Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [Polski Bagnet][2017] Wątek Dyskusyjny  (Przeczytany 5981 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Movart

• Administrator
  • Gawędziarz
  • Piwa: 131
Odp: [Polski Bagnet][2017] Wątek Dyskusyjny
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 09, 2017, 18:39:32 »
Chciałbym temu Panu wręczyć w dniu dzisiejszym Virtuti Cebulari, zachowuje się jak na Polaka przystało i oczywiście wpycha swoje zdanie na temat, na który w ogóle nie ma pojęcia. Z tego co kojarzę nie jest to Twój świat, nie Twoje sprawy, dlatego Twojej opinii również nie uważam za stosowną. Jakieś śmieszne porównywania do Pucharu Polski. Co to ma do rzeczy? Jak se zorganizowaliście to mieliście i się na to zgodziliście. Nie pamiętam jakoś, żeby ktokolwiek spoza Wam się wtrącał w Wasze rzeczy, dlatego proszę o nie pisanie bzdur gdzieś, gdzie jesteś zielony w sytuacji na scenie, a podejście, że czasami ktoś spoza musi się wypowiedzieć to gówno argument. Dziękuję, tego Pana już wystarczy na dziś

Widząc ten post mam nadzieję, że gracze Native też przestaną się tu wypowiadać, przecież nie mają pojęcia

Oczywiście, bo to że się nie wypowiadam tutaj to znaczy, że nie mam pojęcia i nie śledzę sceny. Zresztą scena nie powstała wczoraj. Porównania do Pucharu Polski są jak najbardziej na miejscu, chcę podkreślić tym samym, że żadna inicjatywa nie była od początku perfekcyjna i od czegoś trzeba zacząć. Gdybyśmy jak Wy teraz kłócili się o byle gówno to nie byłoby prawdopodobnie następnych edycji. Nie pamiętasz może dlatego, że zarejestrowałeś się dopiero w 2013 roku i masz 15 postów? Tym samym mnie pouczasz, a sam mówisz o czasach, o których nie masz pojęcia.

Virtuti cebulari nie skomentuje, bo to już się robi śmieszne.

Offline Michus

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 09, 2017, 18:41:08 »

Z góry przepraszam za ad personam, ale jak można być tak głupim i nie rozumiem prostej rzeczy? Tu nie chodzi tylko o scenę NW jako naczynie niepołączone z innymi naczyniami, ale o to co wyprawiacie w swoim gronie i jak to rzutuje na resztę forum. Bo jakby kolega znał prawo Archimedesa, to by wiedział że forum jako całość traci przez wasze gówno-wojenki. Zapytasz jak? Proszę bardzo:
1) użytkownicy niebędący zainteresowani grą tylko forum, widząc wasze "gówno-wojenki", że pozwolę siebie zacytować, wyrabia sobie obraz CAŁEGO community M&B
2) użytkownicy zainteresowani grą, wiedzący co się u Was dzieje ale niegrający nigdy w NW, nie zdecydują się na ten tytuł widząc jaki poziom sobą reprezentujecie - bo jakby kolega nie wiedział, ta gra jest głównie pod multi i to jak się w nią gra, zależy od community
3) osoby które grają w NW, a które czytają Wasze brednie, mogą dostać raka - choć w sumie powyższych dwóch przykładów też się to tyczy - czytając wasze "gówno-wojenki". Będziesz szczęśliwy mając na sumieniu drugiego człowieka?

W sumie to, kolegi również się to tyczy.

1. Jak nie grasz, to nie grasz to się nie wypowiadasz, se czytaj a nie wnikaj bo Ci się mózg przegrzeje
2. "Nie grający w NW" to nie jest ich dział
3. Chciałbym zauważyć, że głównie o to ta cała spina, nie znasz się na ludziach z NW to chyba też nie wiesz kto ma raka, a kto nie

Temu Panu też chciałbym już podziękować, niestety jedno Virtuti już dzisiaj wręczyłem i drugiego nie wypada. Niech honory zostaną oddane pierwszemu Panu z godnością.

Chyba nie wiesz jak działa to forum. Zaśmiecając niepotrzebnym spamem temat, wyświetla się on choćby na dole w "ostatnich wiadomościach" i przez to mogą umknąć człowiekowi inne, ciekawsze rzeczy.

