Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Bannerlord:Wywiad z Koray Kıyakoğlu, inżynierem oprogramowania

07.12.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest inżynier oprogramowania Koray Kıyakoğlu. Opowiada nam ona o swojej pracy w (...) więcej

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Tworzę grupę! - Bannerlord  (Przeczytany 2602 razy)

Opis tematu: Temat poświęcony tworzonej grupie moderskiej.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szyszuPL

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 1
Odp: Tworzę grupę! - Bannerlord
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 16, 2017, 20:35:04 »
Również zgadzam się z Huthem. Pytanie Firentisa było czysto informacyjne bez żadnego jadu. Na tym forum nie raz było można spotkać się  z postami w stylu "Hej. Chce zrobić moda [...], ale nic nie umiem", więc takie pytanie jest w pełni uzasadnione. Lepiej by jednak było, gdybyś pokazał jakieś zdjęcia własnych prac(No chyba, że to kod :P). Moim osobistym zdaniem planowanie takiego przedsięwzięcia, gdy nawet nie znamy daty premiery jest średnim pomysłem. Teraz znajdziesz chętnych, za pół roku będzie ich mniej niż połowa. Poza tym niewiele wiadomo jak to modowanie będzie ostatecznie wyglądać. Nie mniej jednak zawsze lepiej mieć jakiś plan na takie przedsięwzięcie wcześniej, niż przy premierze.

TAK JAK NAPISAŁEM WYŻEJ na mailu to co chcesz wiedzieć - dowiadujesz się (prawie wszystkiego)

Według mnie nie jest to średnim pomysłem a bardzo trafnym, widzisz zaczynając już przed premierą tworzyć takie rzeczy jak choćby animacje, modele, dźwięki czy nawet tekstury, a przynajmniej kocepcję jest graniem z czasem, zyskujemy wiele czasu, a przecież najwięcej czasu pochłonie formowanie ekipy do tej premiery, na ten moment nie wiem jak Bannerlord będzie wyglądał od środka, myślę że podobobnie jak Warband, ale nikt tego nie wie dlatego nie zacznę przecież robić nowej mapy czy nowego systemu ekonomii, nie wiedząc jak to działa. Oczywiście to nie będzie tak że premiera np. będzie 20 lipca, to chop siup my od 20 lipca już nawalamy. Zyskamy dużo czasu, ale i tak mam wrażenie że Wy nie czytacie tego co napisałem... sam temat brzmi "Tworzę grupę", a nie "tworzę moda"...

Offline firentis

• Moderator Gier Podobnych
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 120
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 16, 2017, 20:40:31 »
No i gitara :D

Po prostu uważam (Hubtus zapewne też, stąd jego post - również w dobrym duchu, nie atakujący), że więcej potencjalnych chętnych byś zwerbował dając jakieś info o modzie, ew. wstawił jakieś screeny swoich prac, żeby ludzie wiedzieli, z kim mają do czynienia ;)

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 587
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 16, 2017, 20:49:46 »
Drogi szyszu, nie możesz dziwić się reakcji forumowiczów z prostej przyczyny: jak już ktoś wspominał, dotychczas bodajże wszystkie projekty na zasadzie "szukam ekipy do robienia moda, mam fajny pomysł" skończyły tutaj. Z tego też powodu przyjęło się już na forum (dawno temu zresztą) do takich projektów podchodzić z lekkim sceptycyzmem. Najprostszym i najefektywniejszym sposobem na uporaniem się z tym sceptycyzmem będzie przedstawienie jakichś efektów prac i to właśnie też firentis czy Hubtus sugerują. Nie mają zamiaru atakować ciebie czy twojego dzieła.
Nawiasem mówiąc, czy konto szyszu17 nie jest również twoje?

Offline szyszuPL

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 16, 2017, 20:59:23 »
takie przyjdą, jeżeli będzie co pokazywać, zapewne wiecie że Bannerlord jeszcze nie wyszedł i ciężko cokolwiek pokazać poza koncepcjami. Ogólnie mam scenariusz zaczęty, lecz nie skończony, na dniach coś się pojawi zapewniam wszystkich forumowiczów!

