Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Co się dzieje z forum

31.08.2018 | Dodał: Dyktator

Wyjaśnienie sytuacji znajduje się na naszym facebooku: więcej

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: "Nightfall of Middle-Earth" Mod  (Przeczytany 57548 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Atlor

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 0
Odp: "The Battle for Middle-Earth" Mod
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 30, 2009, 16:25:24 »
Tympod wybacz że będę musiał cię poprawić lecz zauważ że normali Uruk nie używali kusz.
Jeżeli chodzi o twój argument jest on dość banalny...Jedyny Uruk jaki w filmie używał łuku był Lurtz (można powiedzieć Herszt Uruków) i on "zestrzelił" Boromira

P.S prosze wybaczyć mi że ten post nie jest związany z tematem

Offline Vesamir

• Opój
  • *
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 30, 2009, 16:39:03 »
Poczytaj w książke. W książce nie było żadnego Lurtza. W książce Boromir został zabity z łuków przez Uruk-Hai. Filmem radze się nie sugerować ;) Piękne screeny. Jestem pod wrażeniem i mam nadzieje, że to będzie jeden z ciekawszych modów.
Va'esse deireádh eap eigean...

Offline Wezyk

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 30, 2009, 17:19:32 »
Vesemir ma rację . W książce został postrzelony zarówno z łuków Uruk-hai jak i orków z Mordoru . W książce jest fragment  :
" Ten  siedział oparty plecami o pień ogromnego drzewa, jak gdyby odpoczywał, jednak Aragorn zobaczył wiele czarnopiórych strzał tkwiących w jego ciele . " 
Zero poczucie humoru... Zupełnie jak w IG...

Offline tympod123

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 30, 2009, 19:58:35 »
Tympod wybacz że będę musiał cię poprawić lecz zauważ że normali Uruk nie używali kusz.
Jeżeli chodzi o twój argument jest on dość banalny...Jedyny Uruk jaki w filmie używał łuku był Lurtz (można powiedzieć Herszt Uruków) i on "zestrzelił" Boromira

P.S prosze wybaczyć mi że ten post nie jest związany z tematem

Offtopu ciąg dalszy...

Radzę obejrzeć film po raz kolejny - tam również Boromir pada naszpikowany strzałami niczym jeż.

(No dobra, może przesadzam, ale oberwał przynajmniej kilka razy, na pewno nie od jednego łucznika.)

Aha, Atlor - zdecyduj się - teraz twierdzisz, że....
normali Uruk nie używali kusz.

Domyślam się, że to pomyłka, ale brzmi zabawnie xd

W każdym razie - ja do uruk-hai hasającego z łukiem nic nie mam. Jak widać na screenie zarówno ork, jak i łuk wyglądają cholernie klimatycznie (jakżeby inaczej, skoro wygląda dokładnie jak filmowy), do niczego nie mogę się przyczepić.

Ciekawi mnie jeszcze jedno - czy w modzie będą dodatkowe animacje. No bo np. warg (tak się nazywa? w każdym razie te wielkie stworki, na których jeżdżą orkowie) mający zwykłą animację konia będzie wyglądał... nieciekawie... ;)
Cogito ergo zoom - myślę, więc jezdem :)

Offline Balian

• Hulaka
  • *
  • Nigdy nie za wiele Rock and Rolla ;)
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 30, 2009, 20:02:22 »
Ciekawi mnie jeszcze jedno - czy w modzie będą dodatkowe animacje. No bo np. warg (tak się nazywa? w każdym razie te wielkie stworki, na których jeżdżą orkowie) mający zwykłą animację konia będzie wyglądał... nieciekawie... ;)

Prawdopodobnie będzie nowa animacja, ale nie sądzę, ze w 100% będzie, ciężko podobno stworzyć nową animację, z tego co czytałem kiedyś, nie pamiętam gdzie.

