Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nowy regulamin!

16.08.2017 | Dodał: Dyktator

Od dzisiaj obowiązuje nowy regulamin forum, polecamy jak najszybciej się z nim zapoznać. Ponadto opublikowaliśmy wcześniej obiecane forumowe (...) więcej

Czwartkowe blogi Bannerlord

03.08.2017 | Dodał: Dyktator

TaleWorlds zapowiedziało nową serię blogów dotyczących Bannerlorda. Będą się od teraz ukazywać co czwartek, również w (...) więcej

Nowy trailer i gameplay z Bannerlorda z E3 2017

12.06.2017 | Dodał: Dyktator

12 czerwca 2017 zaprezentowano nowy trailer Bannerlorda w ramach targów E3 2017.   więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: SZUKAM MODA... (Jeśli szukasz nie zakładaj nowego wątku!)  (Przeczytany 234468 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Garedyr

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 61
  • Plz, Kazuma-san :O__O:
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: SZUKAM MODA... (Jeśli szukasz nie zakładaj nowego wątku!)
« Odpowiedź #2085 dnia: Styczeń 11, 2016, 17:34:41 »
Chodzi mi ogólnie o bardzo rozbudowane zarządzanie królestwem

To pograj w Crusader Kings 2... A tak na serio, to prawie każdy mod jest bazowany na Diplomacy, więc wystarczy znać angielski i poszukać.

"Szukaj po omacku ch*ja w cieście" ~Prußak
"Jakbym miał pasztet to bym zjadł kanapkę z pasztetem ale nie mam chleba" ~Mat Berserker
"Bieg na kilometr w ramach biegania, to jak picie piwa bezalkoholowego w ramach picia alkoholu" ~Dyktator

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 446
« Odpowiedź #2086 dnia: Styczeń 11, 2016, 19:25:10 »
No właśnie PoP nie jest.

Niezłe zarządzanie i unikalne mocno realistyczne cechy w zarządzaniu państwem i działaniami militarnymi ma Brytenwalda.
Ponoć Perisno jest PoPopodobne(ale śmieszne słowo :P), ale jest na Diplomacy. Nowsze duże bardzo dobre mody jak Nova Aetas czy Clash of Kings też mają rozwinięte takie rzeczy. Nie polecam Florisa, raczej przemyślanego i ambitnego Silverstaga, ale to nie nowy świat, a podstawka.

No i przykro mi, ale na spolszczenia nie licz. Angielski i tak ci potrzebny będzie poza grami, więc radzę wykorzystać darmowy wieloletni kurs sponsorowany przez państwo w szkołach...

Offline Cavaron

• Opój
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #2087 dnia: Styczeń 23, 2016, 21:23:37 »
Jest jakiś mod z mimalną liczbą frakcji i miast? Brakuje mi osięgnięcia pomóż swej frakcji podbić calradie i pomóż kobiecie uzurpatorowi zdobyć tron a nie chce mi się robić od zera raz jeszcze tak skomplikowanej kampanii
Nie ma emocji - jest spokój.
Nie ma ignorancji - jest wiedza.
Nie ma namiętności - jest pogoda ducha.
Nie ma chaosu - jest harmonia.
Nie ma śmierci - jest Moc.

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 446
« Odpowiedź #2088 dnia: Styczeń 24, 2016, 19:19:51 »
Znaczy się chcesz od razu robić coś konkretnego?
hmm to może weź od kogoś save'a tak w 200 dniu?

Offline piotrek1996

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 4
  • Czas bohaterów miną Wiglafie
« Odpowiedź #2089 dnia: Luty 17, 2016, 20:31:50 »
Cavaron to po co ci to osiągnięcie skoro zrobisz je byle jakxd ?

1.Jest jakiś mod który dodaje różne stanowiska w państwie coś w stylu rady królewskiej ?? 

2. Czy Floris nadal jest najbardziej rozbudowanym modem( czy jest mod który ma w sobie więcej modów niż FlorisXD)?

3. Szukam też moda który nie ingeruje w grafikę tylko jest nastawiony na nowe możliwości w grze.
« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2016, 23:26:28 wysłana przez piotrek1996 »

Offline Gromowladny

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #2090 dnia: Marzec 10, 2016, 20:25:03 »
Witam, jaki jest najbardziej dopracowany mod o starożytności? Wiem że kilka powstaje/powstawało ale nie wiem który z nich jest najlepszy.
Druga sprawa czy poza Brytenwalda jest na obecną chwilę jakiś mod o wczesnym średniowieczu godny polecenia?

