Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Finały plebiscytów 2017!

07.12.2017 | Dodał: Dyktator

Do 17 grudnia trwają finały ostatniej fazy tegorocznych plebiscytów. więcej

Bannerlord:Wywiad z Koray Kıyakoğlu, inżynierem oprogramowania

07.12.2017 | Dodał: Hubtus

Tym razem w dzisiejszym Dev Blogu głównym gościem Q&A jest inżynier oprogramowania Koray Kıyakoğlu. Opowiada nam ona o swojej pracy w (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Problem z backupem na steam  (Przeczytany 691 razy)

Opis tematu: Pliki z zawartością są zablokowane

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vandergrift4

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Problem z backupem na steam
« dnia: Maj 13, 2017, 21:47:37 »
Witajcie
 Ostatnio postanowiłem ze starego komputera przenieść M&B, na początku wszystko wydawało się dobrze dodatki się odpalały podstawka z początku też ale potem gra sama się wyłączyła a gdy próbuje ją odpalić wyskakuje mi błąd z treścią " Pliki z zawartością są zablokowane" to samo pisze w Bibliotece Steam'a. Dodatki działają tylko podstawka nie. Reinstalowałem już grę, resetowałem zarówno steam'a jak i komputer, zmieniałem region pobierania w ustawieniach steam'a i to nic nie dało.Liczę na pomoc! :C

Offline Eltarek

• Newsman Bannerlord
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 146
  • Alo. My name is Inigo Montoya. Prepare to die.
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Problem z backupem na steam
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2017, 22:58:24 »
Jako że w podglądzie te numerki wyglądają trochę jak etapy składające się na jedną czynność, chciałbym na samym początku zaznaczyć że tak nie jest, a każdy numerek reprezentuje osobną propozycję rozwiązania problemu.

Pogrubione numerki oznaczają sugestie rozwiązania z większym niż pozostałe prawdopodobieństwem naprawienia Twojego problemu. Proponuję więc zacząć od nich.

1. Upewnij się, że uruchamiasz Steama jako administrator;

2. Wejdź w swoją bibliotekę Steam, kliknij prawym na Warbanda i wejdź we właściwości -> pliki lokalne. Wybierz opcję weryfikacji ich poprawności, po czym spróbuj wznowić pobieranie;

3. Wejdź w główny katalog Steama (domyślnie C:\Program Files (x86)\Steam). Wejdź do folderu logs i poszukaj tam logów związanych z błędem aktualizacji (pliczek powinien być gdzieś na dole). Otwórz i przeczytaj go. Powinien on jasno określać, z którym plikiem jest problem. Znajdź ten plik i zmień jego nazwę lub usuń, po czym wznów pobieranie z poziomu Steama. Jeśli nie możesz znaleźć w logach takiego pliku, przejdź do następnych rozwiązań;

4. Wykonaj na komputerze pełny skan w poszukiwaniu niechcianego oprogramowania, z poziomu panelu sterowania wejdź w zainstalowane programy. Googluj po kolei nazwy tych których nie znasz, jeśli nie jest to usługa Microsoftu - usuwaj. Na czas instalacji gry wyłącz w menedżerze zadań wszystkie niepotrzebne aplikacje. Lista programów które szczególnie przeszkadzają;

5. Odinstaluj grę, po czym zainstaluj ją ponownie. Na czas pobierania/instalacji wyłącz wszystkie zainstalowane programy antywirusowe oraz zaporę systemową;

6. Jeśli masz w domu węzeł złożony z modemu i routera(ów) oraz łączysz się z jednym z tych urządzeń bezprzewodowo, użyj kabla internetowego oraz wepnij komputer bezpośrednio do MODEMU, zreinstaluj grę;

7. Jeśli używasz sieci bezprzewodowej i nie masz możliwości wpięcia się kablowo, kombinacją windows+r wywołaj okienko dialogowe w którym wpisz devmgmt.msc. Rozwiń pozycję Karty Sieciowe, po czym wejdź we właściwości pierwszej od góry. Na czas instalacji ustaw tryb pracy B+G (z wyłączeniem N). Zreinstaluj grę;

8. Wejdź w katalog Warbanda, otwórz właściwości aplikacji .exe inicjującej grę, zaznacz pozycję "uruchom jako administrator", dodatkowo wybierz uruchamianie jej w trybie zgodności z Twoim systemem operacyjnym. Dobrym pomysłem jest też próba odpalenia jej w trybie zgodności z Windowsem innym niż używany, np. XP;

9. Wejdź w wiersz poleceń, nie zapomnij uruchomić go jako administrator. Wpisz tam komendę netsh winsock reset. Spróbuj zreinstalować grę;

10. Odinstaluj z komputera WSZYSTKIE biblioteki Steama. Wszystkie gry, wszystkie programy, wszystkie dane, na koniec samą aplikację i wszystkie pozostałe po niej wpisy z rejestru. Zainstaluj  wszystko ponownie i zobacz czy przyniosło to korzyści;

11. Zmień lokalizację biblioteki, w której zapisywane są gry. Informacje jak to zrobić znajdują się tutaj;

12. Egzekwujesz komendę chkdsk na partycji, na której zainstalowany jest Steam. Jeśli jest to "dysk C", w uruchomionym zawczasu wierszu poleceń (koniecznie jako administrator!) wpisujesz komendę chkdsk C: /f. Jeśli dysk logiczny ma oznaczenie E, komenda przybiera formę chkdsk E: /f. Analogicznie dla każdej innej literki.

Jeśli żaden z powyższych sposobów nie zadziała i sam również nic nie wykombinujesz, napisz do mnie PW. Odpowiem zadając kilka pytań związanych z Twoim komputerem, gdy uzyskam na nie odpowiedzi będziemy myśleć co robić dalej.
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2017, 23:04:41 wysłana przez Eltarek »
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline Vandergrift4

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Problem z backupem na steam
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 20, 2017, 14:24:57 »
Przepraszam ,że tak późno ale ostatnio miałem mało czasu. Sprawdziłem twoje metody i za którymś razem zadziałało. Dziekuję za pomoc problem rozwiązany. :)