Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Mobilizacja graczy Deluge, gramy w każdą środę od godziny 20.00!  (Przeczytany 17982 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 47
Odp: Mobilizacja graczy Deluge, gramy w każdą środę od godziny 20.00!
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 02, 2013, 22:05:42 »
Bloomy, przestań pieprzyć jak nic nie wiesz. Proste.
Spokojniej Irgenie, nie ma powodu do używania takich tekstów.

Co do samej gry: No cóż, nie poszło tak, jak mieliśmy nadzieję, że pójdzie. W przyszłym tygodniu wyciągniemy z tego lekcje i o 20:00 wszyscy wylecą z serwera, ustawimy hasło i dostaną je tylko Ci, co wejdą na TSa.
Na lagi niestety my z Irgenem nic nie poradzimy.

Offline Irgen

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 8
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 02, 2013, 22:10:50 »
Masz rację, przesadzam, ale ciężko jest zrobić cokolwiek samemu, a na dodatek wszystko jest przeciw tobie.
Wybacz Bloomy.

"Czego krzyczysz... co noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo."
~Józef Piłsudski

Offline Krystian80

• Bibosz
  • *
  • Piwa: -2
  • http://pl.20dollars2surf.com/?ref=688213
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 03, 2013, 14:46:36 »
Napiszcie jakieś zasady co do tych bitew liniowych, bo jest to naprawdę niezbyt okey skoro ktoś może wyjść z szeregu i zaszarżować sobie.
Najlepiej jeśli byłby one podobne do tych z NW.
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=688213
zapraszam do rejestracji i zarabiania pieniędzy z tego ref linku  ;)
http://s2.postimage.org/tlyuonetl/angiel.png

Offline Askorti

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 03, 2013, 15:34:35 »
Nie planowaliśmy tego jako bitwa liniowa, lagi na cerkwi zmusiły nas do zorganizowania czegoś na szybko.
Co do ogarniania wychodzących z szeregu. Jak załatwisz jeszcze tak z dwóch adminów do pilnowania obu teamów, to spoko.
To jest mocno oddolna inicjatywa i nie łatwo jest nad tym zapanować. Zwłaszcza, gdy sprawy nie idą po twojej myśli.

Poza tym przypominam, że te spotkania mają charakter mocno nieformalny. To nie jest event, gdzie wszystko musi tykać jak w zegarku.

Offline Fifix

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 03, 2013, 15:53:06 »
Wchodzę na pierwszą stronę i widzę:
Tryb gry: brak ograniczeń, od ivasion po bitwę.
TeamSpeak: tylko dla chętnych.
A tutaj wielka kłótnia i organizowanie eventów only team speak. Temat powstał w celu luźnej gry w każdą środę o 20:00, więc może zróbcie inny temat, a w szczególności termin z nowymi zasadami, bez żadnych niejasności, z kochanym team speak'iem.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 478
  • Let me take you to the movie
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 03, 2013, 17:21:20 »
Wchodzę na pierwszą stronę i widzę:A tutaj wielka kłótnia i organizowanie eventów only team speak. Temat powstał w celu luźnej gry w każdą środę o 20:00, więc może zróbcie inny temat, a w szczególności termin z nowymi zasadami, bez żadnych niejasności, z kochanym team speak'iem.

Pierwsza strona to pierwsza strona, temat został wykorzystany do informowania nt. eventów, ostatnia gra była częścią tej "serii".

Tutaj masz post mówiący o ostatniej grze:

http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=11751.msg232371#msg232371

Offline Askorti

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 03, 2013, 18:11:11 »
A tutaj wielka kłótnia i organizowanie eventów only team speak. Temat powstał w celu luźnej gry w każdą środę o 20:00, więc może zróbcie inny temat, a w szczególności termin z nowymi zasadami, bez żadnych niejasności, z kochanym team speak'iem.
Intencja wprowadzenia obowiązku użycia TSa to odpowiedź na narzekania graczy podczas ostatniej wspólnej gry. Wielu wyrażało swoje niezadowolenie obecnością ludzi, których nie ma na TSie, bo powodowało to trudności w komunikacji.

Offline Filcefix

• Gracz Roku DLG
  • Moderator
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 127
  • Średniowiecze, zabawy tarczą i mieczem.
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 03, 2013, 19:47:05 »
Lool! Stwierdzam iż wczoraj był ostatni raz, gdy wlazłem na ts, skracając swój nick który właśnie wyglądał jak wyżej :D

Offline Fifix

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 03, 2013, 21:03:45 »
No to źle się porobiło, gdyż ludzie nas mogą nie rozróżniać, tego nicku trzymam się już dobre parę, jednak w Deluge to Ty jesteś bardziej rozpoznawalny, ja powróciłem tydzień temu po długiej przerwie(prawie rocznej), grę skończyłem, kiedy komercyjny NW narobił straszny bałagan. Niedawno, wchodząc na serwer inwazji(na którym zresztą najczęściej przesiaduję) pewna osoba napisała do mnie Filc, zagadka się wyjaśniła. Mogłem tego newsa napisać na PW, ale chcę, żeby ludzie  to przeczytali i przestali traktować nas jak jedną osobę.

