Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nowy trailer i gameplay z Bannerlorda z E3 2017

12.06.2017 | Dodał: Dyktator

12 czerwca 2017 zaprezentowano nowy trailer Bannerlorda w ramach targów E3 2017.   więcej

Castellans wygrywa BoB 2017

22.05.2017 | Dodał: Prusak

Pierwszy turniej LAN na Warband dobiegł końca. więcej

Battle of Bucharest 2017

07.05.2017 | Dodał: Kradus

Pierwszy turniej na Mount&Blade: Warband, w którym do wygrania nagrody pieniężne! Zapisy do 9 (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: European Championship Fives [EC5]  (Przeczytany 1257 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 210
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: European Championship Fives [EC5]
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 21, 2017, 20:58:29 »
Jeśli założysz okulary jakie nosi Dyktator, zauważysz, że:

- Ortalionowi Rycesze w PP 16 bezczelnie się podłożyli, przez co spotkała ich kara w postaci takich, a nie innych pick nightów
- tylko 0RTALI0N był winien tamtej parodii, Legio się wcale nie podłożyło PM i nie picknęli ich, żeby PM było wyżej w tabeli (o tej farsie Dyktator oczywiście zapomniał, bo jakżeby inaczej? :)
- widzi wyzwiska i obrazy w moim poście z godziny 17:48 (napisałeś, że tak wygląda dyskusja ze mną - no to co, że nie prowadziłem takiej na tym forum od października, ważne, że wprowadzasz następny, osobisty argument)
- przyznajesz się do wrogiego nastawienia do mnie, świadczy to bardzo dobrze o administratorze i wiedziałeś dokładnie, do czego prowadzi twój pierwszy post w tym temacie

Piszesz, że odniosłeś się do argumentów, a twoja wypowiedź odnosząca się do tematu wygląda następująco

W kwestii turnieju osobiście uważam, że lepsze by było ograniczenie lub kompletne wyłączenie dochodów z wygrywanych rund. Ewentualnie można stan początkowy podwyższyć odrobinę. Wtedy mecz byłby równy w każdej rundzie bez potrzeby wprowadzania gry na mapy.

Gdzie odniosłeś się do argumentów odnośnie systemu map? Szukam i znaleźć nie mogę, chyba, że cytat powyżej uważasz za wyczerpanie tematu.

A co do kolegi IvE, w ogóle nie czytam jego postów, jeśli nie widzisz jego problemu, to może zobacz, że nigdy nie odnosi się do zdania drugiej osoby, tylko zarzuca drugą osobę pustymi hasłami. Temat odnośnie EC5, a IvE wyrzuca tekst, że 0RTALI0N jest samo sobie winne. Czym, systemem który zadziałał na naszą niekorzyść i okazał się w tym przypadku nieefektywny? Jakiś obcokrajowiec pisze ci te posty za 6zł/h, skoro one w ogóle nie odnoszą się do zdania drugiej osoby.

Twierdzisz non stop, że to we mnie leży problem. Pochwalić musze ostatnio Kradusa, którego wybór na moderatora nie traktowałem za dobrą decyzje, ale muszę zmienić swoje zdanie. Był problem, napisał i go rozwiązaliśmy w miarę sprawnie i naprawdę, jeśli chcesz to się możesz dogadać z każdym. Forum jest poniekąd martwe, non stop ci sami użytkownicy i po tym czasie zrobiliście się jednym wielkim, kółkiem wzajemnej adoracji, do tego liżącym się wzajemnie po jajkach. Ja nie pasuje? To zlatuje się Dyktator,  IvE i Ganczo, bo kto tutaj inny pisze w stosunku do mnie i wychodzi z ciągłymi problemami? Mam wiele za uszami, ale po części to wy też robicie tę rakową atmosferę, napiszę post w którym jestem kulturalny to i tak zarzucicie mi wyzwiska. Żenada, zarówno z mojej strony jak i z waszej. wybór największego pajaca, zaczynając ode mnie, przechodząc przez IvE, Ganczo czy Dyktatora, zostawiam innym to czytającym, a może na przyszłość, kiedy forum trochę odżyje i przestanie być hermetycznie zamkniętą puszką.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2017, 21:05:01 wysłana przez Prußak »
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Giermek
  • Piwa: 585
  • Tawerna to ja.
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 21, 2017, 21:15:35 »
Odpowiem tylko na nowe rzeczy. Na poprzednie nie będę odpowiadał za każdym razem, więc pomijam :)

