Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Pierwsze wieści z Gamescomu!

22.08.2017 | Dodał: Movart

Gamescom 2017 dziś wreszcie się zaczyna! Mimo, że to dopiero pierwszy dzień targów, który przeznaczony jest głównie (...) więcej

Bannerlord: Forumowe podsumowanie informacji zostało zaktualizowane!

21.08.2017 | Dodał: Eltarek

Wszystkie osoby wyczekujące najnowszej odsłony Mount&Blade zapraszamy do zapoznania się ze zaktualizowanym podsumowaniem informacji, (...) więcej

Nowy regulamin!

16.08.2017 | Dodał: Dyktator

Od dzisiaj obowiązuje nowy regulamin forum, polecamy jak najszybciej się z nim zapoznać. Ponadto opublikowaliśmy wcześniej obiecane forumowe (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Ankieta

Czy ma być trochę broni palnej w NO dostępnej dla gracza?

Tak
Nie

Autor Wątek: [WB] [SP]Nowa Ojczyzna PL  (Przeczytany 656454 razy)

Opis tematu:

Offline Ganczo

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 122
  • LAST OF HIS NAME
Odp: [WB] [SP]Nowa Ojczyzna PL
« Odpowiedź #3165 dnia: Kwiecień 22, 2017, 12:56:43 »
Zobacz czy nie ma opcji zarzadzania krolestwem w obozowisku. Jesli nie, to sprawdz w stolicy w zamku, kojarze ze gdzies to bylo.
Ganczo Pajac, First and Last of His Name, King of Trolls and the First Banned Men, Lord of the Shitstorm, Protector of Clan Threads, Prince of Warns, and Khal of the Great Ban Sea
(click to show/hide)

Offline KasjanGaming

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #3166 dnia: Kwiecień 23, 2017, 10:49:31 »
Wiem o co chodzi. Mam pewnie wejść w opcje polityki wewnętrznej. Centralizacja i te sprawy, ta??

Offline Staszko

• Kmieć
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #3167 dnia: Czerwiec 19, 2017, 22:22:15 »
Witam. Od razu zaznaczę, że nie srawdzałem całego wątku i mogłem po prostu na to nie trafić, ale czy mi się wydaje, czy w tej modyfikacji jest bardzo mało grup bandytów? Jak już jakieś są to liczą (przynajmniej u mnie) tak do 10 członków( to już w Nativie jest więcej o florisie nie wspominając). Zaznzczę, że mam 13 lvl i 75 osób w gangu więc to jakiś śmieszny żart jest, a utrzymanie łowców głów kosztuje. Czy na wyższych lvl będzie więcej bandytów, czy nic nie ulegnie zmianie? Chyba, że coś  zle zrobiłem. Wersja gry 1.172. 

Offline Garedyr

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 61
  • Wakatteruttebayo
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #3168 dnia: Czerwiec 20, 2017, 15:23:21 »
Witam. Od razu zaznaczę, że nie srawdzałem całego wątku i mogłem po prostu na to nie trafić, ale czy mi się wydaje, czy w tej modyfikacji jest bardzo mało grup bandytów? Jak już jakieś są to liczą (przynajmniej u mnie) tak do 10 członków( to już w Nativie jest więcej o florisie nie wspominając). Zaznzczę, że mam 13 lvl i 75 osób w gangu więc to jakiś śmieszny żart jest, a utrzymanie łowców głów kosztuje. Czy na wyższych lvl będzie więcej bandytów, czy nic nie ulegnie zmianie? Chyba, że coś  zle zrobiłem. Wersja gry 1.172.

Co?

Coś ci się chyba popsuło, powinno być sporo oddziałów bandytów na mapie po przynajmniej 20 chłopa, chyba że wyrzynasz wszystkie mniejsze grupki zanim złączą się w jeden oddział (z tego co wiem to w NO jest system łączenia się małych band bandytów w jedną większą). Poszukaj dobrze, z pewnością ich znajdziesz. Pamiętaj, że jest to losowe, więc możesz mieć po prostu zwyczajnie pecha.

"Szukaj po omacku ch*ja w cieście" ~Prußak
"Jakbym miał pasztet to bym zjadł kanapkę z pasztetem ale nie mam chleba" ~Mat Berserker
"Bieg na kilometr w ramach biegania, to jak picie piwa bezalkoholowego w ramach picia alkoholu" ~Dyktator

Offline Staszko

• Kmieć
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #3169 dnia: Czerwiec 22, 2017, 23:16:11 »
Dzieki wielkie. Rzeczywiście trochę przystopowałem i teraz jest na co polować. Ale jeszcze jest jeden problem. Mianowicie wszystkie moje jednostki bez względu na rodzaj broni ogłuszają. Sprawdzałem to wiele razy i np taki Dragon który walczy szpadą potrafi ogłuszyć(nie, nie przejechał wroga koniem). Jest to błąd, czy wszyscy tak mają?

