Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord  (Przeczytany 138029 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rivet

• BANITA
  • Hulaka
  • *
  • Piwa: 71
Odp: Najświeższe informacje o Bannerlord
« Odpowiedź #735 dnia: Czerwiec 12, 2017, 20:27:50 »
Chorągwie nie są, z tego co zauważyłem, trzymane przez bota tylko jakoś tak za nim się znajdują. Dziwne to.
Potrącanie przez konnego mocno na + różne animacje oraz odrzucanie.
Walnięcie z tarczy też spoczo.
Po bitwie nie ma wrogów, są tylko ludzie.

Offline Tierce

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #736 dnia: Czerwiec 12, 2017, 20:45:33 »
Znalezione na fb pod ich postem z E3. Na ile prawdziwe nie wiem, ale ponoć szybko zniknęło.

https://prnt.sc/fixsmf
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2017, 21:02:16 wysłana przez Tierce »

Offline Zwiadowca

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #737 dnia: Czerwiec 12, 2017, 21:56:45 »
Byłoby świetnie jakby premierka była we wrześniu. Obstawiam wrzesień albo początek 2018r.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 679
« Odpowiedź #738 dnia: Czerwiec 12, 2017, 22:18:42 »
Znalezione na fb pod ich postem z E3. Na ile prawdziwe nie wiem, ale ponoć szybko zniknęło.

https://prnt.sc/fixsmf

Raczej fejk, ale sprawdźmy to. Wrzucę screena na forum TaleWorlds i zobaczymy, czy zostanie to usunięte ;)

EDIT: tak, to fejk. Podano tutaj datę premiery nowego Total War: Warhammer 2.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2017, 22:32:34 wysłana przez Dyktator »
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Warhammer

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 46
« Odpowiedź #739 dnia: Czerwiec 12, 2017, 22:31:18 »
Niech dadzą możliwość walki dwoma mieczami naraz i jestem spełniony. Shieldbash i promowanie manuala na tarczy jak najbardziej na plus. Marzeniem byłby shieldjump :D

(click to show/hide)

Offline Zahari

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 47
« Odpowiedź #740 dnia: Czerwiec 12, 2017, 22:48:17 »
Six of the released screens!
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #741 dnia: Czerwiec 12, 2017, 22:50:57 »
sądząc po trailarch i gameplayach, to taki ulepszony warband, co jest spoko(bo będą super mody), szkoda tylko, że gameplay wygląda tak samo, SI nie widać, zero emocji, ot jeżdzisz, strzelasz, tniesz, a ten biedny łucznik tylko czeka aż zostanie rozpłatany na pół - odważne te boty - no super gra, biere.
BTW czy mi się wydaje czy nawet skala tych bitwe jest taka sama? Chciałbym zobaczyć jakąś bardziej normalną bitwę, dluzsze starcie oddziałów, może jakąś fizykę masy formacji(o ile coś takiego jest), a nie rozbieganą potyczkę
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2017, 22:53:05 wysłana przez huth »

Offline Askorti

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #742 dnia: Czerwiec 12, 2017, 22:57:02 »
Niech dadzą możliwość walki dwoma mieczami naraz i jestem spełniony.

Proszę, po prostu umżyj....

:D

(click to show/hide)
Boże drogi, z jakiego szajsowatego filmu fantasy oni wyciągnęli te skórzane pancerze?!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2017, 23:06:03 wysłana przez Askorti »

Offline Ganczo

• Wagant
  • *
  • Piwa: 140
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #743 dnia: Czerwiec 12, 2017, 23:05:39 »
Proszę, po prostu umżyj....

:D
Zawsze ryje mi glowe wciskanie na sile dual wieldingu. Pojdzmy krok dalej, walka dwoma tarczami! Zmiany na plus, co do prztyczkow w NW, nie macie pojecia jak bardzo mylicie sie okreslajac NW latwym xD. Zwlaszcza ty Kradus, twoj emanuel nie jest chyba na najwyzszym poziomie. GORACO POZDRAWIAM NETOMANA I INNYCH STARYCH KOLEGOW
Ganczo Pajac, First and Last of His Name, King of Trolls and the First Banned Men, Lord of the Shitstorm, Protector of Clan Threads, Prince of Warns, and Khal of the Great Ban Sea
(click to show/hide)

Offline Veinrus

• Moderator Warband
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 136
  • Od 4 listopada 2015 Obywatel Polshy
« Odpowiedź #744 dnia: Czerwiec 12, 2017, 23:07:13 »
To blokowanie tarczą spowoduje że gracze NW będą mieli jeszcze trudniej, cóż za dyskryminacja!
Ale to tylko blokowanie tarcza plus odepchniecie, co w tym trudnego? oO?! btw. bardzo jestem pozytywnie nastawiony na to co zaprezentowali w filmikach :)