Offline Garedyr

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 61
  • Plz, Kazuma-san :O__O:
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #2091 dnia: Marzec 11, 2016, 15:35:56 »
Witam, jaki jest najbardziej dopracowany mod o starożytności? Wiem że kilka powstaje/powstawało ale nie wiem który z nich jest najlepszy.
Druga sprawa czy poza Brytenwalda jest na obecną chwilę jakiś mod o wczesnym średniowieczu godny polecenia?

Jeśli chodzi o drugą sprawę, to myślę, że DLC Viking Conquest by ci się spodobało.

"Szukaj po omacku ch*ja w cieście" ~Prußak
"Jakbym miał pasztet to bym zjadł kanapkę z pasztetem ale nie mam chleba" ~Mat Berserker
"Bieg na kilometr w ramach biegania, to jak picie piwa bezalkoholowego w ramach picia alkoholu" ~Dyktator

Offline Galdor

• Kmieć
  • *
  • Piwa: -7
« Odpowiedź #2092 dnia: Marzec 20, 2016, 22:08:47 »
Szukam jakichś fajnych modów do MP ( jakiekolwiek) oraz do SP, które są tak rozbudowane i "łatwe" Jak 1257AD

Offline ŁukawszW

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #2093 dnia: Marzec 24, 2016, 09:51:31 »
Witam was wszystkich. Po dłuższej przerwie wróciłem do gry w Warbanda. Pamiętam, że kiedyś grałem z modem który:

Zmienia teren bitwy tak, że jest bardziej płaski, tzn. nie ma tych wszystkich pagórków. Jest bardziej otwarty tak jak w "ogniem i mieczem".

Jeśli koś zna nazwę tego moda, proszę podać nazwę lub link do pobrania. Pozdrawiam.

Offline diameqqq

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #2094 dnia: Marzec 29, 2016, 00:22:19 »
Szukam modu osadzonego w czasach antycznych. Z jednostkami rzymskimi, lub greckimi (mile widziany atak włócznią od góry i w miarę rozbudowana dyplomacja/gospodarka)

Offline robercik8211

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 3
  • Porucznik Potocki
« Odpowiedź #2095 dnia: Marzec 29, 2016, 21:14:20 »
Rome at War
Vivat Pomerania!

Offline jacubus

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #2096 dnia: Marzec 31, 2016, 00:58:31 »
Witam szukam moda lub dodatku umozliwiajacego przejmowanie tronu chcialbym aby dzialal z florisem poniewaz na nim gram:) jak ktos wie czy jest taki sub-mod lub mod prosze o info

Offline Kawonus

• Tułacz
  • *
Mod na własnych wojowników
« Odpowiedź #2097 dnia: Kwiecień 01, 2016, 13:34:39 »
Witam, poszukuję moda (skryptu?) lub sposobu, który pozwoli mi tworzyć własnych wojowników, czyli rozdawać im uzbrojenie, statystyki, ścieżki rozwoju, nazwy itp. Proszę o podanie najlepiej linku, z góry dzięki.

Offline robercik8211

• Bibosz
  • *
  • Porucznik Potocki
Odp: Mod na własnych wojowników
« Odpowiedź #2098 dnia: Kwiecień 01, 2016, 15:09:11 »
Jest temat ,,szukam moda'' w dodatku przypięty. Ale z tekstu wnioskuję, że jednak powinno być w dziale modding, bo to co robisz łatwo uzyskać przy pomocy Morhs Editora - możesz tam stworzyć własne drzewko jednostek i przydzielić im dowolny sprzęt. Mam nadzieję, że o to chodziło.
Vivat Pomerania!

Offline robercik8211

• Bibosz
  • *
  • Porucznik Potocki
« Odpowiedź #2099 dnia: Kwiecień 01, 2016, 15:11:16 »
Przejmowanie tronu? Nie jestem pewien, ale można to chyba uzyskać tak: Zostań wasalem jakiegoś króla urośnij w potęgę, popsuj sobie z nim relacje i zdobądź jakiś zamek i poproś króla o niego. Gdy ten ci odmówi, zbuntuj się i pokonaj króla i przeciągnij lordów na swoją stronę - nawet jeśli nie wyjdzie, to możesz założyć państwo o tej samej nazwie :P
Vivat Pomerania!