Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Battania - omówienie frakcji (Dev Blog 19/10/17)

19.10.2017 | Dodał: Eltarek

Dziś, jak co tydzień, pojawił się kolejny blog dewelopera. Twórcy opowiadają nam o jednej z dostępnych w grze frakcji - Battanii, (...) więcej

Bannerlord:Wywiad z Fatma Nadide Öçba, artystką graficzną 2D/3D

12.10.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest Aatystyka 2D/3D Fatma Nadide Öçba. Opowiada nam ona o (...) więcej

Bannerlord Singleplayer: punkty wpływu, armie (Dev Blog 05/10/17)

05.10.2017 | Dodał: Eltarek

Kilka chwil temu ukazał się dwudziesty szósty blog dewelopra, przerywający serię wywiadów w słabym stopniu nawiązujących do (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [NW][75pp] 75-ty Pułk Piechoty Xięstwa Warszawskiego  (Przeczytany 5453 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline VVESPAR

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 3
  • Sierżant Pułku 1. Piechoty
Odp: [NW][75pp] 75-ty Pułk Piechoty Xięstwa Warszawskiego
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 01, 2017, 13:52:19 »
Czy ktokolwiek pisał (podczas rozmów na temat sparingu) o tym, aby nie sprowadzać Inv.? Były takowe ustalenia? Bo jeśli nie, to nikt nie zabraniał nikomu ściągać Inv. Równie dobrze 23pp mogło ich ściągnąć. Nie było "Bez Inv. itp." także nie rozumiem czemu ktoś nie chce uznać sparingu i chce rewanżu. Sparing odbył się (mam taką nadzieję, nie znam ustaleń) zgodnie z zasadami jakie obie strony ustaliły.

Pamiętaj kim jesteś, noś pochodzenie jak zbroję, bo świat Ci tego nie zapomni.

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 62
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 01, 2017, 14:03:19 »
Skoro wpisują sobie to jako oficjalny wynik, to chyba mają powód, by uznawać lub nie. No i proszą o rewanż przecież, więc sugerujesz rozwiązanie po fakcie ;)

Też nie rozumiem, czemu do spokoju nawołują tutaj również osoby, które normalnie pierwsze rozdmuchują dramy (Ganczo? :D) . Przecież to jest kwintesencja tej sceny, o to tutaj chodzi. To napędza ruch na scenie. I powiem też, że gdy już wyrośniecie z tego, to będą to najmilej wspominane momenty z gry. Ja sam, gdy dołączyłem już do SRC, najbardziej brakowało mi właśnie tych spin i dram z innymi klanami w niszowej scenie małych, polskich klanów Native. Tam zawsze z kimś się miało kosę, wzajemnie się trollowało i były spiny o wyniki meczy. I to najzabawniejszy okres grania w tą nudną grę.

Z obserwacji wątku (na tyle, na ile sam widzę fakty, co jest oczywiście ograniczone z roli pełnienia funkcji tylko obserwatora, więc nie osądzam) stwierdzam, że Jarl ma rację (jakkolwiek niepoważnie by to wyglądało), a 75pp zachowało się nie fair. Ma jaja, by walczyć o swoje mimo wyśmiewania tego przez wszystkim wokół (chociaż mam nadzieję, że nie skończy się pojedynkiem na zasadach lygrysa).
Oczywiście, dramy= fun i można się żreć od czasu do czasu, ale 5 stron o jednym sparingu? hehe

Kogo jednak obchodzi co sobie wpisują jako oficlajny wynik? To ich sprawa. Jak sie zachowują nie poważnie, trollują, oszukują, robią rage quity czy cokolwiek to inne pułki przestaną z nimi grać, i po sprawie, więc jakieś tawernianie trybunały nie są potrzebne. Laissez-faire NW heh.

No i wiem że chcą rewanżu, i dobrze, ale nie muszą przy tym robić takiej spiny, po prostu załatwią rewanż, ustalą zasady i po sprawie.
"My name is Ozymandias, king of kings:
Look on my works, ye Mighty, and despair!"

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 662
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 01, 2017, 14:07:04 »
Kogo jednak obchodzi co sobie wpisują jako oficlajny wynik? To ich sprawa. Jak sie zachowują nie poważnie, trollują, oszukują, robią rage quity czy cokolwiek to inne pułki przestaną z nimi grać, i po sprawie, więc jakieś tawernianie trybunały nie są potrzebne. Laissez-faire NW heh.

Jak widać, Ciebie obchodzi ;)

I nie przesadzajmy już, to tylko kilka stron. W temacie KoH kiedyś się znacznie więcej potrafiło pojawić w przeciągu godziny.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 62
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 01, 2017, 14:10:05 »
Jak widać, Ciebie obchodzi ;)

I nie przesadzajmy już, to tylko kilka stron. W temacie KoH kiedyś się znacznie więcej potrafiło pojawić w przeciągu godziny.
Nie, nie, źle zrozumiałeś, mnie obchodzi że ludzi to obchodzi :) Mogą sobie napisać 1:50, ich sprawa.
Ja w ogólnie nie mogę być bardziej obiektywny co do sceny z NW, więc nie mam żadnego interesu bronić 75pp czy atakować z kimkolwiek mieli sparing :)
"My name is Ozymandias, king of kings:
Look on my works, ye Mighty, and despair!"

