Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

I turniej w wisielca

18.03.2018 | Dodał: Dyktator

Już jutro, w poniedziałek (19.03) o godzinie 20 startuje pierwszy turniej w wisielca :) więcej

Wyniki ankiety

04.03.2018 | Dodał: Dyktator

Wyniki ankiety wraz z podsumowaniem zostały już opublikowane. więcej

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Pułkowe Mistrzostwa GF 2017 [Opis mistrzostw]  (Przeczytany 763 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ragen

 • Moczymorda
 • *
 • Wiadomości: 196
 • Piwa: 26
 • Płeć: Mężczyzna
 • 3 letni weteran na emeryturze.
 • Steam ID: Mój status Steam
Pułkowe Mistrzostwa GF 2017 [Opis mistrzostw]
« dnia: Lipiec 15, 2017, 13:20:06 »
Pułkowe Mistrzostwa GF 2017
Inicjatywa "Pułkowe Mistrzostwa GF 2017" powstała w celu wyłonienia tytułowej najlepszej drużyny pułkowej w kategorii Groupfight na polskiej scenie Napoleonic Wars. Samo rozpoczęcie owych mistrzostw wraz z pierwszym meczem planowane jest na 1 sierpnia. Jako, że chcemy aby administrację tworzyli przedstawiciele z każdego regimentu prosimy, aby wybrani reprezentanci oświadczyli chęć wzięcia przez swój pułk udziału w mistrzostwach, oraz powiadomili o swoim przedstawicielstwie mnie, lub VVESPARA poprzez kontakt steam. Od dziś trwa również nabór na sędziów, a więc chętnych do pełnienia tej funkcji prosimy o składanie podań w tym wątku.

Czas na zgłaszanie regimentów wraz z przedstawicielami oraz w jakim sędziowie mogą składać swe aplikacje wynosi tydzień od dziś, czyli do 22 lipca.
Zasady mistrzostw

1. W mistrzostwach mogą wziąć udział jedynie składy aktywnie działających pułków modułu Napoleonic Wars, posiadające własny wątek na tym forum. Korpusy/armie nie mogą brać udziału w turnieju jako całość. Przykładowo: W Korpusie C znajduje się Pułk A i Pułk B. Aby wziąć udział w mistrzostwach muszą grać osobno jako Pułk A oraz Pułk B. Gracze regimentów należących do jednego korpusu mogą grać jedynie dla pułku w danym korpusie, do którego należą. Regiment może wystawić w turnieju więcej niż jedną drużynę. Przykładowo, 99pp wystawia dwie drużyny, jedna musi nosić tagi 99ppA a druga 99ppB, dla odróżnienia.

2. Poszczególne potyczki drużyn będą rozgrywane na wcześniej ustalonych serwerach lub na prywatnym serwerze jednej ze stron o ile padnie taka propozycja i obie strony nie będą miały nic przeciwko.

3. Jeden gracz może grać tylko i wyłącznie dla jednej drużyny. Zakazane jest posiadanie w drużynie "invite'ów" oraz "rezerwistów". W meczu mogą wziąć udział jedynie osoby grające aktywnie, zarejestrowane na tydzień przed startem mistrzostw (tj. 25 lipca).

4. Mecze będą wyglądały następująco: Naprzeciw siebie stają dwie drużyny, A i B. Liczba rund to 20. Gdy podczas meczu zostanie rozegranych 20 rund, drużyna z wyższym bilansem wygranych rund np. drużyna A zdobędzie 11 wygranych rund a drużyna B zdobędzie 9 wygranych rund, drużyna A wygrywa mecz i w tabeli wyników dopisane zostają 3 punkty po stronie drużyny A. Gdy w meczu nastąpi remis 10:10, obie drużyny uzyskują po 1 punkcie.

5. Liczba graczy, biorąca udział w meczu GF-owym to 10 osób +5 do ewentualnego uzupełnienia w każdej drużynie. Rundy zostają rozpoczęte po ogłoszeniu gotowości obu drużyn oraz sygnale sędziego. Balansu dokonujemy wyłącznie przed startem rundy.

6. Mistrzostwa rozgrywane będą w formie tabeli, każdy regiment zagra z każdym. Drużyna z największym bilansem punktowym zostaje zwycięzcą mistrzostw. Drużyna z drugim najlepszym bilansem punktowym zostaje wicemistrzem. Drużyna z trzecim najlepszym bilansem punktowym zajmuje trzecie miejsce.

7. Wszelkie niezgodności dotyczące łamania zasad przez uczestników lub niejasności którejś z nich proszę zgłaszać organizatorom.Wszelkie ustalenia z zasadami włącznie mogą ulec zmianie. Ostateczne zatwierdzenie nastąpi na tydzień przed rozpoczęciem mistrzostw.
Link do wątku dyskusyjnego: http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=19284.0Ragen
1. Pułk Piechoty
         
VVESPAR
1. Pułk Piechoty
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2017, 23:23:59 wysłana przez Ragen »


Były Pułkownik 14pp, Major 16pp, Porucznik 12pp oraz Furier 5pp

Offline kurumo

 • Pielgrzym
 • *
 • Wiadomości: 36
 • Piwa: 2
 • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mistrzostwa Reprezentacji Pułków Polskich 2017 [Opis mistrzostw]
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2017, 14:06:22 »
Zgłaszam się na sędzie.
Steam- http://steamcommunity.com/id/kurumo_kun/

(click to show/hide)