Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord:Wywiad z Fatma Nadide Öçba, artystką graficzną 2D/3D

12.10.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest Aatystyka 2D/3D Fatma Nadide Öçba. Opowiada nam ona o (...) więcej

Bannerlord Singleplayer: punkty wpływu, armie (Dev Blog 05/10/17)

05.10.2017 | Dodał: Eltarek

Kilka chwil temu ukazał się dwudziesty szósty blog dewelopra, przerywający serię wywiadów w słabym stopniu nawiązujących do (...) więcej

Bannerlord:Wywiad z Meriç Neşeli, głównym QA oraz projektantem gry

28.09.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem na łamach wywiadu z pracowanikami studia Taleworlds znalazł się Meriç Neşeli, który jest głównym (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: SZUKAM MODA... (Jeśli szukasz nie zakładaj nowego wątku!)  (Przeczytany 242775 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hanys

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 1
Odp: SZUKAM MODA... (Jeśli szukasz nie zakładaj nowego wątku!)
« Odpowiedź #2115 dnia: Czerwiec 05, 2016, 22:18:07 »
Wie ktoś może czy istnieje mod o czasach upadku cesarstwa zachodniorzymskiego, tj najazdach Gotów, Wandalów, Franków, Hunów itp?

Offline Shinobi21

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #2116 dnia: Czerwiec 08, 2016, 23:46:49 »
Cześć! ;)
Czy może ktoś polecić moda posiadającego te same feautery co Nowa Ojczyzna, albo podobne?
Chodzi mi o to, że Nowa ojczyzna ma fajne rzeczy, jak bardziej realistyczne animacje walki i wiele ciekawych rozwiązań, niestety nie jestem w stanie w nią grać ze względu na to, że twórcy co krok psują klimat rozgrywki pseudo śmiesznymi, zmienionymi dialogami i tym podobnymi. Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Offline adam322

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 1
Mody powiekszające mapę
« Odpowiedź #2117 dnia: Czerwiec 12, 2016, 16:57:06 »
Witam wszystkich bardzo serdecznie założyłem ten wątek ze względu na to że znudził mi się navite i chciałbym zagrać jakiegoś singla zagrać z inną albo większą mapą proszę o dodawanie
własnuch modów ja dam kilka swoich warsword conquest,A Clash of Kings 2.2,europe 1200 i jeszcze włądca pierścieni to jak pisałem dawajcie własne propozycje :D

Edit: Najlepiej żeby ten mod był dostępny na warsztacie ale inne też mile widziane

Offline Shinobi21

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #2118 dnia: Czerwiec 13, 2016, 14:46:21 »
adam322
Osobiście wszystkie mody które wymieniłeś są jak dla mnie bardzo średnie. Tzn. osobiście nie mogę znieść dźwięków z nativa. (Uderzasz w zbroję płytą i ten bezcenny dźwięk darcia szmaty :3).
Z dużą mapą możesz spróbować Anno Domini, spora mapa i całkiem przyjemnie zrobiony mod. Duża mapka występuje także w Sands of Faith (mod na temat wypraw krzyżowych). Jest także trudny i dobrze zrobiony mod Prophesy of Pendor, chociaż ma nie wielką mapę (uwierz, że szybko go nie skończysz jest diabelnie trudny , przynajmniej dla mnie).

Offline Magnus

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #2119 dnia: Czerwiec 13, 2016, 16:16:33 »
Jakie polecicie mody w klimatach fantasy? Grałem w TLD, ale brak oblężeń zamków trochę odbiera rozgrywce. Zależy mi na tym, aby to był jakiś kompletny mod (nie żadna alfa) i koniecznie z różnymi rasami.