Offline Jarll

• Bibosz
  • *
  • Piwa: -39
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 01, 2017, 14:16:54 »
Czy ktokolwiek pisał (podczas rozmów na temat sparingu) o tym, aby nie sprowadzać Inv.? Były takowe ustalenia? Bo jeśli nie, to nikt nie zabraniał nikomu ściągać Inv. Równie dobrze 23pp mogło ich ściągnąć. Nie było "Bez Inv. itp." także nie rozumiem czemu ktoś nie chce uznać sparingu i chce rewanżu. Sparing odbył się (mam taką nadzieję, nie znam ustaleń) zgodnie z zasadami jakie obie strony ustaliły.

Tak, kiedy Lolek [Kpt] umawiał sparing wyrazine napisał proszę bez inv. Umawiał sparing z ,,Józef Stalin #team communism,,

Reprezentant Polski na NWWC 2k17
Podpułkownik Pułku 1 Piechoty

"Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi im prawdę". ~ Platon

Online Johny_Nawalony

• Pijus
  • *
  • Piwa: 21
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 01, 2017, 14:21:18 »
To chcesz tego rewanżu czy nie?

Offline Jarll

• Bibosz
  • *
  • Piwa: -39
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 01, 2017, 15:05:39 »
To chcesz tego rewanżu czy nie?
Gupi czy gupi ?

Chciałbym rozegrać rewanż z 75pp, i myślę że nie będzie to dla was problem ?
Dobra, my tu gadu gadu a termin rewanżu nie jest ustalony.
Więc proszę o jak najszybsze skontaktowanie się ze mną w celu ustalenia terminu rewanżu.

Reprezentant Polski na NWWC 2k17
Podpułkownik Pułku 1 Piechoty

"Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi im prawdę". ~ Platon

Online Johny_Nawalony

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 01, 2017, 15:10:20 »

Online Johny_Nawalony

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 01, 2017, 15:35:59 »
Ty johny matury? My mamy sprawdzian 6 klasisty a nie jakieś  magiczne matury!
W pułku nie jestem chyba tylko ja?

Offline Stasiulek

• Opój
  • *
  • Piwa: 34
  • Stasiulek
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 01, 2017, 16:40:53 »
Jest grubo. Ciekawe, czy Koxxus zamknąłby już ten wątek. Zastanawiające.
“ Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Offline Ganczo

• Wagant
  • *
  • Piwa: 134
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 01, 2017, 16:41:32 »
Sam bym zamknął w momencie w którym Rivet i ja jesteśmy w jednym wątku :vv
Ganczo Pajac, First and Last of His Name, King of Trolls and the First Banned Men, Lord of the Shitstorm, Protector of Clan Threads, Prince of Warns, and Khal of the Great Ban Sea
(click to show/hide)

Offline Kradus

• Moderator
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 198
  • Stanisław Cat Mackiewicz
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 01, 2017, 17:43:27 »
Ok. Na prośbę autora wątku, został on wyczyszczony. Do otchłani smutnych pułkowników i zdezelowanych bagnetów trafiły wszystkie wypowiedzi będące spamem, podburzaniem ludu Tawerny, idiotyzmem czy po prostu mi się nie podobały*.

Dwie powyższe wypowiedzi zostawię, żebym miał do czego "odpowiadać".

Ludzie xD Czy wy nie potraficie jakiegokolwiek wydarzenia na polskiej scenie przełknąć bez dramy?
To jest polska scena. Wszystko jasne...

A czy to nie jest tak, ze "polską scenę" tworzą jej członkowie, którymi sami jesteście? Może po prostu potrzeba dawać lepszy przykład "młodszym" w wieku i doświadczeniu tawernianym/napoleonikowym i ewentualnie czasem złapać byka (swoich podwładnych) za rogi i doprowadzić do porządku?

(click to show/hide)

Po co sie żreć o sparing, uznawać, nie uznawać, to jest sparing, nie bitwa. Jak są wątpliwości to można poprosić o rewanż, poprosić o brak invów, i brać na klatę wynik, a nie płakać że "nie fer plej"

Cała prawda, całą dobę.

A tak poza tym to uważam, że polskie pułki powinny zostać zniszczone

Tą wypowiedzią kolega mnie zmiażdżył i to głównie dzięki niemu nie ma większych "nagród"... I w sumie z racji najgorszego dnia w roku jakim jest to paskudne święto wszyscy spamujący tutaj powinni zostać wysłani na Sybir, to jednak wstawka a'la Korwin uratowała mój humor...

A wracając do nagród. Ganczo i Rivet +5 za recydywę; łysy890 za śmieszkowanie z prawników nadmierne spamowanie nie na temat +5; Equer za najbardziej durne posty +10 (swoją drogą, to było wszystkie Twoje dotychczasowe)...

Koledzy moontoor i Leee zostają wpisani do dzienniczka (za słuszną, ale jednak spamującą akcję z popcornem).

Wątek zostaje otworzony. Wszelki spam będący dublowaniem tego usuniętego grozi surowszymi karami.

Aha, co do "*" na początku postu:
(click to show/hide)

Pozdrawiam cieplutko w ten ciepły dzionek.
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2017, 17:45:15 wysłana przez Kradus »

Offline TiraniumOre

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 3
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 01, 2017, 18:20:14 »
Powodzonka.
"... Wiem tylko ,że im więcej ludzi zabijam, tym dalej mam do domu ..."

Online Johny_Nawalony

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 01, 2017, 20:48:25 »
Dnia 1 Maja 2017 roku. Pułk 75 rozegrał rewanż z pułkiem 12thSS, który zakończył się wynikiem:
7-3
dla Pułku 75.

Offline Sharpshooter

• Minister Propagandy 3pp
  • Pijus
  • *
  • Piwa: 24
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 01, 2017, 20:49:23 »
Gratulacje.