Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nowy regulamin!

16.08.2017 | Dodał: Dyktator

Od dzisiaj obowiązuje nowy regulamin forum, polecamy jak najszybciej się z nim zapoznać. Ponadto opublikowaliśmy wcześniej obiecane forumowe (...) więcej

Czwartkowe blogi Bannerlord

03.08.2017 | Dodał: Dyktator

TaleWorlds zapowiedziało nową serię blogów dotyczących Bannerlorda. Będą się od teraz ukazywać co czwartek, również w (...) więcej

Nowy trailer i gameplay z Bannerlorda z E3 2017

12.06.2017 | Dodał: Dyktator

12 czerwca 2017 zaprezentowano nowy trailer Bannerlorda w ramach targów E3 2017.   więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Jak walczyć?  (Przeczytany 1809 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TheHunterMikiPL

• Kmieć
  • *
  • Piwa: -1
Odp: Jak walczyć?
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 21, 2017, 20:20:18 »
*link ukryty*

Dzięki za grę, szkoda tylko że tak brzydko się zachowujesz

PM - Private Message
A, to o to Ci chodziło. Przepraszam za to i odwołuję, jesteś bardzo dobrym graczem. Czasami kiedy ktoś mnie poważnie rektuje nazywam go noobem ._. Wiem, to debilne. Ale dość często odwołuję to i przepraszam. Postaram się tak nie robić.
A w ogóle, to musiałeś mnie upokarzać wszędzie dając tego linka? ;-;
EDIT: A w ogóle, to tu offtop trochę się robi.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2017, 20:21:30 wysłana przez TheHunterMikiPL »
Ganczo to paruwczan jest moim bliźnim.

Offline Ganczo

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 121
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 21, 2017, 20:50:57 »
Ludus > camelot.
/eot
Ganczo Pajac, First and Last of His Name, King of Trolls and the First Banned Men, Lord of the Shitstorm, Protector of Clan Threads, Prince of Warns, and Khal of the Great Ban Sea
(click to show/hide)

Offline Hubtus

• Newsman Bannerlord
  • Opój
  • *
  • Piwa: 99
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 21, 2017, 21:32:51 »
Nigdy jakimś pro player'em nie byłem, niemniej jednak dm'y nie są dobrym serwerem do nabierania skilla. Jak pisał Dykatator dużo lepsze są bitwy i serwery duelowe, gdzie możesz podpatrzeć jak grają "pro" gracze. Ponadto kamera pośmiertna na sojusznikach też jest pomocna w zdobywaniu skilla.

Serwery dm mają też jedna wielką wadę jaką jest natychmiastowy resp, który nie uczy żadnej pokory,  czy też wyczekiwania na odpowiedni moment włączenia się do walki. Na tego typu serwerach można co najwyżej poćwiczyć cześć umiejętności już nabytych.

Serwery z trybem oblężenia nigdy nie były świetnym miejsce do szukania rozgrywek z pro graczami, ale dawniej wieczorami można były spotkać całkiem dobrych graczy( Nie mniej jednak do nditions, czy ig_battlegrounds się nie umywały). Niemniej jednak 30 sekund respawnu potrafi uczyć pewnej pokory. Dość zabawnym zjawiskiem wzrostu umiejętności wszystkich  graczy broniących na tego typu serwerach stwarzała ograniczona liczba żyć u obrońców. Jak  w środku rundy połowa teamu zostawała z jednym respem, to nagle kooperacja obrońców znacząco rosła. Tak samo również brak lekkomyślności w atakach. Dawniej tego typu serwery były całkiem przydatne do nauki walki w tłumie. Niestety obecne ustawienia serwerów siegowych uniemożliwiają zranienie przeciwnika przez co poziom graczy jest tam żenujący.

