Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [NW][33pp] 33.Pułk Piechoty  (Przeczytany 7051 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amue

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 3
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: [NW][33pp] 33.Pułk Piechoty
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 22, 2017, 04:57:46 »
Dzięki wszystkim, którzy stanęli po naszej stronie.

To jeszcze nie Koniec Raggnarr'ze. Będziemy dalej was hejtować ile wlezie. Nikt was nie obroni przed tym! Nawet DYKTATOR!
Jeść białych ludzi!

Offline Laalaa

• Pijus
  • *
  • Piwa: 31
  • "Lwy nie dbają o opinie owiec"
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 22, 2017, 10:34:14 »
Dzięki wszystkim, którzy stanęli po naszej stronie.

A wszystko to by nam się udało gdyby nie ten wścibski Dyktator!
(click to show/hide)
Wiesz, że jesteś przegrywem kiedy twoja matka ma więcej lajków na FB pod zdjęciem grzybów niż ty pod profilowym.

Offline Raggnarr

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 9
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 22, 2017, 11:12:24 »
Możesz mieć mnie nawet za krawężnik, a mało mnie to będzie ruszać, bo od paru lat dowodzę sporą grupą dobrych graczy z Polski i kiedy osoby twojego pokroju starają się mi pocisnąć potem dostają po tyłku i wtedy często się zastanawiam nad tym jak niemądre musi być społeczeństwo kiedy tak głupi i niewartościowy człowiek jak ja wygrywa z Wami tak mocno. Odkąd gram w NW przegrałem raz z polskim pułkiem czy tam korpusem jeden kij i nawet się ciesze, że ktoś potrafił stworzyć inna grupę która była w stanie nam dokopać dzięki temu scena jest lepsza. Piszesz, że nie robicie nikomu nic złego, a nawet nie wiesz jak dużo złego możecie zrobić, przez te cholerne 6 lat powstała masa pułków jak wasze i myślę, że gdyby nie było większości z nich to na scenie międzynarodowej nie byłoby tak złej opinii o PP. Scena zagraniczna pamięta o 4pp, 5pp, 12pp, 16pp, 14pk, 1ps i to chyba jedyne pułki które pozytywnie zapadły im w pamięć, bo potrafiły pokonać najlepszych na scenie NW i myślę, że gdyby tylko te pułki istniały w całej naszej historii to byśmy mieli opinie kozaków no, ale dzięki natłokowi lipnych zbieranin 4fun ich zdanie jest jakie jest i o to mam żal do takich grup, bo to, że wy się pobawicie w wirtualne rangi czy nawet dziwną władzę nad innymi nikomu nie przeszkadza. Popatrz na to z tej strony. Wy sobie pogracie, za te parę miechów się rozpadniecie i ten cały Wasz grajdołek spłynie na tych co dalej tu siedzą i grają. Każdy pułk z potencjałem musi się męczyć aby ich nie lekceważyli i szanowali, bo każde nowe pp jest odbierane za kolejny słaby pułk z małowartościowymi WSPÓŁOBYWATELAMI.