PS. Nie, nie da się zablokować wyświetlania konkretnych działów... A szkoda :/

Skoro masz inne ciekawsze rzeczy zapraszam Cię do robienia ich, a nie wchodzenia tu i wysnuwania jakiś niepotrzebnych wniosków. Do zobaczenia w wątkach Native o jakiś turniejach.

Oczywiście, bo to że się nie wypowiadam tutaj to znaczy, że nie mam pojęcia i nie śledzę sceny. Zresztą scena nie powstała wczoraj. Porównania do Pucharu Polski są jak najbardziej na miejscu, chcę podkreślić tym samym, że żadna inicjatywa nie była od początku perfekcyjna i od czegoś trzeba zacząć. Gdybyśmy jak Wy teraz kłócili się o byle gówno to nie byłoby prawdopodobnie następnych edycji. Nie pamiętasz może dlatego, że zarejestrowałeś się dopiero w 2013 roku i masz 15 postów? Tym samym mnie pouczasz, a sam mówisz o czasach, o których nie masz pojęcia.

Inicjatywy powstały już wcześniej, najwyrazniej nie jesteś tak zainteresowany NW jak ja, dlatego wciąż utrzymam swoją tezę, że to nie jest Twoje miejsce na wypowiadanie się o organizacji takich poważnych rzeczy. Zarejestrowałem się w 2013 roku, ale grałem już wcześniej drogi kolego, a 15 postów dlatego, że nie mam ochoty pisać z takimi mało kumatymi osobami jak Ty, drogi kolego.
"Ludzie tęsknią za całko­witą od­mianą, a jed­nocześnie pragną, by wszys­tko po­zos­tało ta­kie jak dawniej." ~ Paulo Coelho

Offline simskil

• Gracz Roku NW
  • Opój
  • *
  • Piwa: 88
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 09, 2017, 18:44:28 »
Movart ten order naprawdę do ciebie pasuje. xD Zarejestrowałeś konto w 2013 Michus więc nie wiesz nic co się działo wcześniej bo nie miałeś konta!

Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia.

Dwie najkrótsze odpowiedzi: Tak i Nie, wymagają najdłuższego zastanowienia.

Offline SuchaSzmata

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 29
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 09, 2017, 18:45:05 »

(click to show/hide)

Offline Movart

• Administrator
  • Gawędziarz
  • Piwa: 131
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 09, 2017, 18:56:22 »
=Zarejestrowałem się w 2013 roku, ale grałem już wcześniej drogi kolego, a 15 postów dlatego, że nie mam ochoty pisać z takimi mało kumatymi osobami jak Ty, drogi kolego.

Drogi kolego korzystam z Twojej drogi rozumowania, dosyć ograniczonej jak widać, ale chyba inaczej się nie da.

Offline Michus

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 09, 2017, 19:01:27 »
Drogi kolego korzystam z Twojej drogi rozumowania, dosyć ograniczonej jak widać, ale chyba inaczej się nie da.

No wiem, że dla Ciebie jest dosyć ograniczona, bo nie wiesz co się na scenie NW do końca dzieje, rozumiem Cię, wybaczam i wciąż zachęcam do zaprzestania pisania w tym wątku, bo nie dajesz rady wszystkiego zrozumieć.
"Ludzie tęsknią za całko­witą od­mianą, a jed­nocześnie pragną, by wszys­tko po­zos­tało ta­kie jak dawniej." ~ Paulo Coelho

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 09, 2017, 19:09:31 »
Tyle się na świecie walczy z rasizmem, by byli po prostu ludzie, a nie czarni, biali, żółci itd. A wy co? Dalej dzielicie ludzi na graczy native i graczy nw? Wstyd panowie, oj wstyd.

A w kwestii PP to nie martwcie się - nigdy żaden "rak" nie dostał organizacji ;) Movartowi chodziło tylko o to, że początki były biedne, ale potem przerodziło się to w bardzo profesjonalny turniej (jak na standardy M&B). Aczkolwiek trudne początki nie były powodem złej organizacji tylko tego, że wtedy dopiero co wprowadzili w ogóle tryb multi do Mount&Blade, a powszechnie pojęty e-sport nawet nie istniał za bardzo, więc nie było na czym się wzorować jeszcze, przez co pierwsi organizatorzy sami wypracowali fundamenty poprzez najbardziej instynktowną metodę, czyli empirycznie.

