Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

I turniej w wisielca

18.03.2018 | Dodał: Dyktator

Już jutro, w poniedziałek (19.03) o godzinie 20 startuje pierwszy turniej w wisielca :) więcej

Wyniki ankiety

04.03.2018 | Dodał: Dyktator

Wyniki ankiety wraz z podsumowaniem zostały już opublikowane. więcej

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Roots of Yggdrassil(mod dla tych co wolą walczyć na piechte i lubią nordów)  (Przeczytany 43945 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kalpokor

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 0
Z tego co jest na stronie download wynika że bitwy morskie nie działaja i nie wiadomo dlaczego.

Offline Andre

• Pijus
  • *
Mi właśnie nie działają. A co do tekstur - nie podobają mi się, bo nie pasują. Popatrzcie na tekstury z Natvia, a na te. Te tak dziwnie się świecą i przez to mam wrażenie, jakby to byłą zupełnie inna gra.

Offline Gocio

• Kmieć
  • *
Jeśli chodzi o tło to też mnie denerwowało i sobie zmieniłem na standardowe:
-Plik bg2.dds z \Modules\Roots of Yggdrassil\Textures należy zamienić na jego odpowiednik w Nativie \Mount&Blade\Textures

Mod jest trochę nie dopracowany. Można spotkać łodzie na brzegu, lordowie się zacinają na przeprawach wodnych, ale walka piesza jest niczego sobie.

Offline VainV

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 22
Odp: Roots of Yggdrassil(mod dla tych co wolą walczyć na piechte i lubią nordów)
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 01, 2009, 21:33:20 »
Mam pytanie,otóż podczas polowania gdy podchodzimy blisko do reniferów (nie jestem pewien czy są to renifery)wyświetla się napis,że umiejętności są zbyt niskie żeby jeździć,czy istnieje możliwość jeżdżenia na nich lub jakiś sposób ich zdobycia?

Offline Pawello

• Bibosz
  • *
  • Life goes on, come of age...
Odp: Roots of Yggdrassil(mod dla tych co wolą walczyć na piechte i lubią nordów)
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 01, 2009, 22:44:31 »
Nie. One są tylko do zabijania, abyś miał z nich mięso, nie da się na nich jeździć nawet z Riding'iem na 10 lvl :)

Edit: Mówicie że spadła celność łuku. To prawda. Ale to działa na korzyść naszych jednostek :) ja naprzykład mam 40 łuczników i 15 piechurów i prawie nigdy nie dochodzi do walki na broń białą , no chyba że każda jednostka przeciwnika ma tarczę
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2009, 22:46:34 wysłana przez pawello166 »
"Ach, ach! Majorze, dzisiaj żyjem, jutro gnijem, tylko to nasze, co dziś zjemy i wypijem" A.Mickiewicz "Pan Tadeusz""Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą."

Offline Sanus

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 06, 2009, 15:09:23 »
Wiecie skąd można wziąść  spolszczenie do tego moda??Ocena 7+.

Offline Tario

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 1
  • Rittes des panter
    • Gry RPG u Taria
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 06, 2009, 15:46:27 »
Nie można , ten mod nie jest pl(jak i cała reszta)

Offline wojownik22312

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 07, 2009, 18:07:48 »
Dam ocene...7+ :)
Jestem z wami od 06.05.2009 :)
Powrót do M&B,mam nadzieję,że szybko i się nie znudzi...
Władca M&B : Powrót Trolla.

Offline Danveld

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 07, 2009, 18:29:46 »
Mod u mnie zasługuje jak najbardziej na 8+ mapa jest dobra. Wkurzające jest natomiast blokowanie lordów w różnych miejscach. Walka to czysta poezja masa toporów ]:-> łuki są zabójcze. Polecam ten mod każdemu kto nie lubi koni (bo ich tam nie ma).

Offline wojownik22312

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 07, 2009, 20:03:29 »
Z tego co jest na stronie download wynika że bitwy morskie nie działaja i nie wiadomo dlaczego.

Mi bitwy na morzu działają bez zarzutu ;P
Jestem z wami od 06.05.2009 :)
Powrót do M&B,mam nadzieję,że szybko i się nie znudzi...
Władca M&B : Powrót Trolla.

Offline cinekbi

• Pielgrzym
  • *
  • M&B jest Bogiem a gra nałogiem xD CSS tez moze być
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 11, 2009, 09:43:38 »
A moglibyście mi poradzic do ktorego klanu dolaczyc? I ktory klan ma najlepsze jednostki i w miare dobre AI?

Offline gamer96

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 11, 2009, 10:32:20 »
Każdy kaln ma swoją specjalizacje. A Ai jest takie samo.

Offline Danveld

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 11, 2009, 12:20:32 »
Podpowiem ci że Serth Clan ma najlepszych (wg mnie) łuczników. Ulfr Clan ma najlepszych berserkerów oraz średnich miotaczy. Diran Clan jest dosyć uniwersalny czyli średni łucznicy i wojownicy. Brugr Clan posiada najwytrzymalszych wojowników lecz kiepskie jednostki dystansowe.

Offline triv777

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 13, 2009, 23:13:59 »
powiem że podchodziłem sceptycznie do tego moga, jednak im więcej gram tym bardziej mi się podoba....

najlepszych łucznikow to chyba posiada Valdyr Clan są o niebo lepsi od innych maja 255 w łukach podczas gdy inni dobijają ledwo 170 w łukach, do tego mają 5 pkt w walce wręcz(przydatne w razie starcia bezpośredniego(130 pkt około)  łuki niesamowicie wymiatają, może i mają mniejszą celność ale przy 250 pkt we władaniu i 6pkt w naciągu i większość na 1 hita, czasem 2 jak nie siądzie
Danveld piszesz że "Ulfr Clan ma najlepszych berserkerów" a czym się oni różnią od normalnej piechoty?
Jeżeli dobrze rozumiem to w modzie są następujące rodzaje jednostek: łucznicy, piechota rzucająca i piechota zwarcie, co z berserkerami? czym się różnią. Może ktoś by napisał po zdaniu do każdego klanu co sądzi o ich jednostkach? Ja mogę swoje odczucia powiedzieć jak trochę się wgram....

Offline Gizmo

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 14, 2009, 22:03:53 »
Nie jestem pewny czy pisać w dziale "Pomoc", ale wydaje mi się, że jak jest osobny temat na ten mod to napiszę tu.

Mam problem, a mianowicie na mapie świata (jak się kieruje swoimi oddziałami) gra mi się przycina tak jakbym miał lagi. Na bitwie działa normalnie, tylko na mapce świata.

Nie mam pojęcia z czym to może być związane, ale mam nadzieję, że mi pomożecie, bo bardzo mnie zaciekawił ten modzik ;]