Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Ruszają zapisy na mistrzostwa Polski NW

22.04.2018 | Dodał: Dyktator

Zapisy potrwają do 29 kwietnia, godziny 15:00 więcej

I turniej w wisielca

18.03.2018 | Dodał: Dyktator

Już jutro, w poniedziałek (19.03) o godzinie 20 startuje pierwszy turniej w wisielca :) więcej

Wyniki ankiety

04.03.2018 | Dodał: Dyktator

Wyniki ankiety wraz z podsumowaniem zostały już opublikowane. więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: 1257 AD Middle Europe  (Przeczytany 37977 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vesamir

• Opój
  • *
  • Piwa: 0
Odp: 1257 AD Middle Europe
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 25, 2010, 18:36:04 »
Dla mnie jest za duża mapa. Szczególnie odstępy od miast. Z tego co widziałem ekwipunek jest głownie Węgierski. Tzn. jakiś tam Węgierski strój szlachcica, lamelka Węgierska...troche tego za dużo. Ale heraldyka jest spoko. Jeszcze dziś troszke pogram i zobacze jeszcze raz jak to się prezentuje ;)
Va'esse deireádh eap eigean...

Offline Skrzetusky

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 25, 2010, 18:41:11 »
Nom właśnie widać kto robił moda...

Offline raven18

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 25, 2010, 18:48:39 »
Bez przesady, ten cały Węgierski ekwipunek zawiera się zaledwie w kilku przedmiotach (to co mamy na starcie), reszta jest z 1257. Odległości czynią tego moda jeszcze bardziej realistycznym.
Naprzód do boju, gdzie walka wre wściekła, razem do nieba lub razem do piekła!

Offline cezarian

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 26, 2010, 13:28:34 »
I tu się mylicie Panowie! Głównym autorem moda jest Czech, zaiste jednak, ostatni patch, w który właśnie gracie  powstał przy pomocy Węgierskich grafików.

Offline Skrzetusky

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 26, 2010, 15:25:21 »
Przyznam ze fajnie sie gra.Wreszcie lucznik to lucznik.Ciekawe sa bitwy bo w kazdej chwili mozemy pasc i to nie tylko przez lucznika a tez przez kawalerie rpzecfiwnika jak wiada nam w plecy:Ptylko jedna rzecz mnie trapi.Jak wczesniej wspomnialem.Wiadomo kto robil moda.Ubran wegierskich jest najwiecej i sa najlepiej dopracowane ,ale mimo to fajnie wygladaja (szczegolnie pOlskie:PP)

Mam jedna uwage.W modzie Wieden jest pod wladaniem Czechow.Z jakeij racji?Powinno byc to miasto Niemieckie...

Offline Alladrix

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 26, 2010, 19:15:52 »
Z jakeij racji?
Bo śnieg.
Patrzcie jakie obrażenia dostałem. Wcześniej (1-2 sec) dostałem jeszcze jedną strzałę...
Ir Ithil ammen Eruhín
menel-vîr síla díriel
si loth a galadh lasto dîn!
A Hîr Annûn gilthoniel,
le linnon im Tinúviel!

Offline SIEG

• Pielgrzym
  • *
  • RAHOWA
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 02, 2010, 09:59:16 »
Grałem w poprzednią wersję tego moda i teraz gram w aktualną. Zmiany duże, ogromne wręcz, ale czy na na pewno na plus wszystkie?
 Mapa gigantyczna, powalajaca swą wielkością, dla mnie plus. Ale znam takich których mierzi to okrutnie.
 W poprzedniej wersji zaczynało sie zdaje się na lvl 5, z jakimis pieniędzmi na początek, a grasujące grupy pogan i bandytów nie były zbyt liczne, wiec można było wystartować z kopyta. W obecnej wersji start z lvl 1, bez pieniędzy, gdzie grupy najsłabszych przeciwników liczone są od 30+, sprawia że nie poleciłbym rozpoczynać gry w M&B od tego moda, jako że poziom trudność może skutecznie odstraszyć nie doświadczonego gracza.
 Na mapie, mimo (a może właśnie dla tego) jej wielkości dzieje się bardzo nie wiele, trzeba się nabiegać aby znaleźć i dopaść dezerterów lub grupy pogan, nie licząc wojen prowadzonych przez państwa tak na prawde gracz ma niewielkie pole do popisu. A sytuacja ta niejako wymusza dołączenie do której frakcji, żeby w miare płynnie i szybko zdobywać doświadczenie i rozwijać nasze wojska.
 Do tego irytujące blokowanie się oddziałów przy przeprawach rzecznych dość mocno potrafi podnieść poziom niezaowolenia.
 Mimo to jest to mój ulubiony mod pod M&B, zaraz za nim stawiam Wiek Smuty.
 Pozdrawiam
Ktokolwiek bierze miecz, ginie od miecza, a ktokolwiek nie bierze miecza, albo z rąk go wypuszcza... ginie na krzyżu!