Offline Shinobi21

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #2120 dnia: Czerwiec 13, 2016, 16:30:11 »
magnus Warlords Conquest, jednak generalnie moim zdaniem nie ma za dobrych modów fantasy na WB. To już lepiej kupić sobie jakąś gierkę fantasy ;p

Offline Magnus

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #2121 dnia: Czerwiec 13, 2016, 21:11:31 »
Zapewne chodziło Ci o Warsword Conquest. A więc on jest najbardziej zaawansowany? Bo obiły mi sie też o oczy takie nazwy jak:
- Phantasy Calradia
-  Light & Darkness
- The Gathering Storm
- Adalonia
- Chronicles of Might and Magic

Druga sprawa - widzę też, że od mojego ostatniego kontaktu z M&B ruszyło się też coś w kwestii modów o Rzymie, czy ogólnie starożytności (widzę ruch w tematach Rome At War 2 oraz Bellum Imperii). który mod z takich klimatów jest najlepszy?

Offline Shinobi21

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #2122 dnia: Czerwiec 14, 2016, 04:40:12 »
Magnus zależy co masz na myśli mówiąc zaawansowany. Ras jest sporo, itemków też. Ale wszystkie te mody fantasy są brzydkie i nie dopracowane jak jasny pierun...To są za duże projekty , moderzy się za nie biorą ale nie mają zasobów, żeby to trzymało wysoki poziom.

Offline Alpaka

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 53
  • MC Rhodok
« Odpowiedź #2123 dnia: Czerwiec 14, 2016, 20:39:41 »
Cześć jestem Łukasz i szukam moda. Który będzie po Polsku, który bedzie ładnie rozwinięty i bedzie miał ładne skiny. Oczywiscie na singleplayera.
WARBANDOLOGIA 2 - najnowsza płyta Zakonu Templolów, najlepszej raperskiej grupy na Polskiej, a nawet światowej scenie warband. Zapraszam do słuchania.
MC Rhodok

http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=15625.0

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 449
« Odpowiedź #2124 dnia: Czerwiec 14, 2016, 21:11:33 »
Witaj Łukaszu, niestety musisz radzić sobie sam.
Warband's life...

Offline Alpaka

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 53
  • MC Rhodok
« Odpowiedź #2125 dnia: Czerwiec 14, 2016, 22:50:51 »
uff więc jednak prawilność Tawerny nie została zaniechana, a juz sie bałem ^^
WARBANDOLOGIA 2 - najnowsza płyta Zakonu Templolów, najlepszej raperskiej grupy na Polskiej, a nawet światowej scenie warband. Zapraszam do słuchania.
MC Rhodok

http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=15625.0

Offline Geralt Riv

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #2126 dnia: Czerwiec 21, 2016, 20:17:32 »
Witam was bardzo serdecznie. Powiem prosto. Szukam moda w klimatach Mount and Blade: Ogniem i Mieczem. Najlepiej polskiego.

Pozdrawiam.

Online Ganczo

• Wagant
  • *
  • Piwa: 133
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #2127 dnia: Czerwiec 21, 2016, 21:21:58 »
Witam was bardzo serdecznie. Powiem prosto. Szukam moda w klimatach Mount and Blade: Ogniem i Mieczem. Najlepiej polskiego.

Pozdrawiam.
Kup gre. Mod jest jeden. The Deluge ale to MP.
Ganczo Pajac, First and Last of His Name, King of Trolls and the First Banned Men, Lord of the Shitstorm, Protector of Clan Threads, Prince of Warns, and Khal of the Great Ban Sea
(click to show/hide)

Offline Geralt Riv

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #2128 dnia: Czerwiec 21, 2016, 22:01:07 »
Dzięki wielkie. Tylko MP mnie nie interesuje :/ Jest jakiś chociaż zbliżony do tamtejszych czasów? Byłbym dłużny ;)

Pozdro.

Offline LetoHess

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #2129 dnia: Czerwiec 24, 2016, 00:00:20 »
http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=791.0   to jest mod podobny do M&B Ogniem i mieczem. Frakcej nie sa oryginalne, ale da sie je rozpoznac :) takze polecam. Mod jest pod warbanda (link ktory dalem) i pod zwyklego m&b