Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Bannerlord:Wywiad z Koray Kıyakoğlu, inżynierem oprogramowania

07.12.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest inżynier oprogramowania Koray Kıyakoğlu. Opowiada nam ona o swojej pracy w (...) więcej

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Początek przygody z moddingiem - jeżeli można to tak nazwać  (Przeczytany 1616 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eselon

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Witajcie! Od kilku miesięcy ciągle chodzi mi po głowie pomysł na stworzenie serwera, dosyć nietypowego, bo jeżeli dobrze się orientuje to nie ma  serwera o takim trybie. Oczywiście, nie chce za dużo zdradzać, bo ktoś mi ukradnie pomysł i co zrobie? - Nic. Więc mam już małą ekipe, chęci, dobry pomysł, ale... - Brak doświadczenia z tworzeniem serwera, akurat na MB. Wcześniej miałem okazje tworzyć coś własnego na SA-MP, GMP, ale tutaj to  coś innego.  Wiecie, nie chodzi mi tutaj o takie postawienie serwera, że włącze sobie to i jest tutaj taki Deathmatch, o nie.

Może zacznijmy od podstaw, jak stworzyć komende, która będzie funkcjonować na serwerze? Wiece taka podstawa, a ja nawet nie wiem gdzie tego szukać. Pamięam również, że grałem na jakimś serwerze i funkcjonował na... Modzie? W sensie gra byla na jednej mapce, były tam jakieś zamki, można było zdobywać ekwipunek i tak dalej. To co chce zrobić w jakimś procencie jest podobne do tego, lecz to nie to. - więc c zy w tym przypadku to też będzie wymagane, zrobienie takiego... moda? ;P

Możliwe, że piszę tutaj bzdury i nie każdy mnie zrozumie. Wybaczcie, jest już troche późno.  :D

Offline Hieronim114

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -2
  • bd w pułku
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Początek przygody z moddingiem - jeżeli można to tak nazwać
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2016, 10:11:05 »
Wiesz rozumiem cię, ale na komendach się nie znam.
A postawiłeś serwer już?

Chodzi o WB czy podstawkę?

Na WB masz link http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,113653.0.html

a na modzie to możesz użyć PW mod, polecam

Zegnam i pozdrawwiam :)
"Kite plane hit steel must"

Dzieci z Georgem Bushem przed zamachem z 11 września 2001 roku