Offline NATjonal

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 3
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 21, 2017, 22:08:00 »
Oblężenie będzie chyba najlepszym rozwiązaniem. Jak wszedłem raz na ten tryb to większość ludzi którzy tam grają nie wiedzą co to blok. Wydaje mi się że, ludus nie będzie dobrą opcją dla początkującego, ludzie tam tak grają że, początkujący nie ogarnie z której strony został uderzony. IG jest dla bardziej doświadczonych więc jedynie patrząc możesz się czegoś nauczyć. Według mnie bloków najlepiej można się nauczyć na delugu, z tego co zauważyłem to na tym modzie bardziej liczy się blokowanie niż feinty. Chociaż zanim pójdziesz na deluga to nauczyć się na nejtiwie blokować.

Offline TheHunterMikiPL

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 21, 2017, 22:20:22 »
Oblężenie będzie chyba najlepszym rozwiązaniem. Jak wszedłem raz na ten tryb to większość ludzi którzy tam grają nie wiedzą co to blok. Wydaje mi się że, ludus nie będzie dobrą opcją dla początkującego, ludzie tam tak grają że, początkujący nie ogarnie z której strony został uderzony. IG jest dla bardziej doświadczonych więc jedynie patrząc możesz się czegoś nauczyć. Według mnie bloków najlepiej można się nauczyć na delugu, z tego co zauważyłem to na tym modzie bardziej liczy się blokowanie niż feinty. Chociaż zanim pójdziesz na deluga to nauczyć się na nejtiwie blokować.
Ale czy ty czytasz, co ja piszę?
Pisałem, że jestem już trochę zaawansowany...
Nawet Ganczo raz zabiłem, hehe.

Offline Azorek

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 13
  • IW_Azorelele 7pp_XW_StFiz_Azorek
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 22, 2017, 04:17:01 »
Spróbuj dołączyć do jakiegoś mniej doświadczonego klanu na obojętnie jakim module. Moim zdaniem najlepiej będzie zacząć od NW ponieważ to najbardziej żywy moduł w którym klany-pulki przeprowadzają treningi.

Offline Ganczo

• Gawędziarz
  • *
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 22, 2017, 04:45:38 »
Spróbuj dołączyć do jakiegoś mniej doświadczonego klanu na obojętnie jakim module. Moim zdaniem najlepiej będzie zacząć od NW ponieważ to najbardziej żywy moduł w którym klany-pulki przeprowadzają treningi.
Powie jakiemus kapralowi ze jest noobem? Zeby zaczac w klanach trzeba wiedziec do kogo nie mozna pyskowac. Obawiam sie, ze ten slabszy z Mikolajow tawerny jeszcze tego nieogarnia
Ganczo Pajac, First and Last of His Name, King of Trolls and the First Banned Men, Lord of the Shitstorm, Protector of Clan Threads, Prince of Warns, and Khal of the Great Ban Sea
(click to show/hide)

Offline Netoman

• Bajkopisarz
  • Rybałt
  • *
  • Piwa: 110
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 22, 2017, 13:32:51 »
A, to o to Ci chodziło. Przepraszam za to i odwołuję, jesteś bardzo dobrym graczem. Czasami kiedy ktoś mnie poważnie rektuje nazywam go noobem ._. Wiem, to debilne. Ale dość często odwołuję to i przepraszam. Postaram się tak nie robić.
A w ogóle, to musiałeś mnie upokarzać wszędzie dając tego linka? ;-;
EDIT: A w ogóle, to tu offtop trochę się robi.

Dobrze, przyjmijmy że Ci wybaczam. Potem na Ludusie jak grałem z Ganczem zachowywałeś się już trochę lepiej, propsuję
Są ludzie którzy grają w moduły gdzie używa się tylko dwóch bloków

Offline TheHunterMikiPL

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 22, 2017, 13:43:07 »
Wiem, ale chyba poczekam trochę z dołączaniem do klanu.

Offline Ganczo

• Gawędziarz
  • *
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 22, 2017, 13:50:49 »
Wiem, ale chyba poczekam trochę z dołączaniem do klanu.
Z takim poziomem to moze do baterii artylerii :v
(click to show/hide)

Offline TheHunterMikiPL

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 22, 2017, 13:57:18 »
Z takim poziomem to moze do baterii artylerii :v
Co?