Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Pierwsze wieści z Gamescomu!

22.08.2017 | Dodał: Movart

Gamescom 2017 dziś wreszcie się zaczyna! Mimo, że to dopiero pierwszy dzień targów, który przeznaczony jest głównie (...) więcej

Bannerlord: Forumowe podsumowanie informacji zostało zaktualizowane!

21.08.2017 | Dodał: Eltarek

Wszystkie osoby wyczekujące najnowszej odsłony Mount&Blade zapraszamy do zapoznania się ze zaktualizowanym podsumowaniem informacji, (...) więcej

Nowy regulamin!

16.08.2017 | Dodał: Dyktator

Od dzisiaj obowiązuje nowy regulamin forum, polecamy jak najszybciej się z nim zapoznać. Ponadto opublikowaliśmy wcześniej obiecane forumowe (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: My Lair  (Przeczytany 610 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dayjah69

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
  • Bahrid Sultanate
My Lair
« dnia: Listopad 04, 2016, 19:18:49 »
Witam,
chciałbym wprowadzić w mojej modyfikacji skrypt zastosowany w Brytenwaldzie (opcja My Lair)- możliwość utworzenia w grze własnej osady, która nie mogłaby być najechana przez wroga. Czy ktoś mógłby poratować informacją? Kolejna kwestia- utworzyłem nową loakcję (zamek) na mapie, nie przypisywałe go żadnej fracji ani lordowi (nawet sobie), ten z automatu należ do mnie i dobrze. Problemem jest, że gra chce przypisać do niego usilnie jakąs najbliżej położoną wieś, której nie chcę, jak się z tym uporać? Kolejna kwestia- przy ustawianiu entry points w tejże lokacji gra "rozpoznaje" moja postać jako strażnika wiezienia (entry point 24), a tam gdzie ustawiam entry point dla mojej postaci (entry point 1) stoi mój sobowtór. Podejrzewam, że błąd ten wynika z faktu, że zamek nie jest przypisany do frakcji a co za tym idzie nie może ustanowić strażnika według przynależności frakcyjnej i wrzuca tam moją postać. Jak wywalić strażnika z tej jednej tylko lokacji tak aby moja postać mogła korzystać z przynależnego jej entry point? Pozdrawiam.
„Pełen jestem strzał śmiercionośnych,
Ból i skonanie niosę w darze.
Poznaj po tym, co ujrzysz, że niosę,
Żem plagą jest świata tego”
(inskrypcja na mameluckich łukach)