Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nowy trailer i gameplay z Bannerlorda z E3 2017

12.06.2017 | Dodał: Dyktator

12 czerwca 2017 zaprezentowano nowy trailer Bannerlorda w ramach targów E3 2017.   więcej

Castellans wygrywa BoB 2017

22.05.2017 | Dodał: Prusak

Pierwszy turniej LAN na Warband dobiegł końca. więcej

Battle of Bucharest 2017

07.05.2017 | Dodał: Kradus

Pierwszy turniej na Mount&Blade: Warband, w którym do wygrania nagrody pieniężne! Zapisy do 9 (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Rookie Team Competitions 2 - Zapisy  (Przeczytany 508 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 210
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
Rookie Team Competitions 2 - Zapisy
« dnia: Maj 28, 2017, 21:27:43 »
Witam, na Taleworlds ruszyły zapisy do 2 sezonu RTC, turnieju w którym brać udział mogą gracze nie mający większego doświadczenia w Warbandzie. Wyjątkiem jest jedna osoba, zazwyczaj jest to kapitan, który jako jedyna osoba w drużynie może mieć za sobą udział w turniejach drużynowych M&B wyższej rangi, takich jak WNL, ECS czy WMT. Zakaz obowiązuje też zawodników, którzy brali udział w duelach (co jest moim zdaniem chore, jeśli jest to turniej 5vs5 bazujący na drużynach), a więc niestety wyklucza to moich dwóch znajomych z turnieju. Szukam więc chętnych do gry w turnieju, do wspólnej zabawy i pogrania o coś graczy, którzy szukają czegoś nowego w Warbandzie a nie miały wcześniej styczności z grą w poważnych klanach, na europejskiej scenie.

Podkreślić chcę tylko, że gracze, którzy brali już udział w jakiejkolwiek edycji Pucharu Polski, mogą wziąć udział w RTC 2. O dziwo pierwszy sezon wypalił i skończył się, więc do 2 postanowiłem spróbować wystawić skład i zebrać paru chętnych Polaków jeśli ktoś zgłosi taką chęć.

Gdyby był ktoś zainteresowany wzięciem udziału w turnieju (tylko mecz w tygodniu, bez żadnych treningów itd, for fun) to prosiłbym o kontakt via steam http://steamcommunity.com/id/pzkpfwb/ , w ostateczności może być PM na TFW.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline ^IvE

• Rycerz
  • *
  • Piwa: 407
  • Let me take you to the movie
Odp: Rookie Team Competitions 2 - Zapisy
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2017, 09:26:06 »
Ciekawa sprawa. Tylko oni to sprawdzają tylko po id? Przecież tych kluczy można mieć milion a więc prawdopodobieństwo fejków jest gigantyczne.

Online Kradus

• Moderator
  • Awanturnik
  • *
  • Piwa: 179
  • Stanisław Cat Mackiewicz
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2017, 09:37:31 »
Nie wiem na jakiej zasadzie działa ten mod, ale to za pomocą Warband Matchmaking chcą ustalać kto jest nowy a kto nie... Co mnie niestety zezłościło, ponieważ "nie po drodze" mi z tą modyfikacją. A już chciałem pisać PM'ke do Prusaka w sprawie turnieju :p

Swoją drogą, tu macie link do tematu turnieju: (klik!)

Online Kamillo18

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 199
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2017, 09:47:39 »
Nie wiem na jakiej zasadzie działa ten mod, ale to za pomocą Warband Matchmaking chcą ustalać kto jest nowy a kto nie...
A ID w matchmakingu przypisane jest do oddzielnego ID w grze prawda ? Bo zastanawiam się, czy gdybym zarejestrował drugie ID to by się domyślili :P Chociaż nie zdziwiłbym się, gdyby to przeszło, ale po czasie ktoś ze sceny mnie podpieprzył. :P

