Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Ruszają zapisy na mistrzostwa Polski NW

22.04.2018 | Dodał: Dyktator

Zapisy potrwają do 29 kwietnia, godziny 15:00 więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Wedding Dance  (Przeczytany 71662 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline proud

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 4
Wedding Dance
« dnia: Maj 16, 2009, 08:46:03 »
Ponoć jakiś kontrowersyjny mod, ale nie wiem nie grałem. Najbardziej rozwaliło mnie jednak to co jest na MBRepository. Wrzócił moda i wpisał taki tekst "THIS IS AN ADULT ONLY MOD. YOU MUST BE AT LEAST 21 YEARS TO DOWNLOAD, PLAY OR VIEW ANY FILES DERIVED FROM OR PERTAINING TO THIS MOUNT AND BLADE MOD. BY DOWNLOADING THIS MOD YOU AGREE THAT YOU ARE 21 YEARS OF AGE. SERIOUSLY, IF YOUR OFFENDED BY ANYTHING, ANYTHING AT ALL, THIS IS NOT THE MOD FOR YOU.". Przecież wiadome jest, że przy takim tekści dzieciaki rzucą się na niego jak na ciepłe bułki. Jakby nie umieścił tego napisu to 70% ludzi przeszło by sobie obok tego moda nie zwracając nań wiekszej uwagi. Myślę że ten tekst to po prostu sprytny element "modowskiego" marketingu wykorzystującego treści dostępne od lat 18.

P.S. Po tym poście pewnie większość dzieciaków z tego forum również rzuci się czym prędzej na tą produkcję, więc nic innego mi nie zostaje do dodania tylko: "Auuuu, bierz to!!!"

Offline VainV

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 22
Odp: Wedding Dance
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2009, 08:52:55 »
A mógłbyś podać link?Czy nie chcesz rozpropagowywać  nieodpowiednich treści?;)
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2009, 19:24:54 wysłana przez MW »

Offline proud

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2009, 09:15:37 »
A przecież mi to wisi kto co rozpropagowuje (nie wiem czy to jest poprawnie napisane:))
http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/singlefile.php?cid=10&lid=1289

Offline VainV

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 16, 2009, 09:20:27 »
Sprawdzałem i podobno dobrze;)Już ściągam.

Offline proud

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 16, 2009, 10:22:35 »
I jak tam M(ighty) W(arrior) grałeś już w ten eksperyment czy nie? Napisz czy opłaca się to ssać wogóle, bo jak są tylko latające gołe panienki to sobie daruję, ale jak jest może jakaś fabułka, fajne frakcje, itemsy czy może jakieś fajne "patenty" to spróbuję.

Offline Barudokuku

• Hulaka
  • *
  • Piwa: -2
  • Zbieracz puszek
    • (nie)Oficjalne Forum Antyfanów CD-Action
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 16, 2009, 12:39:42 »
proudzie, gdyby nie napisali, że jest 'adult onli', to by mogli mieć kłopoty z władzami ;-)
Ileśtam procent kogośtam robi cośtam. Jeśli należysz do iluśtam procent pozostałych, wstaw to gdzieśtam.
Wyobraź sobie też, że tutaj jest jakiś fajny tekst pokazujący, jak bardzo jestem nieskażony mediami, propagandą i tak dalej i ogólnie coś, co sprawi, że wszyscy będą wiedzieli, że nie lubię czegośtam.
Oczywiście, możesz też sobie wyobrazić tutaj jakieś mHroczne/lolowate/jestem-taki-zarąbisty zdanie po angielsku. Ot, choćby traktujące o śmierci czy religii, coby pokazać, że jestem ateistą.

Offline proud

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 16, 2009, 13:04:30 »
proudzie, gdyby nie napisali, że jest 'adult onli', to by mogli mieć kłopoty z władzami ;-)
Oraz ze zbyciem tego moda dla szerszej publiki, bo chyba nic nie przyciąga szerszego grona niż napis "Adulut".

Offline VainV

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 16, 2009, 13:30:01 »
Proud przy moim necie to będzie wieczorem:(,oglądałem screeny i nic szczególnego to nie jest,nowe zbroje,oblężenia,zamki nawet nie wiem czy nie zrezygnować ze ściągania tego teraz,w poniedziałek będę w szkole i chyba tam sobie ściągnę,na Talewords coś nie coś możesz poczytać i tam się więcej dowiesz.

PS.Mighty Warrior całkiem fajnie;),ale jeszcze nie wiem jaki będzie mój nowy nick bo nie potrafię się zdecydować,wezmę twoją propozycję pod uwagę:)

PS2.Zastanawia mnie to-"Oh, and of course the ability to get married"
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2009, 13:36:19 wysłana przez MW »

Offline DzikiJoe

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 16, 2009, 17:16:28 »
Pobrałem tego moda dosyć fajny podoba mi się jak zaczyna się grę w jakiejś wiosce na cmentarzu i można od razu 2 bohaterów do oddziału wziąć nie latają tam tylko gołe babki. Czasami cyca u którejś widać u mężczyzn to tylko u barbarzyńców pindola widać i jak się postać rozbierze to nie ma gaci jest 5 frakcji i ładna mapka. Nie grałem długo w tego moda więc za bardzo się o nim nie rozpisze. Ogólnie mi się podoba nie jest za bardzo zboczony ani nic w tym stylu.

Offline Castlebreaker

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 16, 2009, 18:05:31 »
No ani trochę. W końcu bieganie nago z wielką....ekh.....siekierą to normalka ;]

Offline Marat

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 16, 2009, 19:30:15 »
Widzę, że społeczności moderskiej na tale worlds brakuje już pomysłów skoro biorą się za robienie tego typu produkcji, swoją drogą chyba nie będę pobierał tego moda bo zapewne będzie to tylko strata czasu. Prosił bym o napisanie przez tych co już grali co konkretnie oferuje ten mod poza gołymi panienkami i barbarzyńcami z wielkimi ..... hm toporami?
"– Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić kur... i złodziei, mości hrabio"
...rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
  • Piwa: 138
  • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 16, 2009, 19:32:49 »
Z tego co wyczytałem to fabułę. I to chyba jest najważniejszy aspekt moda a nie porozbierane jednostki... Ale nie wiem, nie grałem i pewnie nie zagram.
"Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"

Offline lukasz172009

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 16, 2009, 21:08:14 »
Jak zrobić by wszystkie przedmioty były od razu w sklepach i jak wejść do tego kościoła.

Offline Asalut

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 17, 2009, 19:11:04 »
Fabuła jest ciekawa, także są nowe misje. Jednak zarządzanie państwem jest na poziomie podstawki.

Offline Andre

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 17, 2009, 23:10:45 »
Witam. Wiem, że wprawdzie niezgodne z tematem, ale chciałem zapytać o jedną rzecz. Gdzie się znajdują i jak nazywają pliki odpowiedzialne za wyświetlanie ekranu menu? Ponieważ chcę zastąpić te gołe baby podczas ekranu wczytywania i w menu tymi z Native.