Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Bannerlord:Wywiad z Koray Kıyakoğlu, inżynierem oprogramowania

07.12.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest inżynier oprogramowania Koray Kıyakoğlu. Opowiada nam ona o swojej pracy w (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Perfumy  (Przeczytany 870 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 500
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
Perfumy
« dnia: Listopad 19, 2015, 00:22:11 »
Zapach to podstawa i ważna rzecz ja powoli zaczynam raczkować w tym temacie.

Dotychczas korzystałem z Beckhama signature niestety testera był to mój pierwszy zakup z neta. Nie byłem zadowolony. Teraz zdecydowałem się na znany i lubiany Azzaro Chrome. Ogólnie cytrusowe nuty, które są teraz bardzo popularne. Wcześniej zaopatrywałem się i używałem albo świątecznych podarunków lub wynalazków z Rossmana. Zapach to ważna rzecz. Dziewczyny to lubią :P Spytajcie swoich dziewczyn/koleżanek/rodziny. A może nawet jakaś kobieta się wypowie (oczko do baenshee) Sam spotykałem się z sytuacjami gdy dziewczyny mówiły mi, że zajebiście pachnę. Pachnące dziewczyny też są znacznie lepiej odbierane przynajmniej przeze mnie. Zresztą nie tylko chodzi o dziewczyny tylko też o nastrój. Nie ma to jak czuć się świeżym i pachnącym. To poprawia samopuczucie. Warto więc trochę rozeznać się w temacie i zainwestować parę rozsądnych złociszy.

Jakich perfum używacie? Jakie zapachy lubicie? Jakie są Wasze opinie nt. testerów i zapachów z neta? A jakie na temat perfumerii.
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2015, 00:32:16 wysłana przez ^IvE »

Offline Alkhadias

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 139
  • Push humanity forward
Odp: Perfumy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2015, 07:47:12 »
Moje perfumy to pot, ziemia i krew, innych nie toleruję.

Każda laska zawsze powtarzała, że mój naturalny zapach jest nieziemski. Może również chcesz się przekonać?
Father, forgive me not, for I have sinned!
Now tremble and fear, and mercy have not upon me!

Online beanshee

• Wagant
  • *
  • Piwa: 166
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2015, 11:16:21 »
Ja na moim chłopie uwielbiam Allure homme sport :)
Całkiem zacny jest też Million od Pacco Rabane.
Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 343
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2015, 14:44:37 »
Asia prosiła mnie o przekazanie, że ubolewa nad faktem, że z powodu nadmiaru obowiązków związanych z dziećmi, remontem domu i kursem na prawo jazdy, nie może wziąć udziału w dyskusji.
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2015, 15:35:24 wysłana przez Octavian »

Offline Arthasan

• Wagant
  • *
  • Piwa: 65
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2015, 15:18:07 »
Jesus Del Pozo Quasar - rewelacyjnie pachnie, kosztuje i wygląda :D
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 19, 2015, 19:33:34 »
Ważne żeby jechało sandałem i zwierzyną, eee znaczy się posiadało delikatne nuty drzewa sandałowego i piżma :P

Online Bojar

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 237
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 19, 2015, 21:13:43 »
Jaguar Fresh Verve Man i Hugo Boss - Hugo. Oba ciut ostrzejsze, ale takie lubię najbardziej :P

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 500
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 19, 2015, 22:55:03 »
Jako warszawski krwiożerczy kapitalista musisz pachnieć ostro Drogi Bojarze, a jak długą się trzymają te zapachy na Tobie? :)

@Alek z chęcią się przekonam śmierdziuchu a potem wrzucę cię pod prysznic i wyszoruje plecki abyś pachniał normalnie i wypsikam perfumami dla polepszenia efektu. Może w końcu wyrwiesz te swoje studenki a nie będziesz się tylko na nie ślinił w swoim kantorku :D

Online Bojar

• Bywalec
  • *
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 20, 2015, 00:04:56 »
Zapach trzyma się praktycznie cały dzień, oczywiście później traci na intensywności, ale i tak jest mocno wyczuwalny. A co do tego krwiożerczego kapitalisty to jest dobrze :P (cukier się handluje, tylko boję się, że Pis nas z schengen wycofa i będziemy na cłach dużo tracili... ale na razie poszło już 6 tirów i ruskie są zadowolone :P, więc jest dobrze ).

Offtop: Jak się nazywa mieszkaniec mołdawi? Mołdawianin? Mołdawiak? Ja dla uproszczenia nazywam ich  rosjanami, ale zastanawia mnie to :P

Offline Alkhadias

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 139
  • Push humanity forward
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 20, 2015, 06:21:40 »
Jako warszawski krwiożerczy kapitalista musisz pachnieć ostro Drogi Bojarze, a jak długą się trzymają te zapachy na Tobie? :)

@Alek z chęcią się przekonam śmierdziuchu a potem wrzucę cię pod prysznic i wyszoruje plecki abyś pachniał normalnie i wypsikam perfumami dla polepszenia efektu. Może w końcu wyrwiesz te swoje studenki a nie będziesz się tylko na nie ślinił w swoim kantorku :D

Obślinić mogę Ciebie, a może nawet i nie mogę.

Tak na poważnie to serio, ja nie używam perfum, gdyż strasznie działają mi na nerwy. Jak czuję wypachnionego faceta, to zdzierżyć nie mogę. Gdy kobieta jest wypachniona z góry do dołu, to jeżeli nadrabia czymś innym, wtedy jeszcze zapomnę o perfumach. Ze wszystkich kobiecych perfum jakie miałem przyjemność lub nieprzyjemność wąchać bliżej lub dalej najlepiej chyba zapamiętałem Juliette has a gun: Mad Madame oraz Lady Vengeance, a także Dior Midnight Poison.
Od razu warto dodać, że nie, nie pamiętałem tych nazw. Po prostu gdzieś tam się walały jakieś butelki za łóżkiem.

Z męskich perfum zapamiętałem... nic. Chyba odpowiedni żel pod prysznic oraz nieuciążliwy antyperspirant to dla mnie max.

Z resztą co ja tam wiem, z 6 par butów mniej lub bardzo specjalistycznych, kupionych na pojedyncze z reguły okazje lub dobrane odpowiednio pod różne sytuacje, ja i tak zawsze i wszędzie zakładam swoje stare, dziurawe i pozdzierane buty sportowe Adidasa.
Father, forgive me not, for I have sinned!
Now tremble and fear, and mercy have not upon me!

Online Bojar

• Bywalec
  • *
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 13, 2017, 20:42:05 »
Z racji okresu przedświątecznego i tego, że perfumy są dość popularnym prezentem to "odświeżam" temat o perfumach :)

Ja z mojej strony korzystam z teraz z męskiego Armani Emporio, Aqua di Gio i Lancôme Hypnose. Wszystkie mogę polecić bez wahania. Dość standardowe i klasyczne, ale jednak każdy trochę inny.
Emporio - lekko słodki waniliowy, trochę korzenny
Hypnose - zapach przyjemny i łagodny, dość klasyczny
Aqua di gio - zapach tak klasyczny, że bardziej się nie da :)

Z takich mniej standardowych to fajny jest Cacharel Pour Homme. Lawenda, przyprawy, drzewo cedrowe i sandałowe i piżmo. Piękny zapach, ale ze względu na pieprz jest on trochę ostrzejszy i zdecydowanie mniej klasyczny.

Z kobiecych Lancôme Miracle jest dla mnie niekwestionowanym zwycięzcą, ale to by trzeba było opinii kobiet a ich tutaj jak na lekarstwo :*(

Jakieś inne doświadczenia i opinie?