Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Sposób na szybki zarobek  (Przeczytany 2836 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcin1695

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
Sposób na szybki zarobek
« dnia: Czerwiec 17, 2015, 13:07:38 »
Siemanko. Macie jakieś sposoby na szybkie zarabianie? Ja na początku starałem się skupywać drewno oraz futro w wioskach i sprzedawać w mieście co dawało mi zarobek +500. No, ale jako, że statki kosztują sporo więcej to przydałby się jakiś inny sposób zarabiania :) Ktoś coś ?
Odwaga, siła i technika
zrobią z Ciebie wojownika!

Offline Guzarow

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 10
  • Master of Puppets
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Sposób na szybki zarobek
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2015, 21:39:44 »
Ja tam troszkę tylko liznąłem ten dodatek, więc dokładnie ci nie powiem jak, ale "tradycyjne" sposoby typu handel z miastami, jakieś grabieże we wioskach czy coś już nie działa, czy jest to troche skaszanione?
Pierwsza zasada każdej wojny - zabij, albo zostań zabity.

Offline Garedyr

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 65
  • icryeverytime.com
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2015, 12:29:23 »
Bzdury piszecie. Najlepszym sposobem na zarobek jest łupienie klasztorów, plądrowanie miast, walka z piktami (są strasznie słabi, a jest ich dużo, przez co zostawiają dużo wartościowego łupu). Założę się też, że większość z was zamiast wymieniać trofea wojenne na doświadczenie i złoto, to po prostu je sprzedajecie (tracicie przez to od 1000 do 5000 sztuk złota i dużo doświadczenia, które moglibyście dostać za wymianę). ;)

"Szukaj po omacku ch*ja w cieście" ~Prußak
"Jakbym miał pasztet to bym zjadł kanapkę z pasztetem ale nie mam chleba" ~Mat Berserker
"Bieg na kilometr w ramach biegania, to jak picie piwa bezalkoholowego w ramach picia alkoholu" ~Dyktator

Offline ZdzisiuDywersant

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 25
  • Nie było ziemnioków, jeno tylko głód i mróz
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 03, 2015, 11:37:02 »
@Garedyr

Właściwie dopiero co zacząłem przygodę z tym DLCkiem, ale co masz na myśli pisząc
Założę się też, że większość z was zamiast wymieniać trofea wojenne na doświadczenie i złoto, to po prostu je sprzedajecie (tracicie przez to od 1000 do 5000 sztuk złota i dużo doświadczenia, które moglibyście dostać za wymianę). ;)
Suprajs, podpisu brak!

Offline adriankowaty

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 42
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 03, 2015, 13:18:38 »
Po bitwie z siłami frakcji możesz dostać trofea wojenne (War Trophy lub Epic Trophy). U handlarzy są one bezwartościowe, ale jeśli się je ma w ekwipunku, to na targu pojawia się opcja "wymień trofea wojenne". Za każde trofeum wojenne dostaje się 1tyś peningów i tyleż doświadczenia, a za epickie - 5tyś peningów i ileś tam doświadczenia (nie pamiętam dokładnie, rzadko trafiam na epickie).
Od siebie ponadto dodam, że przechodzenie kampanii przyniesie wam niemałe dochody. Po dwóch tygodniach pojawia się event, który odblokowuje kampanię irlandzką. Najpierw dostajesz 1tyś peningów za przybycie do opactwa w Finian, potem 5tyś (a z wysoką perswazją łatwo można wytargować kolejny tysiąc) za zabicie Snake'a (dostajesz po walce z nim jakąś dobrą zbroję + godelicki miecz czempiona-bastardowy), następna misja to 10tyś w kieszeni + 2tyś do wytargowania, ale i 6tyś zapłaty dla burmistrza Caer Menguaid, co oznacza zysk brutto w wysokości 4-6tyś. Nie będę dalej wymieniał, po prostu napiszę, że z tej irlandzkiej części kampanii zebrałem jakieś 30-40tyś peningów :P. I dobrą towarzyszkę (jeśli uznasz, że można sobie darować kończenie tej części kampanii), o całkiem niezłych umiejętnościach (np. startowa siła na 20 poz.).