponownie, tym razem z nowym systemem:)

Ale jednak bede musial za pare dni jeszcze raz instalowac bo zapomnialem (no dobra przyznaje nie wiem) jak przy win XP sie dzieli na partycje... moze moglibyscie mi przypomniec?-.-

A co do aktualizacji chyba sobie daruje, zainstaluje tylko service pack 1 i moze 2, tylko nie pamietam czy da sie to tak po prostu czy trzeba porzez aktualizacje?

Offline Józef Sztacheta

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 09, 2006, 19:05:39 »
Sluchajcie teraz to wpadlem w prawdziwe gowno:(

Mam potrzebe dzisiaj zainstalowac photoshopa CS2... ok sciagnalem, a tu w instalacji wyskakuje ze potrzebuje service packa 1:/. No trudno sciagnalem instalke packa wlaczam a tu mi wykrywa nielegalnego windowsa i ni hu hu nie zainstaluje sie.

Dlatego mam prosbe czy ktos moze ma sposob na instalacje service packa na nielegalnym windowsie? Albo jakas "specjalna" instalke packa?

Wiem ze starsze szopy nie wymagaja sp ale na prawde moge pracowac tylko na CS2 a bez niego nie bede mogl robic textur do moda:(

edit: ok jakos dalo sie ominac przy instalacji phoyoshopa service pack jednak pytanie dalej pozostaje- czy da sie zainstalowac service packa?
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2006, 19:26:36 wysłana przez [POD]J@$ON »

Offline soner

• Ojciec Założyciel
  • Rybałt
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 10, 2006, 16:14:08 »
da sie zmieniajac cd-keya(?) pozycz klucz od jakiegos kumpla najlepiej nie podlaczonego do internetu ktory ma win xp i znajdz w googlach sposob na podmiane keya ;]