BTW: ktoś stwierdził, że to świetny żart sytuacyjny:
(click to show/hide)
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Sharpshooter

• Minister Propagandy 3pp
  • Pijus
  • *
  • Piwa: 24
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 09, 2017, 19:21:18 »
Ludzie zaprzestańcie się kłócić o wasze racje na tym temacie. Ten temat jest poświęcony oczywiście na  dyskusję, ale na temat eventu Jarla. Jeżeli chcecie się wyzywać to zróbcie sobie taki temat i nie ma problemu.

Offline Jarll

• Bibosz
  • *
  • Piwa: -39
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 09, 2017, 20:11:36 »
Zapraszam na grupę steam wszystkich uczestników turnieju: Polski Bagnet.

Reprezentant Polski na NWWC 2k17
Podpułkownik Pułku 1 Piechoty

"Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi im prawdę". ~ Platon

Offline Mr.Copper

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 18
  • Mężny bądź, chroń pułk twój i sześć flag
    • Strona Ósmego Pułku Piechoty, zapraszamy ! ("www.8pp.pl")
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 10, 2017, 23:11:58 »
Jarl mam dla ciebie radę, jeśli masz już 4 sędziów, to zrób turniej w jeden dzień. Uczestniczyłem kiedyś w takim turnieju i jest to proste do wykonania. Jak masz administracje, która jest obeznana w panelu admina to nie ma żadnego problemu, aby turniej był organizowany w jeden wieczór, tym bardziej że jest tak mało osób. Powodzenia.

Offline Jarll

• Bibosz
  • *
  • Piwa: -39
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 10, 2017, 23:16:25 »
Jarl mam dla ciebie radę, jeśli masz już 4 sędziów, to zrób turniej w jeden dzień. Uczestniczyłem kiedyś w takim turnieju i jest to proste do wykonania. Jak masz administracje, która jest obeznana w panelu admina to nie ma żadnego problemu, aby turniej był organizowany w jeden wieczór, tym bardziej że jest tak mało osób. Powodzenia.
Można go zrobić nawet i w godzinę, ale chciałem żeby to przypominało "Mistrzostwa" a, poza tym wydaję mi się że tak będzie ciekawiej jeśli turniej będzie trwał 3 dni.

Reprezentant Polski na NWWC 2k17
Podpułkownik Pułku 1 Piechoty

"Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi im prawdę". ~ Platon

Offline simskil

• Gracz Roku NW
  • Opój
  • *
  • Piwa: 88
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 10, 2017, 23:44:09 »
Też proponuję to zrobić 1 dnia ponieważ osoby mają życie pułkowe NWL, RGL itp.

Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia.

Dwie najkrótsze odpowiedzi: Tak i Nie, wymagają najdłuższego zastanowienia.

Offline Mr.Copper

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 18
  • Mężny bądź, chroń pułk twój i sześć flag
    • Strona Ósmego Pułku Piechoty, zapraszamy ! ("www.8pp.pl")
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 11, 2017, 01:02:09 »
Jarl nie. Zrób to w jeden dzień, dzięki temu unikniesz rozmów typu: "Dzisiaj nie mogę...", "Zagram w sobotę..." itp... Nie rozdrabniaj tego na trzy dni. Wystarczy jeden dzień ustalony z góry i tyle. Masz tylu adminów że zrobisz to w jeden wieczór i podasz wyniki jutro albo tego samego dnia.

Offline Fiszek

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -42
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 11, 2017, 07:25:07 »
Jarl nie. Zrób to w jeden dzień, dzięki temu unikniesz rozmów typu: "Dzisiaj nie mogę...", "Zagram w sobotę..." itp... Nie rozdrabniaj tego na trzy dni. Wystarczy jeden dzień ustalony z góry i tyle. Masz tylu adminów że zrobisz to w jeden wieczór i podasz wyniki jutro albo tego samego dnia.
Ale nie wszyscy mają  wolne codziennie :/ lepiej na 2 dni chociaż

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 11, 2017, 12:52:37 »
Zmiana daty nie ma teraz sensu. Zapisało się już sporo osób i cały czas mieli aktualnie rozpisane dni. Gdyby teraz skrócić ten czas, mogłoby się okazać, że część z tych osób będzie musiało zrezygnować z udziału.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu