Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Solid & Shade 25.13b "Usherwood Ghosts"  (Przeczytany 74894 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lwie Serce

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 57
Odp: Solid & Shade 23.13 "Broken Relics"
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpień 23, 2014, 17:12:34 »
Zawiodłeś? Odwaliłeś z McAbrą kawał dobrej roboty, 99% spolszczenie to ogromna praca za co należą się Wam gratulacje i wdzięczność graczy Solid & Shade ;)

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Szlachcic
  • *
  • Piwa: 703
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpień 23, 2014, 20:08:39 »
Szczerze jest do dupy ._.

Nie będę wam się tłumaczył, bo kogo interesuje moje życie prywatne. Powiem tak - zwyczajnie mi się nie chce. Mogę udostępnić to, co jest teraz przetłumaczone, ale to nie jest 100%, tylko jakieś 99% + trzeba to przekodować z ANSI na inny format, żeby były polskie znaki. Wiele zawdzięczam dla McAbra, który bardzo mi pomógł, ale potem zaczęły się problemy w moim prawdziwym życiu i nie byłem sobie w stanie z tym wszystkim poradzić, a potem nie miałem neta przez długi czas. Dopiero dziś wróciłem.

Zrobię upload na jakiś serwer, tylko nwm jeszcze na jaki i podam linki. Jeśli ktoś chce dalej sie bawić w spolszczanie i udoskonalanie dziecka mojego i McAbry to pamiętajcie o creditsach dobrzy zjadacze chleba ._.

Wybaczcie, że was zawiodłem.
Zawiodłeś? U jokin? Przetłumaczyłeś w 99% coś, za co nikt ci nie płaci, i nie będziesz nawet w creditsach moda, i ty twierdzisz, że zawiodleś? Wykonałeś kupę dobrej roboty, a jakiekolwiek są te twoje problemy, życzę ci, żeby ci się to wszystko wyprostowało. Good luck, bro!

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #272 dnia: Sierpień 23, 2014, 20:45:46 »
Szczerze jest do dupy ._.
Dobra dobra, smuty na bok, ciesz się z tego co się udało.

Offline GruByGuru

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #273 dnia: Grudzień 22, 2014, 14:12:01 »
i co z tą polonizacją? ;>

Offline Bravo13

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #274 dnia: Październik 16, 2015, 21:39:29 »
Mam pytanko :) Gdzie mg pobrać ? Jestem nowy i... nie jestem bardzo wtajemniczony mg linka ;D ?

Offline huth

• Senior
  • *
« Odpowiedź #275 dnia: Październik 17, 2015, 01:31:04 »
No co za leniwi bywalcy, ani nikt nie pomoże, ani nikt nie strolluje, no ja nie rozumiem!

Tak ogólnie, Bravo13 wszystko jest w pierwszym poście tego wątku...
tzn są linki...
moda pobierzesz z tej strony http://www.nexusmods.com/mountandblade/mods/3793/?
(i tak jak stoi w pierwszym poście: trzeba się zarejstrować, przy opcjach kont płatnych nic nie zaznacza się, dzięki temu kontynuujemy rejestrację konta darmowego)

Poza tym polecam przejrzeć ten wątej tutaj oraz oficjalny na TW http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,100545.0.html/
i w ogóle inne wątki w poddziale tego moda na TW http://forums.taleworlds.com/index.php?board=187.0

Offline Drakaruso

• Tułacz
  • *
  • Nyet.
« Odpowiedź #276 dnia: Kwiecień 08, 2016, 01:05:58 »
Patrzę na temat i trochę smutno że nie został zaktualizowany...

Wyszła wersja 25.13 "Usherwood Ghost", do pobrania np. stąd. http://www.nexusmods.com/mountandblade/mods/3793/?
Każdy jest wrogiem twego narodu; jak i ty jesteś ich wrogiem.

Offline huth

• Senior
  • *
« Odpowiedź #277 dnia: Kwiecień 08, 2016, 03:07:23 »
Tytuł tak, ale wstępniaka nie trzeba aktualizować, bo linki prowadzą do stron aktualizowanych przez twórcę, a nie bezpośrednio do wersji.

Ale bardzo dobrze, że dałeś znać!

Offline GruByGuru

• Pielgrzym
  • *
Odp: Solid & Shade 25.13b "Usherwood Ghosts"
« Odpowiedź #278 dnia: Sierpień 14, 2017, 19:52:36 »
jest spolsczenie do najnowszej wersji ?