Offline xyp

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 20, 2010, 05:27:06 »
Świeżo zainstalowałem, ale nie łapię problemów z mapą, znaczy się mapa kończy mi się na wschodnich granicach Polski (bo Węgier to chyba nawet nie bardzo) i nawet nie mogę zbliżyć kamery na żadną z lokacji znajdujących się niedaleko końca mapy.. Co za tym idzie, Nowogrodu tu nie uświadczę, a coś mi się obiło, że był..

EDIT: Ha, i widzę, że jest nawet, po zbliżeniu mapy i skierowaniu widoku na wschód... tyle tylko, że widzę jedynie niebieskie zarysy nazw miejscowości, ale przesunąć się tam nie mogę. Do tego mapa (a raczej kamera jakby) przy tej niewidzialnej granicy lekko mi trzęsie. Nie spotkał się ktoś z czymś podobnym?
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2010, 05:34:01 wysłana przez xyp »

Offline Grievous

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 2
  • Chwała Konfederacji Niezależnych Systemów.
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 22, 2010, 23:23:33 »
Widzieliście najnowszą wersję? Straszna kicha - bronie miotanie zostały osłabione, a pancerze wzmocnione. Walka to napieprzanie się młociarzy z gośćmi od morgensternów. Konie pędzą bardzo szybko, ale mają niski atak. Jest sporo frakcji, ale jednostki są zbyt identyczne. Straszna cienizna, brak klimatu - jedyna zaleta to "Bogurodzica", która leci czasami podczas bitwy. Nie polecam.
"I never risk my own skin if I don't have to."

Offline raven18

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 23, 2010, 07:43:25 »
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 07:45:16 wysłana przez raven18 »
Naprzód do boju, gdzie walka wre wściekła, razem do nieba lub razem do piekła!

Offline Grievous

• Zbrojny
  • *
  • Chwała Konfederacji Niezależnych Systemów.
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 23, 2010, 10:11:27 »
Tak, mam na myśli 1257 AD (improved) test version 3. Rozumiem że to test, ale powtarzalność jednostek jest nużąca i skutecznie zniechęca mnie do grania w tą modyfikację.   
"I never risk my own skin if I don't have to."

Offline Egzorcysta

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 24, 2010, 12:36:47 »
Po screenach i kliku wypowiedziach byłem entuzjastycznie nastawiony ale muszę przyznać rację przedmówcy bo zasadniczo niema tu prawie nic nowego, zbroje i ekwipunek zupełnie niegodne uwagi, że już o koniach nie wspomnę. Mapa, nazwy miast i historyczne postacie hmm i cóż mi z tego jeżeli niema dopasowanych zbroi, ubiorów czy wierzchowców. Pół godziny szukałem jakiejkolwiek bitwy na tej rozrośniętej mapie, wszystkie frakcje mają z kimś wojnę ale jakoś nikt nie walczy i najzwyczajniej w świecie nic ciekawego się tu nie dzieje.Liczyłem że będę miał możliwość jeździć na koniu z czerwoną płachtą, w naturalnie wyglądającej zbroi a tu kicha. Mod raczej odklepany i nie polecam :/
Bądź dumny ze swego wroga i jego osiągnięć, przyjaciół miej blisko siebie a wrogów jeszcze bliżej.

Offline Gacek3000

• Opój
  • *
  • NIE dla ACTA!
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 06, 2010, 14:21:19 »
Jak zmniejszyć obrażenia zadawane przez łuki? Bo to jest wkurzające idę sobie, 2 strzały i po mnie.

Offline Argaleb

• Najemnik
  • *
  • Asinus asinorum in saecula saeculorum
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 06, 2010, 18:36:58 »
Jak zmniejszyć obrażenia zadawane przez łuki? Bo to jest wkurzające idę sobie, 2 strzały i po mnie.

To nie wkurzające tylko piękne:D

"Mistrz Świata 2011, Mistrz Polski 2010, Wicemistrz Polski 2011 Mistrz Europy 2012

Offline Kawalek

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 06, 2010, 21:46:55 »
podczas turniejów stroje są zbyt podobne do siebie