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2017, 09:50:57 »
Lepszym sposobem i wygodniejszym jest po prostu podawanie steama danych graczy, scena nie jest wielka i zawsze ktoś kogoś mus znać. Jeśli chodzi o oszukiwanie systemu, to istnieje ryzyko, ale nie jest ono wysokie z dwóch względów. Po pierwsze, to turniej jest bardzo niskiej rangi, w zasadzie wygrana w nim niczego nie daje, więc nie ma za bardzo sensu oszukiwać, po drugie to mentalność niektórych graczy, wątpie by taki PeterAvastrat, który ma dobrą opinię w społeczności, miał na celu branie bardziej doświadczonych graczy pod fejkami. Na pewno Nexoner to nie jest idealny organizator, w poprzedniej edycji w trakcie turnieju wyszło, że niektórzy nie są wcale tacy nowi (i w sumie nie ukrywali tego, tylko administracji nie chciało się tego sprawdzić), teraz napisałem już post na TW odnośnie teamu Ducka, który w składzie ma siebie i Saxxxio, czym eliminuje tego drugiego jeśli jest kapitanem.

Co do zainteresowanych - jak narazie mam dwóch + mnie, więc wychodzę z założenia, że uda się wystawić jakiś team z Polski, co na pewno byłoby fajnym osiągnięciem jeśli patrzymy na to, który mamy rok i jednak ktoś chce zagrać w Native. Tym bardziej, że jedna osoba nie jest związana z Native, na scenie ciężko znaleźć aktywnych Polaków, którzy nie mają żadnego doświadczenia
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Online Kradus

• Moderator
  • Awanturnik
  • *
  • Piwa: 179
  • Stanisław Cat Mackiewicz
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2017, 10:28:04 »
Tak w sumie teraz przeglądam zasady, i tam nic nie ma odnośnie tego WBMM. To na początku to chyba była jakaś moralizatorska porada. No mniejsza, więc chyba jednak mecze będą rozgrywane bez udziału tego ustrojstwa :p

Także Prusak, jakbyś nie miał full squadu to mogę poratować swoją osobą :p Chyba, że "staż" (w latach, nie turniejach) mi przeszkodzi :D

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 29, 2017, 10:38:24 »
Z tego co widzę, to grałeś w ECS 3 w meczu Thunders i Public Enemies, co automatycznie Ciebie wyklucza.

Przykładowo, grać ze mną będzie Kotek, gra dość długo w Native, wystąpił jedynie w Pucharze Polski, poza tym, grał tylko w turnieju 5aSide w Illuminati, a oprócz nie miał styczności z normalnymi, europejskimi turniejami, więc jego karta jest w tym momencie czysta.

Offline Azorek

• Opój
  • *
  • Piwa: 12
  • 1337
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 29, 2017, 11:06:24 »
Istnieje możliwość sprawdzenia, czy dany zawodnik ma czystą kartę ?

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2017, 11:31:40 »
ID gracza albo nick i wyszukiwanie na Taleworlds czy nie ma w żadnym rosterze.

Offline Azorek

• Opój
  • *
  • Piwa: 12
  • 1337
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 29, 2017, 14:36:14 »
(click to show/hide)
Wlicza się w to elimki do Bukaresztu?

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 29, 2017, 14:57:19 »
WNL, ECS (razem z kwalifikacjami), WMT. BoB (kwalifikacje drużynowe jak i indywidualne), nie wiem jak wygląda sytuacja z SNL i innymi turniejami duelowymi.

Online Kamillo18

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 199
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 29, 2017, 17:06:15 »
Po pierwsze, to turniej jest bardzo niskiej rangi, w zasadzie wygrana w nim niczego nie daje, więc nie ma za bardzo sensu oszukiwać, po drugie to mentalność niektórych graczy, wątpie by taki PeterAvastrat, który ma dobrą opinię w społeczności, miał na celu branie bardziej doświadczonych graczy pod fejkami.
A tam pieprzysz Prusak. Ja w pewnej edycji Pucharu Polski grałem w dwóch różnych teamach i jakoś dało się system oszukać. :P 
Gdyby nie to, że nie mam tyle czasu, co chociażby rok temu w okolicach września, bądź gdyby ten turniej był np. w lutym, to bym Cię namawiał na złamanie regulaminu, ale tak to nie ma sensu - ja pewnie wbiłbym raz na ruski rok, a tylko problem by był dla tej czwórki, którą zebrałeś, co mają czystą kartę ;)

Offline einherjarPL

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 30, 2017, 23:02:26 »
Miałbyś mój miecz gdyby nie regulamin.
Ale w razie wpadki będę skory,
otworzyć puszkę pandory, to nie chwila do pokory

https://www.youtube.com/watch?v=sgVndX67YdU