Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: War Sword - Warhammer  (Przeczytany 68804 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Guts

• Pijus
  • *
  • Piwa: 0

Offline Francysh

• Pijus
  • *
  • ARE YOU READY TO UNLEASH FURY?!
Odp: War Sword - Warhammer
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 28, 2009, 13:04:21 »
Popatrzyłem na SS...i się zniechęciłem. Poczekam jednak na pełną wersję. Wojska chaosu wyglądają nawet klimatycznie ale reszta.... Poza tym co to był za prosiak?!
Na chwilę obecną umarłem! Wrócę... kiedyś ;]

Offline szyszak

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 28, 2009, 16:40:56 »
no na razie wygląda to jak LarP :D
mhm.... ponwalałbym sobie z ratlingguna :D...

Offline Ferun

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 28, 2009, 23:32:26 »
Zdjecia które kolega zamieścił są średnio reprezentacyjne szczególnie dwa ostatnie. Jak rozumiem kolega gra chaosem i ma zbroje chaosu, helm jak widze orka siedzi na cold one mrocznych elfów i ma w rece ratlinggun od skavenów czyli każde z innej parafi - to dlatego to tak pokracznie wyglada. Tutaj trzeba dbac o czystosc rasową ubioru żeby to stroiło. Moim zdaniem gra wygląda duzo fajniej niz oddaja to te zdjęcia. Szczególnie mroczne elfy sa ciekawie zrobione. Zgodze sie że te dziki są średnio udane i mogły by miec siodła wygladały by bardziej bojowo.
Przed twórca jeszcze wiele pracy zeby to mial ręce i nogi. Przedewszystkim mapa i wygląd miast specyficznie dla każdej z ras. Mam nadzieje ze starczy mu zapalu b bez tego troche malo kompletny ten mod. Przydalo by sie tez mozliwosc konwersji zdobytych wiosek - w jakims modzie byla taka opcja. Co mi z zamku i wiosek orczych jak gram imperium - jestem rasistą i nie chce w swojej armi zielonych:)

Offline Guts

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 29, 2009, 03:01:13 »
Ferun ja w to praktycznie nie grałem po prostu wcześniej proszono o screeny reszty ras więc wstawiłem. Zbroje jak dobrze piszesz są kompletowane przypadkowo, więc ładu i składu na nich nie ma, chciałem jak już to pisałem pokazać jednostki występujące w modzie (plus parę zbroi które mi się udało na szybko kupić) Mod jak na razie wczesna beta i wydaje mi się że tylko dla testerów. Lepiej poczekać na pełniejszą wersję.

Offline RaYeR

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 29, 2009, 20:41:56 »
Dlaczego na Screenach człowiek siedzi na jaszczurze? Tego cokolwiek w Warhammerze nie widziałem : O.
PS : Miał ktoś wcześniej styczność z Warhammerem?
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw ściągnie cię do swojego poziomu,potem pokona doświadczeniem".

I am The Argent Dawn - Play Free Online Games
[img]http://images.quiz.wegame.com/prod

Offline matizz

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 2
  • Give me 100 SpaceMarines or thousands other troops
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 29, 2009, 21:16:14 »
Siedzi na jaszczurze bo to jest skin/teksturka zamiast zwykłego konia dostępna w sklepie.
Co prawda wygląda to trochę dziwnie ale cóź... mogli by zrobić ograniczenia że to jest dostępne tylko dla wybranej rasy :)

Ja miałem styczność z warhammerem ale w 40 tysiącleciu ( 40 000 )
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11%, wklej to do podpisu!
"W każdym normalnym kraju Król jest Królem,jest skarb i jest wojsko! A u Nas? Sejm decyduje o każdym groszu, a szlachta zbiera się na wojnę jak sójka za morze !"

Online sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
  • Piwa: 132
  • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 29, 2009, 23:10:51 »
Ja miałem dość ograniczoną styczność... Jak znalazłem Bretonie to się w niej zakochałem i innych ras już tak dobrze nie przejrzałem... A tu w modzie jej nie ma:-( Jak to się mówi... du... pupa...

Ale chyba coś na jaszczurach było. Muszę odkopać jakieś konkretne źródła, gdzieś w domu są jakieś stare podręczniki...
"Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"

Offline Laplasjan

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 30, 2009, 09:09:17 »

Ja miałem dość ograniczoną styczność... Jak znalazłem Bretonie to się w niej zakochałem i innych ras już tak dobrze nie przejrzałem... A tu w modzie jej nie ma:-( Jak to się mówi... du... pupa...