Offline ASDAMk20

• Pijus
  • *
  • Czemu na forum jest tylu idiotów?
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 30, 2009, 20:12:42 »

Prawdopodobnie będzie nowa animacja, ale nie sądzę, ze w 100% będzie, ciężko podobno stworzyć nową animację, z tego co czytałem kiedyś, nie pamiętam gdzie.

Gdzieś z 3 miesiące temu ja słyszałem, że nie da się zrobić krasnoludów, trolli, ani wogóle różniących się od ludzi (lub koni) stworów w taki sposób, aby działały poprawnie :P
Kiedyś także czytałem, że nie da się zrobić nowej animacji, a tu proszę. Da się zrobić obie rzeczy, więc wniosek to: "Ludzie czasami bazgrają głupoty" :) A poza tym to ruscy, za co się wezmą, to zrobią :P Przynajmniej jeśli chodzi o M&B.

A tak na temat moda, to wygląda b.fajnie, a Uruki miały łuki! (kurde ale rym ^^) Ci, co mówią, że panowie z firmy Isengard & spółka kusze nosili, radzę lekturę książek ;-) Już nie mogę się doczekać oblężenia Helmowego Jaru, byle było w quick battle... Wiem, wiem, jest ta beta 0.1 tureckiego moda, ale nie lubię grać w takie niedorobione bety, a poza tym, tam schron Helma (:P) świeci się jak słońce w południe...

EDIT: Połowa tych screenów nie działa, a jak chcę włączyć przez właściwości, to albo pisze mi abym się zalogował (albo coś, jakiś ekran z kilkoma polami do wpisywania czegoś), albo nic nie wyświetla... A tego Helms Deep nie widać... Wogóle nie ma screena... Tylko ja tak mam? Może to kwestia tego, że jesteś zarejestrowany na tamtym forum, Balian?

EDIT2: A to ciekawe, bo mi nie działają. Aktualnie ręcznie przeglądam temat na ruskim forum w poszukiwaniu screenów, ale szukałem Helmowego Jaru, a tam same zbroje... I (świetne swoją drogą) modele budynków i całego Minas Tirith. A screen Jaru, który podobno na 29 stronie jest, nie chce mi się wyświetlić...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2009, 13:32:54 wysłana przez ASDAMk20 »

Offline Balian

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 30, 2009, 20:18:46 »
Już nie mogę się doczekać oblężenia Helmowego Jaru, byle było w quick battle...
Prawdopodobnie Oblężenie będzie możliwe, oto model Helmowego Jaru:
(click to show/hide)
Jeżeli spoiler nie chodzi to wejdźcie tu: http://rusmnb.ru/forum/index.php?topic=3723.msg151421#msg151421

Jest to na razie model bo na pierwszy ogień idzie Minas Tirith.

Edit: Aha, znalazłem przed chwilą: http://pic.ipicture.ru/uploads/091029/6JaaU8W5gn.jpg

Edit: Nie wiem, w tej chwili jestem wylogowany z ruskiego forum i screeny działają.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2009, 13:20:55 wysłana przez Balian »

Offline Hoinarołup

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 01, 2009, 23:20:21 »
Screeny zaczęły mi działać dopiero jak sie zarejestrowałem. Jakby ktoś chciał się rejestrować to w piątym okienku (po haśle) trzeba wpisać liczbę dni tygodnia :)

Plus świetny model rogatego grodu :D
(click to show/hide)

Wiemy na razie jak się prezentują Rohan i Isengard, ciekawe jak wyglądaję pozostałe ludy śródziemia.

Offline Wezyk

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 02, 2009, 09:05:35 »
WoW !!! Ciekawe czy podczas ataku na Helmowy Jar zrobią dwa ataki na mury . Mianowicie chodzi o szturm na mury i poźniej szturm na kasztel, tam dostaniemy ( tylko żeby było duużo drabin ) w ciry, później retreat ( głosem Aragorna oczywiście ;D  ) i obrona dwóch bram zalewając Uruków lawiną strzał, oszczepów i kamieni .