Offline Grzybek300

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 2
Odp: Solid & Shade 25.13b "Usherwood Ghosts"
« Odpowiedź #279 dnia: Czerwiec 15, 2018, 11:54:24 »
Odkryłem niedawno tego moda i jest on jednym z najlepszych - rozbudowany crafting,masa sekretów,oraz ten klimat - cudo :D.Wspomagając się drobną pomocą wiki udało mi sie odkryć wszystkie mroczne legendy calradii oraz prawie wszystkie wątki poboczne.Przeglądając poprzednie strony tego wątku mogę stwierdzić że odkryte zostało jedyne 15-20% modyfikacji.

Aż dziwne że nikt jeszcze nie odkrył tego że:
(click to show/hide)
(click to show/hide)

Mi udało się odkryć około 95% całej zawartości - Prawie wszystkie sekrety odkryte,wszyscy npc zwerbowani,wszystkie legendy calradii odhaczone tak więc chętnie służę pomocą ;) - jedyne co zostało to jak zostać ghulem,eksploracja ukrytej krainy w hadesie oraz ukończenie wątku relicmastera.

Jeśli któś się jeszcze skusi na ponowną grę w tego moda to służę pomocą jak stworzyć postać aby odkryć jak najwięcej:

*Krok I:
(+++) A fairy - pozwala pozyskiwać drewno i robić z jego bronie,a po zostaniu duchem dostajemy małą szansę na znalezienie ghostwood - można z niego robić bardzo mocne bronie turniejowe(dmg 40-60 i po 50-70 amunicji).dodatkowo ghostwood daję dostęp do megalokacji do której wchodzi przez bramy hadesu(koniecznie trzeba zrobić save'a bo łatwo spierniczyć to na amen)
(++)Mortician - ulepsza krwawe golemy oraz rasputina i dodatkowo pozwala zakonserwować 10 zombi za pomocą 1 formaldehydu
(+)Writer - pozwala zapisać swoją historię na nowo bez potrzeby posiadania kruka,dupina i fortunato

*Krok II
(+++)Investigator - najlepszy dla początkujących,bowiem daję wskazówki w lokacjach w których coś ukryto.
(++)Butcher helper - pozwala uzyskać 2 sztuki krwi z 1 trupa - bardzo przydatne przy tworzeniu golemów i przekształcaniu żelaza w złoto(dobry zarobek).
(+)Mummer - pozwala robić w mieście przedstawienia.mając wysoką inteligencję pozwala dostać specjalną kartę która pozwala handlować organami i przetworami(bloodwine,mumiyo)w tawernie w Zendar(trzeba wrzucić do garnka miód i 4 gałki oczne).

*Krok III - Bardzo ważny
(+++)Troubadour - pozwala zbierać utwory które można grać w miastach za pieniądze oraz mając wysoką charyzmę możemy dostać kartę pozwalająca stworzyć unikatową lirę(kociołek relicmaster'a - wrzucamy po kolei:lutnię,puszkę pandory,jabłka.dodatkowo jako antihero możemy wygrać u mefistotelesa ekstra fanty.
(+++)University student - Postać dostaje 2 losowe książki/przedmioty z necronomiconu.pozwala ugotować 10 zombi z jednej butelki kwasu.oraz jak pisze wikia Gathers experience via Man Out Of Time 25% faster. (nie wiem jeszcze co to znaczy ale podejrzewam że ma to związek z jakąś specjalną książką)

*Krok IV - Najważniejszy
(+)Fanatism - Najlepszy wybór dla antyherosów - zaczynamy grę kolo fearichen gdzie możemy złożyć przysięge poseidonowi oraz składając mu odpowiednią ilość ofiar i dochodząc do poziomu 18-20 dostajemy jego trójząb(super broń).
(+)Madness - Postać ma koszmary podczas odpoczynku oraz zwiększoną szanse jego wystąpienia po ogłuszeniu.świetny wybór dla postaci które nie wybrały opcji fairy ponieważ zwiększa szanse na wejście do faire(trzeba jednak dostać ghostwood na halloween).Można to uleczyć ale po co :P.
(+)Undeath - Zaczynamy grę w pobliżu kopalni soli jako nieumarły - co oznacza że nie możemy zostać wampirem/liszem/wilkołakiem/ghulem jednak dostajemy na 4 zagadki od relicmastera polegajace na przyniesieniu mu odpowiednich przedmiotów.4 zagadka odblokowuje się na 18lvl i w nagrodę dostajemy zestaw relicmastera bez potrzeby zbierania setów i robienia wszystkich legend calradii.
(+)A loss of loved one - pozwala zrekrutować andre(tylko antihero).
(+)Being Forced out of your Home - zaczynamy mając kosę ze swadią i pozwala zrekrutować fortunato bez posiadania bloodwine(lochy Praven).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2018, 11:59:31 wysłana przez Grzybek300 »