@Bojar:
W dalszym ciągu tylko narzekacie, a nie umiecie od ponad roku przedstawić lepszego systemu. Na grę każdy z każdym za dużo drużyn, na grupy zbyt niestabilne teamy się zapisują. A PP16 był bardzo udany, więc nie mówmy tutaj o żadnym failu :)

@Prusak:
Nie odniosłem się do Legio i PM, bo tam nikt się nie podłożył. To tylko Twoje urojenia ;)
Widzę wyzwiska i obrażanie od lat. Nie pisałeś od października, bo miałeś bana właśnie za takie rzeczy kolego :D Teraz też się jednak rozpędzasz, bo w tej jednej dyskusji jesteś jedyną osobą używającą inwektyw. Takie przykłady wobec mnie z tego tematu: określenie mnie w zasadzie cebulakiem i pajacem, na PW za to żałosnym człowiekiem.

Tak, na PW odpisałem, że Cię nie lubię i wyjaśniłem czemu: słyszałem od ciebie masę wyzwisk, do tego za moimi plecami opowiadałeś o mnie zmyślone historie i oczerniałeś. Dziwisz mi się? Jako administrator nie mam praw do ludzkich emocji? A może chodzi Ci o to, jak bardzo mój brak sympatii do ciebie przekłada się tutaj na forum? W końcu odbanowałem cię w amnestii, zdjąłem blokadę piw, która była warunkiem odbanowania i inne oznaki mojej wrogości do ciebie.... a nie, czekaj, coś tu ...
soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 210
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 21, 2017, 21:23:28 »
Przecież to ty sprowokowałeś całą sytuacje, naprawdę tego nie widzisz? Ludzie boją się odezwać, bo jesteś administratorem, a zaraz zleci się Ganczo z IvE, którzy ujadają bez ładu i składu. Tak wygląda tutaj dyskusja, ja jestem nielubiany i obojętnie co napisze to i tak zostane postawiony  w złym świetle, a Dyktator pokrzywdzony przez złego użytkownika, tak to wygląda zawsze.

Co złego było w moim poście z godziny 17:48, gdzie cały czas trzymałem nerwy na wodzy i napisałem wyczerpujący post, w żaden sposób nie był on złośliwy w stosunku do Ciebie, gdzie na koniec podałem moje argumenty, by pozostać przy temacie EC5, bo o nim jest przede wszystkim mowa. To ty w swoim pierwszym tutaj poście, nie napisałeś nic na ten temat, a rozpocząłeś prywatną wycieczke w stosunku do jednego zdania. Carpe napisał, że się nie zgadza z moim zdaniem i dałem mu za to piwo bo odniósł się do tematu o którym mowa. A ty potem odpłynąłeś i zacząłeś pisać niewyobrażalne bajki, które nie miały miejsca od miesięcy, graz ofiare a dzisiaj to ty prowokujesz całą sytuacje. O który fragment mi chodz?