Offline biała wilczyca

• Tułacz
  • *
[WB] [SP]Nowa Ojczyzna PL
« Odpowiedź #3170 dnia: Sierpień 01, 2017, 20:49:00 »
Ja także mam ten sam błąd co użytkownik wyżej. Moje jednostki tylko ogłuszają wroga a tylko ja jestem zdolna zabić przeciwnika. Proszę o pomoc!

Offline Ganczo

• Gawędziarz
  • *
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #3171 dnia: Sierpień 02, 2017, 00:32:49 »
Jaki konkretnie przeciwnik? Jakies aktywne zadania?
Ganczo Pajac, First and Last of His Name, King of Trolls and the First Banned Men, Lord of the Shitstorm, Protector of Clan Threads, Prince of Warns, and Khal of the Great Ban Sea
(click to show/hide)

Offline biała wilczyca

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #3172 dnia: Sierpień 02, 2017, 15:28:12 »
Wszyscy przeciwnicy. Swadia, Nordowie, Polmarowie, farmerzy, bandyci - wszyscy! Wszyscy padają od ogłuszenia nieważne czy podczas oblężenia, czy podczas obrony, czy w walce na jakimkolwiek terenie. Tylko ja jestem zdolna zabić kogoś a reszta mojej armii tylko i wyłącznie ogłusza.
Jeśli chodzi o aktywne zadania to mam tylko jedno - "Zbierz pięciu ludzi" to ta misja początkowa. Miałam ją od początku mojej gry. Właśnie jadę ją zrobić, może to coś pomoże chociaż wątpię. Czy jest jakaś solucja na to ogłuszanie? .__.
EDIT1: Chyba już wiem jak to działa. Raport pokazuje, że jednostka została ogłuszona a tak naprawdę nie została - bo pod koniec bitwy nie miałam żadnych jeńców do pojmania. Ciężko było to rozgryźć skoro biegam cały czas z młotem i ogłuszam pół wrogiej armii... No dobrze, w takim razie wie ktoś jak sprawić, żeby te raporty podczas walki były "naprawione"? Włącz i wyłącz raport nie pomogło, tak samo jak i reset gry (i kompa) z odhaczonym raportem.
EDIT2: A, i jeszcze... Pod koniec bitwy jak jest podsumowanie ofiar - to pokazuje, że jednostki są ranne u wroga, a wziąć ich nie mogę. Tak jakby po prostu... Nie żyli? To dziwne.
Zamiast wysyłać kilka postów pod rząd, używaj opcji Modyfikuj // Lew
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2017, 16:47:55 wysłana przez Lew »

Offline Ganczo

• Gawędziarz
  • *
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #3173 dnia: Sierpień 02, 2017, 16:15:11 »
Używaj opcji EDYTUJ. Na Boga :<. Nic dziwnego, ten mod jest przyjemny i grywalny, ale mimo wszystko sam spotkałem się z garścią bugów. Skoro obuchy ogłuszają, a sieczne zabijają normalnie to raporty chyba nie utrudniają gry jakoś tragicznie co? Warto po prostu zignorować ten błąd :p. Albo przesiąść się na innego moda. W nowej grze to samo?
(click to show/hide)

Offline biała wilczyca

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #3174 dnia: Sierpień 02, 2017, 16:27:43 »
Przepraszam i nie przeszkadzają jakoś, ale wiadomka - jakoś tak dziwnie się patrzy, no nic! Na nowej grze wszystko działa normalnie, ale po pewnym czasie robi się to samo. Dzięki tak czy siak za pomoc! c:

Offline szymtym

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #3175 dnia: Sierpień 04, 2017, 14:04:19 »
Mam pytanie, z góry uprzedzam że nie przeglądałem całego wątku, czy Akosmo zezwolił na modyfikowanie plików moda i udostępnianie tego? Jeśli tak, to czy ktoś to zrobił?

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Senior
  • **
  • Piwa: 536
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #3176 dnia: Sierpień 04, 2017, 16:44:28 »
@biała wilczyca
Upewnij się, że masz rozdane punkty w Zarządzanie jeńcami (tak to się chyba nazywało?), a jeśli tak, upewnij się czy masz jeszcze miejsce na nowych.

Mam pytanie, z góry uprzedzam że nie przeglądałem całego wątku, czy Akosmo zezwolił na modyfikowanie plików moda i udostępnianie tego?
Nigdy nic takiego oficjalnie na TFW nie napisał.

Czy ktoś to zrobił?
Tak: (klik!).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2017, 16:49:38 wysłana przez Lew »
it's all a dream mate, leave a message