Offline Francysh

• Pijus
  • *
  • ARE YOU READY TO UNLEASH FURY?!
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 02, 2009, 19:15:48 »
I może jeszcze frytki do tego? Nie napalałbym się na razie na nic. Po pierwsze zrobienie oblężenia tak klimatycznego jak w filmie jest niemożliwe z powodu ograniczenia jednostek. Chyba, że Twój komp wytrzyma ponad dwadzieścia tysięcy hasających uruków wtedy naprawdę szacunek. Myślę, że nie nastawiajcie się na razie na jakieś epickie bitwy bo możecie się rozczarować.

PS. Co to ma za znaczenie czy uruk biega z kuszą czy z łukiem? Psuje wam to dzieciństwo czy co? Bo nie ogarniam. O.o
Na chwilę obecną umarłem! Wrócę... kiedyś ;]

Offline Wezyk

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 03, 2009, 09:32:30 »
Za frytkami nie przepadam... i Ja nie napisałem żeby było tyle jednostek ile z filmu . Czytaj uważnie !!!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2009, 09:36:51 wysłana przez Wezyk »

Offline Francysh

• Pijus
  • *
  • ARE YOU READY TO UNLEASH FURY?!
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 03, 2009, 14:51:16 »
Na zarzut odpowiadam, Czytaj ze zrozumieniem nie zarzuciłem Ci nic tylko stwierdzam, że nie ma się co napalać na filmy rzędem z filmu i epickie bitwy a trza być realistą ;] Koniec Offtopu :D

A ja mam pytanie do Baliana: Czy wiesz może coś o innych nacjach niż te najbardziej podstawowe. czyt Easterlingowie na taki przykład.
Na chwilę obecną umarłem! Wrócę... kiedyś ;]

Offline Pawello

• Bibosz
  • *
  • Life goes on, come of age...
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 03, 2009, 14:53:12 »
Easterlingowie muszą być. Jest to jedna z podstawowych frakcji, wg. mnie.
"Ach, ach! Majorze, dzisiaj żyjem, jutro gnijem, tylko to nasze, co dziś zjemy i wypijem" A.Mickiewicz "Pan Tadeusz""Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą."

Offline Oktawian

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 87
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 03, 2009, 15:17:59 »
http://img4.imageshack.us/gal.php?g=96147619.jpg

Znalazłem taka galerie... nie wiecie czy to z "The Barttle..."?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2009, 15:21:19 wysłana przez Oktawian »

Offline Balian

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 03, 2009, 18:11:22 »
http://img4.imageshack.us/gal.php?g=96147619.jpg

Znalazłem taka galerie... nie wiecie czy to z "The Barttle..."?

Zaciekawiła mnie ta galeria, ale chyba\raczej nie pochodzi ona z tego moda, gdyby była z The Battle to zapewne na ich forum byłby link do niej. Choć nie wiadomo, w "Ak Ela" Helmowy Jar ma za jasną teksturę i inaczej by wyglądał, na "Last Days" mi też to nie wygląda. Może to jakaś prywatna produkcja, ktoś chciał odwzorować bitwę o Helm's Deep?

Tak czy siak poszukam dokładnie, było by fajnie gdyby pochodziła ona z tegoż moda, bo mod robi jak na razie dobre wrażenie.

A ja mam pytanie do Baliana: Czy wiesz może coś o innych nacjach niż te najbardziej podstawowe. czyt Easterlingowie na taki przykład.

Oto frakcje:

DOBRO: Gondor, Rohan, Królestwo Daina (Krasnoludy) i Elfy
ZŁO: Haradrimowie, Mordor, Isengard

Mordor i Isengard mogą zostać połączone w jedno, zależy od twórców.

Aha i być może będzie państewko Hobbitów.

PS:
MUMAKIL:
(click to show/hide)

I mniej ważna laska Sarumana:
(click to show/hide)

Narsil, czy jak mu tam. (Miecz Aragorna)
(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2009, 18:45:11 wysłana przez Balian »