Ale chyba coś na jaszczurach było. Muszę odkopać jakieś konkretne źródła, gdzieś w domu są jakieś stare podręczniki...

To cold one'y, mroczne elfy na tym jeżdżą, zresztą pisze wcześniej.

Ale czemu krasnoludów nie ma :/ Warhammer bez krasnali to nie warhammer, o.
"Chaos! Is the only true answer."

Offline Francysh

• Pijus
  • *
  • ARE YOU READY TO UNLEASH FURY?!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 30, 2009, 15:00:58 »
PS : Miał ktoś wcześniej styczność z Warhammerem?

Swojego czasu za nastolatka pogrywałem w War Cry. Świetna karcianka szkoda, że umarła...Do dziś mam około 1000 kart na półce. Niech leżą życie bym za nie oddał ;D

Co do jaszczura to tak jak zauważył mój poprzednik na takich bestiach jeździli rycerze i szlachta mrocznych elfów.  Tylko kurde..;/ Wiem, ze to jest narzekanie starej baby ale mount and blade wydaję mi się zbyt cukierkowy jak na Warhammera który jest chyb najmroczniejszym światem w historii fantasy.

Ja miałem styczność z warhammerem ale w 40 tysiącleciu ( 40 000 )

Uhh ja też nadal pogrywam przez neta ;D Po cichu liczę, że ktoś, kiedyś stworzy moda który dobrze odda tą gierkę.
Na chwilę obecną umarłem! Wrócę... kiedyś ;]

Offline szyszak

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 31, 2009, 12:51:32 »
Uhh ja też nadal pogrywam przez neta ;D Po cichu liczę, że ktoś, kiedyś stworzy moda który dobrze odda tą gierkę.
mam nadzieje zę nie zrobią wh40k pod M&B, niezbyt to by fajnie wyglądało

co do "cold one"-ów to jescze lizardmeni je mają.

Ale czemu krasnoludów nie ma :/ Warhammer bez krasnali to nie warhammer, o.

jak nie zrobili małych skejvenów, to znaczy że nie zrobią małych krasnali :D
ale może za kilka lat już będą potrafili.

Offline Ferun

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 31, 2009, 19:54:04 »

jak nie zrobili małych skejvenów, to znaczy że nie zrobią małych krasnali :D
ale może za kilka lat już będą potrafili.
[/quote]

skaveni są mniejsi od ludzi i orków, sprobuj zalozyc na nich ludzka zbroje to sie przekonasz. Również fizjonomi pozostałych ras jest inna i sprzet z orka nie bedzie pasował na czlowieka. Z tego co mozna wyczytac na forum tales to inne rasy tez sie pojawią poźniej. W repsytorium natomiast jest dostepny mod dwarfs vs. giant i tam masz krasnoludy.

Offline szyszak

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 01, 2010, 19:00:54 »
zauważ że skejveny są zmniejszeni proporcjonalnie,  na artach warhammerowskich skejveni są szersi w barach i przygarbieni.

Offline Ferun

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 02, 2010, 14:36:18 »
Jasne widzę to. Nie znam sie na modowaniu nie wiem ile mozna wprowadzic w postac modyfikacji itd. fajnie by bylo jednak gdyby skaveni zostali bardziej dopracowani przygarbieni i z ruchliwym ogonem zamiatajacym ziemie nieustanie gdy stoja w grupie oczekujac na nadjezdzjącą szarże kawalerii:) Miło by było też móc najmowac skaveńskich bohaterów tudzież innych ras. Fajnie by było gdyby miasta które zajmuja poszczególne rasy były stylizowane zgodnie z upodobaniem każdej z nich.

Offline gamer96

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 02, 2010, 19:29:50 »
Nie grałem bo mnie jakoś wykonanie odrzuca. Nie nie było by fajnie. Ja jakoś nie widzę Orka walczącego dla Imperium. Czy Chaosowego Chłopaka w armii Imperium. Dobrze by było gdyby wraz z wyborem rasy jest się automatycznie przydzielanym do Frakcji. Race Lock na pancerzach to tez dobry pomysł. Świetnie by też wyglądało wybór bóstwa jako Chaosowiec. Ogólnie dużo pracy przed nimi IMO.