+5, wyjaśnienie na dole. // Kradus

Tym razem skomentuje twoje głupstwa w inny sposób czyli będę brał wycinki i się do nich odnosił, ponieważ jest po północy (godzina o, której to pisałem), a o takiej porze nie mam ochoty na tak wielkie szczępienie ryja aby pisać ogólnie na temat tego co nabazgroliłeś.
"Możesz mieć mnie nawet za krawężnik, a mało mnie to będzie ruszać, bo od paru lat dowodzę sporą grupą dobrych graczy z Polski(..)" - napisałeś tak z racji, że nie miałeś jak uzasadnić w racjonalny sposób swoje obelgi, które były po prostu puste, poza tym co ma do tego kim dowodzisz, ziomek tak jak już pisałem szukasz atencji ? Idź gdzie indziej.
"(...) i wtedy często się zastanawiam nad tym jak niemądre musi być społeczeństwo kiedy tak głupi i niewartościowy człowiek jak ja wygrywa z Wami tak mocno." - do tego nie będę się odnosił bo zbytnio nie rozumiem sensu tego zdania po korekcie (ale z tym, że jesteś głupi i niewartościowy to się zgadzam).
"Odkąd gram w NW przegrałem raz z polskim pułkiem czy tam korpusem jeden kij i nawet się ciesze, że ktoś potrafił stworzyć inna grupę która była w stanie nam dokopać dzięki temu scena jest lepsza." - kolejny fragment gdzie piszesz od rzeczy i nie na temat zarazem szukając atencji.
"Piszesz, że nie robicie nikomu nic złego, a nawet nie wiesz jak dużo złego możecie zrobić, przez te cholerne 6 lat powstała masa pułków jak wasze i myślę, że gdyby nie było większości z nich to na scenie międzynarodowej nie byłoby tak złej opinii o PP." - ej ziomek bo ja Ci już to wyjaśniłem, że to nie ma różnicy czy jesteśmy czy nie dla polskiej sceny NW to nic nie zmieni tak samo jak dla światowej, bo czy my chodzimy po eventach, rozwalamy je i źle się zachowujemy zmieniając opinie o PP? Nie ! Nasze istnienie nie będzie nikomu przeszkadzało nie licząc ludziom prostym jak ty, którzy są nie wyżyci i potrzebują atencji więc chodzą po mniejszych pułkach, które jak najwidoczniej uważacie NIE MOGĄ WAM PYSKOWAĆ NO BO JAK TAKIE OSOBY MOGĄ PYSKOWAĆ OSOBIE Z 2 CZY TAM JUŻ NWM, KTÓREGO NAJLEPSZEGO PUŁKU W POLSCE NO BO JAK TO TAK.
 "Scena zagraniczna pamięta o 4pp, 5pp, 12pp, 16pp, 14pk, 1ps i to chyba jedyne pułki które pozytywnie zapadły im w pamięć, bo potrafiły pokonać najlepszych na scenie NW i myślę, że gdyby tylko te pułki istniały w całej naszej historii to byśmy mieli opinie kozaków no, ale dzięki natłokowi lipnych zbieranin 4fun ich zdanie jest jakie jest i o to mam żal do takich grup, bo to, że wy się pobawicie w wirtualne rangi czy nawet dziwną władzę nad innymi nikomu nie przeszkadza." - no w sumie mógłbym odnieść się do tej końcówki tak samo jak w poprzedni odniesieniu, a i komuś przeszkadza, np. nikomu innemu jak Tobie ;
"Popatrz na to z tej strony. Wy sobie pogracie, za te parę miechów się rozpadniecie i ten cały Wasz grajdołek spłynie na tych co dalej tu siedzą i grają. Każdy pułk z potencjałem musi się męczyć aby ich nie lekceważyli i szanowali, bo każde nowe pp jest odbierane za kolejny słaby pułk z małowartościowymi WSPÓŁOBYWATELAMI." - Piszesz tu o tym, że osoby, które zostaną po rozpadnięciu naszego pułku spłyną do innych np. do was i będą obniżały poziom, tylko, że właśnie jednym z zadań pułku i wyższych w nim rang jest to aby na takie bitwy turniejowe wystawiać tych dobrych, a nie rzekomo tych słabych co pozostali z rozpadu naszego pułku, jeśli jednak dalej uważasz, że te osoby obniżają poziom innych pułków to wiedz, że właśnie obraziłeś większość pułków w Polsce(wraz ze swoim czyli 1pp), ponieważ pisząc tak w rzeczywistości stwierdziłeś, że pułki nie są sprawne i nie działają tak jak trzeba bo wystawiają na poważne mecze osoby gorsze, czyli ogólnie rzecz biorąc stwierdziłeś, że pułki sobie nie radzą z utrzymaniem selekcji i po prostu klasy.

Słuchaj tak już dla końcowego wyjaśnienia Cię, twoje obelgi oraz agresja jest po prostu głupia bo jesteś dla mnie, dla sporu osób, które pisały w tym wątku i z pewnością dla nie jednej osoby, która to czyta kompletnym zerem, pozerem, atencjuszem, prostym człowiekiem i najzwyklejszym wieśniakiem, który pisze od rzeczy oraz zachowuje się agresywnie do innych bez powodu, chętnie użyłbym tutaj innych sformułowań ale nie chcę dostać ostrzeżenia. Pozdrawiam

PS: Jeśli całe 1pp jest jak ty to nie dziw się, że za granicą mają o nas złą opinię oraz, że jakiś pułk obniża tą opinie.

Psst nie doublepostuj ;)
Psst, już go upomniałem, Ty nie musisz. Pomijając fakt, że doublepost to dwa posty z rzędu, a nie cztery ;) // Dyktator
Wiem, wiem kilka sekund sie spoznilem przed twoim editem jego postow <3 I tak wiem ze doublepost to dwa razy z rzędu ale co mialem napisać "nie quadropostuj" ;p
Na więcej niż dwa mówi się zazwyczaj multiposting. // Dyktator
//E

Z tego co wiem przegraliście bitwę liniową z klanem z PW moda(który tak czy siak jest planowany dopiero na Bannelorda) i jakoś 4fun nie była XD

Rzeczywiście przegraliśmy ale to nie oznacza, że nie była 4fun. Chciałbym jeszcze podkreślić, iż bitwa liniowa była zrobiona w sumie na szybko bo zaproponowali nam ją po przegranym przez nas GF, poza tym mimo, że przegraliśmy to jestem dumny z moich ludzi za ich postawę oraz to jak się zachowali, a tyle mi wystarczy aby posiadać satysfakcję z tego co się wydarzyło.

