Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Bannerlord:Wywiad z Koray Kıyakoğlu, inżynierem oprogramowania

07.12.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest inżynier oprogramowania Koray Kıyakoğlu. Opowiada nam ona o swojej pracy w (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: M&B 2 !!!  (Przeczytany 69251 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wezyk

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 0
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2011, 15:14:09 wysłana przez Wezyk »
Zero poczucie humoru... Zupełnie jak w IG...

Offline Matim

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 24
  • Matim loves you
Odp: M&B 2 !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2011, 17:37:31 »
Mi się zawsze wydawało, że M&B2 to jest warband, i moje zdanie potwierdza chronologiczne wypowiedzenie przez gostka po "M&B2" frazy "with fire and sword"

Offline Husasz

• Utracjusz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2011, 17:51:28 »
matimie warband to nie moze byc 2 z prostej przyczyny. numerek w nazwie danej gry oznacza nowy silnik czyli Black ops , Assasin brotherhood to jest jakby 3 czesc ale serii a nie ogolnie.. rozumiesz? xD

co do tematu.

Fajnie tylko.. czy nalezy sie bac w przypadku multi ? oby nie dali jakis dziwnych kombosow ktore sprawia ze pr0 player dostanie w dupsko od świeżaka ;/
Retarded are everywhere

Offline proud

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 05, 2011, 18:04:37 »
(...)numerek w nazwie danej gry oznacza nowy silnik(...)

Guzik prawda. :p Sprawdź sobie ile gier wychodziło na Unreal Engine 3 i jakoś zmiana numerków nie powodowała przesiadki na nowy silnik. Najlepszy przykład: Gears of War, Gears of War 2 oraz Gears of War 3 - wszystkie na Unreal Engine 3, Mass Effect, Mass Effect 2 oraz Mass Effect 3 identycznie. Tak samo jak Rainbow Six: Vegas oraz Rainbow Six: Vegas 2

Offline Husasz

• Utracjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2011, 19:27:53 »
ale w tym przypadku mysle ze wrzucą na nowy silnik bo inaczej nowa produkcja nie miala by sensu
Retarded are everywhere

Offline Wojan

• Moczymorda
  • *
  • Wojan
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2011, 20:09:10 »
Ja bym się cieszył jakby zrobili jakieś historyczne frakcje i oczywiście nowe mapki,bo te po tylu latach gry sa nudne i monotonne.

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 250
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 05, 2011, 20:41:46 »
Dobra, teraz ja coś napisze i osoby, które mnie znają z TSa (bo inne to raczej niee) się domyślą, co poniżej będzie napisane.
Otóż, dla mnie, aby M&B2 wypalił, musi być obsadzony w czasach starożytnego Rzymu. Singiel musi być bardziej rozbudowany, mogliby wtrącić jakiś wątek fabularny. Dać następujące frakcje - Rzym, Galia, Szkocja, Tracja i hmm... Kartaginę.
Po przegranej bitwie, zostajesz niewolnikiem danego królestwa, ale nie siedzisz w lochu do nie wiadomo dokąd, lecz stajesz się GLADIATOREM ! O tak ! I w tym momencie zaczyna się zabawa. Możliwość walki na arenie, otrzymywanie za to denarów lub panienke na noc, zupełnie jak w serialu Spartacus. Łoooo, to by się działo (w moim przypadku). Potem możliwość ucieczki i wywołania rebelii wśród niewolników i możliwość stworzenia własnego królestwa. Rzecz jasna, na początku składającego się z niewolników (wiecie, słabe uzbrojenie, opancerzenie, ale wysoki skill walki). I nie, żeby były fejk miasta/wsie, typu "Zamek Hrus", tylko jak w Dzikich Polach, prawdziwe nazwy miejscowosci, np. w tym co piszę powinna wystąpić Kapua w sąsiedztwie z Rzymem.
Jedna z walka na arenie, oczywiście coś na wzór filmu, można stworzyć w grze

