Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Nowy system ostrzeżeń  (Przeczytany 27106 razy)

Opis tematu: Zmiany w systemie warnów na forum.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline soner

• Ojciec Założyciel
  • Rybałt
  • Piwa: 117
  • Steam ID: Mój status Steam
Nowy system ostrzeżeń
« dnia: Listopad 25, 2012, 22:06:17 »
Witajcie,
Z dniem dzisiejszym uruchamiamy na forum zupełnie nowy system ostrzeżeń, który zastąpi aktualne rangi. Od teraz warny będą przyznawane w postaci procentów i każdy użytkownik może uzbierać maksymalnie 100% ostrzeżeń, które jednocześnie równają się banowi.
Uzbieranie do 50% warnów nie daje użytkownikowi żadnych ograniczeń w korzystaniu z forum. Każde złamanie zasad przez użytkownika, który ma już 50% warnów nakłada na niego czasową kare w postaci moderowania przez administracje każdej wysłanej przez niego wiadomości lub całkowity zakaz pisania na forum.
Gdy użytkownik ma więcej niż 50% ostrzeżenia i nie więcej niż 75% wtedy każda wysłana przez użytkownika wiadomość przed publikacją jest moderowana przez administracje, która to może nawet odrzucić napisaną wiadomość.
Gdy użytkownik ma więcej niż 75% ostrzeżenie wtedy ma zakaz pisania na forum, który obowiązuje aż poziom ostrzeżeń nie spadnie do poziomu 75%

Użytkownikom z karą czasową codziennie redukowany jest poziom ostrzeżeń o 1%

Moderator teraz może nadać użytkownikowi, zależnie od przewinienia od +5% do +100% ostrzeżenia i to od moderatora zależy jaki wymiar kary wymierzy. Tak samo moderatorzy mogą zdecydować czy zdjąć użytkownikowi ostrzeżenia. Natomiast nie ma możliwości wyproszenia zdjęcia kar czasowych. Je należy odpokutować w spokoju. Najlepiej nawet nie dopuszczać do nich.

Teraz o każdym ostrzeżeniu użytkownik będzie powiadamiany poprzez prywatną wiadomość. Aktualny poziom ostrzeżeń można podejrzeć w podglądzie profilu oraz nad avatarem użytkownika (tylko gdy użytkownik ma już wlepione ostrzeżenie). Po wprowadzeniu nowego systemu moderatorzy nie będzie już uzupełniana lista ostrzeżeń w tym temacie: http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=204.0 Uzupełniana będzie tylko lista banitów.

Aktualny system ostrzeżeń w postaci rang zniknie z czasem całkowicie z forum. Każdy użytkownik, który ma 2 ostrzeżenia dostanie 50% ostrzeżeń w nowym systemie, a każdy user, który ma 1 ostrzeżeń dostanie 25% ostrzeżeń w nowym systemie.

Nowy system ostrzeżeń wchodzi w życie w chwili wysłania tej wiadomości.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2013, 10:59:30 wysłana przez soner »
~Już Cię nie rozumie liżę komuż dupę ale jestem arogancki.Zastawienie wyrazów podobne do tego Jaś jest wysoki ale trochę niski. - acoaco122

Offline Ogniomistrz

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -6
Odp: Nowy system ostrzeżeń
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2012, 23:18:44 »
czy jeśli mam muta w klanowym już fchuj czasu zostanie mi on zdjęty związku z nowymi ustaleniami?
Ogniomistrz_the_Grey
ReS_Ogniomistrz_PL
Ogniomistrz_the_PonyFan
LN_5pp_szer_Ogniomistrz_PL
pod takimi tagami można mnie spotkać w świecie M&B

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 45
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2012, 17:39:44 »
.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2015, 21:30:24 wysłana przez Sefirot »
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski

Offline soner

• Ojciec Założyciel
  • Rybałt
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2012, 19:46:18 »
Spokojnie, nowy system warnów to jedna z rzeczy nad którą aktualnie pracujemy. Administracja i nasz sztab redakcyjny poświęca mnóstwo czasu, aby dostarczać wam/nam co jakiś czas nowych rzeczy
~Już Cię nie rozumie liżę komuż dupę ale jestem arogancki.Zastawienie wyrazów podobne do tego Jaś jest wysoki ale trochę niski. - acoaco122

Offline Altharis

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 4
  • Najwyższy pleb
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2012, 12:35:31 »
Jeśli mogę spytać, czemuż to mogę sobie wpisać "poziom ostrzeżenia" kiedy edytuję profil...?