PS: Część osób z tamtego klanu z tego co mi wiadomo jest z reprezentacji Polski.

Offline kasztan

• Big Dick Is Back In Town
  • Moczymorda
  • *
  • Piwa: 16
  • REF_kasztan
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 22, 2017, 13:21:52 »
No to dajcie sobie spokój ze skakaniem na Native, bo community tego podstawowego modułu powinno być dla was raczej wzorem do naśladowania.

Coś w tym jest. Wiadomo, na Native była agresja między klanowa, ale to ze względu na rywalizację pomiędzy klanami. Były spięcia i tak dalej, ale nie działy się takie rzeczy jak tutaj. Normalny gracz zakłada sobie temat na forum, który jest dostępne dla każdego tak samo jak gra. Mówi, że powstaje nowy klan czy tam pułk, to wchodzicie mu na wątek i zaczynacie go wyzywać. Na Native było pełno klanów. Były bardzo dobre jak i słabsze, ale nikt nie hejtowal jakiś klan, za bycie słabszym. Jakoś REF, pomimo dużej ilości słabszych klanów cieszył się dobrą opinią oraz szacunkiem tak samo w Polsce, jak i za granicą. Nikt tam nie patrzył na innych tylko skupiał się na własnym doskonaleniu oraz klanu. Jeżeli czujesz Simskil, że jesteście nieszanowani czy niedoceniani, to jest to TYLKO I WYŁĄCZNIE wasza wina. Zamiast tracić tutaj czas, poszedłbyś poćwiczyć, żeby to zmienić. Zacznijcie się skupiać na sobie, a nie innym uprzykrzacie życie i próbujecie się wywyższać, żeby połechtać sobie ego. Nie bądź taki hop do przodu, bo ta sytuacja między modułami jest już śmieszna, a ty tylko doprawiasz już nawet na własnym module.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2017, 13:24:22 wysłana przez kasztan »

Offline Veinrus

• Moderator
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 136
  • Od 4 listopada 2015 Obywatel Polshy
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 22, 2017, 19:12:37 »
To jeszcze nie Koniec Raggnarr'ze. Będziemy dalej was hejtować ile wlezie. Nikt was nie obroni przed tym! Nawet DYKTATOR!
Spoczko, ogarnie się to, misiu.

EDIT: Wakacje i mało kreatywne spędzanie czasu, to nie powód, abyś rzucał, chłopcze.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2017, 20:08:12 wysłana przez Veinrus »

www.vistula-legion.pl
Pułk 4. Piechoty Xięstwa Warszawskiego for ever

Offline VVESPAR

• Moczymorda
  • *
  • Sierżant Pułku 1. Piechoty
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 22, 2017, 20:51:28 »
Po prostu nie zdążył zmienić w opisie profilu, sugeruje abyś kierował się informacjami oficjalnymi czyli tymi z wątku ;

Sugeruje aby takie uwagi dawać w prywatnych wiadomościach do Mikola, ponieważ rangi w poprzednich pułkach nie są związane z jego obecnym pułkiem o, którym z resztą jest ten wątek.

Bijemy owe rekordy z racji, że pułk jest jeszcze wczesny i musi zapoznać się ze wszystkimi członkami, a następnie będziemy dawać te rangi, które będą im służyć na dłużej, także proszę się nie dziwić, że zaraz jakiś rekrut będzie np. pod oficerem.

No a nie ?

To ostatni raz, kiedy nie otrzymujesz ostrzeżenia. Przeczytaj regulamin, bo dowaliłeś właśnie 4 posty z rzędu ... // Dyktator

Chyba nie zrozumiałeś o co chodziło w moim poście, jest tu mowa o oszustwie Rangi i klanu w jakim jej nie miał i jest to ewidentne oszustwo.
Pamiętaj kim jesteś, noś pochodzenie jak zbroję, bo świat Ci tego nie zapomni.

Offline Raggnarr

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 22, 2017, 23:32:26 »
Chyba nie zrozumiałeś o co chodziło w moim poście, jest tu mowa o oszustwie Rangi i klanu w jakim jej nie miał i jest to ewidentne oszustwo.

Tak więc:
Sugeruje aby takie uwagi dawać w prywatnych wiadomościach do Mikola, ponieważ rangi w poprzednich pułkach nie są związane z jego obecnym pułkiem o, którym z resztą jest ten wątek.
Co w tym nie zrozumiałego ???

Offline VVESPAR

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 22, 2017, 23:50:34 »
Tak więc:
Co w tym nie zrozumiałego ???

To: "ponieważ rangi w poprzednich pułkach nie są związane z jego obecnym pułkiem o". Co to ma wspólnego z oszustwem?

Offline Raggnarr

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 23, 2017, 00:07:04 »
To: "ponieważ rangi w poprzednich pułkach nie są związane z jego obecnym pułkiem o". Co to ma wspólnego z oszustwem?

