Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nowy regulamin!

16.08.2017 | Dodał: Dyktator

Od dzisiaj obowiązuje nowy regulamin forum, polecamy jak najszybciej się z nim zapoznać. Ponadto opublikowaliśmy wcześniej obiecane forumowe (...) więcej

Czwartkowe blogi Bannerlord

03.08.2017 | Dodał: Dyktator

TaleWorlds zapowiedziało nową serię blogów dotyczących Bannerlorda. Będą się od teraz ukazywać co czwartek, również w (...) więcej

Nowy trailer i gameplay z Bannerlorda z E3 2017

12.06.2017 | Dodał: Dyktator

12 czerwca 2017 zaprezentowano nowy trailer Bannerlorda w ramach targów E3 2017.   więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: SZUKAM MODA... (Jeśli szukasz nie zakładaj nowego wątku!)  (Przeczytany 234466 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aradax

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 0
SZUKAM MODA... (Jeśli szukasz nie zakładaj nowego wątku!)
« dnia: Styczeń 05, 2011, 18:45:25 »
Zanim zadasz pytanie, przejrzyj liste modów w Tawernie:
http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=12037.0

Oraz poszukaj sam modów/linków na forum TW:
Ukończone mody do WB: http://forums.taleworlds.com/index.php/board,165.0.html
Ukończone mody do M&B: http://forums.taleworlds.com/index.php/board,63.0.html
Mody w trakcie prac/wersje alfa itp. do M&B i WB: http://forums.taleworlds.com/index.php/board,9.0.html

Dodatkowo strony gdzie można znaleźć i skąd można pobrać mody(MBrepository może sprawiać problemy przy pobieraniu dużych plików, wprowadzać błędy itp., poza tym oferuje beznadziejną prędkość):
Seria M&B na Nexus: http://mountandblade.nexusmods.com/
Mody na M&B na ModDB: http://www.moddb.com/mods?filter=t&kw=Search+...&released=&style=def&theme=&game=146&type=
Mody na WB na ModDB: http://www.moddb.com/mods?filter=t&kw=Search+...&released=&style=def&theme=&game=13649&type=

Witam. Od razu powiem że domyślam się że jest sporo takich tematów ale przeszukałem forum i nie znalazłem nic co by mnie zadowalało. Szukam moda który nie zmienia realiów gry ale tylko usprawnia i poszerza możliwości w standardowym Warbandzie 1.110 i najważniejsze żeby był po Polsku lub spolszczony ;] Ewentualnie jak jest jakiś fajny mod to może być inna wersja.
Jak narazie chyba spróbuje Diplomacy PL ale nie jestem pewien czy ten mod jest stabilny a może przeoczyłem jakiś lepszy. Z góry dzięki za pomoc.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2013, 17:56:58 wysłana przez HUtH »

Offline |Swordsman|

• Pijus
  • *
  • Po prostu Jędruś
Odp: SZUKAM MODA... (Jeśli szukasz nie zakładaj nowego wątku!)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2011, 19:56:16 »
W temacie mody jest temat        Szukam Moda (jeśli szukasz nie zakładaj nowego tematu)          . powinieneś tam spytać, a moderatorów proszę o usuniecie tematu.
W grze o tron wygrywasz, albo dostajesz 2-8.

Offline pat25

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 3
Alea iacta est

Offline adas

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2011, 00:37:59 »
W temacie mody jest temat        Szukam Moda (jeśli szukasz nie zakładaj nowego tematu)          . powinieneś tam spytać, a moderatorów proszę o usuniecie tematu.
Nie goraczkuj sie tak. Tamten watek jest o modach do podstawki, a tu kolega wyraznie pyta o Warbanda.

Dlatego ja tez skorzystam z okazji i zapytam.
Szukam moda muzycznego ktory calkowicie zmienia wszystkie motywy muzyczne w Warbandzie. Najlepiej zeby mod byl samodzielna produkcja ktora mozna polaczyc z kazdym innym modem lub native.
Znalazlem tylko to http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,115960.0.html

Znacie cos innego?

Offline sirkeano

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2011, 17:05:03 »
Witam drodzy forumowicze.

Proszę o pomoc gdyż nie potrafię się połapać na tym forum. Próbowałem wyszukać sam tego co mi potrzeba ale zdecydowałem zdać się na łaskę doświadczonych graczy.
Szukam moda który wprowadzi nowości w grze chodzi mi przedawszystkim o nową broń/jednostki i jeżeli istnieją takie mody to zwiększenie możliwości interakcji między postaciami. Mod nie musi być pl.Jeszcze pytanie które mnie tu sprowadziło w sumie. Ah jeszcze jedno czy będe mógł kontynuować grę czy muszę zaczynać od nowa? 