Offline Filcefix

• Gracz Roku DLG
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 127
  • Średniowiecze, zabawy tarczą i mieczem.
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 16, 2017, 23:28:47 »
 Akurat robić już teraz moda do Bannerlorda to dobry pomysł, bo sporo rzeczy można aktualnie wykonać, jak część modeli, textury czy muzykę lub projekty misji. Cały sęk tkwi w tym, czy robi to chociaż w miarę ogarnięta ekipa, czy kocioł pokroju szymonpolska (na zawsze w pamięci) :D

Offline szyszuPL

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 17, 2017, 11:37:39 »
No to juz pisalem ze zyskujemy duzo zaczynajac teraz. Pruorytetem jednak bedzie ekipa. A z ciekawoscia kiedys wyslucham o szymonpolska :D

Offline Azorek

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 23
  • Wielki Mistrz Zakonu Templariuszy
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 17, 2017, 12:08:58 »
U mnie bardzo dobrze, dzięki że pytasz. Nie mam doświadczenia jestem zwykłym leniem, który wczoraj dopiero poznał świat Warbanda i ogólnie dzisiaj zaczynam Dzikie Pole....
A tak na poważnie to chętni są widać to po skrzynce mailowej. Zamiast wylewać toksyny na forum to robią tak jak napisałem. Zainteresowani Podanie wysyłają na maila i wtedy zaczyna się nasza rozmowa. Tam dowiedzą się wszystkiego. Po prostu nie będę podawał swoich danych osobowych na forum, nie chcę. Choć jak już ciekawy jesteś to powiem Ci bajeczke:

Był sobie taki Szymek. W gry zaczął grać w wieku 5 lat. Pierwsze styki z Age of Empires, później jego kuzyn pokazał mu drugą część gry. Wtedy wszystko sie zaczęło. Pierwsza gra jaką modował właśnie z kuzynem Gothic 2 NK tam nauczyl się podstaw. Potrafil robić jedynie proste skrypty i modele mieczy. Pozniej zainteresowany tematyka sredniowiecza i rycerzy szukal gry ktora zaspokoi jego marzenia o stoczeniu ielkich bitew z oczy rycerza. adszedl zas Warbanda. Szymek byl samoukiem ktory pogladal tylko an oradniki w internecie, zadnej wielkiej modyfikacji nie sttworzyl, Kiedy wyszedł Minecraft Szymek poznal JAVE a dzisiaj pracuje przy modzie Rise of Mordor i Medieval Kingdoms 1212 do Attila: Total War w malej roli przy grafice (bannery i teksturki) a takze jako jeden z przedstawicieli modyfikacji w Polsce tzw. PI-AROWIEC NA JUTUBKACH.

A co do formularza no rzeczywiście mnie też bardzo śmieszy. Widać że masz poczucie humoru.

Ja tu na wojenną ścieżkę z nikim wchodzić nie chcę, ale jeżeli chcesz napisać komentarz nic nie wnoszący do tematu to proszę daruj sobie. A jeżeli chcesz wiedzieć więcej to się pofatyguj i napisz maila. W tym momencie nie będę głośno krzyczał jaki" odjechany mod szykujemy" bo jeszcze poza concept-art'ami i kilka stron tekstu w wordzie to nie mamy nic. Pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi.

p.s fajny nick Firentisie.

Z tym DP to lepiej nie zaczynaj. Ta gra umarła większość serwerów już nie ma, ewentualnie znajdziesz na bitwie pięciu 12 letnich toksycznych gracz :DD
Jak przegrać rundę w wykonaniu IW
(click to show/hide)
https://www.youtube.com/watch?v=JGLvINbzgCk

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 17, 2017, 13:33:19 »
Te ale to o DP to był ino sarkastyczny wtręt. Ale spoko, dzięki twojemu postowi z cytatem na całą stronę mamy tę niesłychaną przyjemność używać skrolla albo palca ten jeden raz więcej, jakże miło z twojej strony.

Offline szyszuPL

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 17, 2017, 14:46:01 »
Póki co zgłosiło się tylko 2 porządnych kandydatów. Jeden programista pracujący przy modach do Gothica m.in PR Manager z nowej modyfikacji "Dzieje Khorinis" (warto obczaić moda) i 2 towarzysz zaproponował swe graficzne usługi prosto z THE MODDERS. Zachęcam wszystkich do wysyłania tych podań! W piątek pojawi się pierwszy opis moda.

Offline Arthasan

• Wagant
  • *
  • Piwa: 65
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 05, 2017, 15:30:04 »
PR MANAGER xDDD Gdzie takich retardów sieją? Dostałem raka xD

2 porządnych kandydatów? ZACZNIJ OD TEGO, ŻEBY SAMEMU BYĆ "PORZĄDNY"!
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.

Offline czyik

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
    • portpraski.pl
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 23, 2017, 15:46:14 »
Co z praktycznego punktu widzenia daje nam uczestnictwo w takiej grupie?

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 23, 2017, 16:08:01 »
Założyciel tematu najprawdopodobniej planuje stworzenie moda do gry Red Dead Redemption 2, więc jest małe prawdopodobieństwo że zaszczyci nas odpowiedzią w wątku.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...