Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Powrót cav gf'ów!  (Przeczytany 524 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lysy890

• Opój
  • *
  • Piwa: 40
Powrót cav gf'ów!
« dnia: Luty 23, 2017, 10:52:17 »
http://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=34992.0

Co panowie sądzicie o powrocie cav gf'ów?
Osoby, które brały udział w starszych cav gf'ach pamiętają, że zasady nieco się różniły. W obecnej wersji dozwoleni są lansjerzy, jak i system meczy to FT5. Chciałbym przypomnieć, że kiedyś lansjerzy byli zakazani na turniejach cav, jeszcze kilka lat temu, gdy cav gf'y były jakby comiesięcznymi mistrzostwami na kawalerii. Dodatkowo jest jeszcze to nieszczęsne FT5, przypomnę, że kiedyś grało się zazwyczaj BO3/5 (z tego co pamiętam), a i tak mecze były bardzo długie (w szczególności finałowe). Jest jeszcze sprawa tego, że turniej ma trwać 2 dni. Kolejne problemy ze składem...
lysy890: Dzisiaj rekruci mają ten sprawdzian na fiz?
[5pp]aroslaw46: ta
[5pp]aroslaw46: ale ty masz fiza przecież
lysy890: Bo wlaśnie vister ćwiczy ku chwale ojczyzny od tygodnia
[5pp]aroslaw46: xD

O MNIE: Wielokrotny zdobywca podium na Cav Gf'ach, były podoficer 14pk, były oficer 13ph (starego), założyciel 10ph, na piechocie były członek m.in. 5pp. Reprezentant Polski na cav i inf. Dumny ojciec.

Offline Zahari

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 47
Odp: Powrót cav gf'ów!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2017, 16:07:18 »
Ft5 MOŻE być problemem, pamiętając długość meczy kiedyś, takie ft5 przy równych teamach może dać prawie 10 rund, będzie się równać w długości jednego meczu 15v15. Przy ostrożnej grze czas gry może wynieść nawet godzine. Przeniesienie turnieju na dwa dni jest pewnym rozwiązaniem, a termin zawsze komuś nie będzie pasował, łatwiej skład przyprowadzić w 1 dzień ale to nie będzie przeszkodą myślę. Co do lansjerów, w sumie fajnie zobaczyć, że są dozwoleni ale jak jakiś team ciekawy na lansjerów się zbierze to będzie OP. Ogólnie to trzymam kciuki, żeby wszystko przebiegło bez problemów i długich meczów.

Offline moontoor

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 10
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Powrót cav gf'ów!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2017, 01:16:17 »
W sumie była by to miła odskocznia od zwykłych sparingów... Myślę, że 8pu się zapisze w końcu będą mogli pograć lansjerami. Ja będę na dniach dyskutował z ludźmi 13ph i może też coś wystawimy.