Słuchaj piszesz w wątku, który jest stworzony specjalnie dla pułku, a sprawa jaka zaistniała bardziej dotyczy Mikola z racji, że rzekomo kłamie. To co Mikol robi poza pułkiem i to co nie dotyczy pułku zarazem nie jest z nim powiązane co za tym idzie nie powinieneś pisać do pułku tylko do Mikola np. w prywatnej wiadomości. (nie sądzę aby rzekoma kłamstwa na teamt rang w innych pułkach dotyczyły jego obecnego).

Offline VVESPAR

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 23, 2017, 00:28:33 »
Słuchaj piszesz w wątku, który jest stworzony specjalnie dla pułku, a sprawa jaka zaistniała bardziej dotyczy Mikola z racji, że rzekomo kłamie. To co Mikol robi poza pułkiem i to co nie dotyczy pułku zarazem nie jest z nim powiązane co za tym idzie nie powinieneś pisać do pułku tylko do Mikola np. w prywatnej wiadomości. (nie sądzę aby rzekoma kłamstwa na teamt rang w innych pułkach dotyczyły jego obecnego).

Jak sprawa może nie dotyczyć pułku skoro jest jego członkiem i "podszywał" się za kogoś kim nie był w innym regimencie?

Offline Stasiulek

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 35
  • Stasiulek
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 23, 2017, 00:39:02 »
Jak sprawa może nie dotyczyć pułku skoro jest jego członkiem i "podszywał" się za kogoś kim nie był w innym regimencie?
Pozwolę sobie wtrącić się i napisać jedynie, że przecież Ragnar wytłumaczył Ci, że to co Mikol robi poza pułkiem nie dotyczy samego pułku. Widocznie nie ma potrzeby i obowiązku brać za to odpowiedzialności i nie bierze. Tak trudno to zrozumieć?
“ Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 679
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 23, 2017, 01:35:36 »
Pozwolę sobie wtrącić się i napisać jedynie, że przecież Ragnar wytłumaczył Ci, że to co Mikol robi poza pułkiem nie dotyczy samego pułku. Widocznie nie ma potrzeby i obowiązku brać za to odpowiedzialności i nie bierze. Tak trudno to zrozumieć?

Oj czepiasz się. Przecież 16pp brało odpowiedzialność m.in. za Tomato, który pobanował przeciwników w trakcie meczu turniejowego. Tak samo simskill wcale nie zapierał się kilkanaście razy w rozmowach po finale, że on nie może brać odpowiedzialność za graczy z jego pułku, kiedy pisali głupoty na forum ;) Prawda? A nawet jeśli, to takich koksów to nie dotyczy, przecież oni hejtują Polaków, to za granicą powinni zacząć ich w końcu szanować.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2017, 01:37:16 wysłana przez Dyktator »
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline VVESPAR

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 23, 2017, 01:42:00 »

Zdaniem twym ustawienie sobie tagów 16pp_Gren jest sprawą POZA PUŁKIEM?

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 230
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 23, 2017, 01:44:48 »
Na wstępie zaznaczam kolejny raz, że z NW związany nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę, ale śmieszy mnie jedna rzecz. Zacytuję:
"Popatrz na to z tej strony. Wy sobie pogracie, za te parę miechów się rozpadniecie i ten cały Wasz grajdołek spłynie na tych co dalej tu siedzą i grają. Każdy pułk z potencjałem musi się męczyć aby ich nie lekceważyli i szanowali, bo każde nowe pp jest odbierane za kolejny słaby pułk z małowartościowymi WSPÓŁOBYWATELAMI " 

Jak niby nowe pułki źle wpływają na reputację innych istniejących ? :P Tak jak napisał @kasztan, Native, który był, jest i będzie patologiczny jest tak naprawdę oazą spokoju i normalności w porównaniu z tym, co się czyta w działach NW. Myślisz, że zachowywanie się przez GSE w sposób delikatnie mówiąc niedojrzały swojego czasu miało wpływ na reputację REFu czy WV na scenie zagranicznej ? Nie :P Dlatego ten argument jest z dupy i nie wiem, albo próbujesz sobie podwyższyć w jakiś sposób ego, bo zbliża się rok szkolny i zacznie się zderzenie z szarą rzeczywistością, albo jesteś głupi simskill. Dotychczas jak czytałem Twoje posty, to reprezentowały one jakiś poziom, czasem nawet piwko dałem, ale to co napisałeś i zacytowałem to śmiech na sali.

Offline Amue

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 23, 2017, 03:08:29 »
Mnie to zastanawia ile jeszcze razy ktoś napisze, że NW to rak/raki/rakowisko, patologia i w ogóle najgorsze community itp... Ile razy można to samo pisać?
Jeść białych ludzi!