Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Revenge of the Berserk  (Przeczytany 11086 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Guts

• Pijus
  • *
  • Piwa: 0
Revenge of the Berserk
« dnia: Czerwiec 08, 2009, 10:21:59 »
Widzę że nie ma tematu o tym modzie więc można by założyć ;p Wczoraj zainstalowałem mod Revenge of the Berserk. Mod jakoś słabo oceniany ale według mnie jest całkiem dobry. Jeżeli poprawią błędy (np. zamiast jechać prosto nasza ekipa czasami jeździ łukami) mod może być całkiem przyjemny. Minusem też może być zbytnie wypakowanie na początku naszej postaci ale jak przyjdzie stoczyć walkę z wrogiem okazuje się że oni jednak też coś tam potrafią a taki lord jak nosferatu Zodd potrafi trochę podenerwować ;p Na razie zaczynam w to grać więc za dużo o tym modzie powiedzieć nie mogę ale może ktoś grał w to dłużej i mógłby się podzielić informacjami o tym modzie

http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/singlefile.php?cid=7&lid=1277

i link do filmiku na youtube z anime (czyli podstawy powstania modu)
http://www.youtube.com/watch?v=uPzIZrHWbwg&feature=related

Offline wojownik22312

• Moczymorda
  • *
Odp: Revenge of the Berserk
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2009, 13:57:25 »
Hmmm...Dość dużo aż 329MB :/
Jestem z wami od 06.05.2009 :)
Powrót do M&B,mam nadzieję,że szybko i się nie znudzi...
Władca M&B : Powrót Trolla.

Offline terrorist

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2009, 15:30:52 »
Mi nie chce sie wypakować zawsze mi error wyskakuje i nie mogę pograć :( w moda

Offline wojownik22312

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2009, 19:40:26 »
dalbym temu modowi 6- .
Jestem z wami od 06.05.2009 :)
Powrót do M&B,mam nadzieję,że szybko i się nie znudzi...
Władca M&B : Powrót Trolla.

Offline Guts

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2009, 10:36:40 »
Na początku gry akcja przenosi się do 2odcinka anime gdzie główny bohater jako najemnik uczestniczy przy zdobywaniu zamku. I tu napotkamy pierwszego poważnego wroga Bazuso. Trochę się z nim można pobawić bo w miarę wytrzymały jest (chociaż jak wejdą dobrze ciosy to szybka potyczka będzie). Potem zostajemy napadnięcie przez Band of the Hawk. Występuje też broń palna (1 rodzaj muszkietu i 1 broń krótka) niestety albo stety wrogowie za bardzo nie umieją się nimi posługiwać ;p Ogólnie jak dla mnie na razie mod całkiem przyjemny

Podobno jest też miecz Dragon Slayer:
http://www.youtube.com/watch?v=tfwAliUOqzo
Trochę przesadzony jest ale ciekawe jak to będzie wyglądało w M@B

Offline arsenek

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2009, 12:23:20 »
CO do moda to wyśmienity :) ale inteligencja jednostek..przeraża. Jest też kilka miejscowości nowych do których można dojść po wykonaniu tajemniczych questów..niestety jakich i gdzie tego nei wiem :) narazie mam wioske kowala w którym mogę kupić wyżej wymieniony miecz :).
P.S ona się pijawiła gdy wykonywałem misje dla jednego z króli czyli morał chyba taki że jeden król jeden quest :).

Offline Eddy

• Moczymorda
  • *
    • EddyGallery
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2009, 16:13:22 »
mod jest fajny :) na początku dostałem jakiś meeega miecz, który ma każdego na hita :D do tego dokupiłem sobie broń i jazda :)
Od jakiegoś kolesia, który się do mnie przyłączył z resztą oddziałów zabrałem zbroję i konia i nie ma na mnie mocnych :D
gram chyba 25 dzień moja armia liczy ok. 110 osób w tym jakichś 8 bohaterów razem ze mną. Podbiłem dwa zamki, ale żaden nie jest mój ;/
Szkoda tylko, że mój koń dostał hita z lancy i jest lame... Wytłumaczy mi ktoś też dlaczego itemy znikają? Oo taki bug czy celowe ?

Offline Guts

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 13, 2009, 19:07:24 »
powyżej 1000honoru zaczyna się rozłam w Bandzie jastrzębia i zaczyna się trochę dziać. W końcu dostajemy Dragon Slayer bo mieczyk który dostajemy na początku jest słabiutki w porównaniu do obecnego :-) Dodatkowo mamy jeszcze 2 inne bronie dosyć ciekawe, osoby znające mangę lub anime wiedzą co to jest a osobą które dopiero grają nie chcę zbytnio odbierać przyjemności niespodzianki z nowych broni ;-) Ogólnie mod ciekawy. Są wstawiane pojedyncze bitwy, nowe zadania u króla. Ogólnie nawet przez jakiś czas da się pograć

Offline terrorist

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 15, 2009, 07:10:30 »
Ja bym dał 6/10 :)

Offline arsenek

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 17, 2009, 16:36:13 »
Wie ktoś jak się dostać do tej wioski na półwyspie hiszpańskim?(Ta cała mapa to europa dla mnie ;))

Offline Zovi

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 19, 2009, 12:28:00 »
Wie ktoś jak się dostać do tej wioski na półwyspie hiszpańskim?(Ta cała mapa to europa dla mnie ;))
Nie Hiszpańskim tylko Iberyjskim, o ile mi wiadomo.

Offline arsenek

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 19, 2009, 12:52:19 »
Co nie którzy mogli nie wiedzieć jaka jest fizyczna nazwa pólwyspu dlatego tak napisałem..żeby nie było :)

Offline Guts

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 21, 2009, 22:25:55 »
dopiero dzisiaj sprawdziłem oficjalną stronę tego moda :-)

http://forums.taleworlds.net/index.php?PHPSESSID=3416da9d1c2e2fe5b36352d2f232fa1a&topic=63585.0

Dzisiaj po przeczytaniu tamtych postów użyłem AoE które powoduje śmierć wszystkich jednostek wroga w pobliżu+wszystkie konie nawet nasz(dlatego przy użyciu go lepiej czasami zsiąść z konia no chyba że nie zależy nam zbytnio na naszej chabecie). Używa się go lewy ctrl+atak czyli domyślnie lm trochę to ułatwia sprawę dodając jeszcze podstawowe wyposażenie naszego bohatera można sporo wrogów wytłuc. W późniejszym czasie można dołączyć do naszego grona nową ekipę znaną z mangi. Sposób aby ich dołączyć jest wypisany w wyżej podanym przeze mnie linku. Poza tym co noc ganiają nas truposze chcące dokończyć rytuał poświęcenia ale zwykle są one w małych grupkach 10-15 osobowych. Ogólnie rzecz biorąc mod dla osób które nie mają nic przeciwko bycia jednoosobową armią bo można dużo samemu zdziałać ale w końcu mod jest oparty na podstawie mangi oraz anime.

Offline Sęku

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 26, 2009, 15:17:30 »
Trochę dziwny i śmieszny mod, szczególnie te małe i średnie ludziki:)
Dziś postaram się go sprawdzić, ale według mnie jest on trochę przesadzony (dziwny).

Offline Yomen

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 02, 2011, 23:41:09 »
wątek trochę stary, ale co szkodzi spróbować, jak mam pierwszą misję z jastrzębiami (Guts first battle with the hawks) to co mam tam zrobić może ktoś się orientuje? Nawet wybicie wszystkich nie pomogło :(