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 27, 2012, 13:17:23 »
lol, w jakiej zakładce/kategorii to masz?

Offline Altharis

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 4
  • Najwyższy pleb
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 27, 2012, 13:28:15 »
Profil>Profil forum> na samym dole jest "warned" pod czym "poziom ostrzeżenia"

Nie wiem co to jest, ale nie zmienia to właściwego poziomu ostrzeżenia // HUtH

Heh. Coś jednak zmienia, bo gdy tam wpisałem jakąś liczbę to kiedy włączę swój profil - nie na samym forum - pod awatarem widać "warned". Nie wiem jednak czy inni też to widzą. Dla ułatwienia nie zmieniam tego.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2012, 13:53:50 wysłana przez Altharis »

Offline Hofiko

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 19
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 27, 2012, 17:38:42 »
1. Lista ostrzeżeń jest już pozbawiona zastosowania. Nie ma chyba sensu jej trzymać?

2. Skoro osty już mogą schodzić, to należy się zastanowić, czy bany powinny. Moim zdaniem tak. Banlista powinna zostać przejrzana pod kątem ludzi, co do których ban był być może jednak kwestionowalny. A może jednak nie tyle kwestionowalny, co do odpracowania. Przykłady: Kalsiver, Lord Dawo, Axel.... Jeferiaz, Mr War? :D Permbany powinny się zostać tylko na ewidentnych kretynów i trolli, multikonta zaś powinny być od razu usuwane.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości - Jarosław Kaczyński

Offline huth

• Senior
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 27, 2012, 18:17:50 »
Heh. Coś jednak zmienia, bo gdy tam wpisałem jakąś liczbę to kiedy włączę swój profil - nie na samym forum - pod awatarem widać "warned". Nie wiem jednak czy inni też to widzą. Dla ułatwienia nie zmieniam tego.
Tak, coś tam się pojawia, jak Soner się pojawi, to będzie wiadomo, o co chodzi.

1. Lista ostrzeżeń jest już pozbawiona zastosowania. Nie ma chyba sensu jej trzymać?

2. Skoro osty już mogą schodzić, to należy się zastanowić, czy bany powinny. Moim zdaniem tak. Banlista powinna zostać przejrzana pod kątem ludzi, co do których ban był być może jednak kwestionowalny. A może jednak nie tyle kwestionowalny, co do odpracowania. Przykłady: Kalsiver, Lord Dawo, Axel.... Jeferiaz, Mr War? :D Permbany powinny się zostać tylko na ewidentnych kretynów i trolli, multikonta zaś powinny być od razu usuwane.
Ad 1. Lista ostrzeżeń nie będzie już uaktualniana, ponieważ powody ostrzeżeń są od teraz bezpośrednio wysyłane do ostrzeżonego, ale pozostanie do wglądu "dla potomnych".
Ad 2. Nie należę do "starej gwardii", nie znam szczegółów tych banów, ale wątpię, aby taka inicjatywa przeszła.

Offline Hofiko

• Zbrojny
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 27, 2012, 18:19:34 »
wątpię, aby taka inicjatywa przeszła.

Bo?
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości - Jarosław Kaczyński

Offline huth

• Senior
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 27, 2012, 18:23:29 »
Pytasz jakbyś nie znał tutejszych moderatorów :) Ale lobbuj, lobbuj.

Offline Alkhadias

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 139
  • Push humanity forward
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 27, 2012, 18:28:21 »
Father, forgive me not, for I have sinned!
Now tremble and fear, and mercy have not upon me!

Offline Hofiko

• Zbrojny
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 27, 2012, 18:40:23 »
Bo nie.

Aha.

Dobrze, że się rozumiemy.

Myślę że to syndrom bratnich dusz. <3
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2012, 18:47:11 wysłana przez Alkhadias »

Offline soner

• Ojciec Założyciel
  • Rybałt
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 27, 2012, 18:55:33 »
@Altharis to pole o którym mowisz, to wynik moich testów roznych możliwości nowego systemu ostrzeżeń. Zapomnialem to usunac, juz nie powinienes go widziec.

Offline wolfer

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 27, 2012, 20:45:33 »
Aha.

Dobrze, że się rozumiemy.

Myślę że to syndrom bratnich dusz. <3

Aha... A co w wypadku kiedy zbanowanie, ukaranie przykładowego Hofika bedzie dyskusyjne? Tzn decyzja będzie podejmowana w gronie adminów ale nie będzie uzasadniona publicznie? Czy będzie ale w miejscu innym niż lista banitów? Wiecie to upraszcza sprawę ale pachnie rewoltą :D