Prusak, absolutnie się nie zmieniłeś. Tylko się wyciszyłeś, ale kompletnie ignorujesz źródło wszystkich problemów, przez co w końcu znowu zaczniesz kompletnie tracić kontrolę nad sobą. A co jest tym źródłem? Bierzesz wszystko jako personalne ataki i straszliwe się na nie napinasz. Dopóki nie zaczniesz nabierać dystansu do siebie, każda dyskusja z Tobą będzie przebiegała według schematu: ktoś pisze coś, co Tobie się nie podoba -> Ty zaczynasz się napinać i za wszelką cenę próbujesz wygrać dyskusję w internecie -> szybko zaczynają wchodzić inwektywy i wyzwiska. No zobacz tutaj - stwierdziłem, że w gdyby było na odwrót, to byś wygłosił litanię, jakie to niesprawiedliwe. I zrobiłem to na podstawie lat obserwacji takich zachowań u Ciebie. IvE dobrze zauważył, że dostosowujesz sytuację pod siebie, brakuje Ci obiektywizmu. Jak coś działa na Twoją korzyść to jest sprawiedliwe, a jak nie, to jest złe i niesprawiedliwe. Nie chce mi się wyszukiwać cytatów z forum, wiec przytoczę takie sytuacje symboliczne z ostatniego PP, jakimi były afery ze streamerami. Gość w jednym meczu komentuje tak, że wykazuje mocne sympatie względem jednej drużyny, co jest niedopuszczalne na oficjalnym streamie turnieju, ale Ty go bronisz, bo faworyzował Twój zespół. Potem (chyba ten sam streamer) zaczyna wyzywać głównego admina na chacie i też go bronisz, bo jakże śmiałem go wyrzucić. Przecież on biedaczek chciał przemycić ze 4 albo 5 komentatorów (co jest niespotykane wręcz), w tym i Ciebie, żebyś sobie pooglądał mecz z serwera. Ty za to w odpowiedzi przechodzisz już do obrażania (używanie określenia Polaka jako "cebulaka", które przyjąłeś z memów do swojego języka używanego regularnie).
Wskaż, gdzie to wszystko miało miejsce przed twoim postem, nie widzisz, że kłamiesz na forum? Wróciłem z banicji i nic takiego nie miało tutaj miejsca, to ty na siłe próbujesz mnie wciągnąć w swoje gry co jest żałosne.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2017, 21:25:23 wysłana przez Prußak »
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Online CarpeDiem

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 41
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 21, 2017, 22:17:48 »
Idź na drzewo prusak

tak

skończcie tą gównoburzę bo to żałosne

zarówno prusak jak i dyktator, dorosłym panom nie przystoi wcale rzucać kupą

Pozwolę sobie zacytować. Może na niektórych podziała bardziej niebieski niż czarny:

"skończcie tą gównoburzę bo to żałosne"
//Kradus
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2017, 22:33:24 wysłana przez Kradus »
Kiedy osiagamy sukces? Wtedy, gdy niemozliwe staje sie mozliwe.

Offline ^IvE

• Rycerz
  • *
  • Piwa: 407
  • Let me take you to the movie
« Odpowiedź #34 dnia: Wczoraj o 11:36:54 »
Pan Prusak nadal cierpi, że świat nie chcę się nagiąć pod niego. Grzecznie mu napisałem, że gratuluje i polecam granie a nie zasłanianie się zasadami. I pisanie bezcelowych wymiocin. A ten hurr durr czemu nie piszesz jak ja chcę!?!&%. Szkoda gadać. Miłego dnia..

Offline Dominique

• Moderator Dzikich Pól
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 24
« Odpowiedź #35 dnia: Wczoraj o 13:24:25 »
Prusak, co jak co, ale Tawerna to nie dzikiepola.info, gdzie za napisanie czegoś, co nie podoba się adminowi lub za jego obrazę w taki czy inny sposób, ponosi się poważne konsekwencje. Mówisz, że ludzie boją się odzywać, bo Dyktator jest administratorem... Jakoś tego nie czuję, by był tyranem, przy którym strach mieć odmienne zdanie. Wspominasz o Ganczo i IvE, a sam masz swoich kumpli, by Cię wspierali w kłótniach na forum. Poza tym, nie narzekaj na brak większej akceptacji i złą reputację... Samo z siebie się to nie wzięło. Za każdym razem, kiedy zajrzę w temat, w którym się wypowiadasz ciągle jest to samo. Jeżeli widzisz, że nic nie zdziałasz, nie lepiej odpuścić sobie te wszystkie gównoburze i spróbować odbudować swoją opinię?
"Przystojny, ale niezły ch*j.
Poza tym pedofil.   
Powinnam uciekać.   
Ale mnie intryguje."

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Senior
  • **
  • Piwa: 518
  • Lew Rockwell
« Odpowiedź #36 dnia: Wczoraj o 13:36:20 »
Jakby nie patrzeć, ani Dyktator, ani Prusak nie są tematem tego wątku, tylko turniej, skupmy się więc lepiej na turnieju.
Nawiasem mówiąc, powodzenia wszystkim Polakom w najbliższych meczach oraz gratulacje tym, którzy wygrali w pierwszej rundzie.
Takich wspaniałych meczów nie uświadczycie na nejtivie ~Rivet
Eh Dobra s*j za niski poziom dyakusjh no ale czego sie spodziewac po osobie ktora slucha rapu ~Kokosz