Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Battania - omówienie frakcji (Dev Blog 19/10/17)

19.10.2017 | Dodał: Eltarek

Dziś, jak co tydzień, pojawił się kolejny blog dewelopera. Twórcy opowiadają nam o jednej z dostępnych w grze frakcji - Battanii, (...) więcej

Bannerlord:Wywiad z Fatma Nadide Öçba, artystką graficzną 2D/3D

12.10.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest Aatystyka 2D/3D Fatma Nadide Öçba. Opowiada nam ona o (...) więcej

Bannerlord Singleplayer: punkty wpływu, armie (Dev Blog 05/10/17)

05.10.2017 | Dodał: Eltarek

Kilka chwil temu ukazał się dwudziesty szósty blog dewelopra, przerywający serię wywiadów w słabym stopniu nawiązujących do (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W DZIALE "KLANY WARBAND" (nieaktualne)  (Przeczytany 28350 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline soner

• Ojciec Założyciel
  • Rybałt
  • Piwa: 117
  • Steam ID: Mój status Steam
ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W DZIALE "KLANY WARBAND" (nieaktualne)
« dnia: Wrzesień 19, 2010, 12:00:50 »
ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W DZIALE "KLANY WARBAND"

1. Każdy użytkownik ma prawo do założenia tematu o swoim klanie.
2. Oczywiste jest, że w tym dziale, jak i na całym forum, obowiązuje regulamin wiec wszelki spam, wyzwiska, prowokowanie i inne oznaki debilizmu będą nagradzane.
3. O ile właściciel wątku nie postanowi inaczej (ma prawo zamykać wątek i/lub poprosić moderatorów o wyczyszczenie go) w tematach klanów można dyskutować o wszelkich kwestiach wewnątrz- i międzyklanowych, dopóki dyskusja ta nie zaczyna łamać regulaminu. Pamiętajcie jednak, że moderatorzy i administratorzy nie są od rozwiązywania waszych sporów i problemów klanowych. Takie sprawy załatwiacie sami, a my pilnujemy tylko by nikt nie przekraczał granicy.
4. Wszelkie skargi/zażalenia na klan lub jego członków kieruj na pm członków danego klanu lub na zewnętrzne klanowe fora.
5. Administracja mountblade.info nie będzie karała użytkowników za przewinienia popełnione poza tym forum.
6. Niedostosowanie się do zasad działu i regulaminu poskutkuje otrzymaniem warna lub bana oraz całkowitym zablokowaniem możliwości pisania w dziale Klanów
7. Użytkownicy, którzy nie przestaną łamać regulamin pomimo ostrzeżeń zostaną nagradzani banem, a temat może zostać zamknięty, lub usunięty.
8. Jeśli twój wątek został zamknięty, masz 3 dni czasu na stworzenie nowego zgodnego z regulaminem, jeśli tego nie zrobisz stary wątek zostanie bezpowrotnie usunięty.
9. Użytkownik, który zamieści wątek w dziale klanów ma prawo do jego zamknięcia w sytuacji gdy zauważa, że jego temat wymaga interwencji moderatora. (np. w czasie kłótni, spamu ze strony konkurencji itd). Po zamknięciu prosimy o przesłanie odpowiedniej informacji do moderacji. Opcja zamknięcia wątku znajduje się w lewym dolnym rogu forum, po zescrollowaniu wątku na sam dół.

Dział jest pod ścisła obserwacją moderacji dlatego zanim zabierzesz głos w jakiejkolwiek dyskusji POMYŚL O KONSEKWENCJACH oraz dokładnie zapoznaj się  z powyższymi zasadami i ich przestrzegaj! (wbij sobie najmocniej punkt 4 i 7 i jednocześnie pamiętam, że inne punkty nie są mniej ważne.)

