Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Bannerlord:Wywiad z Koray Kıyakoğlu, inżynierem oprogramowania

07.12.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest inżynier oprogramowania Koray Kıyakoğlu. Opowiada nam ona o swojej pracy w (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Jak według Ciebie będzie/powinna wyglądać scena multiplayer Bannerlorda  (Przeczytany 9127 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 499
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
My tu gadu gadu a najważniejsze jest przecież mięsko. Czyli turnieje, pokonywanie innych graczy, rankingi, potyczki, turnieje, spiny. Jak według Was będzie wyglądac scena multiplayer albo jak powinna wyglądać. Jakie powinny być turnieje, czy powinny być jakieś smaczki ehy bajery typu skiny, rankingi. A może Bannerlord na salony i organizowane powinny być turnieje jak np. Doty ? Czy REF i WV powrócą aby znów stanąć w mordercze szranki a może kompletnie to już będzie historia i powstaną nowe tuzy? Co o tym wszystkim sądzicie i jak to widzicie oczyma wyobraźni :D

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 598
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
Odp: Jak według Ciebie będzie/powinna wyglądać scena multiplayer Bannerlorda
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2015, 22:34:30 »
THD będzie najlepsze, w Polsce, Europie i na świecie. Jeśli do tego czasu ja nauczę się skręcać koniem, a kokosz - jak nie teamkillować.
EDIT: przepowiedział nam to wróżbita Zdzisiu. Tu jego inna przepowiednia:
Ile razy THD wygra WNL i PP?
@Lew

4 razy, aczkolwiek mogę się trochę mylić. To dość odległe z mojej perspektywy wydarzenia.

Online Kokosz

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 110
  • Nwm
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2015, 22:41:36 »
Wypraszam sobie, od 3 meczy nie zabiłem swojego. A Thunderz wygra jeśli ktoś zapłaci mi za internet :v
(click to show/hide)
EDIT: Skiny są dupiaste, i tak pewna część graczy wb ma oczojebne bronie, pozdrawiam MC_Bojara :3 Rankedy mogą być ciekawe, losuje graczy i jest typowe 5v5. Jakieś 15-20 rang i wszystko cacy. Na pewno bede w kłoda III :3
Nwm

Offline Stachu Jones

• Pijus
  • *
  • Piwa: 49
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2015, 22:44:22 »
Odpowiedź będzie prosta: niczym, jeśli mnie na niej zabraknie.
(Mama mi to powiedziała, więc prawda)

https://www.youtube.com/watch?v=2jgrw07HTuw
,,Skacz złapie cię"- Illiew do Piotra ,,Magika" Łuszcza 26 grudnia 2000.

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 598
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2015, 22:45:41 »
Dałem Ci kod za 20 pln, to nie chciałeś. I weź tu z takim żyj.
EDIT: Stasiu, twoja mama powiedziała też kiedyś coś innego - już czas do łóżka Przemuś.

Online Bojar

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 237
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2015, 22:49:30 »
"Ale mamo ja gram rankeda i nie mogę"

Online Kokosz

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 110
  • Nwm
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 13, 2015, 22:51:58 »
Ja nie chciałem? Popi... nie powiem co. Ja tylko chciałem przeznaczyć to na szczytniejszy cel, czyli gre dla Stasia xd
Ps Staś kiedy bratu powiesz, że ciągle jego mikra używasz?

Offline Matim

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 24
  • Matim loves you
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 14, 2015, 16:56:19 »
Muszą zrobić rankedy, są debilami jak tego nie uczynią :D
już widzę: bonerlord nowy cs

Offline Rivet

• BANITA
  • Hulaka
  • *
  • Piwa: 71
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 14, 2015, 17:56:42 »
Muszą zrobić rankedy, są debilami jak tego nie uczynią :D
już widzę: bonerlord nowy cs

Dokładnie, każdy będzie szczęśliwy bo będzie duża szansa, że dropnie kosa.
Po bitwie nie ma wrogów, są tylko ludzie.

Offline vtz

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 58
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 25, 2015, 23:44:56 »
Fajnie by było, jakby były organizowane (oficjalne) eventy podobne do tych z NW, gdzie po obu stronach jest po kilka klanów, każdy gra jako osobna, niezależna jednostka. Pytanie tylko czy starczyłoby chętnych i czy w ogólne taki pomysł by wypalił.
Ogólnie przykro mi się robi, kiedy widzę, jak wszyscy zwracają uwagę tylko na singleplayer. Ja kupiłem Warbanda, żeby zagrać w single, kiedy zwykłe M&B mi się znudziło, jednak Warband nie zdołał utrzymać mnie przy samotnej rozgrywce i zacząłem grać na multi. Byłem wtedy na tyle dziwnym człowiekiem, że grałem sam, w nieświadomości istnienia turniejów, klanów i rozmów na Teamspeaku. A szkoda, bo co patrzę na tawernę, to widzę inteligentną i sympatyczną społeczność, dlatego w Bannerlorda chcę aktywnie grać od początku, żeby tym razem emocji związanych z rozwojem społeczności nie przegapić :P
dobra potem bo v verdona gram nie widzisz
jak odkużasz to ci nie podstawiam pod nos chleba ~ Jakub

Gero, ja cię mogę w każdej chwili wywalić z klanu. (Po chwili) Zw idę wyrzucić śmieci ~ New War

-Ostatni klan, który nas nienawidził został wymazany z kart historii.
-Jaki?
-No właśnie." ~ Rozmowa Abe z Szowkiem

