Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Europe 1200  (Przeczytany 76341 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Castlebreaker

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 1
Odp: Europe 1200
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 21, 2009, 09:20:44 »
I o to chodzi co nie? Ja tam się z kolei wkurzam jak przeciwnik nie stawia mi oporu. Wiecie, które bitwy najlepiej zapamiętałem z rocznego stażu poważnego grania? Dwie.

Jedną jak razem z 100 peasantami (tylko kilku żołnieży było lekko przeszkolonych, reszta to zwykłe peasanty) obroniłem Almerra Castle szturmowane przez 6 lordów rhodockich+ król.

Drugą jak broniłem z małym odziałem Janczarów pagórka szturmowanego przez przeciwnika jakieś 4x silniejszego.

Oczywiście wszystko na battle sizerze ustawionym na jakąś dużą kwotę i najwyższym poziomie trudności ;]
Dlaczego akurat te dwie bitwy zapamiętałem? Bo to był hardkor ;] Obie przeżyłem prawie bez HP z może dwójką żołnierzy przy boku. a jaka radosc jak się taką bitwe wygra!

Offline Vampire

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 0
    • CullenFamillyTeam
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 21, 2009, 10:05:01 »
http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,52986.0.html Całe szczęście że będzie Europa 1300.

Offline mati333333333

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 21, 2009, 10:43:02 »
Kingdoms of Bohemia and Poland - że Polska z Czechami razem?  No teraz to przegieli :-)
http://www.erepublik.com/en/referrer/mati333333333 wchodźcie i rejestrujcie się :-)

Offline gamer96

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 21, 2009, 10:55:22 »
Nie rozumiem... Błędy jak błędy, ale ja się cieszę że w ogóle Polska jest. Dużo bardziej dopracowana mapa jest.

Offline Marat

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 23, 2009, 10:01:26 »
Kolejna wersja Europe 1200
wersja 2.2

http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/singlefile.php?cid=1&lid=1219

2.2
-Added tons of new settlements, the map is now much more dynamic.
-Fixed all stuck bugs.. Parties that get stuck will now be teleported back on land (thanks to Beserker Pride).
-Increased number of caravans and bandit parties.
-New and better story for Robin Hood (thanks to cesar de quart).
-Added a new helm for the Veteran Byzantine Infantry (thanks to OSP Helmets).
-Made some names for Hungary more accurate (thanks to sir cabbage)
-Fixed some siege bugs..
"– Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić kur... i złodziei, mości hrabio"
...rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej

Offline Pifcio

• Najemnik
  • *
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 23, 2009, 10:34:51 »
Czytałem dzisiaj na forum TW o tych właśnie zmianach i jedno mnie cieszy: większa ilość bandytów i karawan, jak na tak dużą mapę to wcale ich znaleść nie bylo można, poza tym nadal czekam na mapkę gdzie Polska będzie nad Bałtykiem a nie w miejscu Śłowacji czy Czech....

Edit: nawet nie sprawdzałem.....poprawił już tą mapę???
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2009, 10:53:30 wysłana przez pwi7aaf »

Offline Insid3

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 23, 2009, 11:33:28 »
:( Zawiodłem się na tym modzie .. Co to ma być. Zamek Warszawa ? Kto słyszał o warszawie w 1200 roku ? Co to jest Poznon (zrozumiałbym Poznan) a Czestochova ? jakie v ... Po za tym umundurowanie ... żałosne ... a najgorsze co było to Gniezno jako wieś ... Już dawno Gniezno było grodem dopiero pod koniec I poł XIII wieku zyskało prawa miejskie.
Amor Patriae Nostra Lex!