Na terenach Kartaginy powinny występować słonie. Tak, na tych terenach to konieczne.
Nowe bronie, to także nie głupie ! Ale nie jakiś nowy oszczep itd. ale ... trójząb i sieć. Jedna sieć, gdzie jej celny rzut pozwoliłby przewrócić naszego rywala. W multiplayer też by to było dobre, nawet na konnych, gdzie rzucając sieć, konny spada z konia i jest już prawie nasz. Co do tych broni, powinna być możliwość zniszczenia, np. włóczni i walczenia jej kawałkiem, jak jest ukazane tutaj

Wiem, pomysł na gre w moim rozumowaniu jest głupi. Ale fan spartacusa czego może oczekiwać? No oczywiste, że gry o samym Spartacusie i niewolnikach. A panowie z TW mają doświadczenie, tak więc oni by mogli zrobić "coś takiego" o czym piszę wyżej w porządnym stylu. Rzecz jasna, silnik graficzny niech się nie zmienia - mi odpowiada jak i posiadaczom gorszego sprzętu.

Offline Argaleb

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 2
  • Asinus asinorum in saecula saeculorum
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2011, 20:59:44 »
Wtedy bym go nie kupił:O Jak dla mnie konwencja jest okej. Można trochę ulepszyć silnik, przede wszystkim zrobić jakiś sensowny multiplayer (ten jest okej ale jest słaby od strony organizacyjnej) i zadbać o dobrą promocję. W końcu to gra jedyna w swoim rodzaju.

"Mistrz Świata 2011, Mistrz Polski 2010, Wicemistrz Polski 2011 Mistrz Europy 2012

Offline Wambo

• Bibosz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 05, 2011, 21:12:09 »
Pewnie będą te same frakcje ci sami lordowie, pewnie dodadzą nowe modele, jestem pewien że dodadzą też chociaż z jedną frakcje (jeśli takowa miała by być to myślę że może była by powiązana z klimatami z kraju kwitnącej wiśni bo w sumie nie przychodzi mi nic totalnie nowego oprócz tego :S). Może pododają  parę bajerów by walka była jeszcze inna, pewnie też nowe animacje. Jedyna taka moja wymarzona rzecz która mogła by się znaleźć to możliwość atakowani i blokowania pod każdym kątem, ale wątpię by coś takiego zrobili :S. Można było by gdybać i gdybać czas pokaże.

Offline Wojan

• Moczymorda
  • *
  • Wojan
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 05, 2011, 21:32:32 »
Starożytność hmm... Niekupiłbym tego. Mogliby dodac jakieś uszkodzenia ciała np. jak dostanie w noge ze strzaly to zaczyna kulec,albo możliwość odciecia kończyn,ale wtedy gra dozwolona od lat 18-nastu.

Offline Yoda

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 05, 2011, 21:54:51 »
Też jestem anty starożytność.

Nie dlatego, że starożytności nie lubię (czasy starożytnej Grecji bardzo mnie interesują ^^), ale po prostu M&B to gra o średniowieczu i wsio.

Offline szymczak1503

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 3
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 05, 2011, 22:37:57 »
Mniejsze wymagania :D

Offline matihoda15

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 05, 2011, 23:03:03 »
Gra by pewnie odniosła jeszcze większy sukces gdyby do nowej części dali inny silnik lub bardzo podrasowany stary, ulepszone zarządzanie królestwem,możliwość obalenia króla, możliwość ożenku z córka lub synem króla i rządanie późniejsze tronu.I nową mape i jakąś frakcje.

Offline Solejók

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 6
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 06, 2011, 07:14:07 »
Przede wszystkim mogliby dodać więcej możliwości związanych z moddingiem, animacjami. Większe szkielety pozwoliłyby na tworzenie np. właśnie słoni.

Offline Jagielon

• Bibosz
  • *
  • I tak Cie dopadnę!
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 06, 2011, 07:17:59 »
Odniosę sie do tego ze wiele graczy chciało by mieć lepszą grafikę itp
Są zalety ale i wady min zwiekszyły by sie wymagania, a przeciez wielu ludzi gra wlanie dlatego ze Warband im dziala, nie zacina sie itp