Offline BiLLyPL

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 6
  • Respice finem
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 03, 2013, 02:22:37 »
RGPK też będzie starało się stawiać w ramach FreePlay na tym evencie,co tydzień : )

Mam nadzieję,że nie będzie wywalać,ostatnio były "momenty słabości".
O mnie: W M&B od 08.2011.
 m.i : były dowódca Regimentu Hetmańskiego (OiM: DP), Generał Regimentu Gwardii Pieszej Koronnej (The Deluge), Twórca i dowódca pierwszej wśród polskich pułków formacji piechoty lekkiej (Woltyżerowie 5. Pułku Piechoty), reprezentant Polski w NWEC (2014), były Sierżant, zaś po przerwie szeregowy, następnie gwardzista 5. Pułku Piechoty (mm russia 3, Napoleonic Wars).
Od momentu wystąpienia z Pułku 7 czerwca 2014, samotny wilk w każdym zakątku M&B.

Offline b@rtu$

• Moderator
  • Zbrojny
  • *
  • Piwa: 46
  • RW_Pocztowy_Bartus
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 13, 2013, 23:15:42 »
Fajnie było popatrzeć na dzisiejsze zmagania klanów i brać w nich udział. Szczególnie pewien klan wrył mi się w pamięć, grali na Island po stronie RON jako Hajducy i ubrani byli w zielone delie. Cały czas trzymali szyk. Nic tylko pogratulować, oby więcej takich zgranych grup.

Offline TiCz

• Pijus
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 04, 2013, 17:17:40 »
"Rok 1648 był rokiem wielu klęsk Wojsk Koronnych na Ukrainie. Pierwszą klęską były Żółte Wody, a następnie Korsuń. Wojska hetmańskie zostały rozbite i opór Chmielnickiemu może stawić jeszcze Książę na Łubniach i Wiśniowcu potężny Kniaź Jeremi Wiśniowiecki. Książę nie miał zamiaru czekać na buntowników i wyruszył im naprzeciw karając ogniem i mieczem tych, którzy trzymali z buntem. Wiśniowiecki postanowił wycofywać się z Zadnieprza ku Staremu Konstantynowi. Rozbił tam obóz i słysząc pogłoski, że idzie na niego tylko sam Krzywonos z 60 tysiącami ludzi postanowił wysłać podjazd składający się z chorągwi dragonii oraz nadwornych semenów pod dowództwem Pana Niezabitowskiego, by upewnić się, że te pogłoski są  prawdą. Siły te docierają do niewielkiej wioski, która nosi nazwę Krasiniów. Niczego nie świadomi Polacy wkraczają do wioski i napotykają opór czerni i przedniej straży wojsk Krzywonosa pod dowództwem Puljana."

Główne informacje i zasady:
  • By wziąć udział w bitwie musisz napisać PW do użytkownika TiCz. W przypadku klanów proszę napisać nazwę, liczbę osób, preferowaną frakcje oraz podać kontakt do lidera lub jego zastępcy.
  • Każdy gracz będzie miał obowiązek przebywać na tym TS: 178.217.186.86:11464.
  • Frakcje to RON vs Kozacy.
  • Będzie stworzony oddział "niezrzeszonych".
  • Każda nacja będzie miała jednego głównodowodzącego.
  • Bitwa będzie rozegrana na specjalnej mapie.
  • Zapisy będą trwały do 10.03.2013 r.

Wszystkich gorąco zapraszam do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Lista zgłoszonych klanów:
(click to show/hide)

Lista zgłoszonych uczestników:
(click to show/hide)

Ten Mini-Event zapoczątkuje serię co dwutygodniowych Mini-Eventów prowadzonych przez Regiment Wielkopolski.

UWAGA! PILNIE POSZUKUJEMY CHĘTNYCH DO DOWODZENIA OBIEMA FRAKCJAMI ORAZ PLUTONEM NIEZRZESZONYCH! CHĘTNYCH PROSZĘ O NAPISANIE PRYWATNEJ WIADOMOŚCI DO MNIE!
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2013, 14:49:17 wysłana przez TiCz »

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 45
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 04, 2013, 17:59:15 »
.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2015, 21:52:08 wysłana przez Sefirot »
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski

Offline Gromowladny

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 04, 2013, 21:56:57 »
W pełni popieram osobiście nazwa random mnie wkurza.
A na evencie pewnie się pojawię.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 478
  • Let me take you to the movie
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 06, 2013, 19:12:55 »
Planujecie rozgrywać bitwy liniowe bez użycia łuków?