Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Bannerlord:Wywiad z Koray Kıyakoğlu, inżynierem oprogramowania

07.12.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest inżynier oprogramowania Koray Kıyakoğlu. Opowiada nam ona o swojej pracy w (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Battle of Bucharest 2017 | To nie koniec?  (Przeczytany 12693 razy)

Opis tematu: Międzynarodowy turniej na M&B Warband (Native) z nagrodami pieniężnymi

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganczo

• Wagant
  • *
  • Piwa: 143
  • LAST OF HIS NAME
Odp: Battle of Bucharest 2017 | Kwalifikacje internetowe zakończone!
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 14, 2017, 22:52:10 »
Moje serce peklo.
Wachistrz Emeryt 10ph
Pulkownik 13ph
Wielki wojownik pani Pauliny
(click to show/hide)

Online CarpeDiem

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 60
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 14, 2017, 23:16:08 »
Moje wybuchło. Żegnajcie śliczne Rumunki...
Sukces jest wtedy, kiedy niemożliwe staje się możliwe.

Offline lysy890

• Opój
  • *
  • Piwa: 40
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 15, 2017, 12:47:51 »
Moje wybuchło. Żegnajcie śliczne Rumunki...

Miejmy nadzieję, że współpraca z PGL nie zakończy się na tym jednym turnieju. Chociaż do Danii też bym się chętnie wybrał xD
lysy890: Dzisiaj rekruci mają ten sprawdzian na fiz?
[5pp]aroslaw46: ta
[5pp]aroslaw46: ale ty masz fiza przecież
lysy890: Bo wlaśnie vister ćwiczy ku chwale ojczyzny od tygodnia
[5pp]aroslaw46: xD

O MNIE: Wielokrotny zdobywca podium na Cav Gf'ach, były podoficer 14pk, były oficer 13ph (starego), założyciel 10ph, na piechocie były członek m.in. 5pp. Reprezentant Polski na cav i inf. Dumny ojciec.

Offline Zahari

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 51
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 15, 2017, 19:03:58 »
Ogłoszono oficjalną 2 komentujących ;)

-Purzelblume
-Greedalicious

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 250
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 15, 2017, 20:57:03 »
Ta Purzelblume to nawet znośna z twarzy jak na Niemkę.

Offline Warhammer

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 45
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 15, 2017, 21:59:04 »
Qner ocenił ją na 6/10

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 250
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 15, 2017, 22:09:27 »
Qner ocenił ją na 6/10
Jak on taki wybredny, to niech nie narzeka, że w dalszym ciągu jedyną towarzyszką, która go w pełni "rozumie" jest jego prawa/lewa dłoń.

Offline Ganczo

• Wagant
  • *
  • Piwa: 143
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 15, 2017, 23:09:07 »
Greed fajnie czyta polskie gloski
Wachistrz Emeryt 10ph
Pulkownik 13ph
Wielki wojownik pani Pauliny
(click to show/hide)

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
  • Piwa: 132
  • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 16, 2017, 10:18:25 »
Qner ocenił ją na 6/10
Kto wybrzydza, ten nie... zamoczy;-)
"Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"

Offline Kradus

• Anty Swadia od 0.808
  • Moderator Globalny
  • Najemnik
  • **
  • Piwa: 223
  • Sanctus Nicolaus
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 16, 2017, 10:34:24 »
Kto wybrzydza, ten nie... zamoczy;-)

Fryderyk I Barbarossa zamoczył, i wszyscy wiemy jak to się skończyło.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 500
  • Let me take you to the movie
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 16, 2017, 11:01:25 »
Szczerze, to ja powiem tak. Polacy się nie dostali jest to w sumie trochę wstyd. Bo jesteśmy najbardziej utytułowanym narodem na tej scenie. No ale mniejsza. Chciałbym zauważyć apropo tego wielkiego warbandowego e-sportu, że robienie z WB na siłę jakiegoś CSa czy LoLa czyli formatu 5v5 to naprawdę jest strzał w kolano. Nigdy Warband nie dorówna popularności tych gier i mimo, iż są nagrody to raczej zainteresowania żadnego nie będzie. Według mnie to co było najlepsze to formaty minimum (!) 12v12. To naprawdę było ciekawe a teraz to zupa z wody po pierogach. No ale ja się tam nie znam.

Offline lysy890

• Opój
  • *
  • Piwa: 40
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 16, 2017, 12:09:43 »
Szczerze, to ja powiem tak. Polacy się nie dostali jest to w sumie trochę wstyd. Bo jesteśmy najbardziej utytułowanym narodem na tej scenie. No ale mniejsza. Chciałbym zauważyć apropo tego wielkiego warbandowego e-sportu, że robienie z WB na siłę jakiegoś CSa czy LoLa czyli formatu 5v5 to naprawdę jest strzał w kolano. Nigdy Warband nie dorówna popularności tych gier i mimo, iż są nagrody to raczej zainteresowania żadnego nie będzie. Według mnie to co było najlepsze to formaty minimum (!) 12v12. To naprawdę było ciekawe a teraz to zupa z wody po pierogach. No ale ja się tam nie znam.

