Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Bannerlord:Wywiad z Koray Kıyakoğlu, inżynierem oprogramowania

07.12.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest inżynier oprogramowania Koray Kıyakoğlu. Opowiada nam ona o swojej pracy w (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Gdzie się "osiedlić" i jaką religię wybrać?  (Przeczytany 817 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TheHunterMikiPL

• Kmieć
  • *
  • Piwa: -1
Gdzie się "osiedlić" i jaką religię wybrać?
« dnia: Maj 18, 2017, 19:57:33 »
No bo gram sobie w tego VC, robiłem fabułę, ale zatrzymałem się w momencie, gdy musiałem zdobyć zamek :/ Postanowiłem sobie pograć na luziku poza kampanią, więc rozpocząłem drugą grę. Wziąłem lordly sandbox, bo mam dość tego początkowego etapu rozwoju. Jestem lordem Danii. Ale gdzie najlepiej być? Jaką religię? Czy w ogóle na tym trybie będę mógł "zerwać" przysięgę? Jeśli nie to lipa i reszta pytań nie ma sensu już :/ Ale cóż... Norwegia, Dania, Fryzja odcięte od reszty świata. W tej Fryzji za to łatwe do zdobycia jednostki konne, kopalnia soli, farma i tam gdzie tworzą drewno (xD). Wszystko w dość niedalekich odległościach. Po Danii i po Norwegii trzeba trochę pojeździć i nie mają konnych ale mają Berserkerów i fajne jednostki. Na wyspie Anglii można spotkać sporo bandytów i dobrze wyposażonych Wikingów, za walkę z którymi dostaniemy duże łupy. Niby mogę się przemieszczać, ale trochę słabo tak latać z jednego końca mapy na drugi :/
Ganczo to paruwczan jest moim bliźnim.

Offline adriankowaty

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 42
Odp: Gdzie się "osiedlić" i jaką religię wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2017, 18:02:53 »
Polecam Fryzję. Bogata, stanowi źródło taniej biżuterii i wina, a także skupuje po naprawdę wysokiej cenie wełnę (800+, w zależności od umiejętności handlowych). Do tego jest relatywnie bezpieczna i blisko z niej do Anglii i Danii.