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 701
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 25, 2015, 23:55:38 »
Fajnie by było, jakby były organizowane (oficjalne) eventy podobne do tych z NW, gdzie po obu stronach jest po kilka klanów, każdy gra jako osobna, niezależna jednostka. Pytanie tylko czy starczyłoby chętnych i czy w ogólne taki pomysł by wypalił.
Skoro każdy by miał grać jako jednostka, to ani trochę nie byłoby to podobne do NW :P Tam na eventach biega się w liniach i strzela, gdy dowódca pozwoli. A takie granie jako jednostka... to jest to zwykła gra na serwerze publicznym ;)
NW i Native Warbanda (a native Bannerlorda będzie kontynuacją tego drugiego) to dwa zupełnie różne moduły. Eventy organizowane na jednym kompletnie nie pasują do stylu drugiego i na odwrót. Po to jednak są to dwa różne moduły, aby ludzie mieli wybór, w jaki sposób chcą sobie pograć :)

Ogólnie przykro mi się robi, kiedy widzę, jak wszyscy zwracają uwagę tylko na singleplayer.
Co prawda większość graczy M&B to gracze singleplayer, ale community tworzą jednak w dominującej większości gracze multi, więc nie wiem, gdzie tu tych "wszystkich" widzisz ;)

A szkoda, bo co patrzę na tawernę, to widzę inteligentną i sympatyczną społeczność, dlatego w Bannerlorda chcę aktywnie grać od początku, żeby tym razem emocji związanych z rozwojem społeczności nie przegapić :P
Ludzie czekają na Bannerlorda od dobrych paru lat. Nie polecam czekać na niego z czymkolwiek- startuj już na Warbandzie :) Co prawda ominęła cię już era polskich klanów i za dużego wyboru teraz nie ma (istnieją dwa, które się ogłosiły wśród społeczności - THD i IW; bez obrazy dla żadnego z nich, ale oba do czołowych nie należą, jednakże IW dość szybko się rozwija i sporo trenuje -> tematy obu znajdziesz w dziale "Klany", a tam i kontakty do nich), ale zawsze można aktywnie udzielać się tutaj i obserwować, kiedy pojawiają się jakieś turnieje. A gdy się jakiś pojawi, można po prostu odezwać się do jednej z biorących udział drużyn, czy by nie przyjęła cię, żebyś mógł zdobyć już jakieś doświadczenie. Najbliższy "duży" turniej dopiero na jesień 2016 (siódma edycja Pucharu Polski), ale  w międzyczasie odbywają się turnieje indywidualne (np. teraz trwa duelowy, a niedługo powinien ruszyć bokserski- walka na pięści).

Pozdrawiam i witam nowego gracza w naszym community :)
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline vtz

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 58
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 26, 2015, 00:58:34 »
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź i powitanie :). Co do eventów na NW, wiem jak wyglądają. Oczywiście popełniłem błąd, bo z mojej wypowiedzi wynikało, że każdy gracz biega sobie osobno, a chodziło mi o to, że każdy klan (pułk) sobie biega osobno. A jeżeli uważasz, że styl rozgrywki z NW nie pasuje do średniowiecznego nativa, to dobrym przykładem są eventy z moda Vikingr osadzonego w 11 wieku, a więc w tym samym, co Bannerlord, tyle, że świat inny. Tam klany zapisywały się po różnych stronach, a w trakcie bitwy każdy z nich tworzył własny, niezależny oddział. Po każdej ze stron był też oddział publiczny, z wyznaczonym przez organizatorów dowódcą. Bardzo przyjemny system.
I wiem też, że era polskich klanów minęła. Ja sam parę razy szukałem klanu na Nativie, ale nigdy nie wychodziło. A teraz... Native wydaje mi się nudny, od ładnych 600 godzin w grze Nativa nie tykałem :D Raczej Deluge oraz właśnie NW wraz z modami - NaS i IE.
Może jednak warto wrócić do Nativa, żeby spotkać znanych z tawerny ludzi również na ts i w grze? :)
dobra potem bo v verdona gram nie widzisz
jak odkużasz to ci nie podstawiam pod nos chleba ~ Jakub

Gero, ja cię mogę w każdej chwili wywalić z klanu. (Po chwili) Zw idę wyrzucić śmieci ~ New War

-Ostatni klan, który nas nienawidził został wymazany z kart historii.
-Jaki?
-No właśnie." ~ Rozmowa Abe z Szowkiem

Offline Mat Berserker

• Żonglujący Pepeszami
  • Moderator Globalny
  • Najemnik
  • **
  • Piwa: 86
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 26, 2015, 13:38:47 »
To o czym piszesz to klasyczny model tawernianych eventów. Za "moich starych, dobrych czasów" były organizowane raz na jakiś czas. Poczynając od bitew grunwaldzkich kończąc na oblężeniu ostatniej wolnej wioski galów(menhiry included). Tylko żeby coś takiego organizować trzeba mieć odpowiednio dużą bazę graczy, o którą ostatnio coraz ciężej, i co najważniejsze dobrego organizatora. Ale być może po premierze banerlorda sir Luca powróci z krainy pantofli i zapewni organizacji eventów powodzenie przy użyciu swojego marudzenia o każdej porze dnia i nocy.

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 250
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 26, 2015, 17:43:24 »
[...] Najbliższy "duży" turniej dopiero na jesień 2016 (siódma edycja Pucharu Polski),
To życzę od razu powodzenia wszystkim drużynom biorącym udział w siódmej edycji PP ! Tak na zapas, bo nie wiem czy we wrześniu/październiku tu jeszcze będę zaglądał.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 238
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 26, 2015, 19:28:06 »
Warband już odinstalowany czy jeszcze nie?
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...