Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Polski Event  (Przeczytany 10338 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline _Jasiu_

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 9
Odp: Polski Event
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 05, 2017, 21:46:47 »
A ja doskonale pamiętam jak Simskil nawet pisał już co rundę "23pp FiC x3" i tak dalej, bo rzeczywiście był on nagminnie popełniany.

Masz rację, był popełniany, ale nie przeze mnie. Nie jestem jedyną osobą, która wtedy strzelała w szarży. Simskil napisał o tym, że ja kilka razy zrobiłem FiC'a, a to była nieprawda. Mogło mu się coś pomylić, bo tydzień później też zrobiłem jednego FiC'a.

Online Sharpshooter

• Minister Propagandy 3pp
  • Pijus
  • *
  • Piwa: 24
  • #FreeLaalaa
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 05, 2017, 21:47:33 »
I po co Jasiu, od nowa zaczynać tą dyskusję? Ludzie są zmęczeni czytać jak się wyzywacie, rozmowa na temat tego eventu została już dawno zakończona a ty znowu ją odnawiasz . Jest to żałosne, ja to przynajmniej tak postrzegam.

Offline _Jasiu_

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 05, 2017, 21:52:23 »
Nie piszę po to, żeby ludzie to czytali, tylko po to, żeby podyskutować z tymi, którzy mnie obrażali. Nie bardzo obchodzi mnie to, kto będzie to czytał, nie będę również zważał na czyjeś "zmęczenie" czytaniem wiadomości na forum.

Online Sharpshooter

• Minister Propagandy 3pp
  • Pijus
  • *
  • Piwa: 24
  • #FreeLaalaa
« Odpowiedź #153 dnia: Marzec 05, 2017, 21:56:33 »
To pisz do nich prywatnie a nie zaśmiecaj temat, chyba że właściciel wątku( czyli Simskil ) sobie tego życzy.

Offline _Jasiu_

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #154 dnia: Marzec 05, 2017, 21:59:53 »
Ragenie, na szczęście nie z tobą chcę na ten temat dyskutować, więc również nie obchodzi mnie twoja opinia na temat zachęcania do kontynuowania konwersacji czy nie.

Przeinaczyłeś sens mojego zdania - napisałeś
Pierwszy raz widzę, żeby ktoś przestał kogoś szanować tylko dlatego, że napisał jego nick z małej litery.
Ja, pisząc "odjebałeś", miałem na myśli zszarganie mojej opinii i obrażanie mnie. Teraz wygląda to zupełnie inaczej, nieprawdaż?

Reszta dotyczy mojej opinii na temat forum, więc tu się nie będę rozwodził.

Sharpshooterze, pisząc prywatnie nie mógłbym obronić się publicznie, nie wykorzystuję tego czasu tylko żeby sobie popisać, ale żeby również troszkę sprostować to, co o mnie pisaliście. Ponadto, wyzywanie kogoś dlatego, że się pokłócił z organizatorem eventu nie jest zaśmiecaniem tematu?

Offline simskil

• Gracz Roku NW
  • Opój
  • *
  • Piwa: 88
« Odpowiedź #155 dnia: Marzec 05, 2017, 22:04:47 »
Sharp weź daj im się wypowiedzieć i tak z każdą wiadomością pogrążają samych siebie. Jednak było trzeba iść torem myślenia Koxxusa i nie wpuszczać takiej bandy do wspólnej gry bo są w dużej części niereformowalni. Jasiu zwracałem dużą uwagę na 23pp ponieważ wiedziałem, że będziecie łamać zasady i widziałem ciebie notorycznie strzelającego w szarży. Starałem się was popierać, ponieważ nie jesteście jak reszta sceny (wykluczając 16pp) i staraliście się być dobrzy na bagnety, ale nawet na meczu z 10ph na cav był widoczny u ciebie autoblock i skoro major oszukuje to zapewne jest więcej graczy z tym śmiesznym autoblokiem. Widząc wasze posty, grę, zachowanie mam odruchy wymiotne.

Nie pozdrawiam raków NW

Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia.

Dwie najkrótsze odpowiedzi: Tak i Nie, wymagają najdłuższego zastanowienia.