Offline Pifcio

• Najemnik
  • *
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 23, 2009, 11:35:51 »
Weź się chłopcze tak nie podniecaj.....co za jakaś maruda, było trzeba wejść na forum TW i popodawać prawidłowe nazwy miast, pewnie autor by je uwzględnił.....a nie siedzisz na forum i marudzisz na stara baba, to mi się nie podoba, tamto się nie podoba.....żenada

Edit: http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,52986.465.html tak właśnie aktywnie Polacy pomagają w zrobieniu moda np pokazują mapę, aby uświadomić autorowi że Polska i Czechy nigdy nie były powiązane żadnym sojuszem łączącym ich ziemie, więc nie marudzić tylko pomagać....
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2009, 11:55:49 wysłana przez pwi7aaf »

Offline SirSalvadin

• Utracjusz
  • *
  • Krzyżak, Zingal von Balk the Grey, Zakonnik
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 23, 2009, 11:55:46 »
Ten plik jest uszkodzony czy tylko ja tak mam?

Edit:
Wszystko ok.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2009, 12:00:42 wysłana przez SirSalvadin »

Offline Insid3

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 23, 2009, 13:37:32 »
Weź się chłopcze tak nie podniecaj.....co za jakaś maruda, było trzeba wejść na forum TW i popodawać prawidłowe nazwy miast, pewnie autor by je uwzględnił.....a nie siedzisz na forum i marudzisz na stara baba, to mi się nie podoba, tamto się nie podoba.....żenada

Edit: http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,52986.465.html tak właśnie aktywnie Polacy pomagają w zrobieniu moda np pokazują mapę, aby uświadomić autorowi że Polska i Czechy nigdy nie były powiązane żadnym sojuszem łączącym ich ziemie, więc nie marudzić tylko pomagać....

Niewiem czy nie zauważyłeś, ale to ja napisałem ten post z mapą ...http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,52986.msg1759974.html#msg1759974
Więc, najpierw sprawdź, później napisz... Poza tym to już mój problem, że podoba mi się pomysł moda więc po co krytykować ?
Amor Patriae Nostra Lex!

Offline Pifcio

• Najemnik
  • *
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 23, 2009, 13:39:40 »
Faktycznie 5 minut temu zauważyłem, ale to nie zmienia faktu, że marudzisz jak baba:)

Offline Insid3

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 23, 2009, 13:41:03 »
Niestety po to jest forum xD
Cruger'owi z TW podziękuję za beta testerów ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2009, 13:42:45 wysłana przez Insid3 »
Amor Patriae Nostra Lex!

Offline nizyn

• Utracjusz
  • *
  • UNCUREABLE MANIACK
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 23, 2009, 13:47:12 »
 OK, a jak sobie wyobrażacie to, że są dwa oddzielne państwa rządzone przez jednego króla? Bo wg. mnie M&B na takie jaja nie pozwala. Ja uważam, że ukazanie Czech i Polski w jednym tworze jest całkiem dobrym (właściwie racjonalniejszym) pomysłem. Bo wyobrażacie sobie takie coś, żeby król dwóch państw urządzał sobie jakieś wojny domowe pomiędzy nimi?

Offline Pifcio

• Najemnik
  • *
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 23, 2009, 13:54:15 »
Nizyn, ale to nie ten mod, Ty mówisz o Europe 1300, a to jest 1200:)

Offline Mietek

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 23, 2009, 16:12:44 »

Niewiem czy nie zauważyłeś, ale to ja napisałem ten post z mapą ...http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,52986.msg1759974.html#msg1759974
Więc, najpierw sprawdź, później napisz... Poza tym to już mój problem, że podoba mi się pomysł moda więc po co krytykować ?

Ta mapa może troche skomplikowac sprawę. Wszystkie miejscowości są zaznaczone tak samo i twórca moda może nie miec pojęcia o ich randze. Okazac się może, że będziemy mieli Stawiszyn zamiast Kalisza, Giecz (który w 1300 roku znaczył już mniejwięcej tyle co dzisiaj) zamiast Gniezna czy Buk zamiast Poznania. Dlatego też prosiłbym Cię skoro już działasz na forum tw w sprawie urealnienia tego moda o podanie autorowi jakiś rozsądnych miejscowości. Jeśli nie masz pewności co do ich rangi to bardzo chętnie pomogę.

Żeby nie było zupełnie nie na temat mam pytanie odnośnie EU1200. Czy po zainstalowaniu nowszej wersji stare save'y będą działac?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2009, 16:15:33 wysłana przez Mietek »