Myślę, że gdyby organizatorzy mieli więcej pieniędzy na transport itp, prócz tego gdyby scena PGL była przystosowana do 12 v 12, czy coś koło tego to bez problemu by to zorganizowali. Obecnie to raczej nie są w stanie.
lysy890: Dzisiaj rekruci mają ten sprawdzian na fiz?
[5pp]aroslaw46: ta
[5pp]aroslaw46: ale ty masz fiza przecież
lysy890: Bo wlaśnie vister ćwiczy ku chwale ojczyzny od tygodnia
[5pp]aroslaw46: xD

O MNIE: Wielokrotny zdobywca podium na Cav Gf'ach, były podoficer 14pk, były oficer 13ph (starego), założyciel 10ph, na piechocie były członek m.in. 5pp. Reprezentant Polski na cav i inf. Dumny ojciec.

Offline Bojar

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 237
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 16, 2017, 13:19:57 »
Według mnie to co było najlepsze to formaty minimum (!) 12v12. To naprawdę było ciekawe a teraz to zupa z wody po pierogach. No ale ja się tam nie znam.

5 vs 5 ma tą przewagę nad większymi formatami, że zdecydowanie bardziej widać indywidualne umiejętności i jednocześnie zgranie nadal jest bardzo ważne. Łatwiej też zebrać drużynę i łatwiej jest się zgrać w tej 5 niż w 12 czy 8. Jest więc mniej chaosu i losowości, a więcej indywidualnych umiejętności graczy. Takie formaty są więc używane przez większość dużych gier sieciowych, bo to się po prostu sprawdza. A co do tego co jest ciekawe to kwestia preferencji. Patrząc na popularność serwerów to najlepiej by było robić 100 vs 100 Oblężenie jak na Mount and Siege...

Szczerze, to ja powiem tak. Polacy się nie dostali jest to w sumie trochę wstyd. Bo jesteśmy najbardziej utytułowanym narodem na tej scenie.

Ludzie z PL próbowali i się nie udało. A ty piszesz, że wstyd. Sam nie próbowałeś, nie brałeś udziału, nie wystawiłeś drużyny... W skrócie nie zrobiłeś nic, żeby ktokolwiek z PL się dostał i jednocześnie wymagasz wyników?? No weź się ogarnij, bo przypominasz kibiców z piwami przed telewizorem, którzy drą się na piłkarzy "na skrzydło mu daj idioto".

Chciałbym zauważyć apropo tego wielkiego warbandowego e-sportu, że robienie z WB na siłę jakiegoś CSa czy LoLa czyli formatu 5v5 to naprawdę jest strzał w kolano. Nigdy Warband nie dorówna popularności tych gier i mimo, iż są nagrody to raczej zainteresowania żadnego nie będzie.

Jest pewna nisza na rynku, a największą popularność mają gry kompetytywne. Warband na pewno nie osiągnie takiej popularności, ale jeśli nie spi****lą Bannerlorda to może to być ładny wstęp dla sceny kompetytywnej w Bannerlordzie. Oczywiście nie osiągnie aż takiej popularności jak LoL czy CS, ale nawet jak osiągnie % z tej popularności to będzie to duży sukces. Pamiętasz może MM? Mimo, że było to znane dość małej grupie odbiorców, zbugowane, z dużą liczbą błędów i "syncing... syncing... syncing problemem", któy był upierdliwy to jednak grało wtedy w to bardzo przyjemnie a ludzi nigdy nie brakowało. W EU graczy nie brakowało do 2-3 nad ranem. To pokazało, że jest naprawdę sporo ludzi w wb, którzy chcą rywalizacji na poziomie.

Offline Luther

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 26
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 16, 2017, 13:31:13 »
Pamiętasz może MM? Mimo, że było to znane dość małej grupie odbiorców, zbugowane, z dużą liczbą błędów i "syncing... syncing... syncing problemem", któy był upierdliwy to jednak grało wtedy w to bardzo przyjemnie a ludzi nigdy nie brakowało. W EU graczy nie brakowało do 2-3 nad ranem. To pokazało, że jest naprawdę sporo ludzi w wb, którzy chcą rywalizacji na poziomie.

Jak dla mnie MM był udany przez "hype", teraz ludzie nie grają. Grali bo byli ciekawi jak to wyjdzie, pograli i skończyli. A z resztą wypowiedzi w większości się zgodzę :P

Offline Bojar

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 237
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 16, 2017, 13:41:56 »
Przestali grać przez patch, który wszedł i zepsuł MM i serwery, potem hype na to spadł, bo nie działało przez jakiś czas, a po za tym grimmowi zabierało to za dużo czasu. Gdyby nie to wydaje mi się, że pożyło by to znacznie dłużej.