Offline _Jasiu_

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #156 dnia: Marzec 05, 2017, 22:11:08 »
O kurde, jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś na nwwytknął mi autoblocka :D Teraz to nieźle pojechałeś. Rozumiem, że uważasz, się za człowieka znającego się na grze. W takim razie muszę ci uświadomić, że masz jakieś zwidy. Nie wiem jak wykryłeś u mnie coś czego nigdy nie miałem i nie mam, ale gratulacje za kolejny kuriozalny pomysł na zszarganie mojej opinii. Mnie, co prawda nie doprowadza do wymiotów, ale irytuje twój stosunek do innych ludzi i rzucanie przez ciebie bezpodstawnymi oskarżeniami

Online Stasiulek

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 36
  • Stasiulek
« Odpowiedź #157 dnia: Marzec 06, 2017, 00:09:11 »
Teraz zwrócę się do panów z 12pp, czyli Stasiulka, Wardera i Baldwina. Rozumiem, że rozpiera was wasza duma i pewność siebie (nie rozumiem skąd się to bierze, ale jest to zjawiskiem ciekawym, ale czasami również śmiesznym) i musicie wypowiedzieć się o czymś, o czym nie macie pojęcia i poobrażać sobie człowieka bez jego obecności (to dziwne, że tak "kulturalni" i "inteligentni" ludzie tak postępują, ale przecież nie mogę was za to winić, to również moja wina, problem tkwi w tym, że nie korzystam i nie udzielam się na tym żałosnym forum), patrząc na niego z góry. Mimo to, miło mi, że pomogliście mi zdobyć tu trochę sławy, szkoda, że złej, ale na szczęście nie tak złej jak Jarla (pozdrowienia dla mojego ulubionego pułkownika) i daliście możliwość przeprowadzenia miłej i sympatycznej konwersacji.

Z chęcią dokończę tę dyskusję tutaj, chyba, że jakiś niemiły admin nam na to nie pozwoli.

Nie użyłem w tej wypowiedzi wszystkich argumentów, żeby zachęcić was do dalszej rozmowy. Liczę na waszą kulturę i chęć przedyskutowania tematu, w celu uniknięcia niepotrzebnych nieporozumień, mogących źle wpłynąć na waszą "świetną" opinię :)

Gorące pozdrowienia
Drogi janie lub jasiu (nie wiem jaką formę preferujesz). Widzę, że naprawdę zdecydowaniee wziąłeś zię za naprawianie błędów twoich przełożonych. Dziwi mnie fakt, że nie potrafisz się zdecydować na główny temat dyskusji. Może spróbuj po kolei. Najpierw ustal coś w kwestii dosyć słusznego zapewne zaniżania poziomu twojego zachowania. Z tego co można zauważyć. Duża liczba osób ma do niego zastrzeżenie. Jedna, czy dwie, to może być jakać zmowa, aczkolwiek jeżeli twój autorytet podważany jest przez większą liczbę, to chyba można się domyślić, że coś jest nie tak.

Kwestia autoblocka. Nie znam się na niej, ale osoby, które dyskutowały na ten temat (oczywiście nie mówię o sobie) miały już jakieś doświadczenie co do takich osób i chyba ich podejrzenia nie są bezpodstawne.

Kwestia cytatu. Baldwin ma podstawy do tego. A my z nim. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego. I owszem jasiu, z zasady jest tak, że osoby, służące w jednym pułku wspierają się wzajemnie. Tylko nie polega to na naprzemiennym dawaniu sobie piw, tylko współpracy umysłowej.

Nie wiem czy... kim jesteś, nie mniej jednak pozdrawiam cię i twoich nauczycieli języka polskiego.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2017, 00:35:12 wysłana przez Stasiulek2002 »
“ Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
#FreeLaalaa

Online Eltarek

• Newsman Bannerlord
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 130
« Odpowiedź #158 dnia: Marzec 06, 2017, 00:36:31 »
Pisanie "z dużej", "z małej", "z wielkiej" [litery] jest niepoprawne. Dopuszczalna forma to dużą/wielką/małą [literą]

#pozamiatałemwszystkichpołowędyskutujących #dobranoc #koniecdyskusji

Mógłbym tutaj rozłożyć na czynniki pierwsze wypowiedzi Jasia,wytknąć mu wszystkie błędy w rozumowaniu i zażądać lepszych argumentów, ale ograniczę się do zacytowania owej wypowiedzi:

Masz rację, był popełniany, ale nie przeze mnie. Nie jestem jedyną osobą, która wtedy strzelała w szarży.

Nie był popełniany przeze mnie i jednocześnie nie jestem jedyną osobą która go popełniała.

(wstaw gifa z oklaskami)
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2017, 01:21:42 wysłana przez Eltarek »
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany