Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Bannerlord:Wywiad z Koray Kıyakoğlu, inżynierem oprogramowania

07.12.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest inżynier oprogramowania Koray Kıyakoğlu. Opowiada nam ona o swojej pracy w (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Czego się spodziewam po Bannerlordzie  (Przeczytany 10754 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vtz

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 58
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Czego się spodziewam po Bannerlordzie
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 28, 2016, 18:02:28 »
Rasterus, do twojej wypowiedzi dodałbym to, że, moim zdaniem, wszystkie zadania są do usunięcia i zrobienia na nowo. Po pierwsze są nudne i powtarzalne, a po drugie mało realistyczne.

Typu: "Mam do wysłania ważną wiadomość do mojego ziomka, powierzę ją jakiemuś losowemu chultajowi." albo "Szukam pewnego bandyty. Co z tego, że mam do dyspozycji 500 wojów, wyślę po niego jakiegoś nieznanego mi typka i jeszcze zapłacę mu tyle, ile moi najlepsi i najdzielniejsi rycerze zarabiają w ciągu pół roku.".
dobra potem bo v verdona gram nie widzisz
jak odkużasz to ci nie podstawiam pod nos chleba ~ Jakub

Gero, ja cię mogę w każdej chwili wywalić z klanu. (Po chwili) Zw idę wyrzucić śmieci ~ New War

-Ostatni klan, który nas nienawidził został wymazany z kart historii.
-Jaki?
-No właśnie." ~ Rozmowa Abe z Szowkiem

Offline Murzyn Waleczny

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 25
  • Taki swój swojski Murzyn.
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 05, 2016, 19:47:14 »
Co myślicie o dubbingu? Dla mnie jest to zły pomysł. Nie tylko dlatego, że jest (jak na razie) ohydny, tylko że jest to angielski – istniejący język w rzeczywistości. O wiele lepszym pomysłem było by stworzenie coś na kształt języka sztucznego, który ma wyrażać jedynie emocje. Byłby to język calradyjski, coś w stylu Simlish dla serii The Sims, gdzie istnieje jedynie kilkanaście zwrotów, reszta to improwizacja aktorów. Może nawet każda frakcja miałaby swój akcent? :)
Natomiast na angielski to trzeba poświęcić mnóstwo czasu na nagrywanie masę kwestii, które i tak będą się powtarzać. W tłumaczeniach na inne języki bohaterowie wciąż będą mówić po angielsku, bo kto by tam chciał tłumaczyć na inne. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
  Szlachta murzyńska

Online Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 47
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 05, 2016, 19:49:53 »
Nie miałbym nic przeciwko, ale nie jestem wielkim fanem takiego rozwiązania. Czasami lubię pozwolić oczom odpocząć i po prostu posłuchać co mówi do mnie rozmówca bez czytania tekstu. Zwłaszcza, gdy jest to jakiś monolog.

Offline TwarógSzatana

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 05, 2016, 20:11:35 »
Sam sobie wyobraź jaki ma głos 30 letni lord a jaki ma głos 50 letni król. Osobiście wywale pliki audio jak będzie dubbing (nic o nim nie wiem czy bedzie czy nie)

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 599
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 05, 2016, 21:14:16 »
Jeśli mam wybierać między dubbingiem a tymi dziwnymi odgłosami, jakie wydają postacie z Simsów, to już wolę dubbing. To coś jest po prostu dla mnie niesamowicie irytujące.

Offline Mat Berserker

• Żonglujący Pepeszami
  • Moderator Globalny
  • Najemnik
  • **
  • Piwa: 86
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 05, 2016, 22:28:36 »
Zaprojektowanie i rozplanowanie realistycznego, nieistniejącego języka wraz z akcentami to bardzo trudne zadanie. Nie mówiąc już o dodaniu do tego akcentów geograficznych. Wątpię żeby TW, słynące z niedoróbek i fuszerki, porwało się na coś tak skomplikowanego. Do tego ciężko będzie znaleźć aktorów chętnych do nauczenia się wymyślonego języka, a nawet jeśli się tacy się znajdą to będą drożsi od aktorów mówiących po angielsku.

Offline Matim

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 24
  • Matim loves you
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 05, 2016, 22:47:24 »
O czym mówicie, przecież voice acting w wb już jest znakomity. Porównajcie głos YOUH BETTER NOT BE A MANHUNTA z głosami MY LOHRD?, akcent i modulacje są na najwyższym poziomie

Offline Warder

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 233
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 05, 2016, 23:04:42 »

Offline Rumcajs z Galapagos

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 14
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 05, 2016, 23:24:15 »
My sword  is my life and honor!
(click to show/hide)

Offline Murzyn Waleczny

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 25
  • Taki swój swojski Murzyn.
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 05, 2016, 23:29:46 »
Zaprojektowanie i rozplanowanie realistycznego, nieistniejącego języka wraz z akcentami to bardzo trudne zadanie. Nie mówiąc już o dodaniu do tego akcentów geograficznych. Wątpię żeby TW, słynące z niedoróbek i fuszerki, porwało się na coś tak skomplikowanego. Do tego ciężko będzie znaleźć aktorów chętnych do nauczenia się wymyślonego języka, a nawet jeśli się tacy się znajdą to będą drożsi od aktorów mówiących po angielsku.

Chyba się nie zrozumieliśmy. Nie chodziło mi o stworzenie języka sztucznego jako takiego, który ma gramatykę i słownictwo. Ma to być jedynie czysta improwizacja aktorów, która może np. brzmieniem przypominać któryś z wymarłych języków, jak gocki czy fryzyjski, by był średniowieczny klimat. Aktorzy mogą też oczywiście czytać z kartki jakąś losową mieszankę słów wymyślonych przed nagrywaniem.

O czym mówicie, przecież voice acting w wb już jest znakomity. Porównajcie głos YOUH BETTER NOT BE A MANHUNTA z głosami MY LOHRD?, akcent i modulacje są na najwyższym poziomie

Tak, to brzmi fajnie, ale ja mówię o dubbingu długich monologów z prezentacji z Gamescoma.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2016, 23:50:46 wysłana przez Murzyn Waleczny »
  Szlachta murzyńska

Offline TwarógSzatana

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 06, 2016, 08:54:47 »
Ja nie jestem zwolennikiem dubingu w takich grach, chyba że się naprawdę postarają by język był przynajmniej zbliżony do tego z średniowiecza, aż czuć że to sztuczny ,,współczesny język" a ja immersje sobie cenie ponad wszystko.