Mam warbanda 1.34 czy mod od warband 1.00 np bedzie mi działał ?

Offline adamk23

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 7
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 09, 2011, 22:49:43 »
W temacie mody do WB jest sporo do wyboru można też przejrzeć wątki o modach :P
Jeśli zaczniesz grać w jakiegoś moda to raczej na pewno musisz zacząć nową grę;)
Mod pod 1.00 raczej na 1.34 nie pójdzie!
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.-Albert Einstein
FAQ Floris Expanded Mod Pack 2.4 i 2.5+ Spolszczenie 2.5

Offline _czarny_

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 27, 2011, 12:27:12 »
Witam, szukam porządnego moda do Warbanda(wersja 1.110) , najlepiej po polsku ale może też być po angielsku. Znalazłem na razie tylko jeden i to mały. Szukam takiego który zmienił by wygląd całej mapy i nacje. Z góry dzięki!

Offline Paralityk

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 27, 2011, 19:03:59 »
Raczyłeś przejrzeć choć kilka tematów na tym forum??  Modów spełniających twoje wymagania jest masa więc zamiast czekać aż ktoś ci gotowe na tacy poda przeczytaj przynajmniej kilka tematów...

Offline _czarny_

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 28, 2011, 06:52:47 »
do wersji 1.110? Znalazłem na razie tylko dwa, to ta twoja masa?

Offline LordKiełbasa

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 28, 2011, 15:42:28 »
Po 1. Dlaczego akurat na 1.110? Przecież Steam automatycznie aktualizuje wersję gry do najnowszej.

Po 2. Szukałeś na Taleworlds ? Tam jest dosyć duży wybór co do modów (chociaż nie wiem czy akurat na wersję 1.110) i może znajdziesz tam coś dla siebie.

Offline Paralityk

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 28, 2011, 22:35:44 »
Błędnie założyłem, że masz oryginała i grę zaktualizowaną do najnowszej wersji....

Offline skiffywg

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 01, 2011, 08:03:15 »
dobry watek zaczty wiec wpisuje to tutaj...
szukam moda pod warband'a z bronia palną nie musi byc tlumaczony, lub potlumaczony tylko czesciowo...

pomoze ktos ?

Offline adamk23

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 7
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 01, 2011, 13:57:01 »
Z bronią palna to jest Blood and Steel , The Eagle and The Radiant Cross no i coś w Knights the Last Battle było z broni palnej.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.-Albert Einstein
FAQ Floris Expanded Mod Pack 2.4 i 2.5+ Spolszczenie 2.5

Offline Rivo03

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 11, 2011, 09:57:09 »
Jak już wszyscy tu piszą to ja też zadam pytanie. Czy jest jakis mod do warbanda 1.134 fantastyczny? Czyli jakieś orki, elfy, zombie itp.

Offline Aldred

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 14
  • No Trance No Life.....
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 11, 2011, 10:35:34 »
Witam, zadam pytanie ale wiem że rozlegnie się wrzawa typu"poszukaj na forum", "google nie boli". Ale skoro jest to odpowiedni temat to zaryzykuje chociasz staram się najpierw sam rozwiązać problem a potem pytać. Czy jest (lub będzie) mod w realiach warhammera (nie 40 000). Wiem że coś w ten deseń jest ale do zwykłego m&b, a mi chodzi o warbanda 1.134. Nie musi być pl, w końcu od czego są słowniki wyrazów obcych? ;) Nie musi też być dopieszczony w 100%,byle by był w tym klimacie. Jak ktoś coś wie na ten temat to błagam o odpowiedz, w ostateczności klimaty Lotra (ale tu chyba też pod zwykłego m&b niestety). Więc zanim runie lawina oburzenia udzielcie pomocy sigmarycie;) Z góry dziękuje za każde info w tej sprawie.
Edid:Czuje że błędnie mnie zrozumiano:Mod ma być na warbanda 1.134
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2011, 11:03:15 wysłana przez Aldred »
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia,porażka na nie nie pozwala.Wymówki to schronienie dla słabych.-Wielki Książe Ostlandu Hals von Tasenick.

http://adi88pl.wrzuta.pl/audio/88OeZEtUsq1/kingdom_of_trance_nev_year_2012_adi_mix
Pora promować muzykę trance i swoją twórczość;)