Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

I turniej w wisielca

18.03.2018 | Dodał: Dyktator

Już jutro, w poniedziałek (19.03) o godzinie 20 startuje pierwszy turniej w wisielca :) więcej

Wyniki ankiety

04.03.2018 | Dodał: Dyktator

Wyniki ankiety wraz z podsumowaniem zostały już opublikowane. więcej

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Nowe DLC do Warband'a- Viking Conquest zapowiedziane! (premiera: 11 grudnia!)  (Przeczytany 30500 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rashmir

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Nowe DLC do Warband'a- Viking Conquest zapowiedziane! (premiera: 11 grudnia!)
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 30, 2015, 16:05:07 »
Witam,czy ktoś grał fabułę VIKINGS CONQUEST?Jest tam zadanie w którym trzeba skontaktować się z SILO w mieście Bebbanburh i nigdzie go nie ma.Proszę o pomoc bo stoję w miejscu od paru dni z fabułą.

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
Odp: Nowe DLC do Warband'a- Viking Conquest zapowiedziane! (premiera: 11 grudnia!)
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 30, 2015, 18:52:43 »
a nie jest to 'old captain'?
Najlepiej gdybyś dał screena z dziennika/questloga czy jak to tam wygląda...

Offline Rashmir

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 31, 2015, 10:27:19 »
a nie jest to 'old captain'?
Najlepiej gdybyś dał screena z dziennika/questloga czy jak to tam wygląda...

Offline markotny

• Tułacz
  • *
Witajcie,

mam problem nieco innej natury, ale na tym samym etapie gry. Otóż, kiedy otrzymuję tego questa, to po chwili dostaję wiadomość, że ktoś chce się przyłączyć do drużyny. I tu pojawia się problem: niezależnie od tego jaką opcję dialogową wybiorę, to ekran się "zapętla", dialog zaczyna się od początku i nie można go w żaden sposób przerwać. Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

Z góry dzięki za pomoc

Offline Rashmir

• Tułacz
  • *
Markotny jak nazywa się bohater który chce dołączyć do drużyny?

Offline markotny

• Tułacz
  • *
W oknie dialogowym jest przedstawiony jako "Ship Capitan", a w rozmowie mówi, że jest tym gościem którego przesłuchiwałem w Doccinga i darowałem życie.

Offline Rashmir

• Tułacz
  • *
W oknie dialogowym jest przedstawiony jako "Ship Capitan", a w rozmowie mówi, że jest tym gościem którego przesłuchiwałem w Doccinga i darowałem życie.

Z tego co pamiętam to są 2 opcje.Pierwsza to że możesz go dołączyć do drużyny a druga wyzwać go że jest szpiegiem i go nie chcesz ale lepiej wybrać te pierwszą.Ja z tym problemu nie miałem.Sprawdź czy masz miejsce w drużynie.Znalazłem w necie inne rozwiązanie:
Musisz dostać się do miasta lub zamku , i porozmawiać z kimś, tuż po tym, jak rozmawiałeś z Halfdanem . Potem , kiedy wychodzisz ,wydarzenie to powinno działać prawidłowo.

Offline markotny

• Tułacz
  • *
Hmmm, miejsce w drużynie mam, sytuacja się zapętla niezależnie do tego którą opcję wybiorę. Do miasta raczej nie zdążę, bo w szczerym polu gadałem z Halfdanem. Gram na autosave, więc opcja wczytania czegoś wcześniejszego też w grę nie wchodzi. Tak czy siak, dzięki za pomoc, coś jeszcze pokombinuję.

Offline Rashmir

• Tułacz
  • *
Więc jedyna opcja to uruchomienie cheat moda i za pośrednictwem CTRL+x szybko przemieścisz się do miasta

Offline Pierdola

• Tułacz
  • *
Czy jest możliwość dołączenia do Wikingów? Bo fabuła zaczyna się od tego, że chcemy zabić Svena, który jest z Danii, a z Friese mnie wygnali, więc innego państwa pogańskiego już chyba nie ma.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
  • Piwa: 736
To jest temat bardziej ogólny i w zasadzie (jak widać po temacie: "premiera: 11 grudnia!") służył przedpremierowo ;) Polecam z pytaniami i jakimiś dyskusjami o DLC zakładać już oddzielne wątki w tym dziale.
(click to show/hide)

Offline Rivet

• BANITA
  • Hulaka
  • *
  • Piwa: 71
Po bitwie nie ma wrogów, są tylko ludzie.

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 03, 2015, 21:10:04 »
-Shield Bash
O. To tego nie było od razu?