Na koniec, odezwa do wszystkich gimbusów i innych odszczepieńców, którzy nie potrafią się dostosować - Dział ten jest po ścisła moderacją i nas wasze klanowe problemy nic nie obchodzą*, więc nawet nie próbujcie dochodzić sprawiedliwości robiąc burdel w dziale i liczcie się z konsekwencjami wypisanymi powyżej

* naprawdę mamy je gdzieś.

ZASADY ZAKŁADANIA WĄTKÓW

Nazwa wątku musi się składać z dwóch tagów i pełnej nazwy klanu. W pierwszym tagu umieszczamy nazwy modułów oddzielone przecinkami (NATIVE, WFAS lub inne mody) na którym gra klan. Drugi to tag klanowy. Na samym końcu właściwa i pełna nazwa klanu
Przykład:
[NATIVE][XYZ] Xylon Ylon Zelon
[NATIVE, WFAS][TFW] Chlupcy Z Tawerny

Wątek powinien być zapisywany i ostylowany według poniższego schematu:

- NAZWA KLANU ( najlepiej zapisane duża czcionka i wyśrodkowane)
- LOGO, ZAWOŁANIE, OKRZYK itp (jeżeli istnieje, ale nie wymagane)
- OPIS KLANU
- CZŁONKOWIE (najlepiej z podziałem według hierarchii w klanie)
- SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE (to czy rekrutacja otwarta/zamknięta, cele, regulamin)
- WYNIKI, OSIĄGNIĘCIA
- LINKI ZEWNĘTRZNE (link do forum, jeżeli klan posiada, lub do TW)

Mniej więcej wzorowe przykłady wątków klanowych:
http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=10050.0
http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=11257.0
http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=10783.0

« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2017, 18:52:09 wysłana przez Dyktator »
~Już Cię nie rozumie liżę komuż dupę ale jestem arogancki.Zastawienie wyrazów podobne do tego Jaś jest wysoki ale trochę niski. - acoaco122

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 662
Odp: ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W DZIALE!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2013, 18:04:30 »
Małe FAQ do działów klanowych:

1)Znudziło mi się i rozwiązałem mój klan.
Ok, świetnie. Ale napisz informację o tym w temacie klanu lub wyślij któremuś z moderatorów PW. Trzeba taki temat przenieść do Archiwum, bo inaczej zrobi się burdel.

2) Ok, dam informację. Można teraz usunąć mój stary temat?
Nie. Usuwane są tylko tematy, które przez różne problemy trzeba zastąpić lub gdy zdecydowanie nie nadają się do upamiętnienia ... Cała reszta idzie do ARCHIWUM klanów.

3) No dobra, to wyczyszczę pierwszy post, a potem można przesuwać do Archiwum.
Znowu- nie! Chyba nie rozumiesz idei Archiwum. Najlepiej, żeby były tam posyłane CAŁE tematy.

4) Okay, już wszystko rozumiem. Teraz idę do mojego elitarnego klanu.
Nie wypisuj takich głupot w swoim temacie, bo sam prowokujesz niezbyt miłe komentarze ze strony innych. Zanim nazwiesz swój klan ,,elitarnym", czy ,,wstrząsającym sceną", pokaż to. Najlepiej na jakimś turnieju, lub pokonując silne klany.

5) Mój temat jest zamknięty. Co robić i kto może go zamykać/otwierać?
Zapewne jest zamknięty przez to, że dyskusja tam trwająca łamała regulamin. Nic nie szkodzi, że nie było w tym Twojej winy, po prostu potrzeba czasu na przeczytanie i wyczyszczenie tego. Wystarczy wysłać PW do któregoś z moderatorów, by dowiedzieć się kto i czemu zamknął Twój temat.
W przypadku, gdy widzisz, jak inni przesadzają, sam też możesz go zamknąć (jest taka opcja pod tematem, na samym dole) i otwierać. Jednak to drugie tylko w przypadku, gdy sam go zamknąłeś. Nie możesz go otworzyć, gdy kłódkę założy moderator/admin.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2017, 17:47:30 wysłana przez Dyktator »
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 662
Odp: ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W DZIALE "KLANY WARBAND"