Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: The Guild 2  (Przeczytany 1229 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bloomy

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 8
The Guild 2
« dnia: Czerwiec 03, 2012, 20:12:21 »
The Guild 2 jest oryginalną grą, która przy pomocy mikstury dwóch gatunków, strategii i cRPG, stara się w możliwie najbardziej realistyczny sposób odwzorować egzystencję w późnym średniowieczu. Po odpaleniu programu, gracz zostaje w magiczny sposób przeniesiony do XIV wieku, a więc okresu mocno niespokojnego, pełnego konfliktów, bitew i intryg – krótko mówiąc, wymarzonego dla oportunistów i spryciarzy, pragnących szybko się wzbogacić i awansować w społecznej drabince. Taki właśnie cel przyświeca nam w sequelu gry Europa 1400: The Guild, zaś to, w jaki sposób owe zadanie zrealizujemy, zależy tylko i wyłącznie od naszej inwencji i pomysłowości.

Niestety, podobnie jak w dzisiejszych czasach, droga do bogactwa i sławy jest dosyć kręta, bardzo długa i nie zawsze starczy nam jednego życia, by dotrzeć do upragnionego szczęścia. Robiąc jednak użytek z bystrego rozumu i zdolności pojawiania się w odpowiednim miejscu i we właściwym czasie, możemy włączyć w realizację naszego misternego planu także towarzyszy (formując grupę do 3 przyjaciół, każdy z własnym zestawem mocnych i słabych stron), a nawet członków naszego rodu – gra pozwala nam na założenie własnej dynastii, z czego zdecydowanie powinniśmy skorzystać, wszakże rodzinka to podstawa. Kiedy urośniemy w siłę, przybędzie nam włosów na klacie i z prymitywnego rzemieślnika przeobrazimy się we wpływowego burmistrza miasta czy głowę gildii – nasz głos zacznie mieć znaczenie na arenie międzynarodowej, umożliwiając nam bezpośrednie wpływanie na bieg historii. Także amatorzy ciemnych interesów znajdą w The Guild 2 coś dla siebie – zamiast nudnego, uczciwego życia, nasz średniowieczny odpowiednik może stać się łotrzykiem, zawadiaką i złoczyńcą, aby ostatecznie wyewoluować w złowrogiego barona podziemnego świata czy wręcz poszukiwanego króla złodziei. Krótko mówiąc, gra oferuje nam iście oceaniczną różnorodność i jeśli tylko uzbroimy się w cierpliwość, zostać możemy politykiem, arystokratą, a nawet księdzem! Autorzy postawili w tym przypadku na pełną swobodę działań i precyzyjne przedstawienie średniowiecznych realiów.

~Gry Online

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Polecam grę. Posiada ją ktoś? Nie grałem jeszcze w MP, a można by było pograć.

Offline proud

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 4
Odp: The Guild 2
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2012, 20:17:22 »
Raczej w mp nie pograsz bo ile razy byś nie próbował to zawsze będzie desynchronizacja. :p

Offline Archimonde

• Lord Płonącego Legionu
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: -2
  • Nadchodzi zima...
    • Mój Deviant
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2012, 20:17:33 »
Posiadam, posiadam, od lat wielu. Chętnie się zmierzę, jak tylko kumpel mi odda. Ze swojej strony dorzucę, że fajnie jest zrobiona biurokracja. Za pomocą kilku złociszy, groźby czy nawet flirtu można zmienić wynik głosowania lub wyrok sądu. Pięcie się po szczeblach kariery jest miodzio zrobione, a sposoby produkcji itd. zachwycają. Ja również polecam grę, chociaż co jakiś czas trzeba zrobić przerwę, bo jak każda gra, potrafi się przejeść. W MP nigdy nie grałem, więc nie wiem jak to jest.
"-Czy mogę ci ofiarować mą miłość? -Zwątpienie, zdrada, gorycz oraz ból pamięci bezpowrotnie minionych szczęśliwych chwil zbyt silnie wpisane są w słowo 'miłość', by człek roztropny zechciał jej zawierzyć...”
"– Pozwól też, że dam ci radę płynącą ze szczerego serca: nigdy więcej nie mów, że jesteś nic niewarta. Bo znaczymy tylko tyle, na ile potrafimy wycenić się we własnych oczach."
Jacek Piekara

Offline Bloomy

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 8
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2012, 20:19:00 »
Raczej w mp nie pograsz bo ile razy byś nie próbował to zawsze będzie desynchronizacja. :p

A czemuż to?