Nadal 100% więcej niż w operowaniu bagnetem, więc niektórych to boli że się nie nauczą.
...ale w NW nadal sa 4 rodzaja bloku: prawy, lewy, gora, dol. O czym Wy piszecie czasami, to ja nie wiem :D

Jak oni już skreśleni są na start z Native :P
Czasem sie ta scena zachowuje, jakby zapomniala, ze 90% ludzi normalnie gra/grala na natvie, tylko potem przesiadla sie na inne mody: cRPG, PW, OiM itd. A tak teraz 60% native wiecej grala w singla niz multi. Chociaz dla mnie single nic ciekawy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2017, 23:19:57 wysłana przez -VEINRUS- »

www.vistula-legion.pl
Pułk 4. Piechoty Xięstwa Warszawskiego for ever

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 229
« Odpowiedź #745 dnia: Czerwiec 12, 2017, 23:27:29 »
Czasem sie ta scena zachowuje, jakby zapomniala, ze 90% ludzi normalnie gra/grala na natvie, tylko potem przesiadla sie na inne mody: cRPG, PW, OiM itd. A tak teraz 60% native wiecej grala w singla niz multi. Chociaz dla mnie single nic ciekawy.
W singla jak grałem to używałem jeszcze xfire i miałem jakoś 300h. Potem, po 4 miechach przerzuciłem się na multi (w singla grałem na piracie, taka prawda) i nabiłem coś 3500. Sporo osób także większosć czasu przegrała na multi, bo samo ogarnięcie gry zajmuje troszkę czasu, gdyż to nie jest często spotykany model gry (walki). Tak więc z tym 60% przesadziłeś. :D

Ale tak, większość ludzi z PW, NW musiała zaczynać na Native, to logiczne. Ja dlatego na końcu swojej poprzedniej wypowiedzi umieściłem coś takiego ":P", co miało zasugerować, że mój post nie jest w 100% moim przekonaniem, które uważam za jedyne słuszne. ;)

A sam singiel był dla mnie ogromnie ciekawy, w Bannerlordzie to głównie na ten tryb czekam, bo multi tak średnio mnie interesuje.

Offline Veinrus

• Moderator Warband
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 136
  • Od 4 listopada 2015 Obywatel Polshy
« Odpowiedź #746 dnia: Czerwiec 12, 2017, 23:32:36 »
W singla jak grałem to używałem jeszcze xfire i miałem jakoś 300h. Potem, po 4 miechach przerzuciłem się na multi (w singla grałem na piracie, taka prawda) i nabiłem coś 3500. Sporo osób także większosć czasu przegrała na multi, bo samo ogarnięcie gry zajmuje troszkę czasu, gdyż to nie jest często spotykany model gry (walki). Tak więc z tym 60% przesadziłeś. :D

Ale tak, większość ludzi z PW, NW musiała zaczynać na Native, to logiczne. Ja dlatego na końcu swojej poprzedniej wypowiedzi umieściłem coś takiego ":P", co miało zasugerować, że mój post nie jest w 100% moim przekonaniem, które uważam za jedyne słuszne. ;)

A sam singiel był dla mnie ogromnie ciekawy, w Bannerlordzie to głównie na ten tryb czekam, bo multi tak średnio mnie interesuje.
A w singla gralem max. 50h, cale moje 800h to sam Native (ruska scena), a reszta to mody na multi. Dla mnie wielka sila tej gry jest to, ze mozna modowac ja, aby nie umarla ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2017, 23:36:36 wysłana przez -VEINRUS- »

www.vistula-legion.pl
Pułk 4. Piechoty Xięstwa Warszawskiego for ever

Offline Blast

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #747 dnia: Czerwiec 13, 2017, 01:31:36 »
Nieważne czy NW czy Native, jak wbijam do tej gry to dalej 3/4 ludzi nie wie co to manual, trochę to przykre :P
Niestety, cały czas pokazują SP, a ja czekam na jakieś newsy o multi. Podoba mi się, że nie zmienili zbyt dużo w mechanice gry, mam nadzieję, że Bannerlord wciągnie mnie jak Warband kilka lat temu, ale o to może być ciężko :D

Offline Zahari

• Bibosz
  • *
« Odpowiedź #748 dnia: Czerwiec 13, 2017, 02:25:24 »
Jakby ktoś sam nie zauważył na filmie

Offline Hubtus

• Moderator
  • Opój
  • *
  • Piwa: 125
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #749 dnia: Czerwiec 13, 2017, 07:52:51 »
Boże drogi, z jakiego szajsowatego filmu fantasy oni wyciągnęli te skórzane pancerze?!
Pewnie z jakiegoś Conana barbarzyńcy lub innej produkcji fanatasy prosto z USA. W tej części m&b i tak same pancerze wyglądają lepiej i widać sporo inspiracji oryginalnymi zabytkami z całego średniowiecza. Skórzane pancerze w zasadzie występowały w Europie(np. kirysy kryte, zbrojniki, płaty) , czy też Azji(np. lamelki), ale te co obecnie pokazali nawet ich nie przypominają.