Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Co się dzieje z forum

31.08.2018 | Dodał: Dyktator

Wyjaśnienie sytuacji znajduje się na naszym facebooku: więcej

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [III-LG] Opinia klanów ws. zmiany frakcji - głosowanie otwarte do 09.04.2018  (Przeczytany 835 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dawry

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 5
Odp: [III-LG] Opinia klanów ws. zmiany frakcji - głosowanie otwarte do 09.04.2018
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 05, 2018, 22:15:17 »
Z tego co wiem to nie byli zaledwie masoni lecz też członkowie GoN-u.

Jak już bawisz się w adwokata ChK to nie zapomnij wspomnieć, że wcześniej tego samego dnia Galloglaigh uratował tylko właśnie tamten mecz z Masonami, "bo jakby oni chcieli, to wynik byłby odwrotny" XD

Nie będę się kłócił czy klan powstał dzień przed czy dzień później ale ja nigdy w składzie Masonów i pod ich tagami nie widziałem połowy ich składu który grał na sparze

Ale co to za bzdurny argument? Jesteś jakimś medium? Wyznacznikiem tego kto gdzie przynależy jest twój wzrok i wiedza? Przecież tak to wygląda wśród tych starszych (stażem jak i ogółem wiekiem) klanach, że ludzie nie grają regularnie, ale na coś bardziej zobowiązującego pojawiają się xD Poza tym skąd pewność, że miałeś wgląd w aktualny skład Masonów?

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 227
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
Odp: [III-LG] Opinia klanów ws. zmiany frakcji - głosowanie otwarte do 09.04.2018
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 05, 2018, 23:10:43 »
Na tawernie sklad nie byl aktualizowany chyba od samego poczatku masonow xD. Adamek blaznisz sie jak z czerwonymi spodniami. A jesli ChK szuka wymowki dlaczego polozyli mecz, to pomoge! Wiecej szacunku do przeciwnika i mniej cocky akcji, bo na krakowie ani fraga w melee chyba nie zdobylem. Pozdrawiam Garfielda, ktory wyzywal mnie na DP godzinke przed meczem :*.

A co do frakcji to przy PRZYWROCENIU switchy deluge znowu stalby sie skillowy zamiast gry na picki, polecam :)

(click to show/hide)

Offline Kubus002

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 4
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 06, 2018, 12:52:44 »
Ive mógłbyś pls dopisać do tej swojej listy na początku wątku, że ChM jest przeciw. Tak z tego co widzę wynika z postów Adamka. Także po przewertowaniu szybko wątku zauważyłem, że Abraham chce aby brać jego (ChR) głos przeciw pod uwagę, a na liście tego obecnie nie ma.

Offline Bazi

• Pijus
  • *
  • Piwa: 58
  • Bazi tańczy !!! Tańczy Tańczy Tańczy!! Na lodzieee
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 06, 2018, 14:05:42 »
Czyżby ChK planowało wykorzystanie chóru chłopięcego (ChM ofc) do wykonania partii w piosence "Mój mały Adamk", na którą tak bardzo czekamy?

Offline Ataman Popowicz

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 6
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 06, 2018, 14:18:59 »
SI: po długich rozmowach z resztą podoficerów postanowiliśmy postawić się za zmianą frakcji.

Offline GarfieldPL12

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 5
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 06, 2018, 16:27:15 »
Czyżby ChK planowało wykorzystanie chóru chłopięcego (ChM ofc) do wykonania partii w piosence "Mój mały Adamk", na którą tak bardzo czekamy?

Prace wciąż trwają.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 562
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 13, 2018, 14:56:11 »
PI - za zmianą frakcji
ChK - za zmianą frakcji
Masoni - za zmianą frakcji
Hakka - za zmianą frakcji
SI - za zmianą frakcji
GoN - neutralny
Gallo - neutralny
ChL - przeciw
ChR - przeciw
ChM - przeciw

Oto podsumowanie wyników. 5 głosów za, 3 przeciw i 2 neutralne. Pytanie do Was czy nadal chcecie organizować spotkanie ws. zmiany frakcji i powtórzyć głosowanie już na ts?

Offline New_war

• Moderator
  • Pijus
  • *
  • Piwa: 15
  • ,,Pora Umierać"
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 13, 2018, 15:47:39 »
(...) Pytanie do Was czy nadal chcecie organizować spotkanie ws. zmiany frakcji i powtórzyć głosowanie już na ts?
Przez ostatnie tygodnie nazbierało się kilka spraw wartych konsultacji z liderami. Więc jak najbardziej jestem za spotkaniem.

Offline _Jasiu_

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 10
    • Kanał na YouTubie
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 13, 2018, 16:33:49 »
Spotkanie jak najbardziej można zorganizować, ale nie wiem, czy jest sens po raz kolejny podejmować temat zmiany frakcji. Skoro zagłosowaliśmy już tutaj, nie widzę potrzeby, by znów poświęcać czas na tę kwestię, szczególnie, że wszyscy wiemy, że zajmie to masę czasu.

Offline vtz

• Moderator
  • Bywalec
  • *
  • Piwa: 126
  • a.k.a. Rudy Karzeł
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 13, 2018, 20:33:54 »
Trzeba będzie dojść do jakiegoś kompromisu. Jak wiemy SI i Hakkapelici wystawiają wspólny skład, więc o ile gra na brak zmiany frakcji odpada, to pełne wprowadzenie zmiany frakcji będzie ostatecznością.