Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Bannerlord:Wywiad z Koray Kıyakoğlu, inżynierem oprogramowania

07.12.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest inżynier oprogramowania Koray Kıyakoğlu. Opowiada nam ona o swojej pracy w (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Multimedia  (Przeczytany 37538 razy)

Opis tematu:

Offline firentis

• Moderator Gier Podobnych
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 121
Odp: Multimedia
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 14, 2015, 09:35:39 »
Bardzo ładnie to wygląda. Zdaje się, że bitwa na trzecim screenie toczy się na większą skalę. Na następnym obrazku widać, że może trochę więcej strategii w bitwach. Jakieś formacje, rozłożenie wojsk. Jeśli chodzi o oprawę graficzną, to wszystko bardzo ładnie się prezentuje. Tylko, żeby jeszcze rozgrywka była ciekawsza, a nie, jak w WB, gdzie po kilku godzinach gra się nudzi (przynajmniej mnie) i później jest już nudnym monologiem.
Edit: Tylko ten konik, taki jakiś niewyraźny.

Offline Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 47
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 14, 2015, 14:08:16 »
Bardzo ładnie to wygląda. Zdaje się, że bitwa na trzecim screenie toczy się na większą skalę. Na następnym obrazku widać, że może trochę więcej strategii w bitwach. Jakieś formacje, rozłożenie wojsk. Jeśli chodzi o oprawę graficzną, to wszystko bardzo ładnie się prezentuje. Tylko, żeby jeszcze rozgrywka była ciekawsza, a nie, jak w WB, gdzie po kilku godzinach gra się nudzi (przynajmniej mnie) i później jest już nudnym monologiem.
Edit: Tylko ten konik, taki jakiś niewyraźny.
Bardzo ładnie? Czy my oglądaliśmy zupełnie różne screeny? Jak dla mnie to może wyglądać dobrze jak na pre-alphę na niskich ustawieniach, ale gdyby skończony produkt tak wyglądał, to zostaliby kompletnie zlinczowani.

Offline firentis

• Moderator Gier Podobnych
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 121
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 14, 2015, 14:20:16 »
Bardzo ładnie?
W porównaniu do WB? Tak. Spójrz na strój gracza, na czwartym obrazku. Przypomina strój barda z Warbanda. Z tym, że jest o wiele lepiej wykonany. Tak samo tarcza. Dużo bardziej realistyczna. Co do niskich ustawień... Możliwe, że gra na screenach ich używa. Wcześniej Talewords pokazywało inne screeny, na których gra wygląda lepiej. Wydaje się więc, że ta gra może być w gorszej rozdzielczości, czy z mniejszą jakością tekstur. Niemniej jednak, nie sądzę, by ostateczne tekstury na stu procentach jakości były w takim stanie. Stąd moje stwierdzenie o tym, że gra będzie wyglądać ładnie.

Offline Askorti

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 14, 2015, 16:27:11 »
Porównywanie gry, która dopiero co ma wyjść w bliżej nieokreślonej przyszłości do gry, która wyszła 5 lat temu i już wtedy nie należała do ładnych jest trochę bez sensu. ;)

Offline Glaedr

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 5
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 14, 2015, 17:37:26 »
Szczerze? Pieprzyć to, że nie będzie wyglądać jak najnowsze produkcje. Ja tam w Warband'a nie grałem dla grafiki. Mnie całkowicie wystarczy jeżeli w kwestii graficznej polepszą widocznie grafikę z WB i zoptymalizują całość na tyle, że w bitwach będzie mogła spokojnie brać udział większa liczba osób, niż dotychczas. I tak przecież 90% będzie grała na modach, ewentualnie na multi trochę osób zostanie.

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 14, 2015, 20:06:26 »
Dla mnie wygląda zajebiście.
Najważniejsze, żeby w ogóle to działało normalnie i było grywalne oraz modowalne.

Offline ZdzisiuDywersant

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 25
  • Nie było ziemnioków, jeno tylko głód i mróz
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 14, 2015, 21:58:32 »
(click to show/hide)

Walić, że czcionka z Warbanda, spójrzcie na ten tłok podczas bitwy! Ja już nie mogę się tej gry doczekać, zwłaszcza, że ma być dobrze zoptymalizowana.
Suprajs, podpisu brak!

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 45
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 07, 2015, 17:46:43 »
To akurat niestety chyba najbardziej syfiasty screen. No ale dynamicznie to będzie pewnie super.
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski

Offline Frugo xD

• Pijus
  • *
  • Piwa: -3
  • " Będziemy robić kupę osobno "
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 07, 2015, 20:28:32 »
Gra aż tak się bardzo nie będzie różnić, to bardziej jak odświeżenie serii. Mam nadzieję, że całość niedługo wyjdzie a multiplayer znów będzie się cieszył niewiarygodną popularnością.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 500
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 07, 2015, 20:50:20 »
Nerf konie, nerf archery i niech dodzą jakieś pierdy noweczesne w stylu achivmentów na multi i może jakiś skinów. Byle by nie wpływało na statsy. Może coś w stylu tego co jest w CSie. I wszystko będzie gites.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 238
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 07, 2015, 22:54:29 »
Niech usprawnią znacząco singleplayer, ale oby tylko nie popsuli sposobu walki i nie zbliżyli się do WOTR czy Chivalry, które chociaż ładniej wyglądają to grywalność jest tam prawie zerowa. Singleplayer w stylu Brytenwaldy, wszystko bardzo realistyczne, a multiplayer tak jak jest to w Warbandzie i na przykład sposób wyszukiwania graczy  jak w CS:GO, Warband aby przyciągnąć nowych graczy potrzebuje jedynie grafiki, rozgrywka jest wzorcowa, znaleźć sponsorów i Bannerlord mógłby stać się e-sportem. Takie moje marzenie.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Askorti

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 13, 2015, 08:34:12 »
Jak dla mnie to powinni w jak największym stopniu przystosować grę do modowania. Nie ważne jak podstawka będzie wyglądała, mody postawią ją do pionu. A jakby dali możliwość modułowego wgrywania modów (jak seria The Elders Scrolls) to już w ogóle byłby bajer.